Totaal Interieur samen met Baderie Bijwaard Coiffures op weg naar Loreal Colour Trophy Reizen met een dubbele bestemming Rondleiding museum Kranenburgh Inloop-koffïeuurtj e van de gezelschapsbank Stripschapprijs 2005 voor Heilooër striptekenaar H E I L O O 9 DIERENBESCHERMING INGEZONDEN MEDEDELINGEN KERK DIENSTEN OUD PAPI ER UITKIJKPOST 26 OKTOBER 2005 HEILOO - In het weekend van 15 en 16 oktober opende Totaal Interieur Baderie Heiloo aan de Stationsweg 94-98 haar deuren. Eigenaar Frank Fraase Storm van Totaal Interieur heeft in Alex Jonker van de Baderie een goede partner gevonden, zodat de klanten verzekerd zijn van een kwalitatief uitstekende inrichting van bijna hun gehele huis (op de keuken na). Frank houdt zich bezig met de verkoop en Alex is de man op het gebied van het installeren. De heren zijn bijzonder büj met de heropening van de totaal ver nieuwde en vergrote showroom, er is maar liefst 260 vierkante meter bijge komen. Wat het badkamergedeelte betreft zijn alle trends en stijlen te bewon deren met een ruime keuze aan sanitaire artikelen, tegels en verwarming. Maar zoals u dat al bijna tien jaar gewend bent, kunt u ook terecht voor vloe ren, stoffering, zonwering binnen en buiten en veranda's. Daarnaast heeft de zaak CV-ketels, radiatoren, vloerverwarming en binnenkort ook gas- en elek trische haarden. De showroom is nu ook ruim voorzien van diverse produc ten om uitgebreid te relaxen op een speciale Weinessafdeling. Hier vindt u werkende stoomcabines,'whirpools en een infra rood sauna. ,,Wie er nog niet uit is of dat nou een goede investering is, kan gewoon een keer de sauna uit proberen. Neem de badkleding maar mee!", aldus Alex. En natuurlijk zorgt Totaal Interieur Baderie Heiloo er ook voor dat alles netjes geplaatst wordt bij u thuis. Van metsel-, tegel-, timmer-, schilder- tot loodgieters- en verwar- mingswerk. De laatste snufjes op sanitair gebied zijn te vinden in de show room, zoals het douchetoilet. Speciaal handig voor mindervaliden. Wilt u meer weten, kom een kijkje nemen aan de Stationsweg 94-98! HEILOO - Op 7 november zal Rapster Claudia weer haar beste beentje voor zetten in de strijd om de Loreal Colour Trophy 2005. Twee medewerk sters, eigenaresse Emmy en Claudia hebben meegedaan uit een selectie van ruim 250 kappers aan de eerste ronde bij het Loreal Technisch Centrum in Alphen aan den Rijn. Claudia is de gelukkige geworden die zelfverzekerd de volgende ronde in gaat. „Dinsdagavond 18 oktober hoorden we dat ik door was. Er zijn 75 teams verkozen op die avond. Ik ben er zelf vrij nuchter onder, hoor. Er werd ons verteld dat we het beste een mannequin, visagiste en styliste mee konden nemen. Nou ja, mijn zusje is model, een vriendin ontwerpt en maakt de jurk en ik doe zelf de make up. Hoofdzaak is het kleuren, maar het is wel het totaalplaatje dat telt. Ik mag gelukkig veel thuis doen en maak het dan ter plekke af." Het gekozen model is lekker vlot en volgens de nieuwste trend, dus veel krullen met een steile pony en redelijk blond. Voorop staat dat het in ieder geval heel draagbaar moet zijn, volgens Claudia. De finale zal op 6 februari plaatsvinden in de Heineken Music Hall. Duimen dus voor Bijwaard Coiffures om de trofee in de wacht te slepen. Kunt u zo lang niet wachten en zoekt u ook een modieus kapsel met de feestdagen in het vooruitzicht, dan weet u waar u moet zijn: Bijwaard Coiffures aan de Zevenhuizerlaan 59 in Heiloo. HEILOO - Herinnert u zich de beelden nog van de tsunami? Hoewel de hotels zijn gerestaureerd en het dagelijkse leven op orde is, blijven toeristen weg. Zo ook in Zuid Thailand waardoor de plaatselijke bevolking noodzakelijk inkomen mist. Joyce Wouters, organisator van culturele reizen naar Thailand vertelt: ,,Bij Thailand voel ik mij zeer betrokken. Daarom besloot ik met mijn uitgebreide reiservaring en specifieke kennis van Thailand als vrijwilligster rechtstreeks de bevolking te helpen door een interessante culturele en eco- toeristische reis door het minder toeristische Zuid Thailand te organiseren, van 23 februari tot 16 maart." Alleen de werkelijke kosten van logies, vervoer en excursies van deze non-profit reis worden door de deelnemers betaald. „We reizen in een klein groepje van acht deelnemers dus er is veel ruimte om aan individuele wensen tegemoet te komen. En alle uitgaven komen ten goede aan de Thaise bevolking zelf!" Rob van Leek heeft de stichting Sanghimala opgericht die straatkinderen in Nepal een opleiding biedt tot kok, kelner of zelfs manager. „Rob en ik organiseren, als vrijwilligers, voor deze stichting een 'onthaastings' reis van 23 januari tot 13 februari naar Nepal. Het zeer specifieke programma omvat yoga, ontspannende massages maar ook actief raften en wandelen. De verdiensten van deze reizen naar Nepal gaan uiteraard volledig naar de stichting." Voor meer informatie over de rei zen kunt u terecht bij Joyce Wouters tel 072- 5332077 of Rob van Leek tel 072-5094475 of via e-mailjw@greentara.fol.nl of sanghimala@hetnet.nl. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: mfo@dierenbeschermingalk- maar.nl, www. dierenbeschermingalk maar, nl. Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, bgg: 5337280, e-mail: info@knaagdierencentrum.nl, inter net: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/mvr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierenasielalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www. vissenbeschermingnl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Verloren Schildpadpoes, zwart met lichtbruine vlekken, wit om de bek, witte bef en buik, achter kniekousen, voor witte voeten, wit puntje aan staart: De Waard, Heiloo. Rood katertje, ongec., witte buik, wat wit onder kin, wit befje, voor sokjes en achter kniekousen, 5 mnd, Kees, Burg. Nieuwenhuysstraat, Limmen. Kleine lapjespoes, witzwart oranje, witte snoet en wit aan de poten, 2 jaar: Dompvloetlaan Heiloo. Gevonden Schildpadpoes, donkerbruin met beige vlekjes, linkerkant van de kop donker bruin, rechterkant beige, groene ogen, wit om de snuit* witte bef doorlopend naar de buik, voor witte tenen, achter sokjes, Plein Winkelcentrum 't Loo, Heiloo. Witte kater met rode vlekken: Pastoor van Muijenweg Heiloo. Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw, mmv de cantorij, 12 Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds C.G. Geluk uit Huizen. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering mmv oecomenische zang groep, voorganger pastor P Jacobs. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger N. Knol. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering, 17.00 uur: rozenkransgebed. Zaterdag 17.00 uur: rozenkransgebed. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Maandag 17.00 uur: rozenkransgebed. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- commu nieviering met spontaan koor, voor ganger pastor B. van Schie. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorganger pastor H. Helsloot. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. Voor kinderen is er een aparte dienst. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Woman Aglow Interkerkelijke wereldwijde organisatie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand bijeenkomst, om 9.15 uur in het Open Huis, tegeno ver de Witte Kerk, 't Loo 22. Kinderopvang tijdelijk niet aanwezig. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zondag 10.00 uur: eucharistieviering mmv Jubilate, 15.00 uur: gebedsdienst op het kerkhof/ Allerzielen H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: gebedsdienst mmv Hoeverture. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering mmv Soli Deo Gloria. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.00 uur: communieviering mmv St. Cacilia. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. Protestantse gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger P Hays. Tevens zondagsschool. Gebouw Wykwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5321266/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Cornelissen, Alkmaar. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Zondag 10.00 uur, dienst in Uitgeest, voorganger ds M. Bijl. Evangelie gemeente Grace Ministries Alkmaar Elke zondag 10.00 uur, m.u.v. de laat ste zondag van de maand om 14.00 uur. Delta gebouw oude kanaaldijk 2, Alkmaar, 072-5202032, www.graceministries.nl. HEILOO - Vrijdag 28 oktober organiseert de Culturele Commissie Heiloo voor iedereen die geïnteres seerd is een rondleiding in museum Kranenburgh te Bergen. Deze keer naar aanleiding van de tentoonstel ling die op dit moment wordt gehouden over de Amsterdamse School-villa's in Park Meerwijk (rond het dierenparkje) te Bergen. Naast foto's uit 1918 die bij de oplevering van de toen sensationele villa's gemaakt zijn hangen er recen- Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huis-actie, plan Ypestein zuidelijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 19.00 uur. Ook is dan brengen mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeerplaats bij de school. Dinsdag Base- en Softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn- Kerkelaan-Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buitengebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamel- plaatsen langs de weg vóór 18.00 uur. Zie aUe vaste acties: www.uitkijkpost.nl te foto's van interieurfotograaf Theo Baart. Deze fotografeerde meubels van de Amsterdamse School gemaakt door de architecten betrok ken bij de bouw van Park Meerwijk. Tevens hangt er werk van de kunste naars die in 1918 lid van de kunste naarsgroep Het Signaal waren en in de villa's exposeerden, en van kun stenaars die hier (in deze woningen) door de jaren heen hebben gewoond of nog wonen. Zoals gebruikelijk bij activiteiten van de Culturele Commissie: een ieder gaat op eigen gelegenheid, dus om vrijdag 28 oktober om 13.45 uur verzamelen bij de ingang van het museum Kranenburgh, Hoflaan 26 te Bergen. De rondleiding kost per persoon 2,50; wordt hier verza meld en staat los van de entreeprijs. U kunt zich vooraf aanmelden, (eventueel ook om te carpoolen) voor deze rondleiding bij de receptie van het Trefpunt, Abraham du Bois- hof 2 te Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - Vrijdag 4 november in er weer een koffieuurtje van 10.00 tot 11.00 uur in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De Gezelschapsbank is een initiatief van de Stichting Ouderenwerk Heiloo. Geïnteresseerden vanaf 55 jaar die het leuk vinden om nieuwe mensen te leren kennen zijn wel kom. Ook bestaat de mogelijkheid om via een advertentie (anoniem en kosteloos) met mensen in contact te komen. Kijkt u eens op www.ouderenwerkheiloo.nl of bel op donderdag 072-5331297 en vraag naar Monique van Ling. HEILOO - Op zaterdag 22 okto ber kreeg hij de Stripschapprijs 2005 uitgereikt. Jan Steeman, schepper van stripfiguren waaronder Noortje uit de Tina, was blij verrast met deze wel verdiende prijs. Het mag ook wel, want Jan krijgt menig tienermeisje richting boek handel om de populaire strip te kopen. Met zijn gezin, zijn vrouw Willy en vier zoons, toog hij naar Houten, waar hij na-een paar urn- signeren de prijs in ontvangst mocht nemen. Inmiddels genieten Jan Steeman en zijn vrouw van de zon in Spanje, de plek waar zij al sinds zeven jaar overwinteren. Noortje blijft hij daar gewoon tekenen, elke twee weken.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 9