X KikiI Feestelijk jubileum concert oratoriumkoor Heiloo Popkoor Heiloo rockt de tent uit met 'Dutch Rock' Werelddans voor kinderen H E I L O 0 k|RjVl DEUTEKOM 11 leerlingenensemble in't Loo 1 Corso Bioscoop BOEK VAN DE WEEK f - ~zm jmm- 1 Wk Dal hen jij, AL Nanny McPhee Dat ben jij, Kiki! Dat ben jij, Kiki! U ITKIJ KPOST FEBRUARI 2006 HEILOO - Op vrijdagavond 17 februari verzorgt het leerlinge nensemble Jong Eensgezindheid een aantrekkelijk optreden in winkelcentrum 't Loo. Onder lei ding van dirigent Cees Brugman uit Alkmaar worden er verschil lende voor jong en oud aantrek kelijke internationale nummers gespeeld in verschillende muziek stijlen. Jong Eensgezindheid is samenge steld uit een aantal leerlingen (leeftijd variërend van ongeveer 7 tot 70 jaar) van Eensgezindheid die minimaal een jaar muziekles op een blaasinstrument hebben gevolgd (via de muziekschool of via een privédocent) en graag samen willen spelen in een klein orkest onder leiding van een echte dirigent. Inlichtingen over het programma, leerlingenensemble en het instru mentarium en is te verkrijgen via de website www. mv-eensgezind- heid.nl of het informatienummer 072-5334851. m W; li** §r. <|^k- HEILOO - Zondag 12 februari om 20.00 uur is het eindelijk dan weer zover. Het popkoor van Heiloo mag het podium weer op. Vier maanden heeft het koor onder leiding van Jasper Teule zijn tanden gezet in het thema 4Dutch Rock'. Tien juweeltjes van eigen bodem zijn door Teule speciaal gearran geerd voor de bijna zeventig koorle den. Ze hadden een behoorlijke kluif aan de drie tot zesstemmige partijen, maar het resultaat is om je vingers bij af te likken. Zo zingt het koor het prachtige 'Meer dan een ander' van Van Dik Hout bijna geheel vierstemmig acapella. Ook worden gouden klassiekers zoals Ruthless Queen van Kayak en het wat minder bekende gospelachtige rocknummer 'Paradise in Distress' van the Golden Earring gezongen. Rocken met Herman Broods 'Never be Clever' en Skaen met 'Smoorverliefd' van Doe Maar, weg dromen bij Bl0f en uit je dak met - the Pilgrims en Kane. Kortom een kleine, doch gevari eerde greep uit het beste wat de Nederlandse popmuziek te bieden heeft. Het koor wordt begeleid door een fantastische rockband met onder andere Reniet Vrieze (zan ger/gitarist Pilgrims), Victor Posch (sax) en Willem Swikker (Hammond en piano). Locatie Buk- Buk, Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo. Kom ook naar 'de gratis proefles van Popkoor Heiloo op woensdag 15 maart van 20.30 tot 21.45. LocatieJongerencentrum Buk-Buk, Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo. Kosten bedragen 115 euro voor twintig lessen. Voor meer informatie en aanmeldingen: 06- 22937592. De zeven kinderen Brown zijn mis schien wel de ondeugendste kinde ren die ooit op aarde hebben geleefd. Hun vader, Mr Brown, heeft z'n handen vol met de zorg voor zijn lastige kroost. De moe der van de kinderen is pas een jaar geleden overleden, maar Mr Browns dominante tante Adelaide die zijn ontoereikende salaris aan vult, heeft gedreigd haar toelage stop te zetten als Mr Brown niet binnen een maand hertrouwt; Als hij niet gehoorzaamt, wacht hem de gevangenis vanwege z'n schul den, en het is niet voor te stellen wat er dan met de kinderen zou gebeuren. Mr Brown besluit de kinderen niets te vertellen, maar ze komen erachter en nemen aan dat hij zo weinig om ze geeft dat hij voor ze verzwijgt dat ze een stiefmoeder krijgen. Daardoor worden ze nog stouter en loopt er weer een nanny gillend weg. Mr Brown hoort steeds dat de nanny die hij nodig heeft Nanny McPhee heet, maar hij heeft geen idee wie ze is en hoe hij haar kan vinden. Wat het gezin Brown nodig heeft is een wonder. Wat ze krijgen is Nanny McPhee. Nederlands gesproken versie. Te zien op vrijdag 10 februari om 18.45 uur, zaterdag 11 februari om 14.00 en 18.45 uur, zondag 12 februari om 14.00 uur en woensdag 15 februari om 14.00 uur. tekst Amy Hest en illustraties van Jill Barton, voor 12,95 Het Oratoriumkoor bij de witte kerk in Heiloo. Eigen foto Het boek is gekozen tot Prenten boek van het Jaar. Het boek staat centraal tijdens De Nationale Voorleesdagen die nog worden gehouden tot en met zaterdag 11 februari gehouden worden. Doel van de Nationale Voorleescampagne is het stimule ren van voorlezen aan kinderen die zelf nog niet kunnen lezen. Zo moet het boek goede aanknopingspunten bieden voor zowel interactie als voor verwerking in bijvoorbeeld spel. Eendje Kiki en opa kijken samen foto's. Wie ligt daar in dat wiegje? Wie is er net lekker in bad geweest? En wie is dat kleine eend je dat zoveel cadeautjes krijgt? De verwondering van Kiki dat het steeds een jongere versie van haar zelf is die op de foto's staat, en het knusse gevoel van samen foto's kij ken, zullen voor veel jonge kinde ren herkenbaar zijn. Franse componist Mare Antoine Charpentier. Beide composities hebben een uitgesproken feestelijk karakter. Het Randstedelijk Begeleidings Orkest neemt ook dit jaar de orkestbegeleiding voor haar rekening. De meewerkende solisten zijn: Valeria Mignaco, sopraan; Marieke Reuten, alt; Immo Schroder, tenor; Gerrit Pieter Heida, bas en Gerard Leegwater, orgel. Dat kwaliteit en muzikaliteit hoog in het vaandel staan bij dirigent Jan Herman Ploeg zullen zij die vorige jaren een con cert van Oratoriumkoor Heiloo bij woonden zich herinneren. Ook het afgelopen jaar heeft het koor dit nieuwe repertoire weer met veel enthousiasme onder zijn leiding ingestudeerd. Toegangsbewijzen kunt u tevoren verkrijgen bij: Spanjaard Muziek handel, Koorstraat 25 Alkmaar, Disco 't Loo, winkelcentrum Het Loo, Heiloo, Boekhandel Deute- kom, winkelcentrum Het Loo, Kantoorboekhandel De Schrijverij, stationscentrum, dan wel telefo nisch reserveren via de tel.nrs. 072- 5334804 (Ger Helder) en 072- 5338622 (Gejo Molenaar). Op de avond zelf zijn de toegangsbewijzen verkrijgbaar in de Ter Coulsterkerk. Het concert begint om 20.15 uur. De kerk is open vanaf 19.30 uur. HEILOO - Het Oratoriumkoor Nieuw Leven bestaat 60 jaar. Het koor sluit de viering van het jubileum af met een extra feestelijk concert op vrijdag 17 februari in de Ter Coulsterkerk (Holleweg 111) in Heiloo. HEILOO - Na een geslaagd start in september zijn vanaf januari de lessen WereldKinderdans opnieuw begonnen. Dansen van over de hele wereld worden gedaan, van Buikdans tot Russische dans, met veel improvisa ties op wereldmuziek. Er wordt in de lessen gebruik gemaakt van allerlei attributen en muziekinstru menten, schelpjes, bloemenkransen en lichtjes om op een speelse wijze de kinderen kennis te laten maken met verschillende dansvormen en culturen. Aan het einde van het jaar wordt er een presentatie gemaakt waarbij alle ouders, vriendjes, oma's en opa's mogen komen kij ken. De lessen vinden plaats bij muziek en dansschool Heiloo. Voor kinderen van 4 tot 6 jaar zijn de les sen op woensdag van 14.30 totl5.30 uur en voor kinderen van 7 tot 10 jaar zijn de lessen op woensdag van 15.00 tot 16.00 uur. Opgave en informatie bij de Muziek en dansschool Heiloo, Het Veld 1, tel: 072-5332460. Of kijk op. www.muziekendansschoolheiloo.nl. Op het programma staat de schit terende Nelson Mis van Joseph Haydn. Aansluitend zingt het koor het spectaculaire Te Deum van de Kinderen maken kennis met verschillende dansvormen. Eigen foto ^^^H Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo HM naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 11