Foresters succesvolste op Riako van der Valk Boarding toernooi fUlOPEN HUIZEN ROUTE PCC-Sportklasleerlingen weer thuis na wintersport SPORT 4 FEBRUARI 2006 28 Biljartclub 't Treffertje www.era.nl UITSLA GEN KORTOM Jongens B Trias Opnieuw Sterk Seniorenschakers uit Heiloo actief op Corus Darttoernooi in het Oosthonk extra sportlessen en sportclinics voor de sportklasleerlingen van het PCC UITKIJKPOST 25 JANUARI 2006 BILJARTEN HEILOO - Het was weer een gezel lig samenzijn toen op zaterdag 14 januari voor de twaalfde keer in successie de nieuwjaars- of spellen- dag werd gehouden. Om ongeveer 09.30 uur stroomde de grote zaal van 't Trefpunt vol met 57 deelne mers (allemaal mannen), die ont vangen werden met koffie en cake. Om 10.00 uur kon de voorzitter, de heer Keeman het startsein geven voor het begin van de spellen. Na een stroef begin (nieuwe spellen en spelregels) verliep uiteindelijk alles zeer vlot. Er werd, nadat de spellei ders hun groep bij elkaar hadden, met zeer veel animo gespeeld, waarbij op de achtergrond de zeer muzikale klanken ten gehore wer den gebracht door het duo, de familie Gibbels (piano en accorde on). De uitslagen van de diverse, spellen waren: Aquitspel: 1. E De Graaf, 33 pun ten; 2. J. Schouten, 27 punten; 3. E de Laat, 23 punten. Cirkelspel: 1E de Laat, 30 punten; C. Geerlings, 28 punten; 3. T. van Zaal, 26 pun ten. Vlotbruggen: 1J. Knegt, 93 punten; 2. Konijn, 79 punten; 3. J. Oud, 31 punten. Keuenspel: 1. J. Schouten, twee beurten; 2. E Roozen, vijf beurten; 3. E Vos, acht beurten. Eoortspel: 1E de Laat, 275 punten; 2. R. de Boer, 225 punten; 3. H. Keizer, 220 punten. Zeskant over de band(en): 1E de Laat, 60 punten; 2. R. van Gulik, 51 punten; 3. J. Van Willigen, 50 punten. Omstreeks 17.00 uur was deze prima georganiseerde dag ten einde, nadat alle prijzen aan de betreffende winnaars waren uitge deeld. De familie Gibbels werd bedankt voor hun muzikale mede werking en werden in de bloemet jes gezet. Zo ook de dames die als vrijwilligsters de bediening voor de drankjes en hapjes op zich hadden genomen, ontvingen een mooie bos bloemen of een plant evenals de wedstrijdleiders. Zoals gewoonlijk zorgde de heer van Zaal voor deze bloemen en plantenpracht. Al met al een fantastische dag, vooral ook door de organisatie van Jan van Willigen. SKIËN HEILOO - De sportklasleerlin- gen van het PCC zijn gisteren vermoeid maar voldaan terugge keerd van hun skireis. Ze hebben in het Oostenrijkse Filzmoos de hele week schitterend weer gehad. Dat kwam goed uit, want elke dag kregen ze vier uur les in skiën of snowboarden. Op de terugreis mochten de leer lingen de reis met een cijfer beoorde len; gemiddeld een 9,5! Eén meisje had slechts een negen gegeven 'omdat ze de reis veel te kort had gevonden'. De 62 sportklasleerlingen van de ADVERTENTIE MAUI»»» J VOETBAL AKERSLOOT - Op 13, 14 en 15 januari werd in de buurge meente Akersloot voor de negende keer het Riako van der Valk Boarding toernooi gehou den. Dit zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd is landelijk bekend en kent een sterk deel nemersveld. Naast bekende profclubs als Volendam, Haarlem, Ajax, ESy Feyenoord en Willem 2 waren er deze keer zelfs een aantal grote namen uit Duitsland aanwezig. Het toernooi werd aangevuld met een aantal regionale voetbalverenigin gen, de Foresters waren wederom zeer vereerd dat ze met de D- en E- selectie mee mochten doen. ECC-Juniorcolleges van Bergen en Heiloo gingen niet onvoorbereid op wintersport. Naast allerlei andere sporten volgden de sportieve Vwo- en Havo-leerlingen de voorafgaande periode ook ski- en snowboardles- sen. Deze clinics vonden plaats onder leiding van skileraren van D Erimo. Afgelopen week konden de sportieve leerlingen in Oostenrijk in echte sneeuw verder werken aan hun tech nische skivaardigheden. Twee jaar na de oprichting van de sportklassen op het ECC in Heiloo en Bergen, kan al gesproken worden van een groot succes. Uit een enquê te onder alle sportklasleerlingen Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Damesbridgeclub Sans Atout heeft op 18 januari als volgt gespeeld: A- lijn: Stark-v.d. Klis 59.38, Dolmans - Tuinstra 57.81. B-lijn: Vijn - Wuyts 59-90, Hoogland - Mulder 57.81. C-lijn: Berkhout - Broekhuizen 58.85, Bennen - Hemke 57.81. D-lijn: Kromhout - Toornstra 66.67, Kuit - Swart 58.85. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 18 januari als volgt gespeeld:A-Lijn: 1. Keijzer Keijzer 66.67, 2. van der Eng 81 Straathof 57.14,3-Pots Verleun 51.19, B-Lijn: 1. fam. van Ladesteijn 66.96, 2. De E-selectie, bestaande uit Ted, Martijn, Milo, Jasper, Jur, Thomas, Max, Lars en Joris won in de poule verrassend van Borussia Dortmund, ESy gastheer Meervogels, Willem 2 en Feyenoord. In de kruisfinale won het tweede team van ESV op penal ty's waarna de E-jeugd de derde plaats bereikte door te winnen van Eancratius. De afgevaardigde D- selectie van Foresters, bestaande uit Noah, Emiel, Geert, Folkert, Mitchell, Bryan, Nick, Steven, Aimé en Tijmen was eveneens succesvol, na twee gelijke spelen tegen Willem II en DTS werd er op de tweede dag overtuigend gewonnen van Volendam, Uitgeest en Ajax. Na in de kruisfinale Feyenoord te hebben uitgeschakeld werd er onder grote publieke belangstelling een finale bleek dat ze uiterst tevreden zijn over het aanbod van de extra sportlessen en de variatie in de sportclinics. Naast skiën is tijdens clinics onder meer aandacht besteed aan golfen, honkbal, muurklimmen, boogschie ten, schermen en kanovaren. De vari ëteit en de organisatie van de ECC- Sportklas is zódanig, dat de school zich als enige in de regio 'Sport Accent School' mag noemen, een landelijke garantie voor kwaliteit. Regionale sportverenigingen en nationale sportbonden werken enthousiast mee aan het integreren van sport in het onderwijs. Omdat de overheid zich grote zorgen maakt over de gezondheid van de van Baar 81 Mooij 53.57, 3 gedeeld, van Bergen 81 van Bellen Henegouw, Hennalla &Limmen, Bom Kruyswijk 50.00, C- Lijn: 1. Valkering 81 van Charldorp 61.61,2. Wieffering 81 Zonnveld 58.90,3. Nierop Groot van Baar 53.65, D-Lijn:i. de Bloois Hansen 59.29, 2. Blommert 81 Kruyswijk 56.79, 3. Endel 8iWulterkens 55.43, E-Lijn: 1. Nijman - Hulsebosch 66.07, 2. van der Horn 81 van Deursen 60.71, 3. Hageman de Graaf 55.70. Bridgeclub Fumez pas H El L00 - Bridgeclub Fumez pas heeft op 19 januari als volgt gespeeld: A-lijn: 1. T. Kunst 81T. Rosier en T. Crabbendam G. Kemmere 58,04; 3. P. tegen Ajax gespeeld. Ajax het zich geen tweede maal verrassen en won de finale. Met deze tweede prijs en de derde plaats van de E-jeugd was Foresters met afstand de beste ama teurvereniging waardoor Heiloo goed op de kaart werd gezet. Dat de Heiloose jongetjes niet alleen goed kunnen voetballen bleek ook by de voetbalquiz. In de finale won De Foresters hier de eerste prijs bij de E-jeugd en de tweede prijs bij de D- jeugd. Het sportieve succes is vol gens Foresters voorzitter Cor Zwart een logisch gevolg van het sterke jeugdbeleid. Dit komt ook tot uiting in de deelname in de hoofdklasse van de Dl en El. De El is dit sei zoen zelfs kandidaat voor het kam pioensschap in de hoogste regiona le klasse van de KNVB. Nederlandse jeugd, stimuleert zij sportieve activiteiten. Met de sport- klas - waarvan de deelnemers zeven lesuren lichamelijke opvoeding en sportclinics per week krijgen - levert het ECC zijn bijdrage aan deze prima doelstelling. De sportklas is ook een uitstekende voorbereiding op allerlei beroepsopleidingen die een lichame lijk goede conditie vragen, zoals bij voorbeeld de academie voor lichame lijke opvoeding, het CIOS en opleidingen van leger en politie. Vandaar dat de school er voor heeft gekozen in de bovenbouw van Vwo en Havo op de Blekerskade in Alkmaar lichamelijke opvoeding als eindexamenvak op te nemen. Hoogland A. de Vries 57,44; B-lijn: 1. G. Manshanden 81G. Starink 65,18; 2. T. 81C. v Riemsdijk 61,9; 3. C. Beerse T. Woldendorp 61,31; C-lijn: 1. M. 81 K. van Went 63,69; 2. A. Koopman 81G. van Poelwijk 61,31; 3. A. de Graaf 81 H. van Lith 60,71. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - Bridgeclub Sans Atout heeft op maandag 23 januari als volgt gespeeld. A-lijn 1. familie Mak 63.3, 2. Dolmans - Schouten 58.8; B-lijn 1. Vriend - van Ophem 66.7, 2. de Bruyckère - de Waal 62.5; C-lijn Doornbos - van Es 60.4, 2. Kemmere - Weel 56.7; D-lijn 1. Hoff - de Vries 60.0, 2. Olgers - Crabbendam 58.8. HEILOO - De Jongens B van TRIAS hebben opnieuw sterk gepresteerd tijdens de tweede wedstrijd van de crosscompetitie welke dit keer in Monnikendam plaats vond: opnieuw werd in het ploegenklassement de eerste plaats behaald. Met nog één wed strijd te gaan hebben de Jongens B van Trias is nu al een plaats in de finale veilig gesteld. Sterkste atleet was opnieuw Edward Appelman die de eerste plaats behaalde, gevolgd door Leon Duineveld die sterk tweede werd. Ook de klasseringen van David Bastiaansen en Sander Zwaan leverden zoveel punten op dat de concurrentie op grote achter stand werd gezet. In het individu ele klassement staat Edward Appelman nu eerste. Ook de meisjes C van Trias leverden een prima prestatie door opnieuw eerste te worden in het ploegen klassement. De beste klasserin gen werden behaald door Anouk Molenaar en Roanne Bruin. Ook de meisjes C zijn vrijwel zeker van een finaleplaats. HEILOO - Liefst vier leden van de seniorschaakclub Heiloo waren in de dagvierkampen actief op het Corus Schaaktoernooi en niet zonder succes. Sauer bereikte in zijn groep de tweede plaats en de Jong, Hogeboom en Snip wisten ieder voor zich de eerste prijs te winnen.Gesterkt door deze resul taten bonden zij afgelopen don derdagmiddag weer de stryd aan met hun clubgenoten. De uitsla gen van die middag zijn: Maas-de Jong 1-0; Koeleveld-Vlietstra 0-1; Eoppe-van Calcar 0-1; Snip- Jonkheer 0,5-0,5; de Jager- Kraayenbrink 1-0; Hogeboom- Roozing 1-0. Wilt u ook schaken op donderdagmiddag vanaf 13.30 uur? Bel dan met Feter Folkertsma: 072-5335821. HEILOO - Iedereen heeft weer kunnen genieten van de Lakeside en een kampioen van 21 jaar heb ben we erbij gekregen in Nederland. Nu gaan we weer gewoon op lokaal terrein op zoek naar de beste darter van de dag. Op zondagmiddag 29 januari vanaf 13.00 uur barst de strijd los in het Oosthonk. Het Oosthonk 301 staat op het programma, dat betekent met een dubbel ingooien en ook weer met een dubbel ein digen. De prijzen die te winnen zijn naast bekers ook dubbel (in aantal). Damestoernooi wordt gehouden by voldoende deel neemsters. Dit toernooi is de derde in de reeks toernooien die er in een seizoen georganiseerd worden. Er volgen er nog één in maart en één in juni. Hier kan men dus in de Oosthonkranking nog verrassende prijzen binnen slepen. Ieder toernooi staat op zich. Dus iedereen mag meedoen en zijn kunsten aan het dartbord vertonen. De belevenissen van Oosthonk A in de eredivisie staan regelmatig te lezen in de Uitkijkpost. Ook zijn er teams in lagere divisies waar het niveau naar ieders kunnen is ingedeeld. Gewoon komen dus en meedoen op zondag 29 januari. De entree voor deelname is 4 euro en kijken is uiteraard gratis aan de Oostkanter 14 te Heiloo. Renovatie Projectafwerking Hans Dekker Boschweg 26 Tel. 06-21817873 Akersloot VERZEKERINGEN - PENSIOENEN - HYPOTHEKEN FINANCIERINGEN - SPAARADVIEZÈN Buurtweg 12 Akersloot Tel. 0261 - 31 46 36 TEL. 02£ www.autobec Foresters E selectie bereikt als beste amateurvereniging de derde plaats Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 28