i Jubileum Schietvereniging met grote knal gevierd Egmondia - Zeevogels eindigt na beenbreuk *g| sport 22 mm vm lakkerijl Kees Zoon Keurslagerij Kees Burger SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Clinic voor jonge hockeyers van De Terriërs Speculaas- Duivels- 3 BRODEN NAAR KEUZE elke daa Krokante kipschnitzel 4 stuks voor Gemarineerde mini rosbief 250 of 300 gram, JQ per 100gramI Corned Beef 150 gram KORTOM Baarsdag hengelsport vereniging Limmen Schaken Overdag in 't Loo Danspaar Griffoen scoort op wedstrijd Verbiest SpM 26 OKTOBER 2005 wmmgËÈBuÊÉm Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Ook na vijftig jaar is er nog altijd ruime belangstelling voor het beoefenen van de schietsport in Heiloo. Om dit jubileum te vieren werd zaterdag een receptie gehouden voor leden en genodigden. Rond 17.00 uur werden vijf saluutschoten met een historisch kanon afgevuurd, die in de wijde omtrek te horen waren! ADVERTENTIE il- n- KEURSLAGER VOETBAL EGMOND - De KNVB had het nog zo mooi geregeld. Twee ploegen die in de bekercompe titie al jaren geen potten weten te breken. Een heuse derby met als inzet een plek in de volgende. Egmondia tegen Zeevogels. Twee clubs die elkaar in de laatste drie seizoe nen in de competitie hadden ontmoet maar door bet kampi oenschap van Zeevogels elkaar even uit bet oog waren verlo ren. Na een matige en rommelige beginfase leek de wedstrijd, na dik twintig minuten spelen, een beetje op gang te komen. Michiel de Waard werd goed de ruimte in gestuurd en het zijn tegenstander zijn hielen zijn. De laatste man van Egmondia gaf goed rugdekking en ging in duel met de Waard. Het zou de laatste actie van de wed strijd worden. Nog even was er de hoop dat de 'krak' de scheenbe schermer van Michiel zou zijn. De Zeevogels aanvaller het gelijk luid en duidelijk horen dat hij aan de botsing een beenbreuk had over gehouden. Een half uur later toen de ambulance het veld was afgere den vertrok iedereen, met een naar gevoel, naar huis. LIMMEN - Voor hengelsportvere niging Limmen staat de jaarlijkse baarsdag op het programma. Deze wedstrijd wordt zondag 30 okto ber gevist. In tegenstelling tot wat het programma vermeldt, zal deze worden gevist in de Langereis. Deelname is gratis, verzamelen is om 08.30 uur en denkt u nog even aan het ingaan van de wintertijd. Nog een extra tip: De ervaring leert dat er elk jaar wel iemand te water gaat, dus een stel extra droge kleren is geen overbodige luxe. De uitslag van de afgelopen baarswedstryd, gevist in het Stet: 1. Jan Walta 28 stuks, 2. Nico Krom 20 stuks, 3. Gerrit Tuijn 16 stuks. Voor de complete uitslag kunt u www.hsvlimmen.nl raadple gen. HEILOO - Zaterdag 5 november houdt Schaken Overdag in winkel centrum 't Loo van 12.00 tot 16.30 uur een kleine schaakmani festatie. Bedoeling hiervan is een ieder die schaken leuk vindt, en overdag daarvoor de tijd heeft, te interesseren voor de wekelykse schaakmiddagen in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heüoo op donderdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur. Leden van het don derdagmiddagschaak kunt u uitda gen voor een korte partij, of u kunt gewoon toekijken hoe ande ren schaken op een groot demon stratiebord en uw commentaar op de partij leveren. Uiteraard kunt u die dag ook terecht voor meer informatie over Schaken Overdag. Bij Schaken Overdag wordt niet in competitieverband gespeeld. Wie dat wel wil, kan terecht by schaak vereniging Oppositie, deze vereni ging speelt iedere dinsdagavond in het Trefpunt en ook zaterdag 5 november kunt u over deze schaakvereniging informatie krij gen. Voor eventuele nadere infor matie: Peter Folkertsma, tel. 072- 5335821 of Jan de Jong, tel. 072-5331599. CASTRICUM - Zondag 23 oktober werd er in Hoorn by Dansschool Peter Verbiest gestreden om de kampioenstitel. Aan de start ver schenen onder andere de paren Richard en Maaike van Tongeren van Griffioen, die na knap dansen de tweede ronde wisten te behalen evenals Patricia Groenewegen en Niels ten Brake die na goed dan sen eveneens in zowel Ballroom als Latin-American de tweede ronde mochten dansen. André Coax en zijn partner Linda kwa men ook verdiend in de tweede ronde, maar echter een danspaar wist zich in de grote finale te plaatsen, na goed door de voor rondes heen te komen wist dit paar uiteindelijk in de finale zich een vijfde plaats te veroveren in de Ballroom afdeling.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 21