f u intratuin korting Politiek Café succes regio 27 Programma 22 dec t/m 28 dec 2005 "King Kong" "Harry Potter and the goblet of fire" "Harry Potter en de vuurbeker" (NL) "De Griezelbus" "Kabouter Plop en het vioolavontuur" www.corsobioscoop.nl HET GROENE WARENHUIS Vanaf dinsdag 27 december op alle kerstartikelen Partijen verschillen van mening over woningbouw Starten met oliebollenactie voor weeshuisproject in Ghana Levende kerststal in de Hoep ADVERTENTIE donderdag 20.00 uur vrijdag, zaterdag maandag 21.00 uur zondag 15.30 uur dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag maandag 21.00 uur zondag 15.30 uur dinsdag woensdag 20.00 uur 20.00 uur zaterdag maandag 18.30 uur "Exils" SPECIAL zaterdag, maandag woensdag 13.30 uur vrijdag zaterdag 18.30 uur zondag 12.30 uur maandag 15.30 18.30 uur dinsdag 14.00 uur woensdag 15.30 uur zaterdag 13.30 uur zondag 12.30 uur dinsdag 14.00 uur maandag woensdag 13.00 uur Dorpsstraat 70 Castrlcum Tel. 0251 - 65 22 91 Afgelopen weekend konden er bestelformulieren ingevuld worden bij de kraam van Scouting Limmen. Het wordt oliebollen bakken en rondbrengen geblazen voor de Scouting. De opbrengst gaat naar het weeshuisproject in Ghana. Eigen foto 40% HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727, vrijdag koopavond. CASTRICUM - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in 2006 organiseerde Radio Castricuml05 afgelopen zon dag het Politiek Café. Dit pro gramma werd rechtstreeks van uit Café Me Tante uitgezonden. Het doel van het Politiek Café is om de lokale politiek op een ongedwongen manier dichter bij de bevolking te brengen. Alle politieke partijen uit de gemeente Castricum waren uitge nodigd om mee te debatteren over de huisvesting voor jongeren en de bouwplannen in de gemeente Castricum. De meeste lijsttrekkers van de politieke partijen waren op deze uitnodiging ingegaan en namen deel aan dit debat, om zo hun standpunten aan te kunnen geven. In dit open debat was het ook mogeljjk om als toeschouwer mee te discussiëren met de gasten, door middel van een interruptie microfoon. Uit de soms verhitte dis cussies kan men concluderen dat de onderlinge partijen duidelijk van mening verschillen over de woning bouw in de gemeente. Ook enkele toeschouwers hadden zich gemengd in de discussie rondom de onderwerpen en lieten dan ook dui delijk hun mening aan de lijsttrek kers horen. Scouting Limmen viert 60 jaar Lees verder op pagina LIMMEN - Dit jaar is het einde lijk zover. Scouting Limmen bestaat 60 jaar. Net na de oor log in 1946 opgericht. Scouting Limmen vind het belangrijk ook over de grenzen van de eigen vereniging en Limmen heen te kijken en heeft daarom een goed doel gekozen waar de opbrengst van tal van acties naar toe gaat. Er is gekozen voor het King Jesus Charity Home in Ghana, Afrika. Het King Jesus Charity Home bestaat uit een weeshuis en een school, dat plaats biedt aan ongeveer tachtig weeskinderen en zestig kinderen van erg arme gezinnen uit de buurt. Het weeshuis ligt in een klein dorp in het midden van het land Ghana. Het ligt tegen de grote stad Kumasi aan. Het weeshuis mist nog veel belangrijke dingen zoals, voldoende voedsel, slaapplaatsen, kleding, een leslokaal, schoolmaterialen, studie geld, sanitair en nog veel meer. Scouting Limmen gaat zich dus inzetten om deze dingen te kunnen financieren. Het startsein voor de eerste actie is al gegeven, want afgelopen weekend konden Limmers via een formulier hun olie bollenbestelling doen in.de kraam by bakker Bakker aan de Vuurbaak. Ook de komende week kunnen zij het bestelformulier nog inleveren bij de bakker. De Scouting gaat helpen bakken en zal 31 december de olie bollen bij de mensen thuis bezor gen. De opbrengst van het bezorg- loon is voor het Ghanese project.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 25