E9 Najaarskampioen! Kampioenschappen Ploegenachtervolging Griffioen Challenge Goed resultaat paren op Clubkampioenschap Tafeltennisjeugd Prijzen Alkmaar se schermers SPORT 37 f?|®r Mosk kampioen sabelschermen Tessa Groot ongeslagen kampioen Bij deze thuiswedstrijd presteerden de paren uitstekend Tevreden terugkijken op zeer geslaagd toernooi Health Centre Heiloo opent haar deuren UITKIJKPOST 21 DECEMBER 2005 Heil00 - Castf^üB^ t SCHAATSEN ALKMAAR - Op zondag 18 december 2005 zullen vanaf 19.00 uur op de kunstijsbaan de Meent te Alkmaar de Gewestelijke Kampioenschap pen Ploegenachtervolging ver reden worden. Van de vier banen in het Gewest Noord-HoUand/Utrecht, t.w. Amsterdam, Haarlem, Utrecht en Alkmaar, zullen ploegen bestaande uit drie of vier rijders en rijdsters, in de categorieën Junioren C, Junioren B, Junioren A en Neo-seni- oren/Senioren/Veteranen tegen elkaar uitkomen. Zoals bij de recen te World-Cup wedstrijden getoond, gaat het hier om een nieuwe disci pline in de langebaan schaatssport, waarmee ook jonge rijders ervaring dienen op te doen. In dat verband mag verwacht worden dat de genoemde banen met hun sterkste ryders en rijdsters aan de start zul len komen. Het beloven dus boeien de wedstrijden te zullen worden. De toegang is gratis. Van links naar rechts: Frank Rootjes, Stijn Vos, Roel Welling, Earth Grob, Felix Severijnse, Christian Corvalan, Boy Schut, Luke Nanne en achter het team coach Cees Rootjes. VOETBAL HEILOO - Daar gingen ze dan voor de laatste wedstrijd van het najaarsseizoen. Op zater dagochtend in felle hagelbuien moest gespeeld worden bij DTS (Door Training Sterk). De man nen van E9 hadden door toeval alweer een tijd niet gespeeld en er moest nu een verschil van twee hele doelpunten op het scorebord worden gezet om kampioen te worden. In de auto was de spanning om te snijden! Tot overmaat van ramp bleek bij aankomst de kleedkamer bezet! Weinig tijd voor de noodzakelijke tactiekbesprekingen van coach Cees! Tien minuten te laat begon de wedstrijd, met de Forester-jongens vrijwel steeds aan de bal! Aanval na aanval werd door de tegenstanders - toch wel sterk na training - afge slagen. Erger nog: even de bal kwijt en er stond een eerste doelpunt voor DTS! Niet lang trouwens, want Christian wist binnen een minuut de gelijkmaker te scoren. Geen tijd om de koppies te laten hangen! Striemende hagelbuien maakten het beide partijen niet gemakkelijk. In een rommelige eer ste helft nam Foresters door een prachtig schot van Stijn een voor sprongetje en ging E9 met 1-2 de kleedkamers in! Hoogste tijd voor nabeschouwende aanwijzingen van coach Cees! Die moeten geholpen hebben want de tweede helft was nog maar net begonnen of Frank 'peerde de bal in het hok' van DTS. De weg naar een groter verschil lag open! Een hevige hagelbui enige tijd later deed de scheidsrechter beslui ten een time out in te lassen. Onze jongens stonden in de startblokken om als het even droog was weer in de aanval te gaan. De training van DTS bleek echter toch niet voldoen de: de tegenstander haakte af en de wedstrijd werd voortijdig beëin digd. Met 1-3 op zak ging het rich ting kleedkamer en later naar de Egelshoek voor een welverdiend kampioenspatatje. Tafeltennis LIMMEN/HEILOO - Afgelopen week werd het clubkampioen schap 2005 voor de jeugd van tafeltennis vereniging Limmen- Heiloo gespeeld. Er werd op een sportieve en gezellige wijze gestreden om het kampioen schap. Het toernooi was ingedeeld in twee leeftijdscategorieën, namelijk jongere en oudere jeugd. De jonge re tafeltennisspelers speelden in een poule van acht. Alle spelers speelden zeven wedstrijden. Rico Kleef en Marijke Castricum en Femke Groot wonnen heel wat wed strijden maar vielen net buiten de prijzen. Tessa Groot werd ongeslagen kampioen en Yerrry Huang behaal de een knappe tweede plaats. De oudere jeugd was in twee poules ingedeeld. Frank Kleef, Jan Castricum en Barry Timmer zorg den voor enkele spannende wed strijden. De poulewinnaars Arjan Barendse en Peter Seignette streden om de titel. Arjan won de wedstrijd in drie games (11-5 11-5 15-13). Thijs Stoop en Simon Gaarthuis mochten gaan strijden om de derde plek. Thijs won de wedstrijd en behaalde daarmee een derde prijs op (11-5 11-6 11-6). Voor Arjan was dit zijn laatste clubkampioen schap bij de jeugd. Bij de jeugd heeft Arjan het clubkampioenschap in totaal vijf keer gewonnen. Wie gaat hem volgend jaar opvolgen bij de jeugd? Vind je het leuk om een keer mee te trainen? Kom dan vrijdag vanaf 18.30 uur langs bij sporthal aan de Hogeweg. SCHERMEN ALKMAAR - De Alkmaarse Schermvereniging heeft diverse prijzen behaald tijdens de Nationale Jeugdkampioen schappen schermen in Zutphen dit weekeinde. In totaal namen aan dit NJK 318 deelnemers- /sters mee. Een stijging van 54 procent ten opzichte van vorig seizoen. Op zaterdag stond het wapen flo ret op het programma en traden de benjamins (10/1 ljaar), junioren (17 tot en met 19 jaar) en de cadet ten^ 4 tot en met 16 jaar) in het strijdveld. Bij de benjamins behaal de Ian van Veen en Ghislaine van den Berg een plek bij de beste acht. By de junioren werden Xander Kooistra (15) en Mike Hilberts (15) voor het tableau van acht helaas uitgeschakeld. Er waren goede prestaties van vooral Alexander Moraru (16). Hij behaalde zilver en Joris Mosk (18) brons. Alexander Moraru heeft later bij de finale cadetten opnieuw een tweede plaats bereikt. Bij de meisjes traden Ilana Eelman (15) en Milja Mondt (14) op de schermloper. Eelman was vice kampioen van het vorig sei zoen 2004/2005 bij de junioren en cadetten van vorig seizoen. Zij werd helaas teleurstellend derde bij de cadetten. Milja Mondt daarente gen behaalde glansrijk de fmale by DANSEN CASTRICUM - Zondag 18 december organiseerde Dans school Griffioen de Challenge Trophy 2005. Met een zeer hoge inschrijving, daar het de laatste debutanten wedstrijd van het seizoen was, deden ook de dansparen van Griffioen mee. Met een onafhankelijke jury, bestaande uit allen gediplomeerde professionele dansers werd er des kundig gekeken naar het kunnen van alle wedstrijddanssers. Voor de dansparen van Griffioen extra span nend omdat het een thuiswedstrijd was, presteerden de paren dan ook uitstekend. Aan de start van de .Ballroom afdeling vijfde klasse stond het danspaar Jaap Ruoff met Tessa Noorman, die na goed dansen een keurige vijfde plaats behaalden, in de debutanten vierde klasse ston den Andre Quax en Linda Bekker aan de start met eveneens Richard Knol en Jolanda de Moen, na de eerste twee rondes te hebben gedanst plaatste Andre en Linda zich voor de fmale en behaalde een verdiende tweede prijs en Richard en Jolanda behaalde de halve fmale. In de debutanten derde klasse stond het paar Niels van den Braber en Patricia Groenewegen aan de start, ook dit paar behaalden de finale en namen de zesde plaats in beslag, in de hoogste klasse debutanten twee behaalden Richard en Maaike van Tongeren de zesde plaats en Eric Minneboo en Jacomien van Son de vijfde plaats. Ook in de Latin American Afdeling presteerden de paren van Griffioen goed, zo behaalden Eric Minneboo en Jacomien van Son in de debutanten vierde klasse de vijfde prijs, en Richard en Maaike van Tongeren in de debutanten derde klasse een goede zesde prijs. Een bijzonder goed resultaat voor alle dansers en hun trainers Luut Griffioen, Mariska Tauber en Maurice Philipoom die tevreden kunnen terugkeken op een zeer geslaagd toernooi van het afgelopen week end. de junioren en verloor daarin nipt met 14-15 van Cheryl Jahn uit Oss. Bij de cadetten won Mondt brons. Op zondag was het de beurt aan de pupillen (12/13jaar). Voor de Alkmaarse SV traden aan Victor Leegwater (12), Marijn Kerklaan en Tjeerd van Veen (beide 13). Leegwater werd helaas voor de beste acht uitgeschakeld. Kerklaan en Van Veen behaalden beiden knap brons nadat ze beide nipt verloren in de halve finales. Joris Mosk deed mee op het wapen sabel en werd kampioen van Nederland! Met deze prijzen behaalde de Alkmaarse SV een vierde plek in het verenigings klassement voor de hoeveelheid behaalde prijzen. HEILOO - Heiloo is een sportcentrum rijker. Vanaf heden is Health Center Heiloo, gelegen aan Industrieterrein Oosterzij 7, dagelijks geopend. Het Health Centre bevindt zich onder één dak met de al langer bestaande kickboksschool Bearpaw Gym. Health Centre Heiloo richt zich op iedere sporter. Naast de conditie krijgt men gelijk een stukje zelfverdediging mee. Het Health Centre is van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.00 uur tot 22.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 14.00. Er kan in over leg eventueel ook op zondag worden getraind. Ga sportief 2006 in en krijg 50 procent korting op het eerste kwartaal. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 37