Spannende competitiestart voor de G junioren van HSV mmê Openingsronde bij SV Vredeburg Kickbolcsgala Amersfoort teleurstelling voor Heiloos Bearpaw Gym 3. Eerste Rabo Polderloop seizoen 2005/2006 mmmuumm €0* 25 Keurslagerij Kees Burger Bakkerij Kees Zoon SPORTNIEUWS UIT DE REGIO In Heiloo kwam HBC uit Heemstede op bezoek De mannen waren er zenuwachtig van 'v- S Rommel en Stolp hielden elkaar in evenwicht Limmen maakte korte metten met de Graaf StrippenkaartAANBIEDING 4 FILETLAPJES 1 ROOKWORST 00 samen voor Erwtensoep per liter Bij aankoop van 150 gram ACHTERHAM EEN HALVE GRILLWORST DE VLAAI VAN DEZE WEEK Peer/chocoladevlaai 00 nu voor maarW# iinimruiiiiiBiniiA 95 Kwarkbol voor I Ham/kaascroissant, 25 per stuk I Ginty's tegenstander bleek een ouder bekende te zijn VOETBAL HEILOO - Zaterdag 1 oktober was het zover: de aftrap van de voetbalcompetitie voor G junio ren. Bij H.S.V kwam H.B.C uit Heemstede op bezoek. De man nen: Nick, Alex, René, Koen, Ben, Mart, Conor, Jan, Timo, Kevin, Cas, John, Jesse, waren er zenuwachtig van. Gelukkig hadden ze die woensdag daarvoor goed getraind onder de bezielende leiding van Hans, Cees, Kitty, Cor, Hans en Piet. Eerst werden de nieuwe trainingspakken aan het publiek geshowd die ze hadden gekregen van de opbrengst van park- golf. De wedstrijd begon wat aarze lend maar er werd gelijk al op het doel geschoten van H.B.C. Er stond een heel klein keepertje in het doel, de mannen van H.S.V dachten daar een makkie aan te hebben, maar niets was minder waar. De keeper wist zijn doel goed klein te maken en schermde de hoeken prima af. Hij was ook niet bang om tussen veel spelers in de bal te pakken. Kevin wist na een snelle uitbraak het eerste doelpunt te scoren voor H.S.V Na twee minuten was het de spits van H.C.B die het net achter Jan wist te vinden. Jan baalde maar ze moesten door. Er werd nog hard gewerkt door de mannen maar de rust bracht ze echt rust en na een beker limonade ging het hele stel er weer fris tegen aan. De peptalk van Alex in de rust had geholpen: al in de tweede minuut wist Nick na een mooie uitbraak het derde doelpunt te maken voor H.S.V H.B.C liet zich niet onbetuigd en kwam veelvuldig by het doel van H.S.y maar door veel mazzel en net naast, paal en spelers die op de doel- lyn stonden kwamen ze niet tot sco ren. Wat Conor wel lukte: 4-1. Dat was tevens de einduitslag. Het was een mooie party die werd afgesloten door het nemen van penalty's. Geweldig als het lukt om dan toch nog je goal te maken. H.S.V hoopt met dit team nog hoge ogen te gooi en in de competitie! fKIHatRPWHT M Lh "-'-t -OV- De mooie partij werd afgesloten door het nemen van penalty's. Foto: Mario Sacksiorü ADVERTENTIE SCHAKEN LIMMEN - Vrydag 30 september speelde SV Vredeburg ronde twee2 van de interne competitie. Van de Storm kreeg een veelbelovende koningsaanval tegen Stolp, maar verzuimde om de juiste versterkin gen voor te bereiden alvorens toe te slaan. Nu kon Stolp de aanval gemakkelijk afslaan en met een stuk meer de partij beslissen. Rommel en Stolp hielden elkaar in evenwicht en besloten met ongelijke lopers tot remise. Dinkla zuchtte na afloop dat hij niet wist hoe met zijn pluspion te winnen van de taai verdedigende Levering. Meer ervaren clubgenoten wezen hem na afloop op de winnen de manoeuvre. De Graaf voelde al gauw nattigheid en probeerde een remisevoorstel tegen de toernooi- schaker Limmen. Limmen ging terecht niet in op dit voorstel en maakte korte metten met de Graaf. Voorwalt kon met zijn dame mooi binnendringen in de nog niet gero keerde stelling van Zwart. Zwart koos de verkeerde vluchtroute voor zijn koning en liep genadeloos in de torenschaakjes van Voorwalt. Volgende week speelt Vredeburg zijn eerste bondwedstrijd tegen Assendelft. Uitslagen: Groep A: Stolp - van de Storm 1-0, Rommel - Stolp remi se, van de Heijdt - Witkamp 0-1, van Diermen - Aatjes 1-0, Sturk - Hendriks 1-0, Pouw - Admiraal 0-1, Levering - Dinkla remise, Blekemolen - Hafkamp 0-1, Tebbens - Wester 1-0, de Graaf - Limmen 0-1, Voorwalt - Zwart 1-0, Krom - Beentjes 1-0, Castelein - Ebels 0-1, van Duin - van Buuren 1-0, Koot - Mijnsbergen 1-0. Groep B: Dylan de Vries - Allard de Vries remise, Thomas Voorwalt - Remi Aafjes 0-1, Tom Beentjes - Jort Min 0-1, Karei Voorwalt - Floris-Jan van Zanten 0- 1, Ozair Dahi - Hidde Ebels 0-1, Bart Pepping - Laura Aafjes 1-0, Mark Adrichem - Jeffrey van de Wagen 0-1, Joep van Zanten - Fabienne Mijnsbergen 0-1, Jelle Min - Alex Termes 0-1Alex Zwart - Bert Hollander 0-1. KICKBOKSEN HEILOO - Na het veelbelovende kickboksgala van 17 september in Zaandam, waren de verwachtingen afgelopen zaterdag in Amersfoort hoog gespannen. Helaas liep het anders dan gehoopt voor Ginty Vrede en Aziz El Ouahmani. Op het debuut van Aziz el Ouahmani in Zaandam een aantal weken geleden waren heel wat fans afgekomen. Na een wat gespannen en moeizame eerste ronde kwam Aziz goed terug in de tweede, met 0e iomuk (t/e&e* A ujeed azidm small v&m ie de tméiedi^/ KEURSLAGER HARDLOPEN REGIO - Zondag 16 oktober is het weer zo ver, de eerste loop (van vier) van de traditionele Rabo Polderloop. De vier en acht kilo meter gaan volledig door het dorp en langs het meer onder andere over het 'nieuwe' pad langs het water. Voor de 14 kilometer maken de lopers een extra lus door de polder. De reacties na de lopen vorig seizoen waren louter post- itief! Het is ook een mooie gevari eerde route die gedeeltelijk over onverharde - (schelpen)paden voert. De start is telkens om 10.30 uur vanaf het handbalcomplex aan de Boschweg te Akersloot en inschrij ven kan daar vanaf 09.00 uur. De kosten zijn 1,50 voor de jeugd tot en met 15 jaar en 2,50 daar boven. Kleedgelegenheid is aanwezig. In diverse categorieën zijn prijzen te verdienen. Om alvast in uw agenda te noteren, de lopen zijn ook op 20 november, 19 maart en 23 april 2006. een aantal mooie low-kicks en harde stoten. Het gevecht eindigde uiteindelijk onbeslist. Als enige die avond maakte Ginty Vrede zyn C- wedstryd al in de tweede ronde af door een prachtige knock-out, zijn vijfde op rij. Afgelopen zaterdag avond reisde het gezelschap af naar Amersfoort. Ginty's tegenstander bleek een ouder bekende te zyn. Deze gaf de strijd al voor aanvang op, omdat hy geen tweede keer van Ginty wilde verhezen. Een stuk min der gespannen dan bij zijn debuut begon Aziz aan zijn gevecht. De tegenstander, afkomstig van Cool Gym, maakte een aantal mooie sto ten in de eerste ronde waar Aziz geen goed weerwoord op had. Aziz maakte flink wat harde knieën in de tweedë ronde. Dit mocht voor de einduitslag echter niet meer baten, hy verloor. Helaas werd het geen topavond voor Bearpaw Gym. Op naar het volgende gala op 30 okto ber in Alkmaar. Heeft u zin om mee te gaan, een keer bij de training te komen kyken of mee te trainen? Dat kan. Voor informatie kimt u contact opnemen met Harry Beerenpoot, tel. 06-14383189.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 23