'Meesterlijk', het bedrijf voor internetdiensten ■HÉ mSm Bodybalance: meer evenwicht in je leven Voorlezers van poëzie gezocht! Body Roll heropent 'Kwartje Koffie' in het nieuw H E 1 L O O INGEZONDEN MEDEDELINGEN INGEZONDEN BRIEF Gemeentegroen als privé-bezit I Gemeentegroen als privé-bezit II 'Oudejaarslot' UITKIJKPOST 18 JANUARI 2006 HEILOO - In 1999 startte Robert Broekhof zijn bedrijf met de klinkende en veelbelovende naam Meesterlijk. Dat het bedrijf veelbelovend is staat als een paal boven water, want inmiddels is het hard gegroeid. Als eerste product leverde Meesterlijk webdesign, vervolgens werd al snel ingespeeld op de behoefte aan webhosting, zo'n drie jaar geleden. Webhosting is onder te verdelen in shared hosting (meerdere klanten op één server) en dedicated hosting (1 op 1). Een dedicated klant kan hierbij zijn webapplicaties op de server naar eigen smaak inrichten. Sinds een jaar biedt Meesterlijk ook met groot succes deze dedicated hosting service. Verder kan men terecht voor domeinnaamregistratie. Naast de overbekende .nl en .com is het bij Meesterüjk ook mogelijk, de gehypte .eu domeinnaam te (pre)-registreren. Meesterüjk programmeert software in het algemeen en specifiek die voor webappücaties, waarbij voor problemen op het gebied van bijvoorbeeld e-commerce een oplossing gezocht wordt. ,,Voor shared en dedicated-klanten is er een bestaande software omgeving om de server te beheren, We programmeren daarvoor plug-in's (toevoegingen). Hiermee wordt het serverbeheer voor onze klanten nog eenvoudiger gemaakt", aldus Robert. Meesterlijk maakt gebruik van een ruime kennis en ervaring opge bouwd in de afgelopen jaren. „Bovendien is het bedrijf gestart in de periode dat de zeepbel barstte en we zijn er nog steeds. We onderscheiden ons door kennis om te zetten in veüige en sneüe systemen met een uptime garantie van 99,9%. We werken uitsluitend met A-merk hardware (SuperMicro), maar büjven desondanks concurrerend met onze tarieven. En we hebben goede fulltime systeembeheerders in dienst. Bij Meesterüjk is men verze kerd van ervaring en ondersteuning bij e-commerce en webmarketing. De klantenkring varieert van particuüer, bedrijf tot overheden (poütieke partij en, gemeentes en ministeries). Robert die 13 maanden geleden in zijn eentje het bedrijf runde, werkt nu samen met vier vaste medewerkers en is er zelfs plaats voor een vijfde fuütime medewerker verkoop. Kijk op de website: www.meesterlijk.nl. HEILOO - Vanaf 5 februari kunnen ook mensen uit Heiloo werken aan een meer evenwichtig leven. Fanatic Sports introduceert Bodybalance®, de ver rassende workout die zorgt voor een perfect evenwicht tussen üchaam en geest, tussen een energieker gevoel en een innerüjke rust. Bodybalance is een vernieuwende groepsworkout en duurt ongeveer een uur. Bodybalance gebruikt het beste uit vaak eeuwenoude methodes als yoga en tai chi, maar ook meer recentere als Püates of Feldenkrais en comb ineert die op een verrassende manier tot een energie- én rustgevende sessie van ongeveer een uur. Bij Bodybalance ga je nameüjk ondermeer aan de slag met welbewust ademhalen en je concentratie verbeteren. Je bereikt een perfect evenwicht tussen üchaam en geest, zodat je de dageüjkse stress nog beter aankunt. Dat Bodybalance meer met je doet dan een gemiddelde yoga- of meditatiesessie büjkt wel uit de üchameüjke effecten. Door regelmatig een Bodybalance-sessie te volgen word je leniger, worden je gewrichten soe peler, je botten en je spieren sterker en verbetert je üchameüjke coördinatie vermogen. Ook als je niet iedere dag achter een beeldscherm zit, zijn dit effecten waarvan je dageüjks de vruchten plukt. De begeleiders van Bodybalance hebben hiervoor een speciale opleiding gevolgd. Ze zorgen ervoor dat je na een Bodybalance-sessie weer als ver nieuwd de dageüjkse drukte aankunt. Bodybalance is een zogenoemd mind- body fitnessprogramma. Deze stroming in de fitnesswereld kwam enkele jaren geleden op. De meeste mind-body fitnessprogramma's leggen veel accent op de geesteüjke kant en verwaarlozen vaak de onontbeerüjke fysie ke kant. Bodybalance is het eerste mind-body fitnessprogramma dat deze beide aspecten van een evenwichtig leven naadloos met elkaar integreert. Nieuwsgierig naar deze effectieve groepsworkout, waarbij je een nog beter evenwicht tussen üchaam en geest vindt? Bel dan vandaag nog om te infor meren wanneer je kunt deelnemen aan een van de Bodybalance -sessies. De eerste les is altijd gratis! Bel Fanatic Sports vandaag nog. Bel 072-5339595 en ervaar zelf wat Bodybalance voor je kan doen! Zie ook de advertentie elders in dit blad. HEILOO - Donderdag 26 januari is het nationale gedichtendag. Boekhandel De Schrijverij is op zoek naar mensen die het leuk vinden om die dag tussen 10.00 en 17.00 uur bij hen in de winkel poëzie voor te lezen. Het is de bedoeling dat u uw eigen gekozen gedicht(en) voordraagt. De lees- club van de bibüotheek Heüoo 'Litroma' zal het goede voorbeeld geven, waarna u per persoon zo'n 10 a 15 minuten kunt voorlezen. Voor informatie en opgave kunt u beüen met Ingrid of Erika: 072-5334955, of kom even langs in de winkel. Boekhandel De Schrijverij, Heerenweg 199 in Heüoo (bij de rotonde) EGMOND - Body Roü, de unieke studio voor bodycorrectie ontspan ning van de ondernemende dames Linda en Monique, is wegens uitbreiding verhuisd naar een groter en mooier pand op het bedrijventerrein de Weidjes in Egmond aan den Hoef. Nieuw bij Body Roü is het Massage-Bed voor een heerüjke ontspanning en positieve invloed op de bloedcirculatie. Aan te bevelen bij artritis, artrose, vermoeidheid en reuma, maar ook inzetbaar bij spier- en gewrichtsklachten. Body Roü biedt u ook het nieuwste op het gebied van ontgiften, nameüjk een Ontgiftings-Voetenbad. Wilt' u graag wat küo's kwijt dan kunt onder persoonüjke begeleiding van gewichtsconsulente en astrologe Linda beginnen met Bodymed. Dit is een medisch onderbouw de vier-fasen eiwitvoedingsplan. Als astrologe adviseert Linda op aüerlei gebied. Tevens kunt u terecht bij Linda voor een Reiki behandeling. De Rol en Bandmassage van Body RoÜ is een speciale lichaamsmassage die voor vele doelen inzetbaar is. Ook voor mensen met spier- en gewrichtklachten. U kunt ook bij Body Roü terecht voor een kuur met Infra-rood-dieptewarm- te pakkingen en de BodyFormer. De warmtepakkingen wordt aanbevolen bij ontslakken, huidklachten, onderhuidse vetvorming, gewrichts- en spier- klachten en oedeem vorming. Body Roü verkoopt ook sieraden, voedings supplementen en dierproefvrije make-up. Bel voor een gratis kennisma kingsuur of kom langs op de feesteüjke open dagen op 19 of 20 januari tussen 09.00 en 21.00 uur in de studio op de Lamoraalweg 57 (Industrieterrein 'De Weidjes') in Egmond aan den Hoef. Zie voor speciale kortingen de advertentie elders in deze krant of kijk op www.bodyroU.nl. Voor meer info kunt u beüen met 072-5067473. HEILOO - Wie kent niet het hotel/restaurant Golden Tuüp aan de Kennemerstraatweg? In de volksmond 'Kwartje Koffie'. Deze naam is voor het restaurantgedeelte weer in ere hersteld door de eigenaars sinds novem ber 2003: Merel en Vincent Jongens. Het gerenommeerde complex heeft in 2005 een complete metamorfose óndergaan. Behalve de zalen en de 41 hotelkamers (en een bruidssuite) zijn de entree, receptie met open haard, bar, het restaurant en ontbijtgedeelte grondig verbouwd. U vindt vooral warme, sfeervoüe kleuren (brum, aubergine, paars) en trendy materialen. Een finishing touch is het plafond met een doek dat wisselt met de seizoe nen, echt een eyecatcher. Golden Tuüp beschikt over een vijftal intieme zalen (voor vier tot 150 personen). Elk met zijn eigen charme en uitstraling. Daarnaast is er een multifunctioneel zalencomplex met een capaciteit voor duizend personen. Er is dus veel mogeüjk van intieme famüiedinertjes, feesten, zakenlunches, tot een (meerdaags) prestigieus congres. In het restaurant is een open keuken gekomen, want zo vertelt eigenaresse/gast vrouw Merel Jongens: „De koks vinden het prettig contact te hebben met de gasten en andersom. Voor de kinderen hebben we nu ook een kinderspeel ruimte. Zo kunnen ouders rustig tafelen. Het ontbijtbuffet hebben we vorm gegeven in huiseüjke sfeer, alsof je in een gezelüge keuken staat." In de bar die open is van 17.00 tot 01.00 uur een kwinkslag naar de naamgeving: de tafels zijn ingelegd met koffiebonen en echte kwartjes. Uiteraard heeft de menukaart ook de nodige aandacht gekregen van het jonge team in de keu ken. Veel variatie, van garnalencocktaü tot sushi en kalfslever met rode kool tot rogvleugel. Buiten de normale wijnkaart om is er keuze uit een aantal schatkamerwijnen voor een aantrekkeüjke prijs. De keuken is geopend van 11.00 tot 22.30 uur. Maar, komt u gewoon eens langs om dit aües met eigen ogen te zien, want als vanouds büjft Kwartje Koffie gastvrij en gemoedeüjk! Of kijk op www.kwartjekoffie.nl. De ingezonden brief van K. Holman (Uitkijkpost 11 januari) is van 'n ongelofelijke onbedachtzaamheid en zeer tegenstrijdig. Naast het opruien de karakter, voorafgaand van een lof trompet aan de gemeente, wil ge noemd persoon zijn auto gewoon op de groenstrook parkeren en zelfs oproepen de paaltjes te verwijderen. De groenstroken zijn helemaal niet bestemd om als wegen te worden bereden, doch is voor een goede ver deling en afvloeiing van het regenwa ter. Om dat goed in stand te houden, plaatsen bewoners de paaltjes. Dit zou niet hoeven als de automobi listen hun auto keurig op de daar voor bestemde parkeerplaats parke ren. Echter, het is veelal gemakzucht dat sommige automobilisten dat doen, hetgeen tot vernieling van de groenstrook leidt. De loftrompet aan de gemeente kan K. Hofman achter wege laten want meneer wil gewoon 'wüd' parkeren waar het hem uit komt. Door middel van het aanbren gen van paaltjes geven de bewoners daarentegen juist een sociaal signaal af om de bermen zo mooi te houden. Adriaan Berkhout Heiloo Het ingezonden stuk van de heer Holman vraagt gewoon om een reactie. Wij wonen in een straat waar de bermen door de gemeente nooit worden gemaaid. Dat doen we dus als bewoners al jaren zelf. En als je in de buurt van het winkelcen trum woont en naast de deur een arts of tandarts hebt met af- en aan rijdende auto's laat het zich raden hoe die bermen er na verloop van tijd uitzien: diepe kuüen, een grote modderpoel en scheefgezakte stra ten. Toen de gemeente daaraan niets wüde doen, is het dus juist heel soci aal dat wij zelf de gaten hebben gedicht, de bermen hebben ingezaaid en paaltjes hebben geplaatst. Dat de gemeente die paaltjes liever niet zag (vanwege het 'maaibeleid', dat overi gens bij ons in de straat niet bestaat), was niet helemaal onbegrijpelijk. We waren dus blij toen de gemeente 'Heilooërtjes' plaatste. Zo zijn wij dus in de gelegenheid tot in lengte van jaren onze eigen bermen te onder houden. En parkeren half in bermen mag dan zijn toegestaan, het brengt veel schade toe aan het in Heüoo zo gewaardeerde groen. Dat is een heel andere invalshoek ten aanzien van groen Heüoo, meneer Hofman! Martin Affourtit Heiloo De Wüübrordschool viel met de jaar wisseling echt in de prijzen! Zes rui ten stuk of onherstelbaar bescha digd, twee regenpijpen vernield. En dit aües mogeüjk gemaakt door de welvaart waarin we büjkbaar leven. Bij het opruimen van de restanten vuurwerk werden alleen al bijna drie vuilniszakken vol gemaakt. De ge meente, dus de gemeenschap, draait op voor de schade van enkele dui zenden euro's. Voor de opruimers en anderen die zich aan de rommel gestoord hebben, leverde het veel ergernis op. Je kunt je afvragen hoe het kan dat niemand in de omgeving last heeft gehad van de enorme hoe veelheid vuurwerk. Niemand waar schuwde in ieder geval de poütie. Nu kwam gelukkig de bewakingsdienst naar school, toen een grote ruit sneuvelde. Het 'onschuldige' afste ken van vuurwerk had nog ergere gevolgen kunnen hebben. Voor de Wüübrordschool was oud en nieuw in ieder geval een stuk minder feesteüjk! Adrie Floris Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 7