weer goed in vorm Michel Agterberg wint Rabo Top Noord-Holland Supportersvereniging AZ-Heiloo opgericht Heilooër darttoppers De Foresters F9 winterkampioen SPORT 35 Prima overwinning op Hofmeesters HZV de Witburger Kersttoernooi Zaalvoetbal Kijk ook eens op www.azheiloo.nl Foresters E12 ongeslagen kampioen UITKIJKPOST 21 DECEMBER 2005 Nootdstad i'RJuNAtlT BH Sleeked lESAULTïtf^j ^TBI££kS 1 C-»'KV* y RENAULT BLEEK2 u c^niiEm DARTEN HEILOO - Het Hof van Holland in Den Helder, een voormalig belastingkantoor dat kort gele den is gerenoveerd tot aantrek kelijk horeca-etablissement, was het toneel van een boeien de dartswedstrijd tussen De Hofmeesters en Oosthonk A, met een prima 3-6 uitslag in het voordeel van de Heilooers. Voor the laughing butcher en zijn medehofmeesters kwam deze nederlaag onverwacht. De Oosthonkers waren dan ook goed op dreef. Dirk Kaan revancheerde zich prima in de meervoudige spel len nadat zijn single verloren was gegaan. Robbert Jonkheer en Marcel Henning hanteerden de pijl tjes gedurende de hele wedstrijd op een constant goed niveau. Rob Radsma speelde een yzersterke sin gle die hy met drie legs tegen nul wist binnen te halen, en bleef ver derop in de wedstrijd zyn bijdrage leveren aan het teamresultaat. Een opmerkelijke prestatie was - met 202 op te teller en een veel lager getal op die van de tegenstanders - Rob's 170-worp als assist voor kop- pelmaat Marcel Henning. Marcel had vervolgens maar één pijl nodig voor de dubbel 16 finish. Succes in het darten steunt vooral op mentale veerkracht. Het maakt alles uit of de van ongeveer 2,5 meter geworpen pijl net niet of net wel terechtkomt in een vakje van luttele vierkante centimeters. Vooral bij het afronden van een 'leg' luistert dat nauw omdat dan ver plicht een dubbel moet worden geworpen. Overduidelijk zit het met die veerkracht en teamspirit wel goed by Oosthonk. Niet meer door de hoofden spookten de zware nederlagen, beide met de cijfers 7- 2, waar het team in de afgelopen weken tegenaan was gelopen bij Peanuts Bullseye en Nelly's Darts. Goed voor het zelfvertrouwen was verder dat Robbert Jonkheer een eind maakte aan zyn dubbel-bull- blokkade. Via triple4, enkel 16 en dubbel buil verzorgde hij een kunst zinnige finish. Ook het Robbert, en hetzelfde geldt voor Rob Radsma, een 180-worp aantekenen in de offi ciële statistieken. De eerstvolgende uitdaging voor Oosthonk is de wedstrijd in het bekertoernooi van de Noord- Hollandse dartorganisatie tegen het team van Bloemenlust uit Breezand. Normaal gesproken moet Oosthonk als gerijpte eredivisionist deze pro bleemloos kunnen winnén. Maar het is teamcaptain Marcel Henning wel toevertrouwd om een mogelijk te gemakkelijke benadering van deze wedstrijd de kop in te drukken. Wie geïnteresseerd is om als toe schouwer een wedstrijd bij te wonen is altijd welkom in het club huis van de wijkvereniging "Plan Oost" aan de Oostkanter. Informatie bij Paul Pesser, telefoon 072- 5335179. Datzelfde geldt voor wie overweegt zich actief aan de dart- sport te wijden, recreatief of in wed strijdverband. De clubavonden zijn op maandag vanaf 19.30 uur Uitslagen. De Hofmeesters - Oosthonk A 3-6. De Wolf-Kaan 3-0; Van Biezen-Radsma 0-3; Van Zanten-Jonkheer 2-3; De Keijzer- Henning 3-0; De Wolf/ De Keyzer - Radsma/Henning 3-1; Van Biezen/ Van Zanten - Radsma/ Henning 1-3; Van Biezen/ Van Zanten - Kaan/ Jonkheer 2-3; De Wolf/De Keyzer - Kaan/Jonkheer 2-3; Teamspel 0-2. MOUNTAINBIKEN HEILOO - De Rabo-Top wed strijden zijn op acht verschillen de locaties in Noord Holland gereden van september tot december. Zondag 18 december was de fina le in Enkhuizen en Michel reed wederom een goede wedstrijd. Het was een heel modderig parcours over weilanden, door een paarden bak en veel single-track paden door HEILOO - Na een loodzware najaarscompetitie is het dan toch zo ver: de Foresters F9 is winterkampioen geworden. Met enige voorsprong werden tegenstanders als Reiger Boys, Koedijk en Duinrand na mooie over winningen achter zich gelaten. Dit alles werd natuurlijk gedaan met heel veel plezier voor, tydens en na de wedstryd en met tomeloze inzet van (v.l.n.r:) Marijn van den Boogaard, Stefan Kort, Tobias Osinga, Gavin Guler, Jaymie Sadjid, Max Kareis, Shadi Azadi, Storm Stavenuiter, Maartje van Haneghem en Bob Ooms. De leiding van dit leuke en gezel lige team wordt verzorgd door Wim (dropje in de rust) Osinga en Harry (Bruce Lee) van den Boogaard. Ook de positieve aanwezigheid van alle zeer betrokken ouders maakt dit team tot een hechte groep. het bos met klimmen en afdalingen. Ondanks dat Michel zijn zadel door midden brak wist hij zonder zadel de wedstrijd toch uit te rijden en behaalde hij een derde plaats. Dit was genoeg om in het eindklasse ment zijn eerste plaats vast te hou den. Uitslag Rabo-Top (Noord Holland) 1. Michel Agterberg uit Heiloo. 2. Nederlands kampioen Tim Lemmers uit Anna-paulowna 3. Thomas van Regenmortel uit Anna Paulowna. HEILOO - AZ doet het goed en is koploper in de eredivisie. De club wordt steeds populairder, ook in Heiloo. Al enkele maan den gonst het door het dorp en het zal de echte voetbalfan dan ook niet ontgaan zijn dat AZ- supporters uit Heiloo in het nieuwe stadion graag een eigen supportersvak willen. Vorig jaar leefde het idee voor een eigen vak nog binnen een klei ne groep van supporters. Inmiddels kan er worden gespro ken van een bloeiende supporters vereniging AZ-Heiloo met zo'n vierhonderd leden. Het begon allemaal op een zater dagmiddag op het veld van de Foresters. Een aantal ouders bij een jeugdwedstrijd - allen seizoen kaarthouder van AZ - raakten met Op Tweede Kerstdag wordt het traditionele zaalvoetbaltoernooi van HZV de Witburger in sport hal het Vennewater voor de 23e keer gehouden. Er strijden acht ploegen, verdeeld over 2 pou les, vanaf 11.00 uur om de begeerde eerste plaats. Naast de organiserende vereniging en een team van 'Goud van Oud' spelen Foresters, Rolff, HSV en White Stones mee. elkaar in gesprek over het nieuwe stadion. Het idee om met elkaar in het nieuwe stadion bij elkaar te gaan zitten was geboren. Al snel bleken meer mensen geïnteres- seerd, waarna er bij AZ werd geïn formeerd naar de mogelijkheden van een Heilooër vak. Dorpsgenoot en commercieel manager Henk van Rijnsoever zag wel wat in het plan en gaf het groene licht. Daarna zorgde mond-op-mond reclame ervoor dat het ledenaantal kortgeleden de grens van 400 pas seerde. Inmiddels is er ook een heus bestuur bestaande uit Henk Hoijtink, Jos de Lange, Henk Kaandorp, Bart Oostindië en Marcel de Bock. De laatste twee zorgen voor de pr en het onderhoud van de websi te www.azheiloo.nl De anderen doen de organisatie en hebben de contacten met AZ. Naast het bezoeken van de wed strijden zullen er ook bijeenkom sten worden georganiseerd. Ook heeft een deel van de leden de wedstrijd van AZ tegen Krylia Sovetov gezamenlijk bezocht, zodat er alvast sfeer geproefd kon worden. Afgelopen zaterdagmiddag kwa men in Café La Strada de leden hun inschrijfformulier voor een plaats in het nieuwe stadion inleve ren. Het was eén druk bezochte en gezellige eerste bijeenkomst van de AZ-supporters uit Heiloo. Ondanks dat Michel zijn zadel doormidden brak wist hij zonder zadel de wedstrijd toch uit te rijden. Eigen foto Nieuwkomers zijn Alkmaarsche Boys (met onder andere Dennis Karté en Arjan Huisman) en AZC Smart Center uit Alkmaar. Om 15.10 beginnen de kruisfi nales, waarna om 16.00 uur de eindstrijd volgt. De organisatie nodigt iedereen uit om even een paar wedstrijden te kijken en daarna het sportieve gebeuren te evalueren in het sportcafé van familie de Wit. Zij werden afgelopen zaterdag, na een 9-0 overwinning tegen DTS, ongeslagen kampioen. De laatste wedstrijd werd onder winterse omstandigeheden gespeeld. Begonnen als een typisch laatste eftal met te weinig spelers zijn ze uitgegroeid tot een hecht team dat elkaar in de combinatie goed weet te vinden en dus geen wedstrijd verloren heeft. Door het kampioenschap volgt er een promotie en hopen de spelers op meer tegenstand.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 35