Wet op de Identificatieplicht 14-jarigen Nieuwjaarsbijeenkomst Leerlingen mogen eigen verkeersbord ontwerpen 13 w mmw/ m Mf' HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Het kabinet heeft besloten jongeren, die de leeftijd van 14 jaar bereiken, de mogelijkheid te bieden om éénmalig een gratis Nederlandse Identiteitskaart (NIK) te verkrijgen. Deze identiteits kaart kan gratis worden aangevraagd bij de publieksbalie Burgerzaken vanaf acht weken voor de dag dat de leeftijd van 14 jaar wordt bereikt en gedurende het jaar dat men die leeftijd heeft. Als het document wegraakt kan niet opnieuw een gratis exemplaar worden aangevraagd. Iedereen die in deze leeftijdsgroep valt krijgt schriftelijk bericht over deze mogelijkheid. In het geval iemand reeds staat bijgeschreven in het paspoort van ouders of zelf over een pas poort beschikt, kan toch een Nederlandse Identiteitskaart worden aangevraagd. Genoemde documenten dienen wel getoond te worden bij de aanvraag. En bij de aanvraag moet een pasfoto worden ingeleverd door en van de aanvra(a)g(st)er. Openingstijden van de publieks balie Burgerzaken zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00- 20.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de publieksbalie Burgerzaken, telefoonnummer (072) 535 67 22. Op maandag 9 januari 2005 houdt het gemeentebestuur van Heiloo de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie. Het gemeentebestuur stelt het zeer op prijs om samen met de inwoners van Heiloo tijdens een gezellig samenzijn een glas te heffen op het nieuwe jaar. Deze bijeenkomst vindt plaats in de Witte Kerk (Heerenweg 32). U bent van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn tussen 19.30 en 21.00 uur. Tijdens de bijeenkomst houdt de burgemeester een nieuw jaarstoespraak; de collegeleden lopen rond om iedereen de hand te schudden. De nieuwjaarsspeech van burgemeester Hans Romeyn staat om ongeveer 20.15 uur gepland. Raad en -commissies Monumentencommissie Op woensdag 11 januari a.s. verga dert de Heilooër Monumentencom- missie. De vergadering is openbaar en begint om 15.30 uur in de B&W- kamer van het gemeentehuis. Agenda 1. Opening 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Notulen 16 november 2005 4. Bouwplannen: - Art 17 advies koetshuis Nijenburg - Bergingen bij Cornelius 5. Archeologie, actuele ontwikkelin gen 6. Verkoop accommodaties 7. Rondvraag Meer informatie Voor meer informatie kunt u op don derdag en vrijdag contact opnemen met mevrouw A. van Breugel van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 55. Ver kiezingen Gemeenteraadsverldezingen Kandidaatstelling en openbare vergade ringen centraal- en hoofdstembureau. De burgemeester van Heiloo maakt het volgende bekend: Wijziging aanmelden en ophalen van grof huisafval en takken Per 1 januari 2006 zijn wijzi gingen doorgevoerd in het aanmelden en ophalen van grof huisafval en takken. Aanmelden Met ingang van 1 januari 2006 kunt u grof huisafval en takken aanmelden via het algemene telefoonnummer van afdeling Beheer Openbare Ruimte: (072) 535 68 68. Het nummer is te bereiken van maandag tot en met vrijdag van 08.00 uur tot 16.00 uur. Het huidige "grof huisvuil" nummer komt te vervallen. Ophaalfrequentie De inzamelfrequentie van het ophalen van grof huisafval wordt ook gewijzigd. Voortaan wordt eens per 14 dagen op donderdag grofvuil bij de aangemelde huisadres sen opgehaald. De ene week is de oostkant van Heiloo aan de beurt, de week erna de west kant. De spoorlijn geldt hierbij als grens. De inzamelfrequen tie voor takken blijft ongewij zigd eens per week op maan dag of op donderdag, afhankelijk van uw adres. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072) 535 68 68 Op maandag 23 januari 2006 vindt de kandidaatstelling plaats voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van dinsdag 7 maart 2006. Op die dag kunnen de kandi datenlijsten (model Hl) worden ingeleverd bij het hoofdstembureau op de afdeling Burgerzaken in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, van 09.00 tot 15.00 uur; Op woensdag 25 januari 2006 om 16.30 uur is er een openbare verga dering van het centraal stembureau op het gemeentehuis voor het num meren van de ingeleverde kandida tenlijsten en de beslissing over de geldigheid van eventuele lijsten- combinatie(s); 1 Op donderdag, 26 januari 2006 om In maart wordt op de basisscholen in Heiloo een themaweelc ver keer gehouden. In deze week wordt het spel 'de Verkeersslang' gespeeld. Alle kinderen worden dan opgeroepen om zoveel moge lijk met de fiets of te voet naar school te komen, met als doel de schoolomgeving veiliger te maken. De Verkeersslang vindt plaats op initiatief van de gemeente Heiloo, samen met de basisscholen, de verkeersouders, 3VO Heiloo en politie Heiloo. Bij de Verkeersslang hoort ook een ontwerpwedstrijd voor een ver keersbord. Leerlingen uit groep 5 tot en met 8 van de basisscholen in Heiloo kunnen hieraan mee doen. Van het mooiste ontwerp wordt een echt verkeersbord gemaakt, dat in de themaweek op een aantal plaatsen in Heiloo komt te hangen. Onlangs heeft wethou der Rob Opdam van verkeerszaken de lege ontwerpbladen persoonlijk uitgedeeld aan de leerlingen van groep 5 van de Radboudschool. De kinderen reageerden enthousiast en maakten van de gelegenheid gebruik om allerlei vragen over verkeersborden aan de wethouder te stellen. Op de foto staan Karine, Ruben, Freddy en Max. Meer informatie Voor meer_ informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van het Iingenieursbereau, telefoonnummer (072) 535 67 63. 16.00 uur is er een openbare verga dering van het hoofdstembureau voor de beslissing op de geldigheid van de kandidatenlijsten. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer K. Mosselaar van de afdeling Publiekszaken, telefoonnummer (072) 535 67 20. Wijziging stemdistricten Voor de komende verkiezingen van de leden van de gemeenteraad zijn de stemdistricten gewijzigd. Elk stern- district heeft een eigen stembureau en daarvan zijn de Ter Coulsterkerk en de Volksmuziekschool opgeheven. De kiezers van deze districten worden opgeroepen in verschillende distric ten. De kiezers, die voorheen werden opgeroepen voor het stembureau in de Ter Coulsterkerk, wordt dat het stembureau in het Gemeentehuis of De Springschans-school aan de Breedelaan. Voor de kiezers, die (Vervolg op volgende pagina) r-_ ■-1 Belangrijke nummers L J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST 4 JANUARI 2006 Hei loo contact 7ak'' W': ■!<'uw «fop» te Heïteo I J0U* rl«'"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 13