Sponsoravond bij sportvereniging De Foresters OPEN HUIZEN ROUTE Zeeman grijpt remise met beide handen aan Nino Honigh als tweede op NK Veldrijden Van de Worp en Smit bowlkampioenen SPORT 4 FEBRUARI 2006 29 ERA www.era.nl UITKIJKPOST 25 JANUARI 2006 VOETBAL EN HANDBAL HEILOO - Op maandag 30 janu ari organiseert de voetbal- en handbalvereniging De Foresters een avond voor alle sponsoren die de club in de afgelopen tijd weer gesteund hebben. De sponsoren zijn van groot belang voor de vele activiteiten rond het voetbal. Actief ondersteu nen zij de ambities van de club. Momenteel spelen de selectiete ams al op hoog niveau maar het streven van de Foresters is om het niveau nog hoger te brengen. Momenteel heeft de vereniging meer dan vijfhonderd jeugdleden. Naast het voetballen op zaterdag staan er vele andere sportieve acti viteiten, zoals het jaarlijkse panna- toernooi, op de agenda. Het organi seren van de toernooien, het naderende 60-jarig bestaan van de club, het kost allemaal veel geld en juist daarom zijn de sponsoren van groot belang. De Foresters wil graag wat terugdoen voor de vele sponsoren en organiseert daarom op 30 januari een speciale sponsor avond. Gastspreker is de vermaarde sportverslaggever Andy Houtkamp die het een en ander over zijn meer dan twintig jaar journalistieke sportervaringen zal vertellen. Andy is begonnen bij Langs de Lijn en is na talloze omzwervingen (radio en tv bij sport 7, TROS en RTL Sport weer teruggekeerd op het oude nest waar hij zich voornamelijk bezig houdt met voetbal. Hij heeft diverse Olympische Spelen meegemaakt en hy zal binnenkort weer naar de winterspelen in Turijn gaan. De Foresters is dan ook trots dat Andy naar Heiloo wil komen zodat we kunnen genieten van zijn amusante verhalen. De ontvangst met koffie is om 19.30 uur, de aanvang is om 20.00 uur. Aanmelden kan per mail (b.sombroek@quicknet.nl) of tele fonisch (072-5340062) bij Yvonne Sombroek. Ook geïnteresseerde nieuwe sponsoren kunnen zich bij Yvonne aanmelden voor deze avond. ADVERTENTIE BOWLEN HEILOO - Het bowling- en Partycenter aan de Kennemer- straatweg was deze week weer het middelpunt van de jaarlijk se verenigingskampioenschap pen van Bowlingvereniging Heiloo. Na de zes games voor ronden was het donderdag dan de finaledag. De eerste finale van de CD klasse mannen werd, even als de overige finales, gespeeld over zes games inclusief het behaalde resultaat uit de voorronde.Dat de bowlingsport, niet leeftydafhankelijk is, werd in deze klasse overduidelijk bewezen door Erl Walsh. Hij het met zyn 77 jaar, de jongere finalisten (tussen 21 en 46 jaar) nog even zien, dat zij de hoop op betere resultaten, hooit moeten opgeven. De tweede finale werd gespeeld door acht vrouwen. Hier was na de voorronde al duide lijk, dat drie vrouwen, in de finale, de touwtjes in handen hadden. Petra van de Worp, Marijke Bakker en Brenda Meijaard begonnen de finale met een onderling verschil van niet meer dan 23 pins. Na de derde finalegame was het verschil tussen hen nog slechts 18 pins. De laatste finale was die van de man nen uit de AB klasse. Hier was de strijd het hevigst tussen Silvio Smit en Rik Nap. In tegenstelling tot de leeftijd van de winnaar in de CD klasse was hier in de AB klasse de 20-jarige Silvio Smit de grote over winnaar. Bij de jeugd werd de 17- jarige Frits Buis, evenals verleden jaar, samen met Evelien de Groot by de meisjes Verenigings kampioenen Jeugd. het begin van de wedstrijd goed voorin te blijven waarbij hij een goede start had wat erg belangrijk is met het veldrijden. Samen met Piotr Havik, Piotr van Beek ,Mike Vhetstra Koen Weijers en Tim Ariessen wisten zij de gehele wed strijd het tempo hoog te houden waarbij het uiteindelijk in de finish een sprint werd waarbij Piotr Havik een klein gaatje wist te creëren waardoor hij uiteindelijk verdiend met de rood-wit-blauwe trui om zijn schouders het podium mocht betre den met Nino op de tweede plek en Mike Vhetstra op de derde plek. Van de 275 jeugdrenners (tot en met 14 jaar} die hier aan meededen kwamen er slechts een tiental uit Noord-Holland aangezien het nog steeds een tak van de wielersport is die meer in het Zuiden van het land bedreven wordt. Nu het veldrijsei- zoen afgelopen is gaat Nino even bijkomen van zijn wekelijkse Brabantse uitjes om vervolgens vanaf april zich weer bezig te gaan houden met het wegseizoen. SCHAKEN HEILOO - Vanwege het Corus- toernooi, waarin uiteraard ook een respectabel aantal leden van Oppositie aan deelneemt, bestond de 17e ronde van de interne competitie uit slechts elf partijen. Koploper Zeeman, nog steeds zonder verliespartij, speelde een gedegen maar moeizame remise tegen Smith. In het eindspel zag Smith weliswaar kans om wat meer druk op de zwarte stelling uit te oefenen, maar met de wegebbende tijd wilde hij verder geen risico's ondernemen en stelde hij remise voor wat Zeeman met beide handen aangreep. Bosma kwam best wel aardig voor de dag tegen Jongkind, maar van echt gevaar was geen sprake. Met frivool spel probeerde hij zijn tegenstander uit zijn spel te krijgen, maar de solide Jongkind het zich niet verleiden tot complexe dwalingen en wist halverwege de partij de zaken naar zijn hand te zet ten door met praktisch en heldere zetten Bosma terug te fluiten. Toch bleef Bosma pogingen doen om het spel van zijn tegenstander te ontre gelen, maar deze controleerde inntiddels de partij en speelde kun dig naar de overwinning. Van Etten maakte in de opening tegen Vlaar een opmerkelijk foutje. Vlaar strafte dat natuurlijk meteen af, maar speelde daarna een paar minder goede zetten. Van Etten kon zijn stelling weer wat meer gewicht geven en kreeg, omdat Vlaar nog een keer in een fase verkeerde met wat zwakke zetten, een overwicht in handen dat hij niet meer uit handen gaf. Vlaar probeerde met een pion- nenaanval nog iets terug te doen, maar daar hoefde van Etten zich VELDRIJDEN EGMOND - Het scheelde maar een meter of drie of Nino Honigh uit Egmond Binnen van wielervereniging Alcmaria Victrix had voor de vierde maal in zijn jonge wielerbestaan de kampioenstrui gewonnen. De kampioenen van Bowling Vereniging Heiloo 2006. Elgen foto Echter met zijn mooie tweede plek was hij ook erg tevreden, gezien het sterke deelnemersveld waarin hij zich bevond. In het Brabantse Berghem werden zater dag 21 januari de Nederlandse Kampioenschappen veldrijden gere den waar Nino meereed in catego rie 4 van de elf-jarigen. Veldrijden is de discipline binnen de wielersport waarbij op een vel- drijfiets door de bossen en het veld wordt gereden met natuurlijke hin dernissen, weer of geen weer, waar bij het om snelheid en behendig heid gaat. Nino komt hierbij wekelijks veel van zijn 'concurren ten' c.q. vriendjes tegen uit het wegrennen, de discipline die hy zomers beoefent. Nino wist vanaf niet meer druk om te maken. Huffnagel bereikte een prachtige stand tegen van de Brink. De drei ging van een geweldige aanval op de koningsvleugel lag voor de hand, maar dat bleek toch niet zo eenvou dig. van de Brink was niet bereid om zijn verdedigende taken te ver zaken en toen hy zyn dame vanuit een moeilijke positie weer aan het spel kon laten deelnemen, verloor Huffnagel de greep op het spel. Hij moest een stuk inleveren en even later moest hy zich gewonnen geven. Prins speelde een goede par tij tegen Maas, die kon vertrouwen op zyn solide verdediging en daardoor remise kon bereiken. Verrassend was dat de Jager verloor van Rump en dat Kraayenbrink ten slotte al snel verhes moest incasse ren tegen Tiffany Vlaar. Het spel van De Kraay was, zoals hij het zelf typeerde: pudding met hutspot. Tweede plaats voor Nino Honigh. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 29