0 HOV speelt 'La Périchole' Uniek concert voor Vrienden van de Beun Punk in de Buk Buk met Nou En, One In A Million en Daiatv Defiance Lagos kwartet in Witte Kerk Heiloo Center Disc H E I L O O ïXifA deutekom 9 Mijn zoon heeft een seksleven en ik... Chariot 18,95 Corso In her shoes Op 10,11,17,18 en 19 februari in theater de Beun BOEK VAN DE WEEK CD VAN DE WEEK 'Mijn zoon heeft een seksleven en ik lees mijn moeder Roodkapje voor' door Renate Dorrestein Boek van de week Chariot door Gavin DeGraw CD van de week: 'Egmonders' in Galerie De Kapberg De eerste singel Gothicmeisje is regelmatig gedraaid op Radio 3 FM UITKIJKPOST 18 JANUARI 2006 Cameron Diaz werd op 30 augustus 1972 geboren in Californië. Twee maanden later, op 1 november 1972, kwam Toni Collette ter aarde, in Australië. In In Her Shoes spelen Diaz en Collette zussen. De oudere Diaz is in de tragikomedie het jonge ding. De jongere Collette geeft gestalte aan het oudere familielid. In Her Shoes gaat over rollenpatro nen. Over hoe het menselijke karak ter een bepaalde vorm kan aanne men zonder dat de eigenaar zich afvraagt waarom hij of zij zo is geworden, en of daar nog iets aan te doen is. Maggie (Diaz), seksbom tegen wil en dank, kan maar geen rust vinden. Het leven van Rose (Collette), een succesvol juriste, bestaat louter uit werk. In Her Shoes is de verfilming van de gelijk namige roman van Jennifer Weiner. Over twee zussen gaat het, twee totaal verschillende karakters die alleen dezelfde schoenmaat lijken te delen. Op het eerste gezicht is In Her Shoes een schematische film, waarin het blondje wat dommig is, en de kakkineuze vrouw een dor type. Na verloop van tijd komt aan deze overzichtelijkheid een einde. De film verandert dan in een ver makelijke en soms ontroerende zoektocht naar houvast en geluk. HEILOO - Op zondagmorgen 29 januari kunnen Vrienden van de Beun genieten van een gevari eerd muziektheaterprogramma door Quirine Meissen, begeleid door concertpianist Hans Erik Dijkstra. Dit lichtvoetig theatraal klassiek recital is samengesteld uit een aan tal bijzondere composities. Met haar komische acteertalent en klas siek geschoolde stem zorgt Quirine Meissen voor een prettige muzikale belevenis. Deze Vriendenvoorstelling wordt u, tegen het zeer gereduceerde Heieen en haar man Peter kwe ken winterbloeiende planten. Ze houden van hun werk, van elkaar en van hun twee kinderen. Maar als Heieen bijna vijftig is, beginnen niet alleen haar hormonen haar parten te spelen. Haar zoon maakt een fietstocht door Australië, angstig ver weg, en haar huwelijk vertoont achterstallig onderhoud. Als dan ook nog haar moeder, met wie ze een moeizame relatie heeft, een herseninfarct krijgt, wordt Heieens leven steeds grotesker. Er passeert geen dag meer zonder de terreur van de zorgen om de tachtigjarige. Eén ding staat voor Heieen als een paal boven water: haar in huis nemen wil ze niet. Maar hoe legt ze dat uit aan de anderen? En dat is niet de enige vraag waarvoor ze zich gesteld ziet. Gaat haar man vreemd? Hoe moet ze haar dochter Lizzy beschermen tegen alle geva ren van het leven? En zal schildpad Bingo, haar moeders oogappel, ooit nog ontwaken uit haar winterslaap? door Renate Dorrestein voor 17,90 Komend vanuit de clubscene in New York heeft de 26-jarige Gavin DeGraw zich eind vorig jaar ont popt als een van de grootste verras singen binnen de Amerikaanse hit lijsten. Zijn compositie I Don't Want To Be was zelfs even de meest gedraaide én de meest gedownloade track van dit moment. Op zijn in Amerika met platina bekroonde debuutalbum Chariot presenteert DeGraw zich als een veelbelovend singer-song- writer die weet hoe een goede melodie behoort te klinken. Songs als Follow Through en Chariot zou den rockklassiekers kunnen wor den. Als extraatje bevat het album een bonus-cd met daarop een com pleet akoestische uitvoering van het reguliere album. Op 1 juni geeft DeGraw een concert in Paradiso, Amsterdam. Deze cd van de week betreft een 2 CD special edition van het album 'Chariot' met een live bonus cd 'Stripped'. door Gavin DeGraw voor 22,95 de cd zaak vanked°° Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) G72-5334906 www.centerdisc.nl tarief van 5 euro aangeboden, door de Stichting Vrienden van de Beun. Vrienden van de Beun kunnen op vertoon van de eind december gestuurde uitnodiging aan de kassa van de Beun één kaart afhalen voor 5 euro. De kassa is op werkdagen open van 13.30 tot 17.00 uur. Reserveren via tel nr 072- 5333156 of via www.theaterdebeun kan ook. Voor extra kaarten betaalt u de nor male prijs van 15 euro. Bent u nog geen Vriend van de Beun en wilt u dat graag worden? Bel voor meer informatie mw. H. Groot, 072-5321033 of mail naar heleen.groot@hccnet.nl. HEILOO - Op 10, 11, 17, 18 en 19 (matinee) februari, speelt de Heilooër Operette Vereni ging samen met het Zaans Opera en Operette Orkest de operette 'La Périchole' van Jacques Offenbach in theater De Beun in Heiloo. De regie is in handen van John Lust, muzi kale leiding Wim Noteboom. Sinds 1951 verzorgt de Heilooër Operette Vereniging jaarlijks een aantal operettevoorstellingen. Dit seizoen is gekozen voor 'La Périchole'. Het gegeven berust op deels historische, deels legendari sche gebeurtenissen uit het 18e eeuwse Peru. Met dit gegeven heeft Offenbach een uiterst komische operette geschreven boordevol met de voor hem zo kenmerkende muzi kale hoogstandjes. Zoals zo vaak in de stukken van Offenbach is er sprake van een zeer uitgebreide rol verdeling. Liefst 17 rollen zijn er te verdelen. In de titelrol zingt Marjo Bosch, naast Joop Wesselink, Frits Hogerheyde, Jan Winkelaar, Peter Tuinman, Linda Hogerheyde, Margreth Meyer, Marjon Schaap en vele anderen. Daarnaast is er natuurlijk het grote H.O.V koor dat voor een levendige omlijsting zorgt. Daarnaast is er veel aandacht besteed aan met name het decor, de kleding en ook het grime- en kap- werk van Jan de Groot mag gezien worden. Toegangskaarten zijn vanaf 19 januari a 15,- verkrijgbaar bij the ater De Beun en kantoorboekhan del De Schrijverij in het stations centrum te Heiloo. Informatie: www.erisweeroperette.tk of telefo nisch 072-5334275. EGMOND - In het nieuwe sei zoen opent Galerie De Kapberg van 21 januari tot en met 5 februa ri met het werk van meer dan der tig creatieve inwoners van de drie Egmonden. Zondag 22 januari om 13.00 uur wordt de expositie feestelijk geopend. Galerie de Kapberg, Slotweg 17, Egmond aan 'den Hoef, 'Egmonders' van 21 januari tot en met 5 februari. Open zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Op zaterdag 21 janu ari is er een punkrockavond in Heiloo. Deze avond zullen vanaf 21.00 drie bands de bühne van de Buk Buk betre den. Voor slechts 7 euro kun je op 21 februari van Nou En, Dainty Defiance en One In A Million genieten! Nou En maakt krachtpop met hier en daar wat punkinvloeden. Geïnspireerd door bands als Weezer en Blink 182 schrijft de band zijn nummers, maar dan in het Nederlands. Degelijke, hitgevoelige nummers met aansprekende tek sten, geschreven met af en toe een knipoog en een vleugje humor. De eerste singel Gothicmeisje vamtiun album Parel voor de Zwijnen werd al regelmatig gedraaid op Radio 3FM. Dainty Defiance is in Heiloo en omgeving al wereldberoemd. De band speelde al eens in voorpro gramma's van bekende Nederlandse acts, en stond in de finale van Noord-Hollands Glorie. Met een mix van punkrock en invloeden uit de jaren zestig en zeventig heeft het Tilburgse One In A Million door de jaren heen een geheel eigen geluid ontwikkeld. One In A Million is rock 'n roll zoals het bedoeld is: ener giek, sexy en verrassend. De deur gaat om 21.00 open en de entree bedraagt 7,-. Bierproeven Ook in 2006 wordt er weer bier geproeft in Buk Buk. Deze keer ein- dejaars en winterbieren. Er worden twee nieuwe bieren geproefd, en één bier dat al jaren niet meer geproduceerd wordt. Geef je voor 20 januari op in het café van de Buk, via frans.ruiter@quicknet.nl of 06-28945451. HEILOO 7 Op zondag 22 januari wordt het 3e concert in de winterconcertserie van de Witte Kerk in Heiloo (Heerenweg 32) verzorgd door Het Lagos Kwartet. Dit uitstekende strijkkwartet werd opgericht in 1992 en wordt sinds 2004 gevormd door Ron de Haas - viool, Jan Koomen - viool, Kyra Philippi- altviool, en Sebstiaan de Rode - cello. De leden zijn afge studeerd aan de conservatoria van Amsterdam, Rotterdam, Berlijn en aan de Yale University School of Music. Sinds 2003 is het kwartet verbonden aan de Nederlandse Strijkkwartet Akademie en het ver zorgt kamermuziekconcerten in grote en kleine concertzalen in Nederland en het buitenland. Het programma omvat werken van W A Mozart, Tristian Keuris en Antonin Dvorak. Het concert begint om 15.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 9,- (voor 65 CJP en kinderen tort en met 12 jaar 8,-). Kaarten kunnen telefonisch tevoren worden gereser veerd via de telefoonnummers 072- 5334804 of 072-5335852. (zie ook de website www.wittekerkheiloo.nl) Tevens kan - uitsluitend via 072- 5334804- worden gereserveerd voor het arrangement concertdiner (bestaande uit toegang tot het con cert met daaropvolgend een uitste kend driegangenmenu in restaurant De Loocatie, schuin tegenover de Witte Kerk) tegen een totaalprijs van 29,- per persoon. Ron de Haas - viool, Jan Koomen - viool, Kyra Philippi - altviool, en Sebstiaan de Rode - cello. Eigen foto Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo HBN KflH naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 9