Het Vennewater een begrip in Heiloo Zaalvoetbaltoppers op Handsome Eight-toernooi Dojo 't Loo sluit 2005 spetterend af SPORT 25 Bridgeclub Sans Atout INGEZONDEN MEDEDELINGEN Bridgedrive in het Open Huis Limmen Fg ongeslagen najaarskampioen Amak wandelt doordeweeks Klaverjasdrive Samen Beet Finale eerste klasse Libre UITKIJKPOST 4 JANUARI 2006 iabobank tapobaiï HEILOO - Sinds de oprichting, op 11 januari 1997, is Sportinstituut het Vennewater uitgegroeid tot een begrip in Heiloo en omgeving. Het bedrijf heeft zich, mede door de toenemende interesse voor sport en gezondheid, ontwikkeld en biedt momenteel naast fitness en verschillende groepslessen nieuwe mogelijkheden zoals fysiotherapie, fysiofitness, spinning, mountain- biken, Nordic Walking en hardlooptraining. Sportinstituut het Vennewater realiseert deze groei door goed te luisteren naar de wensen en behoeften van haar klanten en door mee te gaan in de ontwikkelingen van de branche. Op zondag 15 januari houdt Sportinstituut het Vennewater een open dag. Tijdens deze Open dag kunt u aan verschillende activiteiten deelnemen, te weten: Bodystep, Bodypump, Spinning en Power Yoga. Ook vindt er tijdens deze Open dag een demonstratie Nordic Walking plaats waar u zelf aan deel kunt nemen en kunt u een algehele fitheidstest af laten nemen. Bent u geïn teresseerd geraakt of wilt u deelnemen aan één van de activiteiten? Kijk voor meer info op www.sivennewater.nl of bel naar 072-5330344. AKERSLOOT - Deze week wordt in biljartcentrum De Vriendschap in Akersloot gestreden in de fina le eerste klasse Libre waarvoor een achttal spelers zich geplaatst hebben. Favoriet is G. Piersma uit Alkmaar die als eerste geplaatst is met een moyenne van 7.16. Op de tweede plaats staat J. Levering van biljartvereniging Onder Ons uit Castricum met een moyenne van 5.82. Er zal worden gespeeld op dinsdagavond 3 janu ari, woensdag 4, vrijdag 6 en op zaterdagmiddag 7 januari. Aanvangstijden zijn 19.00 uur voor de avondwedstrijden en de finale op zaterdagmiddag is om 13.00 uur. De organisatie is in handen van biljartvereniging Aker '97 uit Akersloot. HEILOO - De uitslagen van de ladderwedstyd op maandagavond 2 januari zijn als volgt: A-lijn 1 familie van Diepen 72.1, 2/3 fami- lie Mooij familie Mak 56.2; B- lyn 1. Smit - Tiel 62.1, 2. Bakker - Schouten 59.2, 3. Bolweg - Pohley 52.9; C-lijn 1. de Groot - Laan 59.6, 2. Kuiper - Zwitselaar 59.2, 3. de Bruyckère - de Waal 55.0. zaalvoetbal Moskou, na verlenging, te verslaan. ALKMAAR - Zaterdag 7 en zon- Action-21 is al vyf jaar lang onge- dag 8 januari wordt in de slagen en is bekerhouder van het Alkmaarse sporthal De HE-toernooi. Met Action-21 is Hoornse Vaart voor de eenen- Malabata direct geplaatst voor de dertigste keer het befaamde finaleronde op zondag 8 januari. Handsome Eight zaalvoetbal- Absolute ster bij het voornamelijk toernooi georganiseerd. uit Marokkanen bestaande Malabata is Mourad Boukhari, de De club die in 1975 door de balvirtuoos die al eerder met West gebroeders Eric en Peter Koch in Stars twee keer kampioen van Heiloo werd opgericht, groeide in Nederland werd. Alle overige ploe- de loop der jaren uit tot een heuse gen stryden op zaterdag 7 januari, topclub, werd de eerste eredivisio- vanaf 17.00 uur, voor de vier te ver nist die zaalvoetballend Alkmaar geven finaleplaatsen op zondag 8 ooit heeft gehad, maar kreeg toch januari. Op de openingsdag van het vooral naam door de befaamde topevenement zullen voornamelijk toernooien die jaar in jaar uit voor ploegen uit de regio acte de présen- bomvolle sporthallen werden en ce geven. Het Heiloose De worden gespeeld. Met name de eer- Foresters, Rolff, Paal 29 en White ste jaren, in sporthal Het Stones zyn deelnemende verenigin- Vennewater, konden de zaalvoetbal- gen met grote successen uit het liefhebbers genieten van optredens verleden, die inmiddels alle weer van onder meer Marco van Basten, duidelijk op de weg terug zijn. Ook Ruud Gulht, Gerard Vanenburg, Casual Per Due, met spelers als Frank Rijkaard, John van het Schip Alcmaria-doelman Paul Vink en en vele andere eredivisietoppers. oud-AZ-speler Mark Snijders, is dit Deze editie, waarvoor ook het jaar weer van de party. Heiloose De Foresters is uitgeno- Natuurlijk is ook Jermaine digd, mag gerust tot een van de Vanenburg present. Het beste toer- sterkst bezette toernooien uit de nooi van Nederland organiseren historie worden gerekend. De abso- kan uiteraard niet zonder de deelna- lute blikvanger is natuurlijk de me van de grootste zaalvoetbaiar- Belgische landskampioen Action- tiest van Nederland. Vanenburg en 21. Action-21 is de grote favoriet zijn medespelers, waaronder inter- voor de metershoge winnaarbokaal. national Zaid Morabiti, die net als De ploeg uit Charleroi werd al vyf- Vanenburg zijn 'brood' verdient bij maal achtereen kampioen van het Belgische Hasselt, zijn het aan België en bestaat louter uit full- hun status verplicht om mee te strij- profs. Acht daarvan zijn den voor het'eremetaal'. Braziliaanse internationals. Dit jaar Zondag beginnen de finalepoules wonnen de 'Belgen' zelfs de om 13.00 uur met het duel tussen Champions League, door in de fina- de Europese kampioen Action-21 le de Russische kampioen Dynamo en de nummer vier van zaterdag. De trekking voor het Handsome Eight-toernooi werd gedaan door Louis van Gaal, en organisator Peter Koch. Foto: Martin de Haan LIMMEN - Bij de tekst over de najaarskampioenen bij W Limmen in de Uitkijkpost van 21 december is de verkeerde foto geplaatst. Onze excuses hiervoor. Dus nogmaals de juiste foto: Knielend (v.l.n.r): Menno van Rooyen, Jur Min, Remi Aagjes, Maikel Prins. Staand (v.l.n.r): Maarten Tummers, Tom de Wildt, Stef de Wildt, Mees Nolting en Roel Metselaar. Linksboven Dick Aafjes (coach), Erik Prins (trainer) en Johan de Wildt (coach). HEILOO - De 37 wedstrijdjudo ka's hadden zich er al weken op verheugd. Het jaarlijkse kerst kamp in de dojo aan de Bergeonstaat. Onder leiding van wedstrijdtrainers Sander en Wesley Groefsema werden er twee dagen lang in hoog tempo conditie- en techniektrainingen verzorgd, afgewisseld met ande re leuke activiteiten zoals zwemmen, schaatsen en een hardlooptraining. Hoogtepunt was natuurlijk weer het met zijn allen blijven slapen op de judomat. De tweede dag werd afgesloten met een hele leuke 'ouder-kind-judo- les'. Stoeien met je vader of moeder blijft toch één van de leukste dingen die er is. Zeker als je (byna) wint. De judoka's waren zo enthousiast dat de meesten zich direct al weer wilden opgegeven voor het volgende kerst kamp. Nauwelijks bijgeslapen stond op 30 december voor de tweede keer het Oliebollentoernooi op het pro gramma. Ook dit jaar was het toer nooi weer perfect georganiseerd door Esther Stevenson. De kracht van dit toernooi is dat er wordt gestreden tussen teams die zijn samengesteld uit judoka's van 4 tot voorby de 40 jaar die aan recreatief of aan wedstrijdjudo doen. Ruim honderd judoka's waren op deze manier door Sander Groefsema knap gemixt tot acht evenwaardige teams. Met aansprekende namen als de Oliebollen, Appelflappen, Berliner Bollen et cetera werden onder grote belangstelling de gehele dag de sportieve krachten gemeten. Ook de acht teamcaptains, waarvan zeven mannen en één vrouw, moesten het tegen elkaar opnemen. Uiteindelijk moesten in de grote fina le de Bananenbollen met teamcap tain Ingrid Hoefmans de Appelbollen onder leiding van Edwin Metselaar voor laten gaan voor de eerste prijs. Eén knappe derde prijs werd vero- verd door de Berliner Bollen onder leiding van Bart Kuipers terwyl de Annanasschijven met captain Robin Boom een vierde plaats veroverden. De overige teams onder leiding van Menno de Bruine, Johan Zoon, Jan van Gijsen en Ron Melchers kregen allemaal een vijfde plaats toegewe zen. Na afloop bleef het nog lang gezellig in de kantine waar de ouders met grote schalen oliebollen en appelflappen aankwamen voor de hongerige judoka's. Er werd uitge breid nagepraat over het leuke toer nooi waar jong en oud en recreatieve en wedstrijdjudoka's allemaal een hele leuke dag hebben beleefd. HEILOO - Op zondag 29 januari houdt bridgeclub Sans Atout het bridgekampioenschap van Heiloo/Limmen. Het inschrijfgeld bedraagt vyf euro per persoon. Van een deelnemend koppel dient tenminste één persoon woonachtig te zyn in Heiloo of Limmen of üd te zijn van een bridgeclub in Heiloo/Limmen. Er wordt gespeeld in een A, B en C- lyn en in rookvrye ruimtes; de winnaars van de A-lijn zyn tevens kampioen van Heiloo/Limmen. Begonnen wordt om 10.00 uur, einde circa 17.00 uur, waarna de prijsuitreiking plaatsvindt. Inschry ven kan via formulieren aan de bar van het Open Huis of telefonisch/ per e-mail naar Ton Mooij (072-5331672, t.mooijl@quicknet.nl) of Gerrit van der Klis (072-5111525, gmklis@zonnet.nl). Uiterlijk 20 januari dient uw aanmelding binnen te zijn, vol is vol! AKERSLOOT - Woensdag 11 januari is de eerste doordeweekse wandeling van de loopgroep Amak. Deze keer is gekozen voor een wandeling van ongeveer 14 kilometer in de regio. Zoals gebruikelijk is het vertrek om 09.30 uur by Het Kruispunt Mozartlaan la in Akersloot. Belangstellenden zijn van harte welkom. Voor inlichtingen: Theo Wullings, tel. 0251-313768 of Cock Snijder, tel. 0251-313956. LIMMEN - Zondag 8 januari houdt jeugdvisclub Samen Beet weer de jaarlijkse klaverjasdrive. Ook kan men weer vlotbruggen, waarby vele mooie prijzen zijn te winnen. Aanvang: 14.00 uur. De inschrijving begint om 13.30 uur. De middag wordt gehouden in café bar De Lantaarn, Dusseldorperweg 56 Limmen. De net 6 jaar geworden Esther Rijtema krijgt de laatste aanwij zingen van haar coach. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 25