Kom gratis meedoen bij Double Stars Heiloo! Zeevogels lijdt ongelukkige nederlaag Wedstrijdgroep GTH goed voorbereid Uitslag eerste wedstrijd wintercompetitie HSV Kennemerland 1.0°' 175 Vs Keurslagerij Kees Burger Pepernoten- Q0 vlaai nu RB amandelstaaf g- oo €it Saucijzenbroodje oo Bakkerij Kees Zoon Funakoshi bleek opnieuw onverslaanbaar sport 2i Klaverjasdrive Akersloot geen doorgang Clubkampioenschap Amak Boerenkip in braadzak per stuk4 1 liter Erwtensoep 100 gram katenspek pakje - 48| €ti roggebrood samen voor. Leverkaas 150 gram...€ Ossenworstje per stuk Winkelhoï't too Vlaai van de week HONKBAL HEILOO Ook dit jaar is het Oma Onk Peanut Wijken toernooi van Double Stars Heiloo weer een groot succes gebleken. Peanut is een eenvoudige vorm van honkbal en softbal. Sinds half oktober spelen kinderen in de leeftijd van 5 tot en met 8 jaar elke zondagochtend van 09.30 tot 11.30 uur wedstrijdjes tegen elkaar. Al het benodigde materi aal voor deze gratis peanutcom- petitie is belangeloos beschik baar gesteld door oma Onk, één van de grootste fans van deze sport. Glorieuze aanvoerders van de ranglijst zijn op dit moment het team uit Plan Oost en de Sea Stars uit Egmond, maar het blijft natuur lijk spannend tot de laatste wedstrij den op 18 december. Komt u bever zelf in actie of wil u uw kind vrijblij- vend laten kennis maken met de honk- en softbalsport? Bezoek dan eens de instuifmiddag van Double Stars Heiloo. U kunt elke woens dagmiddag (tot en met 1 maart 2006) vanaf 16.00 uur terecht in Trainingscentrum The Barrel aan de Nijverheidsweg 19a in Heiloo. Het eerste uur staat in het teken van softbal; van 17.00 tot 18.00 uur is er aandacht voor honkbal. Oefenwedstrijd Omdat tijdens een wedstrijd alle facetten van deze leuke sport voor bij komen, staat voor komende woensdag 23 november vanaf 16.00 uur een eerste oefenwedstrijd in de zaal gepland voor enthousi aste softbalstertjes, variërend in leeftijd van acht tot ongeveer veer tien jaar. Er zijn twee teams, Team Ypestein en Team Plan Oost. Hierin spelen ook al wat meer ervaren speelsters mee voor een goede mix, maar iedereen die softballen eens wil ervaren is welkom. Twee trai ners van Double Stars Heiloo bege leiden deze sportieve middag. Mocht u meer informatie wensen, kunt u contact opnemen met G.R van der Horst, tel. 072-5337614. AKERSLOOT - De voor aange kondigde klaverjasdrive van zaterdag 26 november in café De Vriendschap in Akersloot kan helaas geen doorgang vinden. Door de komst van twee party's is er helaas geen ruimte voor de drive. De eerstvolgende drive is nu op zaterdag 17 december. AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub (Amak) houdt zondag 27 november haar tweede clubkampioenschap al weer voor het seizoen 2005/2006. Deze wordt gehouden tydens de Zwaansmeerloop in Krommenie. De wedstryd gaat over 1.6,1 kilo meter en voert onder andere langs het Alkmaardermeer en over Krómmeniedijk. De start is om 10.30 uur. Vertrek vanaf 't Kruispunt in Akersloot om 09.30 uur. Voor info: Gerda Smit, tel. 0251-313738/06-45942034. KEURSLAGER VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft tegen LSW een ongelukkige nederlaag geleden. Na enkele mogelijkheden over en weer maakte Tibor Zwaan de ope ningstreffer voor Zeevogels. Ondanks een vlagsignaal van de bezoekende grensrechter voor buitenspel wees de scheids rechter naar de middenstip; 1 - 0. De gastheren verzuimden om voor rust nogmaals te scoren. Frank Jong, Zico Zentveld, Niels Eylander en Dennis de Waard wisten de mogelijkheden niet te verzilveren. Ver in blessuretijd ging een LSW aanvaller over de knie bij Brian Tromp. De scheidsrechter wees terecht naar de penaltystip. Zeevogels doelman Lesley Groot was kansloos; 1-1. Vlak na rust sloegen de Langedijkers weer toe. Een fraaie aanval werd nog mooier met een vobey afgerond: 1-2. De thuisclub schakelde nog een tandje by maar moesten toezien hoe de tegenstan der, na een uur spelen, de marge vergrootte. Een strakke vrye trap ging langs vele benen in het zijnet achter de verbouwereerde Zeevogels goaüe; 1-3. De thuisclub probeerde in de resterende dertig minuten nog terug te komen in de wedstrijd maar de paal en de uitste kende doelman uit Zuid Scharwoude waren de spelbrekers. LSW en trainer Ernst Ranzyn mochten drie belangryke punten byschryven. LSW ging de Hoevers voorbij op de ranglyst. Beiden heb ben nu 12 punten maar de bezoe kers hebben één wedstrijd minder gespeeld. De balans voor de wit- hemden halverwege de competitie; vier wedstryden gewonnen en zeven verloren. Komende zondag ontvangt Zeevogels weer een ploeg uit Langedyk; DTS. De eerste ontmoe ting ging met 3-1 verloren. Het team uit Oudkarspel, net als Zeevogels afkomstig uit de vyfde klasse, heeft een uitstekende sei zoenstart gehad. Een mooi moment voor revanche. TURNEN HEILOO - Op zaterdag 26 november zal in een sporthal te Beverwijk de eerste van drie rayonwedstrijden in het nieuwe Nationale Turnsysteem van start gaan. Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo vaardigt veertien turnsters af. De jongste meisjes, Instap, geboortejaar 1997, zullen het spits afbyten. Voor hen is dit het eerste wedstrijdseizoen dus best wel span nend. Later op de dag komen de pupillen 1 (geboortejaar 1996) en pupillen 2 (geboortejaar 1995) aan bod. Met de invoering van het nieu we Nationaal Turnsysteem (NTS) is er veel veranderd. Naast een geheel nieuwe niveau-indeling is in het nieuwe turnsysteem bepaald is dat de sprong op de wedstrijden uitge voerd dient te worden met een Pegasus in plaats van over de kast. Aangezien GTH nog niet over een dergelijk springapparaat beschikt, had de technische leiding, bestaande uit Karin de Ruiter en Marjan Kruit, bij de voorbereidingen voor deze wedstrijd extra trainingen op andere locaties ingelast zodat de turnsters aan de Pegasus gewend raakten. Zo heeft de technisches leiding twee maal een turnhal in Haarlem afge huurd waar de wedstrijdgroep, naast de Pegasus, ook de vloeroefening op een grote vloer konden oefenen. De vloeroefeningen van de pupillen zul len op muziek worden uitgevoerd. Voor Daniëlle Admiraal (pupil 2) is het ook de eerste wedstrijd. Daniëlle was vorig seizoen, vlak voor de eerste wedstrijd geblesseerd geraakt. Na de zomervakantie is Daniëlle weer volop met trainen begonnen. Voor haar is een kleine aanpassing gemaakt in de brugoefe- ning. Zowel Daniëlle als de techni sche leiding zien de wedstrijd vol vertrouwen tegemoet. De jonge turnstertjes van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo. Eigen foto tje mooie voorns wist te vangen. Verderop in het vak wist ook Nico Schouws mooie wintervoorns te lan den, met exemplaren van over het pond. In het andere vak was het Toon Collonello op de kopstek die met een pieker op de stokafstand zowaar bra sems wist te vangen. Naast hem zat Teun Kanon die met de vaste stok enkele mooie brasems wist te landen. De vissers die gekozen hadden voor de feeder zagen nauwelijks beet deze ochtend, dit resulteerde in enkele vis sers zonder vis. Bij de weging bleek dat Toon Collonello het A-Vak had gewonnen met 12 vissen en 7.525 gram. In het B-Vak was het Nico Schouws die met 24 vissen en 7.450 gram zowel zyn vak als de wedstrijd wist te winnen. Bij de weging bleek dat er deze ochtend prachtige winter voorns waren gevangen met exem plaren die de kilo benaderden. Uitslag: vak A 1. Toon Collonello 12 stuks, 7.525 gram, 2. Teun Kanon 12 stuks, 4.700 gram en 3. Joop Harlaar 10 stuks, 4.725 gram. Vak B 1. Nico Schouws 24 stuks, 7.450 gram 2. Willem van Tol 30 stuks, 5.350 gram en 3. Theo Breedijk 14 stuks, 3.950 gram. Volgende wedstrijd is op zon dag 4 december, voor deelname: Gert Liite, tel. 06-10705422. VISSEN AKERSLOOT - De eerste wed strijd van de wintercompetitie werd gevist in de Kanaalsloot te Akersloot. Het eerste half uur werd er geen enkele vis gevangen, de meeste vis sers waren actief met de feeder gezien de goede vangsten tijdens de bedrijvenviswedstrijd. Het bleek dat het met de feeder zeer moeilijk zou worden. De vissers die overschakel den op de vaste stok vingen af en een toe een mooie wintervoorn. In het B- vak was het Willem van Tol die op de staartstek met een vier-meter hengel- ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 19