Bliksemoverwinning van Hassing Rabobank bosloop Stimuleringstoernooi karate bij Dojo 't Loo ttSSBBI Rundergehakt a l|gjj 6H Wintervlaai N 195 denverse - 00 L Boterkoek nu eLm €1.8 «2 halen 1BETALEN Erwtensoep gehakt samen Pekelvees Keurslagerij Kees Burger Bakkerij Kees Zoon sport 19 Goud voor sportvereniging Tios uit Limmen SOGp Hardlopen in de bossen en duinen van de PWN Rabobank Rabobank HEILOO - Met de ingang van dit seizoen is Dojo 't Loo voor karate een samenwerkingsver band aangegaan met ASK Johan Bult uit Alkmaar. Afgelopen zaterdag heeft dit geresulteerd in een eerste geza menlijk stimuleringstoernooi karate. Met deze toernooien worden de karateka's in de eigen vertrouwde omgeving voorbereid op het 'echte' werk. Voor de karateka's van Dojo 't Loo was deze eerste keer best spannend en in het begin nog een beetje onwennig. Met een beetje hulp van de meer ervaren karateka 's sloegen zij zich er echter kranig doorheen en groeiden ze in het toernooi. Daar waar in het begin een nauwelijks te horen kiai (schreeuw voor extra kracht) werd gegeven, galmden deze aan het eind van het toernooi door de zaal. Complimenten van de organisatie waren er voor de dapperen die dit voor de eerste keer aangedurfd hebben. Op een stimuleringstoer nooi wordteen zogenaamd vlaggen- kata gelopen. Een kata is een schijngevecht dat volgens vaste patronen verloopt. By een vlaggen- kata lopen twee karateka's tegelij kertijd hun kata. Er zijn drie scheidsrechters aanwezig die ieder voor zich beoordelen wie het kata het beste heeft gelopen. Zij doen dit door een rode of blauw vlag op te steken. Degene met de meeste vlag gen krygt drie punten, de ander krijgt één punt. Daarnaast krijgt men altijd één punt voor deelname ADVERTENTIE 100 gram Lever 100 gram AppGlflSDDGn 100 gram Gebraden gehakt per liter KEURSLAGER samen voor aan het toernooi. Bij elke veertig punten krijgt men een herinnering. Op één toernooi zijn maximaal 13 punten te verdienen. Door de kara teka's van Dojo 't Loo zijn de vol gende punten gehaald: Aram Ghador, Wessel van der Woude, Martijn Woestenburg allemaal 13 punten. Voor Ferry Outhoff waren er negen punten en door Nicole Broers, Patrick Hoegen Dijkhof, Alexander Hudson, Loc Nguyen, Wouter Pieters, Simon Veen en Rowin Wever werden er zeven pun ten verdiend. Tot slot werd Philip Geraars beloond met vijf punten. Op de volgende stimuleringstoer- nooien kunnen de karateka's hun vorderingen laten zien en hun pun tentotaal verder opschroeven. Drukte bij de start om een goede positie te krijgen Eigen foto SCHAKEN HEILOO - Een ontspannen Hassing mocht de degens krui zen met Kraayenbrink, een lastige tegenstander vooral ook omdat hij regelmatig zetten op het bord tovert Maar Hassing had zich goed voorbereid en binnen zes zetten was het bekeken. Kraayenbrink mocht zijn dame inleveren en ver der verzet had geen enkele zin. Bosma trof in Woudstra een tegen stander die ogenblikkelijk de aanval zoekt zodra er zich maar een kansje voordoet. Zo ook deze keer. Bosma had zich hier goed op ingesteld en met een vitaminerijk sapje onder handbereik sloeg hij de aanval af, wat hem niet alleen een grote kwa liteit opleverde maar tevens kansen bood op een koningsaanvai. Deze aanval werd echter zo aarzelend opgebouwd dat Woudstra verzucht te: „Schiet een beetje op Bob, anders weet ik niet wanneer ik op moet geven". Deze aansporing was voldoende voor Bosma om de klus vervolgens binnen enkele zetten te klaren. Limmen probeerde tegen van der Wal met vindingrijk en charmant spel voordeel te behalen en kreeg van een vol stuk meer. Van der Wal probeerde compensatie te zoeken door met wat onduidelijke zetten voor verwarring te zorgen. Dit dappere volhouden werd beloond want Limmen gaf even charmant een stuk weer weg. De vrede werd toen snel getekend. De aanpak van Kracht in zijn partij tegen Shannon Vlaar leek nergens op en ontsteeg nauwelijks het niveau van het aloude pionnendi- ploma waar beginnende schakers vertrouwd worden gemaakt met de eerste eenvoudige schaakregels. Shannon Vlaar had er weinig moei te mee. Zeeman tenslotte had een hele kluif aan maar hij had alles diep en grondig doorgerekend en het de overwinning niet glippen. De uitslagen: Zeeman - Maas 1-0; Woudstra - Bosma 0-1; Plaggenborg - Folkertsma 1-0; Kracht - Shannon Vlaar 0-1; Limmen - van der Wal rem; Van Etten - Rump 1-0; van den Brink - van der Werff rem; de Jager- de Jong 1-0; Jonkheer-Vonk rem; de Lange-Sauer 0-1; Tiffany Vlaar - Huffnagel 0-1; Hassing- Kraayenbrink 1-0. HARDLOPEN CASTRICUM - Enthousiast geworden van het lopen van of van het kijken naar de halve marathon van Egmond? Dan is de komende Rabobank bosloop iets voor u. Op 29 januari orga niseert AVC een KNATJ wed strijd van 16,1 kilometer voor mannen en vrouwen. De andere afstanden die gelopen kunnen worden zijn de 10,7 kilometer en de 4 kilometer. Voor de jeugd is er de wedstrijd van 2,3 kilo meter die geldt voor het jeugd- klassement en de 4,0 kilometer. Van de deelnemers uit de vorige boslopen worden veel enthousiaste reacties over het parcours ontvan gen. Het loopt door het mooie bos- en duingebied van PWN en er wordt zowel over verharde als onverharde paden gelopen. De route kan beke ken worden op de website en op de dag zelf hangen er routekaarten. De afstanden van de jeugd tellen mee voor de drie jeugdcups die over de serie van vier boslopen worden opgemaakt. Je moet tenminste aan drie van vier boslopen hebben deel genomen. De beste resultaten van de drie lopen tellen mee. Start en finish van alle boslopen zyn op het atletiekterrein 'De Duinloper' op de Zeeweg. De start van de 2,3 kilome ter en de 4.0 kilometer is om 10.15 uur en de deelnemers van de 10,7 kilometer en de 16,1 kilometer star ten om 10.45 uur. Uitdrukkelijk wordt gevraagd te parkeren op het terrein van camping Bakkum aan de Zeeweg in Castricum. Daar is vol doende plaats. Vanaf het atletiekter rein staat met borden duidelijk aan gegeven waar dat is.De organisatie roept op gebruik te maken van de voorinschrijving. Dit kan voor de 2,3 kilometer en de 16,1 kilometer via de website www.avcastricum.nl. De betaling is ter plekke en het startnummer ligt op naam klaar. Ter plaatse inschrijven kan vanaf 09.30 uur. De inschrijfgelden bedragen voor de 2,3 kilometer en de 4,0 kilo meter 2,50 (voor de jeugd is dat inclusief herinnering) en voor de 10,7 kilometer is het 3,50 zonder en 5,- met herinnering. Voor de 16,1 kilometer is het 4,- (met her innering E 5,50). M informatie: Corine Bosma, tel. 0251-671523 of mail bosloop@avcastricum.nl. Voor de karateka's van Dojo 't Loo was dit eerste toernooi best spannend en in het begin nog een beetje onwennig, maar ze deden het hartstikke goed. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 17