Overhandiging rapport stoepenpatrouille 2005 Wellness Business Partners Prijswinnaars ballonnenwedstrijd Nivon H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 POLITIEBERICHTEN Vernieling woning Fietsenverkoop politiebureau Vernieling brievenbus UITKIJKPOST 4 JANUARI 2006 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiioo. Of-per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Wellness Business Partners, Robijnstraat 48 te Alkmaar. Telefoon 072- 5648140. Internet: www.wbpalkmaar.com, e-mail: wellness@planet.nl. 'In Nederland verloren het afgelopen jaar zo'n 14.000 mensen per maand hun baan. Er is een toenemend aantal bedrijven wat over de kop gaat. Veel bedrijven maken maar nul tot één procent netto winst. Kapitaal binnen pensioenfondsen is verdampt. De overheid heeft moeite de AOW overeind te houden'. Het is slechts een kleine greep uit de krantenkoppen van het afgelopen jaar. Wellness is een marketing distributiebedrijf welke diverse goederen en diensten wereldwijd op de markt zet via e-commerce en postorder. Wellness Business Partners Alkmaar hielp al meer dan vijfhonderd men sen succesvol een eigen internationaal bedrijf te starten! U moet dan den ken aan bedrijven die zeer uiteenlopende producten op de markt brengen als hypotheken, wijnen, gezondheidsproducten, telecom (waaronder voip), abonnementen op schotelantennes en verzekeringen. „Wij zoeken mensen die hun eigen broek weer willen ophouden", aldus Rob Tolhuijsen, directeur van WBP Alkmaar. „Ons bedrijfsconcept heeft de afgelopen 11 jaar veertig procent groei per jaar gekend. De netto winst na aftrek van alle kosten) ligt tussen de twee en 28 procent voor onze zelfstandige ondernemers! Bovendien neemt het Amerikaanse moederbe drijf alle hoofdpijnen van traditioneel ondernemen uit handen van onze ondernemers zoals: shipping, BTW douanerechten, cashflow, administra tie, productinnovatie en de verkoop. Hierdoor kunnen wij ons voorname lijk richten op marketing." Een klant die in wijnen gaat beginnen kan via het distributiebedrijf in Nederland de wijnen eenvoudig aan huis laten leveren. Wellness werkt met een franchiseformule en via de internetformule kan men uiteindelijk wereldwijd handelen. De klanten van Wellness zijn al in diverse landen actief, als Amerika, Canada, Engeland, Duitsland, Israël en Zuid-Afrika. Het bedrijf vergt een kleine startinvestering, lage overheadkosten en break-even is binnen een jaar mogelijk. „Hierdoor worden de meeste risi co's weg genomen", aldus Tolhuijsen. „Het meest interessante zijn de roy alty's, die net als bij een verzekeringsportefeuille worden opgebouwd, hierdoor ontstaat een inkomen dat ook uitbetaald blijft worden na de leef tijdsgrens van 65 jaar. Er zijn maar weinig mensen die kunnen zeggen dat ze nog steeds worden uitbetaald over iets wat zij vijf jaar geleden hebben gedaan" aldus Tolhuijsen. Sinds zes jaar is Wellness Business Partners (WBP) actief vanuit Noord- Holland vanuit in een fraai ingericht eigen kantoorpand aan de Robijnstraat 48 te Alkmaar. (Bij Mc Donalds). Daarnaast beschikt het bedrijf over nog eens zeven vestigingen verspreid over Nederland. Het zijn opleidingscentra waar training begeleiding wordt gegeven bij het starten van een eigen handelsagentschap. Op zaterdag 7 januari organi seert Wellness in Alkmaar een interessant regionaal congres over deze vorm van ondernemen. Voor informatie en een vrijblijvend individueel gesprek kan men terecht bij Wellness Business Partners. U kunt vragen naar Dhr. R. Tolhuijsen. HEILOO - In de nacht van don derdag 29 op vrijdag 30 decem ber werden twee thermopanera- men vernield van een woning aan de Kennemerstraatweg. De vernie ling werd vermoedelijk gepleegd op vrijdagochtend 30 december. De bewoners schrokken die och tend om ongeveer 02.00 uur wak ker van een klap. Later in de mid dag bleek ook een voorruit vernield te zijn van de camper die op het erf stond geparkeerd. HEILOO - Zaterdagmorgen 7 januari vindt op het politiebureau van Heiioo de periodieke fietsen verkoop plaats. De verkoop is bedoeld voor benadeelden die aangifte hebben gedaan van dief stal van hun niet verzekerde fiets. HEILOO - Maandagavond 26 december werd een brievenbus vernield die hing aan een tuinhek van een woning aan de Van Vladerackenlaan. Voor de vernie ling werd vuurwerk gebruikt. De bewoner van de woning is na de vernieling achter de vermoede lijke daders aangereden. Hij is de drie jongens in de leeftijd van ongeveer 15 jaar kwijtgeraakt in de omgeving van het Hoekstuk. Gevonden voorwerpen van 26 tot en met 31 december: zilveren ketting met hanger lieve heersbeestje, gouden ring. van inwoners dan andere keren. De voorzitter vertelde nog dat mensen hun dankbaarheid richting Stoepen patrouille uitten als er obstakels zijn weggenomen. Er zijn echter ook meldingen, die ieder jaar weer terug komen bij de Stoepenpatrouille, zoals over de slecht toegankelijke voetpaden in het recreatiegebied Noorder- en (vooral) Zuidemeg. De voetpaden zouden zodanig moeten worden hersteld, dat vooral ouderen Mevrouw Stenneberg van de Stoepenpatrouille overhandigt het rapport aan de wethouder. HEILOO - Op woensdag 21 december vond de officiële overhandiging plaats van het rapport 2005 van de Stoepen patrouille door voorzitter mevr. A. Stenneberg aan wethouder J.G. Daas. en gehandicapten weer op een veili ge manier hiervan gebruik kunnen maken en dus ongehinderd kunnen recreëren. De wethouder kon de Stoepenpatrouille daarin wel gelijk geven. De vergrassing van de voet paden, een besluit van eind tachtiger begin negentiger jaren genomen uit ecologische -motieven, is mislukt. Maar nu zo kort voor de gemeente raadsverkiezingen is er weinig te verwachten. Eigen foto HEILOO - Vrijdagavond 16 december 2005 hebben de drie prijswinnaars van de ballon nenwedstrijd van het Nivon hun prijs in ontvangst mogen nemen. de deelstaat Sachsen in de plaats Juchön. Over de weg bedraagt deze afstand circa achthonderd kilome ter. De tweede plaats was voor Ilse Bloemendal, 9 jaar uit Heiioo. Haar ballon werd gevonden in de richting van de Duitse grens in Gauw. Zij won een knutselpakket en een waardebon van 15 euro. Op de derde plaats kwam Celine Ruiter uit Heiioo. Haar ballon werd bij een paardenrijbak gevonden in Elim. Dit plaatsje ligt tussen Zwolle en Emmen. Zij won eveneens een knutselpakket en een waardebon van tien euro. Met het uitreiken van de prijzen in het Cultureel Centrum het Open Huis door Paula Aelbers, lid van de jubileumcommissie, wer den de festiviteiten vanwege het 60- jarig bestaan afgesloten. Naast de gebruikelijke hoeveel heid obstakels, opgemerkt tijdens het lopen van de routes, bevat het rapport beduidend meer meldingen Als afsluiting van het 60-jarig bestaan van afdeling Nivon Heiioo was er op de Open Dag op 5 november een ballonnenwedstrijd. Van de 12Ó ballonnen kwamen er 15 kaartjes terug. Door de wind richting en de harde wind zijn bijna alle kaartjes naar het oosten gevlo gen, 'richting Duitsland. David Koenders, 11 jaar uit Heiioo heeft de eerste prijs gewonnen. Een knut selpakket en een cadeaubon ter waarde van twintig euro van Bart Smit. Zyn ballon kwam terecht in

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 5