Koopzondag 't Loo Madigan's 'Way of Living' De Waghtkamer geopend Woonwaard en Heiloo ondertekenen exploitatieovereenkomst H E I L O O INGEZONDEN BRIEF INGEZONDEN MEDEDELINGEN KERK DIENSTEN Houd de dief! Vliegtuigoverlast I Vliegtuigoverlast II Job of de man/vrouw visie op geluk DIERENBESCHERMING OUD PAPIER ADRESSEN HEILOO UITKIJKPOST 23 NOVEMBER 2005 HEILOO - Zondag 27 november zijn alle kinderen uit Heiloo en wijde omgeving van harte welkom in winkelhof 't Loo. Speciaal voor hen heeft Sint Nicolaas met zijn acht zwarte Pieten van 14.00 tot 16.00 uur vrij gemaakt om de verlanglijstjes en tekeningen in ontvangst te nemen, met hen op de foto te gaan en uiteraard samen te zingen. De gemaakt foto's zijn vanaf dinsdag 6 december gratis verkrijgbaar bij de servicebalie van de Hema. De muziek wordt verzorgd door Streetband Caecilia uit Heiloo. By de servicebalies van Albert Heijn, Bruna en de Hema zijn op deze koopzondag kaarten verkrijgbaar voor het Sint Nicolaastoneelstuk van zaterdag 3 december. De voorstellingen vinden plaats om 13.30 en 15.00 uur. In verband met de enorme belangstelling kunnen er niet meer dan drie kaarten, per persoon worden afgegeven. Mocht u onverhoopt toch geen gebruik maken van de kaarten, wilt u ze dan vóór zaterdag 3 december afgeven bij de kassa van Theater de Beun zodat andere kinderen er nog gebruik van kunnen maken? BERGEN - Eind oktober heeft Bergen er een exclusieve winkel bij gekre gen; Madigan's 'Way of Living' van Martine Marcelis - Seldenthuis! Een chi que mix van unieke massief eiken kasten tot exclusieve cadeau-accessoires. In de winkel vindt u onder andere een prachtige collectie vazen van Muranoglas waarin 24 karaats goud is verwerkt, een bijzondere collectie fotolijsten, zijden bloemen en opvallend meubilair van het hoogwaardige fabrikaat Bensons. In de vitrines treft u de zeer exclusieve collectie Bulatti sieraden aan. Ook de prachtige collectie kussens en plaids van Pillows Co is uniek en exclusief voor de regio. De kroonluchter en de collectie lampen vallen direct bij binnen komst op. Volgens Martine is er voor elke beurs wel iets exclusiefs te vinden in haar zaak. Zo wordt één dezer dagen een hele unieke collectie Egyptische kerstballen verwacht van met de mond geblazen gekleurd pyrex glas. Ook aan het voorjaar is al weer gedacht, want de prachtige tuinaccessoires met daarin de afbeelding van de Ginkgo Builobaplant zijn zeer de moeite waard! Het meubilair van onder andere Bensons is in elke gewenste stof verkrijgbaar, evenals de witte, zwarte en massief eiken kasten. Daarnaast is de zaak bijzon der gezellig aangekleed met schilderijen van de Bergense kunstenaar Joop Seldenthuis, de vader van Martine. Madigan's 'Way of Living' is alleen op maandag gesloten. Het adres: Dorpsstraat 118 (ingang Loudelsweg, voormali ge broekengarage), tel. 072-5816641. AKERSLOOT - Op zaterdag 19 november gingen eindelijk de deuren van de Waghtkamer open, want al weken hadden voorbijgangers de uitnodigende etalage van deze leuke, nieuwe winkel in cadeauartikelen en woonaccessoires opgemerkt. Eigenaressen zijn Inette Kloosterhof en Brigit van der Est. De winkel is gevestigd in het woonhuis van Inette en ademt daardoor een zeer gastvrije en gezellige sfeer. Als u bedenkt dat de woning uit 1870 ooit behoorde aan de dorpsdokter, is de naam de Waghtkamer snel opgehelderd. In de Waghtkamer is alles net even anders. Geen stoffige antieke spulletjes, maar beschilderde kastjes naar eigenzinnig ontwerp, tassen met een bijzon der hengsel, of een lampenkap die je niet overal vindt. Maar ook kussens, grappige hebbedingetjes voor tieners, kinderspeelgoed (hele aparte school borden) en kledingaccessoires als tassen. De Waghtkamer is geopend op donderdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Inette Kloosterhof en Brigit van der Est. Foto: Mario Sacksioni Word ik vorige week vrijdag gebeld door mijn dochter; pa kun je mij van het station halen? Mijn fiets is gejat. Terwijl ze deze keurig aan het begin van de week in het fietsenrek aan de westzijde van het station "plaatste, om deze vrijdag weer op te halen. Niet dat het veel zal uit maken, maar toch maar aangifte doen van diefstal bij de politie. Een voorbijganger bij het station wist mij nog te melden dat ik ook maar eens in Limmen moest kijken omdat daar nogal een voorraad weggesleepte fietsen stonden. Mijn dochter hoorde ook nog dat men sen hun fietsen, die normaal aan de oostzijde staan gestald, deze - bij gebrek aan stalling (alsof de fiet sers er iets aan kunnen doen dat daar een bouwput staat) - met aller lei trucs (andere fiets weghalen uit stalling) in de rekken stallen. Maar goed, voor de zekerheid toch maar even een kijkje nemen bij Schilder in Limmen en jawel: fiets gevon den. Gaat u 25 euro kosten meneer, 15 euro transport en één euro per dag voor stalling: kassa! Na drie weken gaat de rest naar een opko per. Nou ik heb nieuws, voor dit stuk roest geeft die opkoper één euro. En trouwens, ik stuur mijn dochter wel naar een junk in Amsterdam, heeft ze voor tien euro een fiets. Maar dat is strafbaar meneer. Wat zegt u? Wie is nou de dief... S. Metz Heiloo Graag wil ik reageren op het stukje over vliegtuigen over Heiloo uit de Uitkijkpost van 16 november. De schrijver stelt dat de bevolking murw is geworden ten opzichte van de 'enorme geluidsoverlast'. Beste meneer of mevrouw, zou het mis schien kunnen dat mensen gewoon wat toleranter zijn ten opzichte van overkomende vliegtuigen? Wij (mijn dochtertje en ik) vinden het prachtig om vliegtuigen te kijken als we buiten zijn. Op sommige dagen hebben we geluk en komen er veel over, ik vertel haar dan dat alle mensen die daarin zitten lekker op vakantie gaan. Ze zwaait ze dan gezellig uit. Jammer hoor, dat we niet naar u zullen zwaaien want ik neem aan dat u en alle andere kla gers geen gebruik maken van de vliegtuigen. Een vliegtuigspottende moeder Heiloo Naar aanleiding van het ingezonden stuk van de hand van B. Delver, in uw blad d.d. 16 november, wil ik opmerken dat ik -eveneens woonachtig in Heiloo- totaal niets waarneem dat omschreven zou moeten worden als 'enorme geluidsoverlast van vliegtuigen'. Ik ben niet doof, noch boos of murw. Tenslotte: ik maak geen gebruik van diensten van het vliegvervoer; B. Delver, neem ik aan, ook niet. E. A. Hellendoorn Heiloo HEILOO - Woonwaard Noord- Kennemerland en gemeente Heiloo hebben maandag 14 november de exploitatieover eenkomst voor de ontwikkeling van Stationsomgeving West ondertekend. Met de ondertekening van deze exploitatieovereenkomst worden er afspraken vastgelegd voor de ont wikkeling van de locaties BP en voormalig Beja terrein aan de west kant van h^J; station. Gemeente Heiloo en Woonwaard hebben als doel om in dit gebied, binnen gemeentelijke kaders, gezamenlijk woningbouw en voorzieningen te realiseren. Hiertoe verkoopt de gemeente de gronden aan Woon waard. In de overeenkomst is vast gelegd dat de plannen die door Woonwaard worden ontwikkeld, moeten voldoen aan de door de gemeente vastgestelde kwaliteitsei sen. Opgenomen zijn onder meer het beeldkwaliteitplan, het door de raad vastgestelde bestemmings plan, woonkeur, het politiekeur merk, duurzaam bouwen en de kwaliteitsvoorschriften openbare ruimte van de gemeente Heiloo. Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. vd Wind, H.A., mmv de Cantorij. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds A.Ferwerda uit Halfweg. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel, mmv oecomenische zang groepje, voorganger ds D. Firet. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met New Rhythm, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: familieviering met kinderkoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: gezins-, woord-, en communieviering met kinderkoor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voor ganger pastor R. Visser. Evangelie.Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. Voor kinderen is er een aparte dienst. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720.Woman Aglow Interkerkelijke wereldwijde organisatie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand bijeenkomst, om 9.15 uur in het Open Huis, tegeno ver de Witte Kerk, 't Loo 22. Kinderopvang tijdelijk niet aanwezig. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zondag 10.00 uur: communieviering mmv Hosanna. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering mmv Hoeverture. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering mmv kinderkoor. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.00 uur: communieviering mmv herenkoor. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond HEILOO - Job is het verhaal van de mens. Zijn geluk en zijn ongeluk. En wat moet hij daar mee? Wanneer Job nagenoeg alles verliest, zyn vrouw, kinderen, zijn have en goed, wordt zijn visie op het leven zwaar op de proef gesteld. Toch wil hij trouw büjven aan zichzelf en aan zijn levensvi sie. Hier pakt Ingrid Docter, schrijfster en regisseur van 'Mevrouw Job' de draad weer op. De vrouw van Job roept haar man op zijn visie en geloof nu maar vaarwel te zeggen. Theatergroep Het Gezelschap uit Hoorn richt de spotlicht op mevrouw Job. De the aterliefhebber komt hier aan zyn trekken: serieuze thema's krygen een theatrale jas. Geen pasklare antwoprden of lange monologen, maar zorgvuldig gekozen teksten, die met enthousiasme en energie tot leven gewekt worden. Theatergroep Het Gezelschap dus, op vrijdag 25 november om 20.00 uur in de Ter Coulster aan de Holleweg. Entree bedraagt 5,-. Info op 06-27410471 of kijk op www.theatergroephetgezelschap.nl. Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S. Neuféglise- Vermeer. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger P Hays. Tevens zondagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5321266/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Cornelissen, Alkmaar. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Akersloot, voorganger ds M.J. Luijk. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info ©dierenbeschermingalk maar, nl, www. dierenbeschermingalk maar, nl. Egelopvang: 06-15485070 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, bgg: 5337280, e-mail: info@knaagdierencentrum.nl, inter net: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierenasielalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.ril Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Vermist Gitzwarte poes, 3 jaar, Shiva, De Gouwe Boom, mogelijk op zoek naar Rosendaal, Heiloo. Slank, klein wit poesje, doof, 9 maan den: De Sonneveld, Heiloo. Cyperse poes, witte bef en voetjes, buitenste teen linksvoor donker, 4 jaar, Kajsa: Slootenslaan, Heiloo. Dikke zwarte gèc. kater, getaoueerd, Black: Partijsakkers, Heiloo. Gevonden Zwarte ongec. kater, witte snoet met zwarte neus, witte bef en ring om de nek, voor kniekousen, achter witte poten met zwarte vlekken op de hie len: De Veenpluis, Limmen. Zaterdag Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huis-actie, in plan Ypestein (noord) incl. de Dompvloetlaan en Groenelaan, plan Zuid en plan West tussen Ewisweg-Het Zevenhuizen-Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg,. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rol- emmer-verzamelplaatsen langs de-weg, vóór 09.00 uur. Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huis-actie, plan Ypestein zui delijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmmer-verza- melplaatsen langs de weg, vóór 19.00 uur. Ook is dan brengen mogelijk tus sen 18.00 en 19.00 uur naar de par keerplaats bij de school. Zie alle vaste acties op www.uitkijkpost.nl Zie belangrijke adressen Heiloo op www.uitkijkpost.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 7