SV Vredeburg start jeugdopleiding Groot volleybal toernooi in Limmen Reünie tijdens 75- jarig bestaan Meervogels '31 SPORT STOKMAN RENAULT Wolvenkoog 4-6 Alkmaar Tel. 072 - 561 24 24 Voor al onze Topoccassions: www.stokmanrenault.nl Veel mensen zijn onvoldoende verzekerd zonder het te weten. Bij schade kan dat een lelijke tegenvaller betekenen. Tegenvallers met verzekeringen hebben vaak als oorzaak dat er té lang niet naar de polissen is gekeken of dat de wetgeving is aangepast. Wilt u snel weten of uw verzekeringen nog up-to-date zijn? Kom dan even bij ons langs en vraag naar de korte verzekeringschecklist. FORTIS BANK De bank van vandaag Fortis Bank, Raadhuisweg 3A, 1851 JA Heiloo Nog ruimte voor extra aanmeldingen Jubileum niet compleet zonder reünie UITKIJKPOST 19 OKTOBER 2005 ADVERTENTIE De 7 zekerheden van de Renault Topoccassions: 12 maanden garantie Servicebeurt vóór aflevering APK-keuring Aangesloten bij de Nationale Auto Pas Vervangend vervoer bij een reparatie langer dan 24 uur Veertien dagen omruilgarantie Renault Route Service Europa Kijk ook eens naar uw verzekeringen vóór u ze nodig heeft SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 14 oktober speelde S.V. Vredeburg ronde vier van de interne competitie. Ook ontving het tweede team de schakers van Lasker uit Uitgeest. M. Kos had het gemakkelijk aan bord twee en won snel materiaal en de partij. R. Termes moest vechten voor remise maar slaagde hierin knap. K. Aafjes aan bord drie kreeg een vreemde opening voorgescho teld, de zogenaamde Birdopening die hü nog nooit eerder had gespeeld, hij had hier geen ant woord op en werd weggespeeld. M. Krom verloor een stuk maar hield de ongelijke strijd nog lang vol, waarna Lasker met 2,5 - 1,5 winst naar huis kon gaan. In groep A verdedigde B. Blekemolen zich knap na damesver- lies voor 2 lopers, maar moest in het eindspel de meerdere erkennen in J. Admiraal. M. Voorwalt is van zijn troon gestoten door de nieuwe lijst aanvoerder B. Stolp. G. Hafkamp wist zijn stukken toch beter te laten samenwerken dan J. Levering en sloot een leuke partij winnend af. H. Levering was opgetogen na winst op een van zijn favoriete tegenstanders J. de Graaf. In groep B staat Allard de Vries nu bovenaan met drie over winningen en één remise. Ook Alex Zwart doet het goed op de 8e plaats met drie keer gewonnen en één ver loren. Ozair Dahi (zesde plaats) stond op verlies tegen Tom Beentjes maar wist er toch nog een mooie remise uit te slepen. Uitslagen: Groep A. J. Admiraal- B. Blekemolen 1-0, B. Stolp - M. Voorwalt 1-0, H. Ebels - B. van Diermen 1-0, R. vd Storm - J. Limmen 1-0, H. Levering - J. de Graaf 1-0, G. Hafkamp - J. Levering 1-0, E. Stolp - J. Tebbens 1-0, M. Wester - E. van Duin 1-0, T. Witkamp - M. Sturk 0-1, W Mijnsbergen - N. Pepping 0-1, M. van Buuren - M. van Rees 0-1, C. Pepping - T. Beentjes 0-1, M. Hendriks - M. Koot remise, K. Keijzer - R. Rommel 0-1 Groep B. Hidde Ebels - Bert Hollander 0-1, Allard de Vries - Floris-Jan van Zanten 1-0, Tom Beentjes - Ozair Dahi remise, Jort Min - Dylan de Vries 0-1, Jelle Min - Jeffrey vd Wagen 0-1, Eabienne Mijnsbergen - Alex Zwart 0-1. Zaterdag 15 oktober zijn de jeugdopleidingen gestart waaronder 13 nieuwe kinderen voor stap-ï. Er is nog ruimte voor extra aanmeldingen, tel. 072-5051977. VOLLEYBAL LIMMEN - Op zondag 30 okto ber wordt weer het grote Bakker - Bakker stratentoer- nooi (voorheen Versstraat toer nooi) wordt weer gehouden door volleybalvereniging Oranje - Wit uit Limmen. Ook u kan nog meedoen aan dit evenement in sporthal d'Entery, maar dan moet u wel snel zijn want de inschrijving loopt nog tot 20 oktober. De kosten zijn 20,- per team en er is voor ieder team een lekkere prijs verzorgd zoals altijd door Bakker Bakker. Een team bestaat uit minimaal twee dames en maximaal twee Nevobo leden. Het niveau is recreatief want het is voor de gezelligheid, dus ook als u niet zo goed kan volleyballen, gewoon inschrijven met een team onder een leuke ludieke naam. Teams onder de naam van De Springbokken, Harttreffers, Bartigon, Badmutsen, Sibbenaren, K6, en nog vele andere hebben zich reeds aangemeld. Veel straten en bedrijven, maar ook fami lies en vriendenploegen doen mee aan dit evenement op de laatste zon dag van oktober. Even een belletje is genoeg: John Scheepmaker, Enterij 21 in Limmen, tel. 072-5054430. HANDBAL AKERSLOOT - Hoewel de festi viteiten ter gelegenheid van het 75 jarig jubileum van Meervogels '31 pas over een half jaar plaatsvinden, zijn de diver se commissies al volop met de voorbereidingen bezig. Net als vijf jaar geleden wordt er een reünie georganiseerd. ,,Met in ons achterhoofd nog de geweldige happening van vyf jaar geleden, heb ben wij gemeend dat ook dit jubi leum niet compleet zou zijn zonder een reünie," vind Peter Leijen. „Want ook de oud-leden hebben bijgedra gen tot de bloeiende voetbalvereni ging die wij tegenwoordig zijn." Het is de bedoeling om zondag 28 mei 2006 vanaf 16.00 uur een gezel lige bijeenkomst te organiseren voor alle leden, oud-leden, donateurs, sponsors, M-side leden en vrijwilli gers met een minimum leeftijd van 16 jaar en ouder), kortom mensen die nu en in het verleden Meervogels een warm hart toedragen. „Het pro gramma willen we op dit moment nog niet bekend maken, maar dat de reünie spetterend zal zijn, daar kunt u van uitgaan. De reüniecommissie beschikt over de adressen van leden en oud-leden, waarschijnlijk zijn er echter de afgelopen jaren een aantal wijzigingen opgetreden, hetzij door overlijden dan wel verhuizing. Om nu zoveel mensen te kunnen benade ren doen wij een beroep op onze hui dige leden en donateurs om moge lijke (adres)-wijzigingen van oud-leden dan wel donateurs door te geven. Daarnaast vragen wij een ieder om de oud-leden te attenderen op het jubüeum en de mogelijkheid zich aan te melden via de meervo- gels-site. Dit kan via e-mail: PA.leijen@quicknet.nl of via de post P Leijen, de Tarp 27, 1921 VA Akersloot of via een telefoontje 0251-313993. Uiteraard wordt u nog verder op de hoogte gehouden en de gelegenheid tot aanmelden is vanaf heden beschikbaar op www.meervogels.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 25