Wethouder Könst en Bob de Bouwer geven startsein voor nieuw project c c Jah Win Workshop publiciteit vrijwilligersorganisaties Alzheimer bij eenkomst/café R S O NIEUWS UIT DE REGIO Wethouder Könst en Bob de Bouwer B 1 0 S C O O P Programma 13 okt. t/m 19 okt. 2005 "Pride and Prejudice" "Wedding Crashers" "La vida que te espera" special "Zoop in Afrika" "Wallace &Gromit"(NL) slaapcomfort kastsystemen Uitgebreide informatie over de bijna onbegrensde mogelijkheden vindt u in onze winkel of u bezoekt eens onze vernieuwde website: www-johwin-nl "Sjakie en de chocoladefabriek"(NL) www.corsobioscoop.nl maatkasten matrassen bedbodems slaapkamers bedtextiel slaapcomfort Vrijwilligers krijgen les in promotie eigen organisatie Hoe schrijf ik wervende persberichten Contacten onderhouden met de media Thema Dementie en schuldgevoel ZIN IN GEZELLIGHEID? Nieuw De zaterdagavondsoos! Lees verder elders in deze krant Ontwikkelingen Johannesschool 12 OKTOBER 2005 CASTRICUM - Op vrijdag 30 september gaf wethouder Könst het startsein voor het project Verbreding Techniek basisschool de Sokkerwei. Het project moet kinderen op jonge leeftijd enthousiasmeren voor techniek. De leerlingen kunnen snuffe len aan de technische aspecten van beroepen als loodgieter, elektricien en bouwvakker. Kinderheld Bob de Bouwer was aanwezig om de kinderen bij hun eerste les techniek te helpen. Eigen foto ADVERTENTIE RES E R V EREN: 0251 -652291 donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.30 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag woensdag 20.00 uur 20.00 uur zondagmiddag 16.30 uur maandag dinsdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 16.30 uur zaterdag woensdag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur zaterdag woensdag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur Dorpsstraat 70 Castricum •Tel. 0251 - 65 22 91 JohWin Slaapcomfort Rijksweg 127, Limmen 072 505 34 01 maandag gesloten vrijdagavond geopend CASTRICUM - Publiciteit zoeken voor een manifestatie of informatie avond en het opstellen van een persbericht, dat en meer komt aan de orde bij een workshop 'Publiciteit voor vrijwilligersorgani saties'. Deze is op donderdag 20 oktober en wordt georganiseerd door de Stichting Welzijn Castricum, afdeling Opbouwwerk in samenwerking met Marjolein Heidema, werkzaam bij de redactie van het Nieuwsblad voor Castricum. Om de eigen organisatie te pro moten, activiteiten kenbaar te maken en deelnemers én vrijwilli gers aan te trekken is het schrijven van wervende en goed leesbare persberichten van belang. In de workshop wordt met een toelich ting, veel praktijkvoorbeelden en enkele oefeningen ingegaan op zaken als: de inhoud en opbouw van een persbericht, taalgebruik, schrijfstijl en hoe contact te onder houden-met de media. Ook is er aandacht voor de verschillende soorten persberichten en het gebruik van foto's. Voor de praktijkvoorbeelden wordt onder meer gebruik gemaakt van de persberichten van de deelne mende organisaties zelf. De work shop is vooral interessant voor degenen die voor hun organisatie de publiciteit verzorgen. De bijeenkomst is van 20.00 tot 22.00 uur in De Kern, Overtoom 15 in Castricum. De kosten bedragen 2,50. Informatie en aanmelding: Stichting Welzijn Castricum, Opbouwwerk, Geesterduinweg 5, telefoon 0251- 673793. REGIO - Alzheimer afdeling Noord-Kennemerland organiseert woensdag 19 oktober een bijeen komst in het Alzheimer café. Het thema van de avond is 'Dementie en Schuldgevoel'. Niet alleen de nog thuiswonende dementerende, maar zeker de gezonde partner, de kinderen, familie en zorgverleners kunnen geconfronteerd worden met gevoelens van schuld, zoals: „Als ik dat geweten had, dan Begeleiding van mensen met schuldgevoel is dan ook van groot belang om rust te hervinden. Het thema wordt door een deskundige ingeleid, waarna met de gasten van gedachten gewisseld wordt om mogelijk van eikaars ervaringen te leren. Deze bijeenkomst wordt voor de hele regio gehouden in Wijkcentrum Overdie aan de Ruusbroechof 97 te Alkmaar. Inloop vanaf 19.00 uur. Aanvang 19.30 uur tot ongeveer 21.30 uur. ADVERTENTIE Toegang, inclusief koffie/thee, is gratis. Verdere informatie: M. Blijleven,tel. 072-5334893 óf J. Rood, tel. 072-5335297. AKERSLOOT - Het bestuur van de Johannesschool uit Akersloot, stichting Kaprion, heeft aangege ven dat er een sterke behoefte bestaat aan nieuwbouw van de Johannesschool. De huidige gebou wen liggen verspreid over het ter rein en zijn inmiddels sterk verou derd. Samen met Stichting Kaprion onderzoekt het college van burge meester en wethouders op dit moment welke mogelijkheden er zijn voor de nieuwbouw van de school. Daarbij wordt gezocht naar com binatievoordelen met Sport- en Cultureel centrum De Leüe. Tevens wordt gekeken of (en op welke wijze) er op het terrein ook nog woningen kunnen worden gebouwd. Naar verwachting kunnen eind dit jaar de eerste schetsen van de ontwikkeling beschikbaar zijn. Die worden dan uiteraard uitvoerig besproken met alle belanghebben den in het gebied.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 11