i k 3 Inschrijving percelen Oosterbos tot en met vrijdag 10 februari 2006 if o 21 R££ mm E - Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. www.heiloo.nl Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Vanaf 2 januari a.s. staan opnieuw zes kavels te koop in het 'Oosterbos'. De gemeente Heiloo stelt iedereen tot en met vrijdag 10 februari 2006 in de gelegenheid een bod te doen op één of meer dere kavels. Vanaf 2 januari leunt u de verkoopbrochure en het inschrijfformulier verkrijgen bij de publieksbalie Bouwen Wonen in het gemeentehuis. Het Oosterbos ligt in de zuidoost hoek van Heiloo. Daar vormt dit bos een kwalitatieve afronding van Heiloo en een overgang tus sen bebouwing en landschap. In het Oosterbos is een woonbos met veertig kavels opgenomen. De kavels zijn voorzien van bosaanplant. Om het begrip 'wonen in het bos' zoveel mogelijk inhoud te geven, is in het 'woonbos' een lage woningdichtheid gehan teerd. De kavelgrootte ligt tussen 1119 en 1318 m2. Van elke te ver kopen kavel in het 'woonbos' wordt maximaal 400 m2 (20 bij 20 meter) vrijgemaakt van bos aanplant voor de bouw van één woning met de bijbehorende bij gebouwen, terrassen, tuin en parkeerplaats op eigen- terrein. De gemeente verwijdert ook bos aanplant voor de aanleg van een ontsluitingsweg. De overige bos aanplant moet worden behouden en de toekomstige eigenaar van de kavel moet de bosaanplant dan ook beheren. Het resterende bos op de kavel mag niet gekapt worden. Op een kavel kan een woonhuis worden gebouwd. Om het boska- rakter zo weinig mogelijk aan te tasten en tegelijkertijd de archi tectonische kwaliteit te waarbor gen dienen woongedeeltes en bijgebouwen in een harmonieus samenhangend bouwvolume te worden geïntegreerd. Daarbij moet het ontwerp voor een bouwplan voldoen aan redelijke eisen van welstand. Naast de bouw van het woonhuis zijn er zeer beperkte bouwmogelijkhe den. De bebouwingsvoorschrif ten zijn opgenomen in het bestemmingsplan 'Zuid - Oost III, leherziening'. Inschrijvingsprocedure De gemeente Heiloo stelt ieder een tot en met vrijdag 10 februa ri 2005 in de gelegenheid een bod te doen op één of meerdere kavels in het plangebied \[eiliaheid plezierige van het jaar. Om het voor iedereen leuk te houden, is het van Veilig omgaan met vuurwerk belang op de volgende zaken te letten. Het einde van het jaar nadert en dat betekent voor sommigen dikke pretwant er mag vuurwerk worden afgestoken, maar voor anderen zijn het angstige dagen omdat ze schrik ken van de knallen en bang zijn voor rondvliegende rotjes. Ook voor huis dieren zijn deze dagen niet de meest De verkoop van vuurwerk is op goed gekeurde verkooppunten toegestaan op de laatste drie dagen van het jaar. Dat betekent dat dit jaar 29,30 en 31 december als verkoopdagen zijn aan gewezen. Het is verboden vuurwerk af te leveren aan personen jonger dan 'Oosterbos'. Een bod kan gedaan worden op de kavels 27, 28, 30, 35, 36 en 40. Voor de verkoop van de kavels is een aantal 'spelregels' vastge steld. Zo is de wens van het gemeentebestuur dat tenminste drie van de zes kavels worden uitgegeven aan inwoners van Heiloo. Als inwoner van Heiloo worden aangemerkt die perso nen die tenminste één jaar staan ingeschreven in het bevolkings register van de gemeente Heiloo. Meer informatie over de 'spel regels' is te vinden in de brochure. Voor de verkoop is een verkoop brochure vervaardigd waarin informatie over het project is opgenomen. In deze brochure valt ook te lezen waar de kavels precies liggen. De verkoop brochure is vanaf 2 januari 2006 verkrijgbaar bij de gemeente bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in de hal in het gemeen tehuis. U kunt daar terecht tijdens de openingstijden van maandag tot en met vrijdag tus sen 08.00 uur en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. De brochure en het inschrijfformulier zijn tevens te downloaden van de website van de gemeente Heiloo: www.hei- loo.nl Bij de verkoopbrochure wordt een inschrijvingsformulier meegeleverd. Hierop staan onder meer de minimumprijzen per kavel aangegeven. Deze lopen van €435.000,- tot 460.000,-. Op het inschrijvingsformulier kan onder andere de hoogte van het bod per kavel worden inge vuld en kan worden aangegeven naar welke kavels de voorkeur uit gaat. In week 52 wordt de verkoopbrochure met het inschrijfformulier verstuurd aan 16 jaar. Vanzelfsprekend is het verbo den illegaal vuurwerk in bezit te heb ben. In Heiloo zijn dit jaar geen ver kooppunten van vuurwerk. Afsteken Vuurwerk mag worden afgestoken tussen 31 december 10.00 uur en 1 januari 02.00 uur. Bij het afsteken van vuurwerk op andere tijdstippen en het in bezit heb ben van illegaal vuurwerk riskeert u de belangstellenden, die zich tot nu toe hebben ingeschreven. Inschrijvingsformulieren moeten aangetekend worden verzonden of persoonlijk overhandigd wor den aan de notaris. Notariskantoor Winter te Heiloo is aangewezen als notaris voor de kavelverkoop in het Oosterbos. Het kantoor aan de Kennemerstraatweg 83 is op werkdagen geopend van 8.30 tot 13.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Formulieren die na 16.30 uur op 10 februari 2006 binnen komen worden terzijde gelegd. Op donderdag 16 februari om 15.30 uur maakt de notaris de biedingen in een openbare bij eenkomst in de raadzaal van het gemeentehuis bekend door het openen van de enveloppen. De notaris legt daarbij niet onderte kende of foutief ingevulde formu lieren terzijde. Tijdens deze bij eenkomst doet de gemeente nog geen uitspraken over de toewij zing. De gemeente beraadt zich allereerst op de biedingen en hanteert de spelregelsom tot toewijzing te komen. De gehele inschrijvings- en toe wijzingsprocedure vindt plaats onder verantwoordelijkheid van het gemeentebestuur. De rol van de notaris beperkt zich tot het in ontvangst nemen van de bie dingen en het openen van de enveloppen. Daarnaast verlopen zaken als betaling en de eigen domsoverdracht via de notaris. Meer informatie Voor meer informatie over de kavels in het Oosterbos kunt u con tact opnemen met de heer de T. de Rudder van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 80. een fikse boete en uiteraard in beslag name van het vuurwerk. De politie houdt strikt toezicht hierop en voert extra controles uit. Jongeren tussen de 12 en 17 jaar kunnen een alterna tieve werkstraf opgelegd krijgen als ze zich niet aan de regels houden. Veiligheid Gooi nooit vuurwerk naar mensen of dieren Houdt huisdieren binnen Zet vuurpijlen in een fles die gedeeltelijk is gevuld met zand Steek vuurwerk alleen aan met een sigaret of sigaar of een speciale lont Steek weigeraars nooit opnieuw aan Begin het nieuwe jaar met een schone straat Het weghalen van gebruikte flessen en het opruimen van de restanten van afgestoken vuurwerk is in ieders belang. Cijfers tonen aan, dat bijna 40% van de vuurwerkslachtoffers valt op nieuwjaarsdag. Jongeren rapen op 1 januari zwerfvuurwerk (weigeraars) op van de straat en steken dit opnieuw af, met mogelijk nare gevol gen. De veegwagen van de gemeente - en extra personeel gaan op maandag 2 januari zo snel mogelijk aan de slag om de straten verder schoon en veilig te maken, maar de hulp van de bewo ners daarbij is ook nodig. •Wij doen een beroep op de inwoners van Heiloo een bijdrage te leveren aan een daling van het aantal vuur werkslachtoffers door de restanten van afgestoken vuurwerk direct op te ruimen, gebruikte flessen in de glas- container te deponeren en zo Heiloo bij de start van het nieuwe jaar een schoon aanzien te geven. Zwerfvuurwerk kan het best als volgt worden opgeruimd: Resten van vuurwerk natmaken (als het kruit nat is, kan het niet meer afgaan) Bij elkaar vegen In de grijze vuilcontainer deponeren. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P.M. van der Last, veiligheidscoördinator, afdeling Bestuurszaken, telefoonnummer (072) 535 66 44. Afval en milieu Wat te doen met frituurvet en -olie na de feestdagen Na de feestdagen is er vaak frituurvet of-olie over. Deze plantaardige oliën en vetten kunt u afgeven bij de Afvalbrengplaats van de gemeente Heiloo. Zo voorkomt u extra verontrei niging van uw rolemmer en wordt het ook nog milieuvriendelijk ver werkt. De oliën en vetten dient u wel af te geven in de aanschafverpakking, omdat men de oliën ter plaatse niet kan overgieten. De Afvalbrengplaats is gelegen aan het Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg) en geopend van maandag tot en met vrijdag 08.00-16.00 uur en zaterdag UITKIJKPOST 21 DECEMBER 2005 Verkoop

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 21