Inspreken bij commissievergaderingen? Uw goed recht! Wet op de Identificatieplicht - 1&2 s^j j§| 11 ■- 1 -Jfj Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Wilt u inspreken tijdens een commissievergadering? Dat kan. De leden van de commissies hebben open oor voor uw mening en betrekken deze bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die de gemeenschap van Heiloo aangaan. De volgende spelregels zijn van toepassing in Heiloo om gebruik te kunnen maken van het recht om in te spreken. Tijdens een commissievergade ring kunt u inspreken op onder werpen die op de agenda staan, maar ook over een 'vrij' onder werp dat u onder de aandacht van de commissieleden wilt bren gen. De gemeente Heiloo kent drie raadscommissies, te weten Maatschappelijke Zaken, Bestuur lijke Zaken en Openbare Ruimte. Deze commissies geven advies aan de raad en kunnen uw mening ook meenemen in het advies aan de raad. De commissies vergaderen in de regel in de twee de week van de maand, dat is de week na de raadsvergadering. Deze vergaderingen beginnen om 20.00 uur en zijn openbaar. De agenda's van de commissiever gaderingen op 16,17 en 18 janua ri a.s. worden gepubüceerd op deze informatiepagina. De agenda met de stukken kunt u inzien in het Informatiecentrum in de hal in het gemeentehuis tijdens de ope ningstijden van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Gebruik maken van het inspreekrecht? Vooraf aanmelden! Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de desbetreffen de vergadering te melden aan de griffier, mevrouw G.C.I. Kager. Ook voor meer informatie over het inspreekrecht kunt u contact opnemen met mevrouw Kager, telefoonnummer (072) 535 66 43. Het kabinet heeft besloten jongeren, die na 1 januari 2006 de leef tijd van 14 jaar bereiken, de mogelijkheid te bieden om éénmalig een gratis Nederlandse Identiteitskaart (NIK) te verkrijgen. De regeling geldt dus niet met terugwerkende kracht voor jongeren die voor 1 januari 200614 jaar zijn geworden. Deze identiteitskaart kan gratis worden aangevraagd bij de publieksbalie Burgerzaken vanaf acht weken voor de dag dat de leeftijd van 14 jaar wordt bereikt en gedurende het jaar dat men die leeftijd heeft. Als het document wegraakt kan niet opnieuw een gratis exemplaar worden aangevraagd. Iedereen die in deze leeftijdsgroep valt krijgt schriftelijk bericht over deze mogelijkheid. In het geval iemand reeds staat bij geschreven in het paspoort van ouders of zelf over een paspoort beschikt, kan toch een Nederlandse Identiteitskaart worden aange vraagd. Genoemde documenten dienen wel getoond te worden bij de aanvraag. En bij de aanvraag moet een pasfoto worden ingele verd door en van de aanvra(a)g- (st)er. Openingstijden van de publieks balie Burgerzaken zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00- 20.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de publieksbalies Burgerzaken, telefoonnummer (072) 535 67 22. Raad en -commissies Commissie Maatschappelijke Zaken Maandag 16 januari a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Inspreekrecht - Presentatie resultaten doelgroepen- onderzoek en financiële beleids scenario's Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo) - GGD Noord-Kennemerland a. Presentatie beleidsplan GGD (2005 - 2007) b. Op verzoek van WD fusie GGD'en in Noord-Holland Noord - Vaststellen kademota jeugdbeleid - Vaststellen Regionale Woonvisie 2005-2015 en onderliggende Woningmarktanalyse Informatie-uitwisseling raadscommissieleden Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 17 januari a.s. vergadert de commissie Bestuurlijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Inspreekrecht - Vaststellen grondexploitatie voor de locatie van de voormalige Rehobothschool aan de Holleweg - Vaststellen van vestiging Wet voorkeursrecht gemeenten voor de locatie Nissan - Instemmen met wijzigingen legesverordening 2006 - Instemmen met de doorstart van het Samenwerkingsverband Noord- Kennemerland in een regiohuis en de integrale wijziging van de gemeenschappelijke regeling Instemmen met formatie uitbreiding team Financiën Gedachtewisseling herdenking 4 mei 2006 Informatie-uitwisseling raadscommissieleden Commissie Openbare Ruimte Woensdag 18 januari a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Inspreekrecht - Presentatie Beeldkwaliteitplan Wonen in het Groen, op verzoek van Groenlinks - Vaststellen beeldkwaliteitplan Wonen in het Groen Heiloo/Limmen - Instemmen om het advies tfan de SAOZ op het ingediende plan- schadeverzoek Warmoezierslaan 8 over te nemen en het verzoek om toekenning van een schadever goeding ex art. 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening toe te kennen Bespreking voortgang en ontwikkeling realisatie plan Maalwater, op verzoek van WD, PvdA en Heiloo2000 Startnotitie Economisch Beleid Gemeente Heiloo Bespreking selectieve kapverorde- ning, op verzoek van Groenlinks Informatie-uitwisseling raadscom missieleden Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op 16 januari a.s. hoorzittingen voor de behandeling van bij burge meester en wethouders ingediende bezwaarschriften tegen de volgende besluiten: 20.00 uur: afwijzing van een vergun ning voor het gebruik van openbaar groen voor een bruiloftsfeest 20.20 uur: bestuursdwangtoepassing door het wegslepen van een fiets vanuit de stationsomgeving 20.50 uur: verlening van een uitritvergunning voor Spillaan 16 21.00 uur: weigering van een uitritvergunning voor Tërmijen 185 Deze hoorzittingen worden gehouden in kamer 008 van het gemeentehuis (Vervolg op volgende pagina) Belangrijke nummers L J Alaramummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) li UITKIJKPOST li JANUARI 2006 Heiloo contact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 11