Oma Onk wijkentoernooi weer van start Zwaar weekend voor Limmen/Heiloo Michel Agterberg fietst iedereen voorbij Bakkerij Kees Zoon SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Met je hele lichaam bezig bij Trias sport 23 Clubkampioenschappen AMAK Magere runder- .q, lappen kilo Tartaartjes qo 4 voor Heerlijke kip- loempia's 4 voor Gebraden runder- 69 rollade 100 gramI Keurslagerij Kees Burger Christoffelvlaai oo Koffiespeculaas 2e pak 90 Volkorenbolletjes, 50 www Deelname gratis voor kinderen Oma Onk stelt al jaren materiaal beschikbaar voorde allerkleinsten Tijdens de winterperiode kan iedereen zelf een balletje gooien en slaan Doelstelling van handhaving lijkt de mist in te gaan 15-jarige mountainbiker uit Heiloo gaat voor de hoofdprijs 'srtA* Hüuse^ 12 OKTOBER 2005 gj MOUNTAINBIKEN HEILOO - De 15-jarige moun- tainbiker Michel Agterberg uit Heiloo doet het goed! Eind september behaalde Michel al een geweldige eerste plaats tijdens de tweede Rabo- Top wedstrijd in Den-Helder, tevens het Noordhollands kam pioenschap. Zondag 9 oktober behaalde hij bij de derde wedstrijd in Medemblik een mooie tweede plaats, met 280 punten. Hiermee' eindigde hij vlak achter Nederlands kampioen Tim lemmers, en met grote voorsprong op nummer drie Thomas Regenmortel (273 punten). Michel staat nu bovenaan in het klasse ment dat over acht wedstrijden gereden wordt. Michel: „Sinds anderhalf jaar beoefen ik deze sport en ik vind het fantastisch. Ik heb al mijn vakantie geld weer gebruikt om mijn fiets weer in orde te krygen voor deze Rabo-Top wedstrijden. Dus ik ben heel tevreden met deze tweede plaats in Medemblik. Tim Lemmers, Nederlands kampioen bij de nieuw elingen is voor my nog te sterk maar ik train drie a vier keer per week dus ik hoop nog hoger te ein digen!" ADVERTENTIE EMe «jee& et üv Je aatJieJj^/ nu voor maar dus nu 2 pakken voor w i.p.v. 5,20 5 stuks voorI HARDLOPEN AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub (AMAK) houdt zondag 16 oktober haar eerste clubkampioenschap voor het seizoen 2005/2006. Deze wordt gehouden tijdens de Rabopolderloop in Akersloot. De wedstryd gaat over acht kilo meter en voert onder andere langs het Alkmaardermeer en over mooie fietspaden door Akersloot. De start is om 10.30 uur. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met tel. 0251- 313738 of tel. 06-45942034. PEAUNUTBAL HEILOO - Gezien het grote succes van de vorige editie houdt Double Stars Heilöo ook dit jaar weer een gratis peanutcompetitie: het Oma Onk Peanut Wykentoernooi. Van 16 oktober tot en met 18 december spélen kinderen in de leeftyd van 5 tot en met 8 jaar elke zaterdag van 09.30 tot 11.30 uur wedstrijdjes tegen elkaar. U kunt ze in actie zien in trainingscentrum The Barrel aan de Nijverheidsweg 19a in Heiloo. Acht teams doen mee aan deze com petitie. Gastspelertjes die een keer willen meedoen, zyn altijd welkom. Wat is peanutbai? Peanut is een eenvoudige vorm van honkbal en softbal. De kinderen leren spelenderwijs hoe ze moeten gooien, slaan en wat de regels van het spel zijn. Honk- en softbal zijn echte zomersporten. Het seizoen loopt in principe van april tot en met september. De competitiewedstrij den worden verspeeld op de velden van Double Stars Heiloo aan de Vennewatersweg. Met de komst van trainingscentrum The Barrel werd het mogelijk ook in de wintermaan den actief met de sport bezig te blij ven. Oma Onk Deelname aan het Oma Onk Peanut Wijken Toernooi is gratis voor de kinderen en al het benodig de materiaal is aanwezig. Dit vooral dankzij oma Onk, die, zelf heel enthousiast over het spelletje, al jarenlang materiaal beschikbaar stelt voor de allerkleinsten. Dankzij haar en de inzet van diverse vrijwilligers binnen Double Stars Heiloo, hoopt de vereniging kinderen op een laag drempelige manier de liefde voor de sport bij te kunnen brengen. Wie meer informatie wil kan contact opnémen met G.P van der Horst, tel. 072-5337614. Gratis trainingen tijdens de wintermaanden Double Stars Heiloo (DSH) haakt in op de enorme belangstelling die ontstaan is door het WK honkbal in Nederland. Heeft u ook zo genoten van de uitstekende prestaties van het Nederlands team en wilt u, of uw kind, dit spelletje beter leren ken nen? DSH biedt u graag die moge lijkheid. Tydens de winterperiode kan iedereen zelf een balletje gooien en slaan tydens zogenaamde inloop trainingen. Vanaf woensdag 19 okto ber kunt u elke woensdagmiddag (tot en met 1 maart 2006) vanaf 16.00 uur terecht in Trainingscentrum The Barrel aan de Nijverheidsweg 19a in Heiloo. Het eerste uur staat in het teken van softbal; van 17.00 tot 18.00 uur is er aandacht voor honkbal. TAFELTENNIS LIMMEN/HEILOO - De tafel tennissers van Limmen/Heiloo hebben weer een zwaar week end achter de rug. Het eerste team heeft het na de voorspoe dige promotie naar de tweede klas zwaarder gekregen dan werd verwacht en de doelstel ling van handhaving lijkt dan ook regelrecht de mist in te gaan. Dit keer moest worden gespeeld met invaller Jan Dekker en die deed het nog lang niet slecht want hij was het die nog een tegenpunt wist te scoren. Dat bleek echter wel het enige te zijn en aldus werd de eind uitslag: 1-9. Tegenstander Dito 2 uit Grootebroek bleek te sterk voor een gehavend Limmen/Heiloo. Door een blessure van Henk Jan den Ouden moest deze afhaken na zyn eerste wedstrijd en dat waren dus twee cadeautjes voor de tegen standers. Mark Stoop was niet bepaald gelukkig in zijn wedstrij den. Het werden vijf games waarbij uiteindelijk het laatste balletje steeds richting tegenstander ging. Twee netballen op ry in de eindfase deden de deur dicht. Het tweede team moest ook al een dikke neder laag incasseren tegen Polisport uit Schagen. De twee tegenpunten kwamen van Cor schaap en het dubbel. Limmen/Heiloo 3 ging naar Enkhuizen maar kwam ook daar niet met winst vandaan. Niels Barendse pakte twee punten. Wil en Arjan elk één: 4-6. Team 4 trad aan tegen het Schoorlse team van oud trainer Jan Delis. Sebastiaan Peek hield hem onder de duim en scoor de tevens het- tweede tegenpunt, daar bleef het echter bij en ook hier werd het 2-8. Wel winst echter voor het vyfde team waarin Peter Seignette weer eens onverslaanbaar was, samen met de twee punten van Koos Metselaar en het dubbel werd het 6-4. Michel Agterberg (midden) won in september de eerste prijs op het Noordhollands kampioenschap mountainbiken. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 21