Kalfssukade 17,50 TUMI Fanfare Showband Heiloo heeft het weer druk H E I L O O Restaurant 'Le Moulin VLOOIENMARKT zondag 16 oktober 24,50 p.p. €12^50 p.p 'WlibDSCHWC sporthal Het Vennewater, Heiloo van 10 tot 16 uur V-ttsaf mrmmi 1 Dorpsstraat 96 -1901 EN Castricum Telefoon: 0251-651500 Maandag en dinsdag gesloten Oofc i>oor uw catering thuis! meteen mousseline van aardappel en een romige truffelsaus (alleen op woensdag en donderdag in oktober) Weekmenu Salade van avocado met gepocheerde kipkrokant bacon en paprikadressing Gebakken sliptong met roombotercitroenperse groente en huisgemaakte friet Crè/ne öni/ée pan vanille met sorbetijs en vers fruit Krokant gebakken tamme eendenborst met nectarines Runderrib-eye van de grill met gegratineerde aardappeltjes en knoflook culinair dineren in Heiloo Restaurant m. Brasserie Stationsweg 82 Heiloo Tel. 072 5321392 5322700 www.brasseHewiidsehut.nl Vlooienmarkt in Heiloo Najaarsmarkt De Loet Extra: Ook thuis in catering Restaurant de Loocatie 't Loo 20 1851 HT Heiloo telefoon 072 533 33 52 ook voor catering www.loocatie.nl RES./INFO 0229-244739 www.mikki.nl 19.50 Boerenpaté met een saus van tutti frutti Gebakken parelhoen met zuurkool, aardappelpuree en een truffeljus Kersenbavarois met kokosijs 3 glazen wijnarrangement 9,50 Op de maandag "Spare Ribs voor de smuller" 9.95 Op de dinsdag "Varkenshaas- of kipsaté" 8.95 7 dagen in de week OPEN vanaf 17.00 uur Paddestoelenwandeling in het Heilooër Bos UITKIJKPOST 12 OKTOBER 2005 n-t; Irl-W' m HEILOO - Zondag 16 oktober wordt een vlooienmarkt gehouden in sporthal Het Vennewater te Heiloo. Zo'n 100 standhouders met een diversiteit aan gebruikte goede ren zijn deze dag te vinden in de sportaccommodatie aan Het Zevenhuizen 48. De mqpst uitlopende zaken zyn te vinden op een vlooienmarkt* waar onder: wintersportartikelen, kerst decoratie, oude prenten en schilde ryen, aardewerk, videobanden, kleding en huisraad. De markt is van 10.00 tot 16.00 uur. De toe gang bedraagt twee euro per per soon (kinderen tot en met 11 jaar en onder begeleiding hebben vrij entree). HEILOO - Op zaterdag 15 okto ber wordt er een rommelmarkt gehouden bij Woon- en Zorgcentrum 'De Loet' in Heiloo. De openingstijden zyn van 09.00 uur tot 12.00 uur. Naast de rom melmarkt is er verkoop van hand werken, kaarten en zijden sjaals en andere dingen die door de bewo ners zelf gemaakt worden. Verder het terras waar men gezellig kan zitten en niet te vergeten het rad van avontuur. En voordat u de deur uitgaat kunt u zich nog tegoed doen aan een haring bij de haring- kar en nog vele andere lekkernijen. Overal wordt een kleine bydrage voor gevraagd, waarvan de opbrengst ten goede komt aan activiteiten van de bewoners. Restaurant Brasserie Oosterzij, Lagelaan 8 1851 PC Heiloo, 072-5051423 Schuin tegenover Golden Tulip Heiloo. Volg de gele borden met golfbaan Oosterzii vanaf de Kennemerstraatwe 7 Dagen per week geopend voor lunch en diner, ook voor koffie met gebak, uitsmijter of clubsandwich. Heerenweg 138B tel 072-532 19 33 DEZE WEEK: Romige broccolisoep MET AMANDELEN 3.85 Gebakken Zeewolffilet MET TOMATENSALSA 13.50 Gegrilde lamskoteletjes MET PADDESTOELENSAUS 13.50 AMARETTO PARFAIT Menuprijs 3.95 17.50 HEILOO - De Fanfare Showband Heiloo is deze dagen weer zeer actief. Eerder berichtten zij al over haar deel name aan de muziektweedaagse in Almere, waar zij een fraaie tweede prijs veroverden. Vrydagavond mochten de majo rettes, met hun daartoe speciaal ver lichte batons (twirlstokken), samen met de muzikanten de lampionnen- optocht in Alkmaar begeleiden. Al sinds jaar en dag is de muziekvereni ging present bij dit kinderfestyn ter gelegenheid van de 8-oktober- feesten. Gelukkig werden zowel de kinderen als de muziekvereniging getrakteerd op een heerlyke najaar savond. Ook dit jaar was de Fanfare Showband Heiloo weer uitgenodigd om deel te nemen aan de grote optocht op de dag van de Ontzetviering. Niet alleen FSH, maar ook Falkland was - evenals voor gaande jaren - weer met een groot aantal vrijwilligers present. Laatstgenoemde toneelvereniging beeldde onder meer een aantal gevangenen uit, die leefden op 'water en brood'. Het thema van de optocht van dit jaar was immers 'eten en drinken'. De muziekvereni ging zelf werd door het pubhek weer enorm gewaardeerd. Niet alleen voor de muziek, maar zeker opk voor de uiterlyke verzorging en voor de diverse shows die men gaf. Het veelvuldige applaus zorgde ervoor dat - ondanks de vermoeidheid - de glimlach op de gezichten van de deelnemers zichtbaar bleef. Een tulp voor uw hulp Steeds meer verenigingen nemen deel aan de Grote Clubactie. De muziekvereniging heeft dan ook dit jaar eens gezocht naar een ludiek alternatief en heeft dat gevonden in de vorm van een bloembollenactie. Een plaatselijk bloembollen im- en exportbedryf heeft gezorgd voor een hoeveelheid tulpenbollen. Deze wor den onder het mom van 'een tulp voor uw hulp' en 'muzikaal de lente tegemoet' verkocht zorgdragen. Binnenkort worden de zakjes tulpen (tien stuks per zakje) aangeboden voor 2,-. Natuurlijk gaat de opbrengst naar de muziekvereniging. HEILOO - Na twee eerdere suc cesvolle wandelingen, op 18 sep tember en 8 oktober wordt de derde paddestoelenwandeling in het Heilooër Bos gehouden op zon dagmorgen 16 oktober. Ook voor de gidsen is het elke keer weer een verrassing welke paddestoelen er staan. Sommige zijn er altijd wel, maar anderen 'schieten als padde stoelen uit de grond' en ze kunnen ook even snel verdwijnen. Dat maakt ze extra spannend. De IVN- natuurgidsen kiezen een route waar altijd wel wat paddestoelen te zien zijn en geven er toelichting bij over het leven en de variatie van al die verschillende soorten. De start is om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg. De wande ling duurt ongeveer twee uur. U kunt ook een spiegeltje meenemen om onder het hoedje van de padde stoelen te kijken, of een loep om de details te bestuderen. Van volwas senen wordt een vrijwillige bydrage van 1,50 verwacht; voor kinde ren is dat 1,- (graag gepast!). Voor nadere inlichtingen kunt u bellen: 072-5325110.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 8