Gratis gebruik aanhangwagentje voor grof afval 1 Sinds vorig jaar is het mogelijk bij de gemeente gratis een aanhangwa gentje te lenen voor het vervoeren van grof huishoudelijk afval. Zo hoopt de gemeente het de inwoners makkelijker te maken om hun afval goed te scheiden, beter te recyclen én spullen die nog bruikbaar zijn naar de kringloopwinkels te brengen. Gebleken is dat de aanhang wagen populair is. Daarom wordt deze service ook in 2006 geboden. Spelregels Uiteraard zijn er bij het lenen van de aanhangwagen spel regels. Hiernaat staan in het kort de belangrijkste genoemd: De aanhangwagen is alleen beschikbaar voor inwoners van Heiloo en mag alleen gebruikt worden voor vervoer naar de afvalbrengplaats en/of de kringloopwinkels. Ter legitimatie is een geldig rij bewijs noodzakelijk. U moet ook kunnen aantonen dat u inwoner van Heiloo bent. - De borg bedraagt 50 euro. Deze ontvangt u terug na het inleveren en controle van de aanhangwagen, mits deze in goede staat en schoon is. U mag de aanhangwagen maximaal anderhalf uur lenen. - Uw auto heeft een trekhaak en u brengt een extra kente kenplaat voor op de aan hangwagen mee. Als u gebruik wilt maken van de aanhangwagen reserveer dan via telefoonnummer (072) 535 68 68. Verkiezingen Stemmen bij volmacht De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de gemeen teraad een kiezer toegestaan is bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. Machtiging op schriftelijke aanvraag 1. Op het gemeentehuis van deze gemeente zijn de formulieren voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen kosteloos verkrijgbaar 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 21 februari 2006, door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstel ling (23 januari 2006) als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toege staan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Degene, die zich bereid heeft ver klaard als gemachtigde op te tre den, moet op de dag van de kandi daatstelling (23 januari 2006) als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ont vangt de gemachtigde een vol- machtbewijs. Hij dient de vol- machtstem tegelijk met zijn eigen stem uit te brengen. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van zijn oproepings kaart, tot en met de dag van de stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zijn oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op de dag van de kandidaatstelling (23 januari 2006) in hetzelfde stemdistrict staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft. 8. De aldus gemachtigde kan de vol- machtstem uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem, in het stem district waar hij staat ingeschre ven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aan nemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Stemmen in een stembureau naar keuze De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de gemeen teraad een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een stembu reau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. Schriftelijk verzoek 1. Bij het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos verkrijg baar formulieren voor verzoek schriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus uiterlijk op 21 februari 2006, door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij op de dag van de -kandidaatstel ling (23 januari 2006) als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toege staan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing gesteld op de oproepingskaart, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. Mondeling verzoek 5. Na ontvangst van zijn oproepings kaart kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn oproepingskaart vervoegen bij het gemeentehuis van de gemeen te, waar hij op de dag van de kan didaatstelling (23 januari 2006) als kiezer is geregistreerd, om deze te doen omzetten in een kiezerspas. Dit kan geschieden tot op de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 2 maart 2006. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden in elk stembureau van zijn keuze binnen de woongemeente. Kandidatenlijsten De voorzitter van het hoofdstembu reau van de op 7 maart 2006 te hou den verkiezingen van de leden van de raad van de gemeente Heiloo maakt bekend dat de heden ingeleverde en door het hoofdstembureau onder zochte kandidatenlijsten met de daar bij overgelegde ondersteuningsverkla ringen voor deze verkiezing op het gemeentehuis van deze gemeente voor een ieder ter inzage zijn gelegd bij de publieksbalies Burgerzaken. Dit op grond van het bepaalde in artikel I 3, lid 1 van de Kieswet. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalies Burgerzaken, tele foonnummer (072) 535 66 66. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Bouwen en wonen Ontvangen bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen. Breedelaan 21, reg.nr. 2006/0010 vergroten woning ontvangstdatum: 19 januari 2006 Kanaalweg 11 A, reg.nr. 2004/0424 bouwen garage /motorstalling en legaliseren bestaande bebouwing ontvangstdatum: 19 januari 2006 Oosterzijweg 11a, reg.nr. 2006/0009 plaatsen erfafscheiding (gaasraam) ontvangstdatum: 16 januari 2006 Werkendelslaan 61, reg.nr. 2006/0005 plaatsen berging ontvangstdatum: 12 januari 2006 Zuidergeeststraat 4, reg.nr. 2005/0206 vergroten woning (verhogen kap) ontvangstdatum: 18 januari 2006 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66 Afgegeven bouwvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermel de bouwvergunningen verleend. Baetenburg 116, reg.nr. 2005/0307 plaatsen dakkapel op voordakvlak woning verzending: 18 januari 2006 Baetenburg 118, reg.nr. 2005/0308 plaatsen dakkapel op voordakvlak woning verzending: 18 januari 2006 Westerweg 21 b, reg.nr. 2005/0306 plaatsen dakkapel voor- en achterzijde verzending: 18 januari 2006 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Deze datum verzen ding vindt u onder de omschrijving van het bouwplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66 Nieuw bouwplan via procedure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bouwver gunning te verlenen voor het plaatsen van een dakopbouw op de woning Paardeweijdt 12. Dit plan zal worden behandeld volgens de uniforme open bare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf don derdag 26 januari 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan vrijstelling te ver lenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften ge motiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk en te richten aan het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. 25 JANUARI 2006 UITKIJKPOST Heiloo contact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 16