Vernieuwde website Bibliotheek Castricum Auto in de brand na botsing met boom Zondag 11 december naar Intratuin Heiloo CORSO regio 19 BIOSCOOP Programma 8 dec. t/m 14 dec. 2005 "King Kong" première "LEEF!" "Pride and Prejudice" "Harry Potter and the goblet of fire" "Manderlay" special "Harry Potter en de vuurbeker" (NL) "De Griezelbus" "Wallace Gromit"(NL) Tegen inlevering van deze advertentie ontvangt u 1 zak oliebollen voor 4,- (12 stuks) www.corsobioscoop.nl Argumenten van diverse sprekers zijn duidelijk: Opknappen en handhaven Speciaal kersprogramma bij Zondagsociëteit Vernieuwde site extra impuls voor digitale dienstverlening U bent van harte welkom van 11.00 tot 17.00 uur LIMMEN - Gebruikers van sporthal D' Enterij waren het afgelopen donderdag tijdens de raadscarrousel totaal niet eens met de plannen van het college. De argumenten van de diverse sprekers waren duidelijk, namelijk: Opknappen en hand haven. Dat de Limmer bevolking er ook zo over denkt, werd duidelijk gemaakt door de heer J. Scheepmaker, die namens volleybal vereniging Orar\je-Wit maar liefst 2200 handtekeningen aanbood. De heer R Valkering, die namens turn vereniging TIOS het woord deed zag de plannen ook niet zitten: „Wat moeten wij in een zaal zonder tribu ne en kantine, de kinderen willen datgene wat ze geleerd hebben toch laten zien aan hun ouders, opa's en oma's. Die kunnen dat dan vanaf de tribune bekijken met een kopje kof fie en een zakje chips of snoep na afloop horen ér ook bij. Ook CSV Handbal deed een woonde en voor zag dat het ledental drastisch zou afnemen met het verdwijnen van D' Enterij. Volgens het college kunnen de gebruikers van D' Enterij die niet met een kleinere hal af kunnen straks gewoon terecht in sporthal de Bloemen in Castricum of de Lelie in Akersloot. Eén van de raadsleden stelde dan ook prompt de vraag aan de aanwezige beheerder van de Bloemen: „Heeft u ruimte?" De beheerder kon hier echter geen dui delijk antwoord op geven. Het aan wezige pubhek kon dit wel. Zij heten een volmondig nee horen. De uit spraak volgt op 15 december. ADVERTENTIE RESERVEREN: 0251 -652291 woensdag 20.00 uur dinsdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.00 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur zondagmiddag 16.30 uur zaterdagmiddag 13.30 uur woensdag- zondagmiddag 14.00 uur vrijdag 19.00 uur zaterdag 13.30 19.00 uur zondagmiddag 13.30 uur woensdag 14.00 uur vrijdag zaterdag 18.30 uur Dorpsstraat 70 Castricum *161.0251 - 65 22 91 2200 Handtekeningen voor D' Enterij CASTRICUM - Op zondagoch tend 4 december even na 04.00 uur is een 22-jarige automobi list met zijn auto tegen een boom gereden op de Soomer- wegh in Castricum. Vervolgens vloog de auto van de Beverwijker in brand. Volgens getuigen reed de man met hoge snelheid over de CF Smeetslaan in Castricum vanuit de richting Dorpsstraat. In de bocht met de Soomerwegh verloor hij de macht over het stuur, vloog uit de bocht en kwam tegen een boom tot stilstand. Bij hem in de auto zat een 19-jarige man uit Amsterdam. De auto is geheel uit gebrand, de automobilist en zijn inzittende hadden hchte verwondin gen. B\j de bestuurder is bloed afgeno men omdat vermoed wordt dat hij teveel heeft gedronken. ADVERTENTIE CASTRICUM - De Openbare Bibliotheek Castricum heeft een nieuwe website. Op vrijdag 16 december rond 14.30 uur verricht wethouder Könst de officiële opening. Vanaf die datum vindt u de bibliotheek op het vertrouwde adres www.bibliotheekcastricum.nl, maar in een nieuw jasje. Steeds meer digitale bibliotheek diensten komen landehjk beschik baar. Denkt u bijvoorbeeld aan Al@din de digitale vraagbaak van de bibliotheken, MuziekWeb voor het opvragen van cd's en muziekbe standen bij de Centrale Discotheek Rotterdam (met de grootste muziekcollectie van Europa) en romanadvies waarbij u de mogelijk heid heeft om een lijst vergelijkbare auteurs van uw lievelingsschrijver op te vragen. In 2006 komt daar het project Zoek Boek bij waarbij u via de computer boeken en ande re materialen kunt bestellen uit de collecties van alle bibliotheken in Nederland. De volgende jaren zal de digitale dienstverlening zeker ver der uitbreiden. HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727 vrijdag koopavond. Koopzondagen op 11 en 18 december. Wat de gemeente ook heslist, dat er wat moet gebeuren rond sporthal d' Enterij mag duidelijk zijn. Foto: Uitkykpost

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 17