Wanted dead or alive! Golftravel.nl Cabaret Vrouw Holland in de Beun H E I L O O BEDRIJF BELICHT lËP 5 Nieuwe voorstelling Jeugdtheater Heiloo WSmmMÊI lnsluiper(s) weer actief Er zal toch niet geschoten worden? Clusius in de bres voor Stichting Bos Workshop 'Poëzie en beeldende kunst' Open haardhout UITKIJKPOST 18 JANUARI 2006 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Aan deelname zijn kosten verbonden. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of pere-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmel ding graag duidelijk uw gegevens vermelden. V Foto: Mario Sacksioni Lange Dresch 48, 1921 WJ Akersloot, tel. 0251-321119, internet: www.golftravel.nl, e-mail: info@golftravel.nl. Bent u op zoek naar een op maat gesneden golfreis op een unieke plek? Wilt u een perfecte organisatie, uitdaging op de golfbaan, een persoon lijke aanpak en deskundig advies over uw bestemming? Neemt u dan con tact op met Golftravel.nl. Golftravel.nl is een touroperator, gespecialiseerd in golfreizen in (binnen- en) het buitenland sinds 2001. Een zogenaamde direct seller, dat wil zeggen: Golftravel.nl stelt zelf de pakketten samen, er komt geen tus senpersoon aan te pas. De gezichten achter dit dynamische bureau zijn Ingeborg Belterman en Jacqueline de Boer. Beiden hebben hun sporen in de golfwereld verdiend. Naast het feit dat ze zelf een balletje slaan, heb ben ze samengewerkt voor een golftouroperator en Jacqueline is daar naast nog in een golfhotel in Spanje werkzaam geweest. Op maat gemaakte golfreis „Alles bij elkaar opgeteld is dat vijftien jaar ervaring in het wereldje", zo vertellen ze. „We zijn op heel veel plekken geweest, hebben dus veel gezien en kunnen zo onze persoonlijke ervaring mee laten spelen in het advies aan de klant. En dat is heel belangrijk in deze specifieke markt. Wij bespreken een reis tot in de puntjes door met de klant en letten op zaken als speelniveau, op welke dagen en tijden wil men spelen en op welke baan, bestemmingen met een bepaalde voorkeur en kosten. Daarnaast verzorgen wij het vervoer van de golftas, regelen van een huurauto en reserveren alle starttijden. Dat maakt ook dat onze klanten heel trouw zijn, negentig procent van onze klanten komt weer bij ons terug. Bovendien zijn wij een kleine, heldere organisatie en erg flexibel. Naar aanleiding van de wensen van de klant kunnen wij een op maat gemaakte golfreis samenstellen. Hierin kan de klant zelf aangeven hoe lang hij wil verblijven, hoe vaak hij wil spelen, welke banen en zelfs met welke lucht vaartmaatschappij hij wil vliegen." 24 uur per dag bereikbaar Mochten er tijdens de reis problemen zijn, dan kan er te allen tijde con tact gezocht worden, want Golftravel is 24 uur per dag bereikbaar. De bestemmingen van Golftravel variëren van België tot aan Kenia. Elk met zijn specifieke eigenschappen en mogelijkheden. Populaire shortbreaks als een weekendarrangement in Duitsland, maar ook in Spanje, Portugal, tot aan een tweeweekse rondreis door Zuid-Afrika. U kunt alle bestemmin gen terugvinden in overzichtelijke brochures. Eind februari is de nieuwe zomerbrochure 2006 weer aan te vragen via de website. „Met diverse Nederlandse golf professionals stellen wij gedurende het hele jaar ver schillende golf clinics samen. Deze winter heeft men naast het behalen van het Golf Vaardigheids Bewijs (GVB) in een clinic, ook de mogelijkheid om te kiezen voor een tweedaagse startersclinic. Men kan dan in alle rust beginnen met golf of men kiest voor een vijfdaagse Intensive clinic waarin men het spel kan verbeteren. Mogelijkheden te over want tot slot is een reis ook zonder golf te boe ken. Vaak zijn mensen zo gecharmeerd van een plek, dat ze er nog wel eens naar terug willen." Let u dus zeker eens op de brochures bij uw golf club of surf naar www.golftravel.nl! HEILOO - Een van de laatste kreten uit de nieuwe voorstel ling van Stichting Jeugdtheater Heiloo: Wanted, een avontuur in het Wilde Westen'. Hope City was ooit zo,n rustig stadje, er gebeurde niets en er was niets, zelfs geen sheriff. Het leven ging zo z'n gangetje en iedereen deed wat hij moest doen en verdiende z'n geld. Behalve de doodgraver. In dit saaie dorpje werd niet gescho ten zoals in alle andere stadjes. Maar dan verandert de zaak. Rovers in alle soorten en maten horen van de goedgevulde bank in Hope City. De gevaarlijkste drie rovers van het hele Wilde Westen komen de saloon binnen; de Sperado's. Ze spelen vals, maken de mensen van Hope City bang en smeden plannen om de bank te beroven. Maar zij zijn niet de enige! Ook het circus is van plan het vele goud te stelen. Het is nacht en het is pikdonker, iedereen slaapt. Dan zien we wat bewegen bij de bank! De Sperado's en het circus probe ren tegelijkertijd de bank te bero ven, maar plotseling worden ze opgeschrikt door de familie Molton, onder leiding van Ma proberen de kinderen de bank binnen te dringen en het goud mee te nemen. Drie HEILOO - Op donderdag 12 januari werden tussen 18.30 en 19.00 urn- een tas en een portemonnee gesto len vanuit een woning aan de Hoefcamplaan in Heiloo. De dief is de woning binnen geslopen op het moment dat de bewoonster de kin deren naar bed bracht. Op zaterdag 14 januari werd de diefstal ontdekt van een portemonnee met inhoud, een mobiele telefoon en een oplader uit een woning aan de Ewisweg. De diefstal werd waarschijnlijk donder dagavond 12 januari gepleegd tus sen 18.30 en 19.30 uur. Tussen deze tijdstippen was één bewoner thuis die zich op de eerste etage bevond. De achterdeur was tussen deze tijdstippen dicht maar niet afgeslo ten. Toen andere bewoners om 19.30 uur thuiskwamen zagen zij dat de poortdeur en de achterdeur openstonden. roverbendes en één bank, dat kan toch niet goed gaan? Ze worden gesnapt en allemaal beweren ze dat zij de bank niet beroofd hebben en toch is al het goud verdwenen! Snel wordt er een sheriff aangesteld die orde in de chaos moet brengen. Premiejagers komen om de bandieten mee te nemen en de doodgraver stookt de boel nog eens lekker op en hoopt op ruzie. En dat krijgt hij, niemand vertrouwt elkaar en Hope City is een gevaarlijke stad geworden. Lijnrecht staan de verschillende groepen tegenover elkaar! Mensen worden boos of jaloers, andere wor den verliefd, maar als de revolvers getrokken worden en alleen de waarheid de stad nog kan redden, loopt het uit de hand. Wie heeft de bank beroofd? Er zal toch niet geschoten worden? En worden er geen onschuldige dorpsbewoners meegenomen of gevangen gezet? Het eerste weekend van februari 2006 geeft Stichting jeugdtheater Heiloo het antwoord op al deze vra gen. Theater de Beun in Heiloo is voor twee dagen Hope City. Cowboys, Cowgirls en Out Laws van Heiloo en omstreken, kom naar Hope City en beleef dit familie avontuur in het Wilde Westen met ze mee! De voorstellingen zijn op zater dag 4 februari om 15.15 uur en 20.15 uur en zondag 5 februari om 12.15 uur en 15.15 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van theater de Beun, Willibrordusweg 2, Heiloo, tel: 072-5333156. Openingstijden kassa: maandag tot en met vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur. De toegangsprijs per persoon is 6,50. Naast de jaarlijkse fami lievoorstelling van Stichting Jeugdtheater Heiloo, is er ook de mogelijkheid voor het volgen van een theatercursus voor kinderen uit de groepen 7 en 8. Zij krijgen de basisvaardigheden van theater in de vorm van spel, improvisatie, zang en beweging. In deze cursus werken de deelnemers naar een korte pre sentatie toe voor vrienden en fami lie, waarin zij laten zien wat ze geleerd hebben. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met Marja Schoonheijm, tel: 072- 5152346 of 06-14941300. HEILOO - In Corset heet de nieuwe cabaretvoorstelling van Vrouw Holland. Ongedwongen en spontaan doen zij Nederland weer aan samen met het Corsetgebouworkest onder lei ding van pianist Reinout Douma. Na jaren in de schaduw van hun eigen anonimiteit geleefd te heb ben, worden nu Neerlands grootste namen aangetrokken om Vrouw Holland te lanceren. Met de vraag 'Leer mij diva zijn', laten zij zich inspireren door wereldvrouwen als Dolly Parton, Shirley Temple en Ankie van Grunsven. Zo verkrijgen zij de status 'La'. HEILOO - Klas 4dvml van het Clusius College te Alkmaar is bezig met een project dat heet de 'mimonderneming'. Hierbij maakt de klas (25 mensen) een eigen product en gaat die ver kopen. De winst die wordt gemaakt gaat naar het goede doel en dat is in dit geval Stichting BOS. Stichting Bos is een stichting die apen helpt in Borneo en Sumatra. Een groepje heeft op woensdag 21 december op de markt in Heiloo gestaan om hun eigen producten (zelfgemaakte honden- en kattenkoekjes) te verkopen. Van links naar rechts: Diana Gravendijk, Claudia Carst, Milou Konings, Caroline Schrijver (apenpak) en Gea Haakman. Eigen foto Op hoge hakken benen ze de wer velende show van hun leven nauwe lijks bij. Zij doorstaan een Nipplegate, make overs en hang overs met als doel internationale explosie. De mannen in de zaal lachen vaak net iets te hard. Hadden zij maar zo'n vrouw. De vele vrouwen in de zaal lachen vol over gave. Waren zij maar zo'n vrouw. Een theater De Beun vol verlangen, wat wil een theaterminnaar nog meer? In Corset, vrijdag 20 januari. De voorstelling begint om kwart over acht. Kaarten zijn te reserveren bij Theater de Beun tel. 072-5333156 of via www.theaterdebeun.nl. HEILOO - Geïnspireerd door het thema van de Nationale Gedichtendag 2006 leidt plaatsge noot Margreet Schouwenaar op donderdagavond 26 januari vanaf 19.30 uur een workshop 'Poëzie en beeldende kunst' in de bibüotheek. Mede aan de hand van voorbeelden wordt in enkele üjnen een zelfpor tret gemaakt. Vervolgens maken de deelnemers aan de workshop een aantal verschillende gedichten (een kwatrijn, een oneliner, een elfjer een naamdicht), passend bij het beeld. Het belooft een heel speciale avond te worden.Traditioneel ont breekt het glaasje wijn niet. Toegangskaarten voor deze avond zijn 5,- (niet bibliotheekleden: 7,50), verkrijgbaar bij de klanten service van Bibüotheek Heüoo. Reserveren kan ook: telefonisch via 072-5330670 en e-maü (bibliotheek@bibüotheekheüoonl) HEILOO - Er is weer open haardhout uit het Kapelbos te koop van een zeer goede kwa- üteit, en de opbrengst is zoals altijd bestemd voor het goede doel. Contactadres: J. Swart, tel. 072-5051477.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 5