Uitslag slagzin en puzzel nieuwe Uitkijkpost Jarige Rotaryclub geeft ruimte aan jong talent Ingrid Zonneveld, interieuradviesbureau H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Verbranden afval Verkeerscontrole Inbraak woning Oplossing vier inbraken Diefstal kentekenplaten Ongeval letsel Precies honderd jaar geleden werd de eerste Rotaryclub opgericht Een ovationeel applaus viel dochter en vader Boeters ten deel UITKIJKPOST 12 OKTOBER 2005 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850'AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Op maandagmiddag 3 oktober kreeg een 31-jarige man een boete van vijftig euro omdat hij in de tuin van-zijn woning in Heiloo afval aan het verbranden was. Het bleek daarbij te gaan om huishoudelijk afval met onder anderen plastic flessen en plastic draagtassen. HEILOO - Op dinsdag 4 oktober is op de Kennemerstraatweg een bromfietscontrole gehouden tus sen 07.00 uur en 09.30 uur. In totaal zijn 37 bromfietsen gecon troleerd. Daarbij is in totaal vier maal proces-verbaal opgemaakt, tweemaal vanwege een te hoge constructiesnelheid en tweemaal voor een gladde band. Opvallend is dat de meeste bromfietsen in orde waren. Mogelijk is dit een gevolg van de extra aandacht die de bromfietsen krijgen in verband met de vele klachten die hierover binnenkomen. Op dinsdag 4 okto- bèr is op verzoek van de bewoners gecontroleerd op snelheid op de Ypesteinerlaan tussen 17.00 uur en 17.30 uur. Er is driemaal pro ces-verbaal opgemaakt. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 65 kilo meter per uur. Op vrijdag 7 okto ber is in de vroege ochtenduren een verlichtingscontrole gehouden nabij het politiebureau. Hier is viermaal proces-verbaal opge maakt. De politie gaat de komende tijd veelvuldig controleren op de verlichtingseisen voor (brom)fiet- sen. Mede omdat de herfst zich heeft aangekondigd. HEILOO - Op woensdag 5 oktober is tussen 19.15 en 20.00 uur inge broken op de Laan van Zeeman. De toegang is verschaft door een keukenraam te forceren. Technisch en buurtonderzoek is verricht. HEILOO - Naar aanleiding van technisch onderzoek zijn vier inbraken opgelost, waarvan één in Heiloo. Bij deze inbraken zijn DNA en vingersporen aangetroffen welke teruggebracht konden wor den naar een verdachte. Deze zit momenteel vast in een Huis van Bewaring. HEILOO - Op donderdag 6 okto ber zijn op de Holleweg twee ken tekenplaten ontvreemd van een voertuig. Dit zou mogelijk zijn gebeurd door de inzittenden van een Landcruiser. Eventuele getui gen worden verzocht zich te mel den via tel. 0900-8844. HEILOO - Op zaterdag 8 oktober omstreeks 18.00 uur is een 26- jarige motorrijder uit Heemskerk ernstig gewond geraakt. De motorrijder kwam met zijn hoofd tegen een geparkeerde auto en zijn motor kwam enkele tientallen meters verder tot stilstand. Het slachtoffer is met verschillende verwondingen overgebracht naar het MCA in Alkmaar. Door de bemanning van een traumaheli kopter werd medische assistentie verleend. In verband met het onderzoek is de Kennemerstraat weg tussen 18.15 en 20.00 uur afgesloten geweest voor het ver keer. De redactie is overspoeld met creatieve slagzinnen en uitkomsten van de puzzel, naar aanleiding van het nieuwe formaat van de Uitkijkpost. Uit de vele inzendingen zijn de volgende winnaars getrok ken: Onder de inzendingen van de slagzin wordt de zin van S.V Gijlswijk uit Heiloo: 'De Uitkijkpost wordt klein en dik. Zijn jullie net zo tevreden als ik? We lezen het altijd met plezier. Bezorg het elke week steeds hier!' beloond met de eerste prijs, een theaterbon van 60,-. De slagzin 'De Uitkijkpost wordt klein en dik, dus lekker in de hand, dat is fijn voor deze krant' is goed voor een tweede prijs, een boeken- bon van 40,- voor C. Verhoogt- Bolten in Heiloo. Tot slot is de derde prijs, een cd- bon van 20,-, voor J. Bolten met de slagzin 'De Uitkijkpost wordt klein en dik, net als ik, maar... en dat zeg ik stellig: we blijven wel onwijs gezellig!'. Onder de juiste inzendingen van de puzzel zijn de volgende prijzen verloot: de eerste prijs, een theater bon van E 60,- gaat naar van der Meerendonk uit Heiloo, de tweede prijs, een boekenbon van 40,- gaat naar de familie Bart in Egmond Binnen en de derde prijs, een cd-bon van 20,- is voor J.N. Castricum in Limmen. De winnaars krijgen hun prijzen zo snel mogelijk thuisgestuurd! Foto: Mario Sacksioni U vindt Ingrid Zonneveld, interieuradviesbureau aan de H. Roland Holststraat 18, 1902 PZ Castricum, tel. 0251-670383, gsm: 06-53910634, e-mail: zonnetje@tref.nl. CASTRICUM - Een nieuwe bank, een andere eettafel, waar zou die lamp kunnen staan, welke kleuren en wat zou nou een handige indeling van de babykamer zijn? Allemaal vragen die op je af komen als je je huis eens op zijn kop gaat petten. Sommigen weten meteen wat ze willen, maar de meesten van ons zijn daar toch niet zo bedreven in en zitten al gauw met de handen in het haar. Dat hoeft niet meer, want Ingrid Zonneveld interieuradviesbureau staat u graag met raad. en daad terzijde. Ingrid Zonneveld, eigenaresse, is in 2000 dit bureau gestart. Zij heeft een aantal opleidingen op gebied van styling en interieuradvies afgerond, met ook nog eens een opleiding Modevakschool. Iets wat haar vaak goed van pas komt. In haar uiteraard trendy ingerichte woonkamer, een visitekaartje voor haar bedrijf, vertelt Ingrid: „Dat creatieve heb ik altijd in me gehad, ik had wat met interieurs en met die bladen. Ik richtte natuurlijk mijn eigen huis in en veranderde dat vaak en op een gegeven moment gingen familie en vrienden mijn advies vragen." Van mond tot mond „Ik heb toen een opleiding gedaan bij het Opleidings Instituut voor Binnenhuisarchitectuur. Aanvankelijk bleven de adviezen nog binnen de familie- en vriendenkring, maar al snel ging het van mond tot mond en nu heb ik mijn eigen klantenkring." Die bestaat hoofdzakelijk uit particulieren. Ingrid werkt nauw samen met meubelmaker Fred Constant. Wat zij bedenkt, kan hij uitvoeren. Ingrid's stijl is basic, maar een kleurtje moet er altijd wel in. Haar grote voorbeelden zijn Kelly Hoppen en Piet Boon. Buitensituatie betrekken bij binnenruimte Toch houdt zij altijd het praktische element goed in het oog. Haar motto is: de kunst van het weglaten, omdat mensen hun huis gauw te vol zetten en dat maakt onrustig. Ook vindt zij het belangrijk de buitensitua tie bij de binnenruimte te betrekken door bijvoorbeeld een mooi terras aan te leggen, zodat het binnengedeelte naar buiten toe doorloopt. Liever leeg dan te vol „Ik ga naar mijn klanten toe en probeer altijd ter plekke een eerste schets te maken. Mensen vinden het toch prettig meteen wat te kunnen zien van mijn ideeën. Daarna werk ik thuis alles uit tot een mooie map met daarin twee tot drie opties en doe daar staaltjes bij van verfkleuren en stoffen. Samen met de klant komen we dan tot één goede plattegrond. Ik kom natuurlijk ook wel bij klanten met een heel andere smaak, maar ik kan door verschillende stijlen heen kijken en als men een bepaald meu belstuk wil laten staan moet dat natuurlijk kunnen. Maar nogmaals, liever een lege wand met die ene, mooie antieke kast. Zo komt hij veel beter uit!" HEILOO - Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan hield de Rotaryclub Heiloo vorige week vrij dagavond een feestelijk concert in de fraai versierde Witte Kerk. Onder de genodigden bevond zich burgemeester Hans Romeyn. In zijn geestige toespraak bekende hij zich geprepareerd te hebben op de ont moeting met een groot aantal 'Rolatorians'. Die waren er niet, wel veel oud-leden die om redenen van vèrhuizing en dergeüjke de club verlaten hebben. Precies honderd jaar geleden werd in Chicago de eerste Rotaryclub opgericht in een poging om meer ethisch besef in de bedrijfsvoering te laten meewegen. Van een enkele club in Chicago is Rotary uitgegroeid tot een wereld wijd netwerk van meer dan vijfen twintigduizend clubs in meer dan 165 landen en bijna 1,2 miljoen leden. Net als bij andere serviceclubs wordt van de leden verwacht zich in te zetten voor de samenleving, dicht bij huis en verder weg. In een wereldwijde actie is door Rotary in de vorige eeuw veel werk gedaan voor de actie Polio de Wereld uit. Nu is de aandacht gericht op veilig water voor iedereen. Rotaryclub Heiloo werkt daar ook aan mee. Via het contact dat gelegd werd door Jente de Vries uit Heiloo, die het vorige schooljaar in Mexico mee deed aan de internationale scholie ren uitwisseling is een plan ont staan om samen met Mexicaanse Rotarians voor Indianen in de ber gen watertappunten te installeren. De scholieren uitwisseling leidt tot meer samenwerkingen. Zo werd door toedoen van Ellen Heinsbroek die vorig jaar in India verbleef een vijftal kinderen geadopteerd die nu naar school kunnen en op school ook eten krijgen. De belangstelling voor de jeugd bleek ook deze avond, waarop door Barbara Boeters, aanstormend viool-talent van 15 jaar uit Heiloo, samen met haar vader, pianist Gerard Boeters, een concert werd gegeven. Een ovationeel applaus viel dochter en vader ten deel. Uit handen van Rotary-uitwisselings- scholiere Igna Nunez uit Chili ont ving Barbara een prachtig boeket bloemen. Na het concert waar ook Marianne Mulder en Mariken Gimbrere een prachtige Nocture speelden, bleef men nog samen genieten van een souper. Eigen foto Uit handen van Rotary-uitwisselingsscholiere Igna Nunez uit Chili ontving Barbara Boeters een prachtig boeket bloemen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 5