JAAROVERZIC H T DECEMBER 29 Zestig jaar huwelijk echtpaar Kuiper Carla Coenders stapt uit gemeenteraad Mevrouw Mulder- Oudgenoeg Koninklijk onderscheiden Een hartverwarmend welkom voor Sint Nicolaas Restauratie Hervormde Kerk Limmen afgerond Diamanten bruiloftsfeest voor echtpaar Bijwaard De Limmer Taaltest 2005 Traditionele boerenkool middag Limmen 3VO verlichtingactie bij NS station Heiïoo Echtpaar Bakker viert diamanten bruiloft Roelof Bos vertrekt uit politiek Judoka Maureen Groefsema geeft clinic in Dojo 't Loo Muurschildering Kleine Kapel gepresenteerd Heiloos ontwerp gaat op voor Beste idee van Nederland Vernieuwde basisschool Sint Maarten heropend UITKIJKPOST 9 Op dinsdag 8 november vierden Klaas Johannes en Frouktje Kuiper in huiselijke kring dat zij zestig jaar geleden in het huwelijksbootje stapten. Tijdens de afsluitende begrotings vergadering van donderdag 10 november heeft Carla Coenders, gemeenteraadslid voor GroenLinks, besloten zich definitief niet meer als raadslid beschikbaar te stellen bij de verkiezingen in 2006. In de eerste Uitkijkpost van 2006 kunt u een interview met haar lezen. Op zaterdag 12 november heeft wethouder Roelof Bos een Koninklijke onderscheiding uitge reikt aan Reina Mulder- Oudgenoeg. Zy kreeg het versiersel voor haar jarenlange vrijwillige inzet voor onder andere het Nivon. Zaterdag 19 november was het de grote dag dat Sint Nicolaas ook Heiloo zou aandoen op zijn intoch ten in Nederland. Het was een grandioos feest waar veel kinderen, ouders, de burgemeester en vooral de Sint van genoten hebben. Op zondag 20 november kwam Sint Nicolaas aan in Limmen. Na zijn rondrit door het dorp kwamen hij en zijn Pieten aan by de Corneliuskerk aan, alwaar pastor Oiling de Sint en zijn Pieten offici eel welkom heette. De Hervormde gemeente van Limmen kon in november opge lucht adem halen, toen er een lang omstreden restant subsidie van €82.415,- werd uitgekeerd. Hiermee kan de Hervormde gemeente haar laatste verplichtin gen afronden als slotstuk van de succesvol verlopen restauratie uit de jaren 2000/2001 Ze werden verblijd met een bezoek van burgemeester Romeyn en dat mocht ook wel, want Jo (88) en Nico Bijwaard (83) vierden dat ze op 22 november al zestig jaar hef en leed met elkaar delen. Zondag 20 november was het feest voor familie, kinderen, klein- en achter kleinkinderen. Na de succesvolle,editie van vorig jaar hield Limmen Cultuur ook dit jaar weer De Limmer Taaltest. De Limmer Taaltest deed een beroep op kennis, vernuftig taalgevoel en creativiteit op het gebied van het Nederlands. Raadslid Edwin Gaasenbeek, samen met zijn vrouw Ingrid, wer den in het zonnetje gezet Zondag 10 december hield carna valsvereniging de Uylenspieghels de traditionele Boerenkoolmiddag voor jong en oud. De verkeersorganisatie 3VO Heiloo voerde vrijdagavond 2 december samen met Sinterklaas bij het NS station van Heiloo actie voor de fietsverlichting. Ruim honderd fiet sers werden aangesproken op hun gedrag. Dit keer niet op wat ze ver keerd deden, maar ze kregen juist een compliment voor iets wat ze goed voor elkaar hadden. Wel drie keer hebben ze het gevierd: hun diamanten bruiloft. Wessel en Corrie Bakker-Avis komen weer een beetje bij van alle festiviteiten. Op woensdag 30 november 1945 vierden zijn hun diamanten huwelijk. In het programma Heiloo Centraal van donderdagavond 8 december kondigde wethouder Bos zyn ver trek uit de gemeentepolitiek aan. In een prettig en openhartig gesprek met presentator Bob van Unnik werden diverse belevenissen, zowel persoonlijk als politiek aan de orde gesteld. Begin december viel de gehele Nederlandse pers heen over Maureen Groefsema uit Heiloo. Met haar 14 jaar is Maureen name lijk de jongste Nederlandse kampi oen ooit bij de Senioren in de klas se tot 48 kilogram. Neef Sander Groefsema, wedstrijdtrainer bij Dojo 't Loo, had zijn nicht gestrikt om op zaterdag 17 december een clinic te komen geven aan de Dojo in de Bergeonstraat. Zaterdag 17 december werd in de Kleine Kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood te Heiloo het kunstwerk gepresenteerd dat kunstenaar Schobbe in opdracht van het bestuur maakte. Schobbe won de kunstprijsvraag die bedevaartoord Onze Lieve Vrouw ter Nood in Heiloo vorig jaar uitschreef vanwe ge haar jubileum. Elidia Willeboordse uit Heiloo is de bedenker van de SAM, oftewel Stoel Aan Muur. Dat dit een fan tastisch ontwerp is, is gebleken tij dens de verschillende voorrondes die de SAM is doorgekomen tijdens het tv-programma 'Het beste idee van Nederland' van Veronica. Op 24 december was zij zelfs één van de zeven finalisten. Op vrydag 11 november, de feest dag van Sint Maarten, is in Limmen de geheel vernieuwde basisschool Sint Maarten heropend. De ope ning werd verricht door de wethou der van Onderwijs van de gemeen te Castricum, de heer Peter Könst. X

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 29