Funakoshi succesvol in Stadskanaal Speerwerpen mooi onderdeel Trias Zeeman neemt leiding bij Oppositie Zeevogels verliest derde wedstrijd op rij SPORT 23 Fabrice de Boer goed voor diverse prijzen Complexe en duizelingwekkende partij Plaggenborn en Smith De koning van Sauer kreeg de oppositie en de goede velden in handen UITSLAGEN Uitslagen Heilooër Bridge Club Uitslagen bridgeclub Fumez pas Bridgeclub Limmen Uitslagen Double Stars Kampioenschappen baarsvissen UITKIJKPOST 12 OKTOBER 2005 Met twee eerste, een tweede en vier derde plaatsen waren de karateka's uit Alkmaar en Heiloo behoor lijk succesvol. Eigen foto KARATE HEILOO - De karateka's van kara- tevereniging Funakoshi uit Heiloo timmeren behoorlijk aan de weg. De vereniging groeit snel en momenteel trainen iedere zaterdag ochtend ruim zestig leden in de gymzaal aan de Kerkakkers. Paradepaardje is op dit moment Fabrice de Boer. Vorig seizoen was hij al goed voor diverse prijzen en nu was het al snel weer raak. Tijdens de Open Noordelijke Kampioen schappen op zondag 9 oktober in Stadskanaal was hij een klasse apart bij de jongens van 12 en 13 jaar. In de finale versloeg hy zijn tegenstander met 5-0. Met twee eerste, een tweede en vier derde plaatsen waren de kara teka's uit Alkmaar en Heiloo trou wens behoorlijk succesvol. Eind oktober wacht de volgende uitdaging met een internationaal toernooi in het Duitse Bedburg. Speerwerpen is een van de sporten die kan worden beoefend bij Atletiekvereniging Trias. Foto: Mario Sacksioni SCHAKEN HEILOO - Ook in de vierde ronde van de interne competitie werd om de punten gestreden met als gevolg dat er slechts twee partijen in remi se eindigden. Dat was het geval tus sen Plaggenborn en Smith, die in een complexe en duizelingwekken de party elkaar leken te testen op him creatieve vermogens om uitein delijk na veel spektakel voor de rust van een puntendeling te kiezen. De andere remise kwam tot stand tus sen Vlaar en Jongkind. Ook dit keer bleef Vlaar overeind en ongeslagen. Jongkind probeerde op zijn damevleugel wat overwicht te krij gen, maar kwam (Jaar niet ver mee, omdat Vlaar adequaat reageerde. In een evenwichtige stelling konden beiden wel akkoord gaan met een halije. Zeeman is de nieuwe koploper geworden na winst op Smit. Na een reeks van theoretische zetten, waar mee Zeeman blijk gaf goed op de hoogte te zijn van de Koning-Indiër, kreeg hy, met zwart spelend, in de spelfase daarna langzamerhand het betere spel. De witte stukken ston den eigenlijk best wel goed, maar bleken naderhand toch te passief toe te kijken toen Zeeman geraffi neerd een offensief kon ontwikke len. Natuurlijk wilde Smit zich nog niet om ver laten lopen en probeer de hij met wat tegendruk zyn tegen stander uit balans te halen, maar dat haalde niet veel meer uit. Prins speelde ondanks verlies tegen van Veelen een goede partij. Hy kwam met zwart weliswaar onder druk te staan, maar wist van Veelen lang aan het werk te houden. Hy hield de controle achterin in takt en weerhield daarmee van Veelen tot gevaarlijk centrumspel. De witspeler vond echter andere mogelijkheden, waarmee hij de nog altijd goed geconsolideerde zwarte stelling wel iets wist te verzwakken. Prins had geen andere keuze dan wachten. In die fase zal hij mis schien aan remise hebben gedacht, maar die illusie werd hem ontno men toen zijn opponent hem even later confronteerde met een paar scherpe zetten. Of Prins nog een uitweg had kunnen vinden is te betwijfelen. Sauer, die niet al te lekker de ope ning overleefde en in het verdere partijverloop de positionele achter stand tevergeefs probeerde gelijk te trekken, mocht dit keer eens van geluk spreken. In het eindspel maakte tegenstander Vonk een lelijke misser door een verkeerde pion op te spelen. Opeens kreeg de koning van Sauer de oppositie en de goede velden in handen. Vonk kon in deze situatie nog wat anders doen om mogelijk alsnog de winst binnen te slepen, maar uit het lood geslagen door die ene misser, ont ging hem dat. Blom bereikte met solide midde len een neutrale stelling tegen van de Werff, maar maakte een blunder door zomaar een stuk in te leveren. Dat overkwam de onfortuinlijke Suurhoff ook tegen de Jong. Jonkheer tenslotte, verzeilde onbe doeld in een gambiet, waarmee hy wat minder goed uit de voeten kon dan hy zou willen. Desondanks haalde hy nog een verdienstelijk middenspel, maar toen van Etten in het eindspel Jonkheer liet zitten met een zwakke pion en slechte loper, kon hij het wel vergeten. De uitslagen: Smit - Zeeman 0-1, Vlaar - Jongkind remise, van Veelen - Prins 1-0, Plaggenborg - Smith remise, de Jager - Woudstra 0-1, van de Werff - Blom 1-0, Huffnagel - Folkertsma 0-1, van Ham-Maas 1- 0, Jonkheer - van Etten 0-1, Kraayenbrink - Hassing 0-1, Roodbol - Langereis 0-1, de Jong - Suurhoff 1-0, Vonk - Sauer 0-1. ATLETIEK HEILOO - Speerwerpen is een onderdeel van atletiek, een sport die heel gevarieerd is met verschil lende onderdelen op een veld. Discipline's, waaronder verschillen de loopnummers; sprint en midden/lange afstanden, ver- en hoogspringen, discus- en speerwer pen (balwerpen voor de pupillen) en kogelstoten, behoren tot de mogelijkheden bij atletiekvereni ging Trias. Bij de atletiek ben je met het hele lichaam bezig. Wilt u weten hoe het er daar aan toe gaat, kom dan eens kijken op de dinsdag-, woensdag- of donderdagavond. Vanaf 19.00 uur wordt er door vele atleten getraind. De pupillen trai nen op woensdagmiddag en in de zaal op zaterdagochtend. Voor meer informatie: www.avtrias.nl. EGMOND - Zeevogels heeft de derde wedstrijd op rij verloren. Na nederlagen tegen Den Helder en WGW was nu Kolping Boys te sterk. De Hoevers troffen het niet met een tegenstander uit de hoog ste regionen. Zeevogels keek in de rust tegen een 0 - 2 achterstand aan. De withemden namen in de tweede helft de Oudorpers twintig minuten lang in de houdgreep. Brian Tromp mocht van de penal tystip, nadat Niels Eylander was gehaakt, de aansluitingstreffer maken: 1-2. Kolping leek even rijp voor de sloop maar sloeg toch weer toe. De eerste de beste aanval werd eenvoudig ingekopt: 1 - 3. De gast heren gaven nog niet op en weer mocht Brian Tromp een strafschop nemen nadat Tibor Zwaan het schieten onmogelijk was gemaakt. Tromp raakte de bal niet goed en de Kolping doelman kon eenvoudig redding brengen. De bezoekers lie ten zien hoe het wel moest. Een uit val resulteerde opnieuw in een tref fer: 1-4. Michiel de Waard kon vlak voor tyd nog iets terug doen: 2 - 4. Komende zondag gaat het team van trainer Cees Donkersloot op bezoek bij Hollandia T. HEILOO - Dinsdag 04 oktober: A lyn: 1. de Bruyckere - Stark 66,25, 2. Brokx - Giliam en Klop- v.d. Laan 54,58. B lyn: 1. van Wensen - Schaaper 67,92, 2. Blommert 61,67. Donderdag 29 september: A lijn: 1. Haan - v.Loon 65,00, 2. Leering - Turk 64,44. B lijn: 1. Phaff - de Waard, 70,83, 2. Bikker - CavaJini. 65,28. HEILOO - De uitslagen van 6 oktober zijn: Lijn A: 1 F Haafkens H. Krieger 59,58, 2 L. Hoeksema G. Rosier ,57,5, 3 H. Hoogland T. de Vries 56,67; Lijn B: 1 G. R van Lochem 63,75, 2 C. F de Nijs 62,92, 3 M. Rozemeyer C. Zwart 58,75; Lijn C: 1 T. Schaap C. van Wensen 71,25, 2 N. van Baaien C. Koster 57,5, 3 R. Kramer G. Noordenbos en M. Geels M. Heyboer 56,67. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 5 oktober als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Keyzer - Keyzer 61.61, 2. v.d. Eng - Straathof 55.80, 3. v.d. Molen 54.91, B-Lijn: 1. v.Duyn 65.71, 2. Pots - Verleun 55.71, 3. v.Buytenen - Mooy 51.79, C-Lijn: 1. Schoonakker 60.00, 2. Valkering - v.Charldorp 56.43, 3. Driessen - Rees 54.29, D-Lyn: 1. Kiebert 61.43, 2. Boom - Verhoeven 56.43, 3. Brinkhorst - Tuinstra 54.29, E- Lijn: 1. Nijman - Hulsebosch 57.14, 2. Segerius 54.91, 3. Starink - Witting 52.68. Honkbal HEILOO - Honkbal: Kinheim2 - Aspl: 9-9 en 11-2, Softbal: DSS - Pup: 10-9. AKERSLOOT - Op zondag 30 oktober is er voor korpsen van vier personen een kampioen schap baarsvissen 'Rond de meren'. Verzamelen bij. sporthal de Lelie. De zaal is open om 07.00 uur en uitreiking van de nummers vindt plaats om 07.30 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- per persoon, korpsen 8,- Opgave voor 25 oktober op tel. 0251-313510 tussen 17.00 en 19.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 23