Klant winkelt 1 minuut gratis if «ar Postzegelbeurs CORSO w.i- Kerkplein Egmond Binnen krijgt levendiger uitstraling regio 23 Score ruim 6/6 euro aan artikelen mm*1 fEmna B 0 S C 0 O P RES E R VEREN: 0251 - 65 2291 Programma 9 feb. t/m 15 f eb. 2006 "Harry Potter and the goblet of tire" "Munich "In Her Shoes" "March of the penguins" "Nanny Mc Phee" "Kabouter Plop en het vioolavontuur" www.corsobioscoop.nl COLLEGE JAC. P. THIJSSE Tip: een kleine attentie bij besteding van 50 euro Corrie had lijstje goed in haar hoofd geprent 8 FEBRUARI 2006 Op de foto ziet een u een trotse Corrie Kos met de door haar in twee winkelwagens verzamelde arti kelen. Eigen foto ADVERTENTIE vrijdag zaterdag 21.00 uur donderdag 20.00 uur zaterdag 21.00 uur zondag, dinsdag woensdag 20.00 uur zondag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag maandag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.45 uur zondag 16.30 uur vrijdag 18.45 uur zaterdag 14.00 18.45 uur zondag 14.00 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castrlcum «Tel.0251 - 65 22 91 openbare scholengemeenschap voor mavo, havo en vwo De Bloemen 65 I 1902 GT Castricum Telefoon (0251) 65 25 71 LIMMEN - Het is dinsdagmid dag 31 januari 14.00 uur. In de Albert Heijn Supermarkt aan de Vuurbaak 1 in Limmen loopt een gespannen Corrie Kos. Zij mag vanmiddag bij AH Limmen 1 minuut gratis winkelen. Dit als gewonnen prijs voor de door haar ingestuurde klanten- tip die als Gouden Tip werd beoordeeld. De tip van de winnende Corrie Kos Zou het niet leuk zijn om tij dens de feestdagen by besteding vanaf 50 euro een kleine attentie aan de klanten te geven? AH-franchisenemer Ab Renes: „Op het tijdstip dat de tip binnen kwam waren we nog drie weken van de kerstdagen verwijderd en daardoor konden we de tip ook direct in de praktijk brengen. Wy hebben in de week voor de Kerst iedere klant die het genoemde bedrag besteedde, dan ook een AH roomboter amandel Kerstkrans cadeau gedaan. Dit werd door onze klanten zeer op prijs gesteld. Vandaar dat we ook iets gaan doen voor de komende Paasdagen. Wat dit is houden we nog even geheim." „Het neemt niet weg dat andere tips niet Goud waard zouden zijn geweest'vult verkoopmanager David dë Baar aan, „maar er kan er maar één winnen. Om een voor beeld van de andere tips te geven: Er was een klant die ons vroeg om meer fietsenklemmen bij de ingang te plaatsen. Nu ontbreken die inder daad, maar. op last van de brand weer is het niet toegestaan. In geval van een calamiteit dienen natuurlyk de vluchtwegen ruim begaanbaar te zyn en zouden op die plaats geplaatste fietsen een belemmering kunnen zijn. Om aan te geven dat we wel degelijk de opmerking ter harte nemen zullen we nu een tekst bordje plaatsen waarop de reden staat waarom er een aantal fietsen klemmen 'ontbreken'. Een andere opmerking betrof de overgang van de trottoirafgang naar het parkeer terrein. Ook dit hebben we inmiddels door een stratenmakers- bedrijf laten aanpassen. En zo zou ik nog wel even door kunnen gaan zegt David. We doen dus werkeüjk iets met de gemaakte opmerkingen om te tonen dat we de betrokken heid van onze klanten ook echt op prys stellen." Samen met Corrie Kos had Ab Renes in een voorge sprek op de plattegrond van de win kel gekeken wat voor haar de beste route zou zyn om zoveel mogelijk, waardevolle, artikelen in haar win kelwagentje te deponeren. Ook wer den op dat moment de spelregels doorgenomen. Het 'was namelijk niet toegestaan om bijvoorbeeld rookwaren, artikelen van meer dan 50 euro of meer dan één van het zelfde artikel te pakken. Corrie Kos had samen met haar echtgenoot op de maandagavond daarvoor de loop route 'verkend' en een lystje maak te van de artikelen die ze per se wilde verzamelen. Dat Corrie het lystje goed in haar hoofd had geprent bleek direct nadat het start sein door Ab Renes gegeven was. Corrie ging doelbewust af op de juiste plaatsen en volgens de meest optimale route. Dat een goede voorbereiding z'n geld opbrengt bleek direct nadat alle verzamelde artikelen door kassa-specialist Paul Mooy waren gescand. Tot aller ver bazing bleek het eindbedrag op 676,80 euro uit te komen. Gelet op de ervaringen die uit andere win kels zyn vernomen bleek dit bedrag toch wel erg hoog te zijn. CASTRICUM - De jaarlijkse postzegel(ruil-)beurs van de Postzegelvereniging 'Castricum' wordt gehouden op zondag 12 februari van 10.00 tot 16.00 uur in de aula van het Clusius College, Oranjelaan 2a te Castricum. Eigen leden en verzamelaars uit alle delen van het land bieden een grote verscheidenheid en kwalita tief goed filatelistisch materiaal aan. En natuurlyk kan er door iede re verzamelaar ook volop worden geruild. De beurs is geopend voor iedere verzamelaar van postzegels, post(waarde)stukken enzovoorts. De toegang is gratis. Het bestuur verschaft informatie over het verza melen van postzegels en de voorde len van een lidmaatschap voor niet georganiseerde verzamelaars. Er is een speciale informatiestand voor jonge verzamelaars. Deze verzame laars kunnen gratis postzegels uit zoeken uit een grote party door de seniorleden beschikbaar gestelde zegels. Ex-verzamelaars en erfgena men, die een verzameling willen verkopen, kunnen zich gratis laten adviseren hoe dit op de beste wyze kan gebeuren. TPG-post stempelt tussen ongeveer 12.00 en 14.00 uur poststukken met de in Castricum gebruikte stempels. Een assortiment recent uitgegeven Nederlandse postzegels en post- waardestukken kunnen worden gekocht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 21