m IT™ Clubkampioenschap Tafeltennisjeugd Limmen-Heiloo Jasper Henselmans wint Noord-Nederlandse Judokampioenschappen 1 Handbaldames Dimtronic Meervogels winnen ook van Tornado Sportlijfcup belooft weer spektakel sport37 Varkensoesters Gebraden rosbief Bakken] Kees Zoon Keurslagen] Kees Burger Advocaat- Q vlaai €0* Roomboterkerststaaf en een Speculaasstaaf 5»o 100 Najaarskampioenen bij jeugd HSV Mooie resultaten door afwisselend en technisch judo 4 stuks met gratis saus 100 gram (/t(hw de cueed Invalster Sylvia Langeveld komt tweemaal tot scoren 14 DECEMBER 2005 Zaterdag 10 december was een zeer plezierige dag voor de jeugd van HSV. Verschillende pupillente- ams werden najaarskampioen, waaronder de El. Na een wel heel overtuigende overwinning - het werd maar liefst 10-1 tegen Vios uit Warmenhuizen - konden de jongens met hun leiders, trainers en ouders een kampioensfeestje vieren. Ook kregen ze allemaal een mooie beker uitgereikt, (vlnr) boven: leider Koert Zuurbier, Inge Gimbel, Quinten Zuurbier, Jesper de Vré, Ruben Bugter, leider Paul Oudejans; onder: Stan Scholten, Bodhi La Belle, Maurits Jansz, Bas Oudejans en Dave Griessler. Eigen foto TAFELTENNIS LIMMEN/HEILOO - Afgelopen week werd het clubkampioen schap 2005 voor de jeugd van tafeltennis vereniging Limmen- Heiloo gespeeld. Er werd op een sportieve en gezellige wijze gestreden om het kampioen schap. Het toernooi was ingedeeld in twee leeftijdscategorieën, namelijk jongere en oudere jeugd. Alle spe lers speelden zeven wedstrijden. Rico Kleef en Marijke Castricum en Femke Groot wonnen heel wat wed strijden maar vielen net buiten de prijzen. Tessa Groot werd ongesla gen kampioen en Yerrry Huang behaalde een knappe tweede plaats. Bij de oudere jeugd zorgden Frank Kleef, Jan Castricum en Barry Timmer voor enkele spannende wedstrijden. Poulewinnaars Arjan Barendse en Peter Seignette streden om de titel. Arjan won de wedstrijd in drie games (11-5 11-5 15-13). Thijs Stoop en Simon Gaarthuis mochten gaan strijden om de derde plek. Thijs won de wedstrijd en behaalde daarmee een derde prijs op (11-5 11-6 11-6). Voor Arjan was dit zijn laatste clubkampioen schap bij de jeugd, hij heeft het in totaal vijf keer gewonnen. Wie gaat hem volgend jaar opvolgen? JUDO HEILOO - In alle vroegte gin gen de judoka's van Dojo 't Loo vorig weekend op pad naar Bergum (Friesland) voor de twintigste editie van de Open Noord-Nederlandse Judokam pioenschappen. Naast de volle dige Nederlandse top waren er ook judoka's aanwezig uit Finland, Duitsland en België. Als eerste waren de judoka's -15 jaar aan de beurt. Kars Zoon, voor het eerst uitkomend tot de -42 kilo gram, wist drie zwaarbevochten zeges naar zich toe te trekken. De vierde en vijfde wedstrijd ging jam mer genoeg verloren. Kars eindigde op een mooie vijfde plek. Joris Molenaar (+66 kilogram), begon zijn beide wedstrijden erg sterk maar wist ze niet in winst om te zetten. Timo Lesterhuis, voor het eerst uitkomend in de -55 kilogram, begon zijn eerste wedstrijd iets te rustig. De tweede party ging een stuk beter en werd gewonnen met een schitterende overname. De derde wedstrijd ging heel erg gelijk op maar werd verloren door een sutemi. Al na vyf seconden van de wedstrijd kreeg Rens de Jong (doorgeschoven naar -50 kilo gram) een wazari (half punt) tegen met een voetveeg. Hy moest daarna hard aan de gang om de party als nog te winnen. Pas in de allerlaatste seconde wist hij als nog een Ippon (vol punt) te maken met een sute mi. Na nog twee gewonnen en twee verloren, partijen resteerde een knappe zevende plaats. Karen Stevenson -48 kilogram wist haar eerste wedstrijd binnen vyf seconden te winnen. In de twee de wedstryd wist ze met verschil lende technieken te scoren en plaat ste zich hiermee voor de finale. De finale werd jammer genoeg met een yuko verloren zodat ze zich met een tweede plaats tevreden moest stellen. In de -52 kilo begon Corina Henselmans haar eerste wedstryd zeer sterk. Met een mooie til-tech- niek wiep zy haar tegenstandster, die twee banden hoger was, keurig op de rug. De tweede wedstryd tegen een Duitse ging verloren met een overname. De party om de derde plaats won Corina overtui gend met een Kata-Garuma. Hiermee was een knappe derde prys binnen. Als laatste waren de judoka's -12 jaar aan de beurt. Thys Lesterhuis, - 38 kilogram, zat in een zeer grote poule met 31 judoka's. Thys won zyn eerste wedstrijd na een kleine achterstand. De tweede party werd verloren tegen een Finse judoka. Daarna won Thys twee wedstrijden met ippon door een harai-goshi en een houdgreep. De wedstrijd daar na luisterde Thijs goed naar de aan wijzingen van de kant en won wederom. De laatste wedstrijd werd jammer genoeg verloren. Thys wist even goed een knappe zevende plaats te behalen. Jasper Henselmans (-46 kilo gram) het zien dat hy oppermachtig is in zyn gewichtsklasse en leeftijds categorie. De eerste wedstrijd werd gewonnen met een mooie Uchi- Mata. De tweede party wist Jasper van een Finse judoka te winnen met een til-techniek. De volgende Duitse tegenstander werd eveneens uitgetild en in een houdgreep gepakt. De finale won Jasper door dat luj zyn pakking goed opbouwde en mag zich hiermee 'Open Noord Nederlands Kampioen' noemen. De judoka's van Dojo 't Loo he ten duidelijk zien dat het niveau nog steeds stijgend is en dat ze op dit kampioenschap mooie resultaten hebben behaald met afwissend en technisch judo. ADVERTENTIE KEURSLAGER HANDBAL AKERSLOOT - Afgelopen zon dag namen de handbaldames van Dimtronic Meervogels het op tegen de gedeelde nummer twee van de ranglijst Tornado. Winst zou versteviging van de eerste plaats betekenen. Via een 11-8 ruststand werd het uiteindelijk 17-15 in het voor deel van de dames uit Akersloot. In de beginfase wist Meervogels een hoog baltempo te spelen en kon invalster Sylvia Langeveld tweemaal tot scoren komen. Tot een stand van 9-3 kon Dimtronic Meervogels dit hoge tempo volhouden. Hierna leek de puf er een beetje uit en konden de dames van Tornado hun spelletje gaan spelen. De ruststand was 11- 8. De dames begonnen na rust weer zeer geconcentreerd en het hoge tempo van de eerste helft werd ver volgd. De stand werd zelfs nog 16- 8. Ook nu leek de concentratie te verslappen en kon Tornado veelvul dig de break-out spelen. De over winning kwam niet meer in gevaar waardoor de dames wonnen met 17-15. Volgende week volgt de laat ste wedstryd voor de kerstvakantie uit tegen Niedorp, die samen met Tornado en H.C.V op de tweede plaats staan. De doelpunten werden gescoord door: Sylvia Langeveld (5), Gitta Lute (3), Marjolein Zpon (2), Jeanette Kerssens (2), Monique Kerssens (2), Monique Kerssens (1), Yvonne Meyer (1) en Karin Broersen (1).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 33