PCC-Sportklas krijgt les van topatleet Robin Korving DVW zeevissen vist laatste kantwedstrijd Afsluiting Iimmerpoldercompetitie SV Vredeburg wint van Assendelft Afzwemmen zwembad Loos SPORT 25 Leerlingen krijgen twee uur extra gym KORTOM Dimtronic Meervogels verliest van Zeeburg Boksen, klimmen, aqua joggen, mountainbiken, schermen en skiën In de A-groep zuchtte Sturk onder agressief spel van opgeladen van Duin Voorwalt is aan geweldig seizoen begonnen Weer veel geslaagden voor en na de zomervakantie Zwem-ABC, Kleuterbrevet en Kikkerdiploma UITKIJKPOST 12 OKTOBER 2005 Eigen foto De sportieve leerlingen volgen bij Robin Korving een atletiekclinic voor hun Sportklas-opleiding. HEILOO - De sportklasleerlingen van het Petrus Canisius College in Heiloo krijgen de komende weken les van topatleet Robin Korving. De hordenloper deed mee aan de Olympische Spelen in Sydney in 2000, maar presteerde ook uitste kend tijdens de verschillende EK's en WK's in de afgelopen jaren. De sportieve leerlingen volgen bij hem HANDBAL AKERSLOOT - De handbaldames van Dimtronic Meervogels namen het afgelopen zondag op tegen Zeeburg uit Amsterdam. In een zeer matige wedstrijd, waarin veel balverhes werd geleden en kan sen niet optimaal werden benut, verloren de dames uiteindelijk met 12-10. Zeeburg begon veel feller aan de wedstryd en kwa men al snel op een 3-1 voor sprong. Verdedigend zat het aan Akerslootse zijde niet goed dicht en aanvallend was er te weinig variatie. In het tweede gedeelte van de eerste helft ging het beter lopen aan Akerslootse zijde en via een aantal snelle break-outs werd de achterstand ingelopen en kon er met een stand van 7-4 worden gerust. Na de rust was het er de dames alles aan gelegen om fel te beginnen en Zeeburg niet de kans te geven zich weer in de wedstrijd te spelen. Dit mislukte en het slechte spel van de eerste helft werd voortgezet. De verdediging had veel moeite met de midden- opbouwster en cirkelspeelster die samen het spel van Zeeburg maakte. De doelpunten bleven uit, terwijl Zeeburg wel bleef sco ren. Dit resulteerde in een eind uitslag van 12-10 in het voordeel van Zeeburg. Volgende week spe len de handbaldames hun laatste veldwedstryd thuis tegen Niedorp en zij zijn erop gebrand een bete re prestatie af te leveren dan de wedstrijd van afgelopen zondag. een atletiekclinic in het kader van hun Sportklas-opleiding. Leerlingen die deelnemen aan de Sportklas van het PCC krijgen gedurende het schooljaar bovenop de drie uur gymnastiek die ze in de brugklas sowieso krygen, nog twee extra uren gym. Er wordt dan ondermeer aandacht besteed aan zelfwerk zaamheid, leiding geven aan elkaar en het organiseren van toernooitjes. Maar veel tijd wordt besteed aan een grote diversiteit aan sporten. De leerlingen gaan bijvoorbeeld boksen, handboogschieten, klim men, aqua joggen, mountainbiken, schermen, skaten en skiën. Ook atletiek staat op het programma en natuurlijk leer je dan van een pro fessional de fijnste kneepjes! ZEEVISSEN HEILOO - Op zaterdag 1 oktober hebben elf zeevissers van DVW onder zo langzamerhand vertrouw de omstandigheden, slecht weer dus, op het-strand bij Egmond aan Zee hun laatste kantwedstrijd van dit jaar gevist. Tussen de buien door wisten enkele vissers toch hun visje te vangen. Uitschieter was dit keer René Blok die twee mooie zee baarzen wist te landen. Dit beteken de voor hem een eerste plaats, in het totaalklassement klom hij met dit resultaat van de zestiende naar de vierde plaats. De tweede plaats was voor Roland Klaver en Emil Wijckelsma werd derde. In de kop van het kantklassement veranderde verder niets. Gerrit Ynsen werd dit jaar de winnaar van de kantcup, Emil Wijckelsma werd tweede en Roland Klaver derde. De volgende wedstrijd is op 22 oktober, er wordt dan vanuit Den Helder op het Wad gevist. Voor deze wedstrijd kunt u zich nog opgeven. Voor opgave of nadere informatie kunt u, ook al bent u geen lid van DV\V bellen met E.Wyckelsma, tel. 072-5337330, e- mail: emil.wijckelsma@hccnet.nl of met R.Blok, tel. 072-5336108. VISSEN CASTRICUM - Zondag 16 okto ber worden de prijzen verdeeld onder de deelnemers van de Limmerpoldercup. Dit gebeurt in biljartcentrum Veldt in Castricum vanaf 12.00 uur. Een en ander vindt plaats onder het genot van een kopje erwtensoep en een drankje. Voorafgaand aan het prijzenfestival wordt er nog een vrije stukswed strijd gevist in het Limmer Stet. Deze wedstrijd is voor alle leden van HSV Limmen, De Sander, DVW en HVCastricum toegankelijk, maar de deelnemers aan de Limmerpoldercup krijgen voorrang. Aanvang loting is om 08.30 uur op het haventje, vissen van 09.00 tot 11.00 uur. Opgeven bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056, tot vrijdagavond 21.00 uur. Inleg is 3,-, er zyn dagprijzen en ook een consumptie na afloop. SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 6 oktober speelde SV Vredeburg ronde drie van de interne competi tie. Ook ontving het eerste achttal de schakers van Assendelft 1 voor de eerste bondscompetitieronde. Vredeburg won gedecideerd met 5-3 en had met hogere cij fers kunnen winnen als een aantal winststellingen niet in remises of zelfs verlies waren geëindigd. Zo verloor B. Stolp na een wilde partij in een gewonnen eindstel- ling. Admiraal had zijn tegenstan der overklast maar gaf in tijdnood zijn tegenstander voldoende tegen- kansen waarna het toch nog remi se werd. Kramer zag even niet hoe uit de schaakjes te lopen en zijn promotiepion te verzilveren zodat ook hier tot remise werd besloten. Van de Storm verloor op bord vier maar de laatste vier borden met Ebels, Stolp, Rommel en Hafkamp wonnen regelmatig zodat Vredeburg tevreden de twee pun ten in ontvangst mocht nemen. In de A-groep zuchtte Sturk onder het agressieve spel van de opgela den van Duin. Sterk verdedigend wachtte zij op het foutje van van Duin, die zijn geduld verloor en onder de tegenaanval van Sturk bezweek. Voorwalt is aan een geweldig seizoen begonnen en staat ongeslagen bovenaan, dit keer ten koste van B. van Diermen die zich teveel fouten veroorloofde en niet meer kon ontsnappen aan het torengeweld van Voorwalt. Zaterdag 17 oktober beginnen de schaaklessen voor de jeugd. Uitslagen: Groep A: B. van Diermen - M. Voorwalt 0-1, J. Limmen - H. Levering 1-0, D. Aagjes - M. Kos 1-0, M. Sturk - E. van Duin 1-0, J. Levering - J. Tebbens remise, K. Aafjes - R Zwart 1-0, N. Pepping - C. Pepping 0-1, S. Sofan - G. Pouw 0-1, M. van Rees - C. Dinkla 0-1, T. Castelein - B. Blekemolen 0-1, T. Beentjes - W Mijnsbergen 1-0, M. Koot - J. de Graaf 0-1, T. Witkamp - K. Keijzer 0-1, M. Hendriks - M. Krom 0-1 Groep B: Bert Hollander - Allard de Vries 0-1, Remi Aafles - Tom Beentjes 0-1, Jort Min - Hidde Ebels remise, Karei Voorwalt - Ozair Dahi 0-1, Floris-Jan van Zanten - Dylan de Vries remise, Jeffrey v.d. Wagen - Bart Pepping 0-1, Laura Aafjes - Joep van Zanten 1-0, Fhbienne Mijnsbergen - Mark Adrichem 1-0, Alex Zwart - Jelle Min 1-0. ZWEMMEN HEILOO - Nog voor de zomervak antie is er door een grote groep leer lingen van zwembad Loos afge zwommen voor het zwem ABC en het Kleuterbrevet. Na de vakantie werd er ook weer afgezwommen voor het zwem-ABC. Dit werd gehouden in de Witte Brug in Castricum. In het eigen bad werd er afgezwommen voor het Kikker diploma. De geslaagden in juli zijn: Kleuterbrevet: Lars van de Laken, Brant Teunis, Joyce Schouten, Borre Schroeber, Maaike Andersen, Tycho Spaan, Ramon Tambach, Stephan Minnesma, Niels van Senten, Floortje Verboom, Aad Groen, Bonny Groen, Tamara Klaase, Ruben Kaandorp, Teun Vink, Vincent den Hartog, Ruben Koppes, Willemijn Pronk, Wouter van Delden, Vincent Koot, Ian Sterk, Branco Bosch. Diploma A: Niels Barhorst, Britt Bouman, Koen Bijman, Lente Blok, Nou Burnet, Benjamin Conteh, Romy van Dijk, Christiaan Dongen, Roos de Haan, Roos Hoetjes, Barry Linders, Steven de Rave, Joyce Schouten, Gianni Torrisi, Jeffrey Zwart. Diploma B: Alex van As, Madelijn Belle, Bibi Blom, Bram Boereboom, Stijn Bouwman, Steven Bouws, Rachelle van de Griek, Matthijs Janssen, Ryan Luesken, Ouke Spanjer, Yara Struijs, Maartje Verdwaald, Rosan van der Voort, Thomas Weinbrecher, Jooske van Wyck, Sem Wmter. Diploma C: Bas Bart, Loïs Bosschaart, Lisa van't Boveneind, Anouk Heijke, Ivan Koot, Sidney van Lith, Simon Noten, Gabriëlle van Saase, Maura Sintemaartensdijk. De geslaagden in oktober zyn: Diploma A: Sarah Barink, Merijn Biesterveld, Emma de Boer, Wouter van Delden, Vincent den Hartog, Minke Hopman, Zoë de Jong, Larissa Klaase, Tamara Klaase, Josse Kooien, Vincent Koot, Mees Kuijpers, Annelies Minis, Robin Nadort, Willemijn Pronk, Micky Schermer, Caya van der Sluis Edmé de Vries. Diploma B: Niels Barhorst, Job Blank, Lente Blok, Benjamin Conteh, Romy van Dijk, Christiaan van Dongen, Roos de Haan, Julia Lind, Demi van der Looij, Mickey Meyer, Bregje Morsch, Steven de Rave, Joyce Schouten, Emma Visscher, Martyn de Visser, Iris Wanders, Jeffrey Zwart, Tim van der Zwet. Diploma C: Paula Bosman, Tim Eavot, Lisa Ligthart, Wietze van der Meulen, Christiaan Morreau, Margriet de Rooij. Kikker Diploma: Dewi van der Steen, Rogier Verhoef.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 25