Nieuwe acties verwijderen fietsen Kom vanavond naar het Jongerendebat! or HEILOO r Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Deze maand worden er in de Stationsomgeving weer een aantal wegsleepacties gehouden om de overlast van verkeerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallingen staan belemmeren de toegangen tot het station en er ontstaat een chao tisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van wegslepen en zet uw (brom)fïets in de daarvoor bedoelde stallingen! Raad en -commissies Commissie Maatschappelijke Zaken De geplande vergadering van de com missie Maatschappelijke Zaken op maandag 13 februari a.s. komt te ver vallen. Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 14 februari a.s. vergadert de commissie Bestuurlijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Inspreekrecht - Interim-verslag 2005 van KPMG - Evaluatie dualisme raadsperiode 2002-2006 - Interne rekenrente - Participatie gemeente in een particu lier initiatief t.b.v. financiële onder steuning - Informatie-uitwisseling raadscommissieleden Commissie Openbare Ruimte Woensdag 15 februari a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Inspreekrecht - Kaderstellende discussie over kapverordening - Op verzoek van de PvdA bespreken statenvragen bestemmingsplan Stationscentrum - Eventuele voortzetting wijkgericht werken op basis van de evaluatie wijkgericht werken - Handhaving bestemmingsplannen in het kader van recreatiewoningen - Op verzoek van Groenlinks bespreken procedures WRO art. 19 lid 1 en 2 - Informatie-uitwisseling raadscommissieleden Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op 13 februari en 15 februari a.s. hoorzittingen voor de behande ling van bij burgemeester en wet Afhaalprocedure Wanneer uw (brom)fiets is verwij derd, kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur contact opne men met de firma Schilder via telefoonnummer 06-53 555 866. Uw fiets kunt u na telefonische afspraak ophalen op het terrein van firma Schilder aan de Burgemeester Nieuwenhuijsen- straat 16, te Limmen. Deze locatie is met het openbaar vervoer bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legi timeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbeho rende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgeslagen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ont vangst en krijgt u een kwitantie. Fietsen die na dertig dagen niet zijn opgehaald worden verkocht. Meer informatie Voor meer informatie over de wegsleepregeüng van fietsen kunt u contact opnemen met de heer R. Gerritsen van het Ingenieursbureau, telefoonnum mer (072) 535 67 64. Voor meer informatie over de afhaalproce dure kunt u kijken op www.hei- loo.nl. Op 7 maart kiezen wij een nieu we gemeenteraad in Heiloo. Een gemeenteraad die ook de belan gen van jongeren vertegenwoor digt. Het is goed als de politieke partijen weten waar jongeren voor staan! Daarom organiseren tieners jongeren vanavond een debat in de BukBuk. Samen met de politieke partijen uit Heiloo praten zij over onderwerpen zoals uitgaan, ontmoetingsplek ken, verkeersveiligheid, wonen en andere zaken die jongeren belangrijk vinden. Kom ook langs en laat je stem horen!' Wanneer: woensdag 8 februari van 19.30 -22.00 uur Waar: BukBuk (Pastoor Van Muijenweg 12) Wie; tieners, jongeren, politieke partijen Waarom: zodat jij aan de politieke partijen kan laten zien waar je voor staat! houders ingediende bezwaarschriften tegen de volgende besluiten: 13 februari 20.00 uur: afwijzing vergoeding voor woningaanpassing 20.20 uur: weigering bouwvergun ning voor een markies met reclame Deutekom 20.50 uur: weigering bouwvergun ning vergroten woning Oosterzijweg 29D 21.15 uur: verlening bouwver gunning dakkapel Rosendaal 85 15 februari 20.00 uur: het onttrekken aan de woningvoorraad van de woningen aan het Abraham du Boishof 6,8 en 10 Deze hoorzittingen worden gehouden in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn, voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belang hebbenden kan de zitting om per soonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Ter inzage De stukken van de vorengenoemde zaken liggen, voor zover deze niet om persoonlijke of andere gewichtige redenen niet-openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting van maan dag tot en met vrijdag van 09.00 tot 12.30 uur ter inzage bij de secretaris van de commissie voor bezwaarschrif ten, mevrouw C.J. Klein Holte, afde ling Bestuursondersteuning. Buiten deze bezoekuren kunnen de stukken op afspraak met de secretaris van de commissie worden ingezien. Meer informatie Voor meer informatie over het voren staande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u terecht bij mevrouw C.J. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoonnummer (072) 535 66 45. Welstandscommissie Op maandag 13 februari a.s. verga dert de Welstandscommissie. De ver gadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebben den kunnen de vergadering van de welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 30 januari 2006. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - Heerenweg 140, veranderen (Vervolg op volgende pagina) Belangrijke nummers L J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) 8 FEBRUARI 2006 UITKIJKPOST Heiloo contact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 14