Weer goede resultaten GTH bij tweede competitiewedstrijd turnen Jubileumtoemooi van Effect volleybal Derde plaats voor Fabrice de Boer SPORTNIEUWS UIT DE REGIO STRIPPENKAARTAANBIEDING Podiumplaatsen voor de turnsters van GTH 500 gram 4 Hamburgers 0 samen Shoarmapakket, 500 gram vlees Ju broodjes saus, samen tS Runderrookvlees, 4 79 licht gezouten,100 gram I Keurslagerij Kees Burger Foresters succesvoUn Akersloot TURNEN HEILOO - In Noord- Scharwoude vond vorige week zaterdag voor de wedstrijd turnsters van GTH de tweede competitiewedstrijd van dit sei zoen plaats. Tijdens de eerste competitiewedstrijd behaalden de turnsters van GTH diverse medailles. Voor de Instappers (turnsters met geboortejaar 1997) Jamie Kareis, Emma Helvrich en Laura van Ginneken (level 12) en Sanne Beun, Kirsten Zuurbier en Renée van Veen (level 11) begon de wedstrijd 's ochtends. Emma en Laura gingen goed van start maar helaas hadden beiden wat foutjes op de balk en kwamen zodoende in de eindrang schikking iets lager uit dan de vori ge keer. Emma werd nu elfde en Laura vijftiende. Bij Jamie (vorige keer al derde) lukte die dag alles. Met maar liefst een 9.80 op de brug, mocht zij naar huis met goud! De concurrentie in Instap level 11 is erg groot. In ieder geval was de opdracht: plaatsen voor de halve finale regio. En dat lukte. Alle drie GTH-ers Sanne, Renée en Kirsten turnden voldoende punten om door te stromen naar de halve finale. In de tweede ronde was het de beurt aan de pupillen 1 (geboortejaar 1996) Manon Oudejans, Gaby de By en Britt Klooster, allen turnen op level 10. De vorige wedstrijd had den Manon en Britt al een podium plaats in de wacht gesleept. Britt werd dit keer weer derde met de hoogst genoteerde sprong van alle deelnemers in deze categorie, namelijk een 9.40. Manon stond nu net naast het podium, zij werd vier de en Gaby, die de vorige wedstrijd niet kon turnen vanwege een rug blessure, eindigde heel knap als zesde. Dit betekent dat ook deze drie turnsters door zijn naar de halve finale regio. Ook Roza Apeldoorn, Bente Eelman en Birgit Stevenson pupillen 2, (geboortejaar 1995) moesten in de tweede ronde aantre den. Zij turnen op level 10. Ook hier mocht GTH met een medaille naar huis: Bente werd tweede. Deze mooie tweede plaats had zij mede te danken aan een strak uitgevoerde vloeroefening. Roza was de vorige wedstrijd nog derde geworden, maar haar balkoefening viel nu tegen en zij eindigde als zesde. Birgit schoof ten opzichte van de vorige keer een plaatsje op en werd nu twaalfde. Birgit liet een hele mooie balkoefening zien. Hiermee haalde zij de hoogste score op balk in deze categorie. Als laatste was het de beurt aan de pupillen 2, Daniëlle Admiraal en Olga Leegwater. Zij turnen op level 9. Olga werd verdienstelijk viijfde en plaatste zich daarmee voor de halve finale regio. Daniëlle, die na haar ernstige blessure in het vorige sei zoen erg hard moest werken om weer op dit niveau te komen, turn de goed, maar er was zeer veel con currentie in deze categorie en zij eindigde als vijftiende. De halve finale regio zal op 4 februari in Beverwijk plaatsvinden en GTH neemt daar met zeven turnsters aan deel. De turnsters die op een ander level turnen kunnen zich tydens de derde competitiewedstrijd plaatsen. De technische leiding, bestaande uit Karin de Ruiter en Marjan Kruit, ziet deze wedstrijd vol vertrouwen tegemoet. VOLLEYBAL HEILOO - Op zondag 22 januari organiseerde Volleybalvereni ging Effect haar jaarlijkse Recreatietoernooi. In Sporthal 't Vennewater streden vanaf 11.00 uur in totaal twintig teams om de prijzen. ADVERTENTIE KEURSLAGER Bij de heren in eên A- en een B- poule en bij de dames in een poule van zeven teams. Onder luide aan moedigingen van de meegekomen toeschouwers langs de velden en vanaf de tribune werd er enthousi ast gespeeld om de punten. In de dames-poule was het Effect-team Het Zooitje de uiteindelijke winnaar op grond van een beter saldo van de setstanden. Bij de B-poule van de heren was het het team van Onderhands dat de eerste plaats behaalde. In de A-poule was de strijd ongelofelijk spannend. Wios en Zuid Wester eindigden met een gelijk aantal punten. Met een posi tief verschil van drie setpunten ging uiteindelijk Zuid Wester met de eer strijken. Om 16.30 uur vond onder het genot van een drankje en een bittergarnituur de prijsuitrei king plaats in het Sportcafé. Omdat Volleybalvereniging Effect dit jaar haar 40-jarig jubileum viert, had de organisatie ervoor gezorgd dat alle deelnemers aan dit Recreatie- toernooi een aandenken mee naar huis konden nemen. Effect kan terugkijken op een geslaagd jubi leumtoemooi als opmaat voor de activiteiten in april rond het 40- jarig bestaan. VEERLE - Fabrice de Boer heeft bij het internationale toernooi om de Beker van Veerle een derde plaats veroverd. Zus Orsine viel met een vierde plaats net buiten de prijzen. De twee karateka's uit Heiloo waren zondag 22 januari met hun club Funakoshi afgereisd naar België waar zij met ruim tweehonderd andere deelnemers uit voornamelijk België en Luxemburg streden om de ereplaatsen. Met zes prijzen was er opnieuw succes voor Funakoshi, waarbij vooral de eerste plaats van Ella Doesburg opviel. Voor de zevende opeenvolgende keer vero verde zij de titel bij dit prestigieuze toernooi en leverde daarmee een unieke prestatie. Ook de vestiging van Funakoshi in Heiloo timmert driftig aan de weg. Het niveau op de trainingen wordt steeds hoger, iedere zaterdagochtend oefenen meer dan veertig jongens en meis jes in de gymzaal aan de Kerkakkers. Wie ook eens wil pro beren of karate wat voor hem of haar is kan van 09.00 tot 10.00 uur meedoen aan een proefles bij de beginners. Meer informatie www.funakoshi.nl Eigen foto 3® f* I.,. Fabrice de Boer (onder midden) werd derde. De wedstrijdtumsters van GTH. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 27