Zeevogels laat W.G.W. ontsnappen Danspaar Minneboo-van Son finalisten in Kerkdriel sport 27 Foresters ontvangt Andy Houtkamp SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Terriërs beschikken over prachtig spel en topconditie Kersentaartje n 95 Saucijzenbroodje qq 5 Rozijnenbollen 00 5 witte kadetten 00 Bakkerij Kees Zoon Amak wandelt doordeweeks 8 FEBRUARI 2006 W HEILOO - Zaterdag 4 februari stonden de meisjes van Terriërs M8D2 al vroeg op het kunstgras. Lekker warm ingepakt speelden ze vol vuur hun derde vved^rijd van de m,d- wintercompetitie. In september van het afgelopen jaar zijn 14 nieuwe meisjes tussen 10 en 12 jaar bij de Terriers begonnen als trammgshd. En nu speelden ze al prach g positiespel en heten ze zien over een topconditie te beschikken. En al zyn deze meiden talenten in spe, het lukte nu nog even met om een overwinning uit de bus te slepen..... Maar gevochten hebben ze voor hun eindstand 1-6! Foto Mario Sacksioni VOETBAL EGMOND AAN DEN HOEF - W.G.W.de ploeg met de minste verliespunten in de vierde klasse A, heeft fortuinlijk drie punten mee weten te nemen uit Egmond. In de eerste wedstrijd, te Den Helder, waren de wit- hemden met een kansloze 6-1 nederlaag naar huis gestuurd. Nu starten de bezoekers weer sterk maar ontsnapte Zeevogels in het eerste kwartier een aantal keer. Vervolgens kregen de Hoevers zelf ook veel, en vooral, mooie kansen. In de periode dat de thuisclub het heft in handen had sloegen de gasten toe. Zeevogels kreeg de bal niet uit het eigen zestienmetergebied en prompt lag het leer achter de kansloze Lesley Groot; 0-1. Met nog een kwartier te gaan in de eerste helft mochten beide ploe gen voor rust nog menigmaal het hoofd schudden voor weer een gemiste mogelijkheid. Na de rust gaven de gastheren hun opponent nog meer tegengas. De razend snelle uitvallen van de bezoekers waren op één hand te tellen en het was wachten op de gelijkmaker. Pech (Jorrit Groot op de lat), vele onnauwkeurige eindpasses en het gebrek aan koelbloedigheid voor het doel maakten de Zeevogels supporters met de minuut wanho piger. Tot de laatste minuut, ver na vieren, bleef het Zeevogels kamp hopen op dat ene doelpun- tje wat het verdiende punt zou opleveren. WG.W had niet als een koploper gespeeld, maar ging uit eindelijk wel met de punten aan de haal. Zeevogels bleef met lege handen achter, maar kon wel terugkijken op een goede wed strijd waarin dé kampioenskandi daat een beentje gelicht had kun nen worden ADVERTENTIE voormt voorI voor A voor maarI www.bakkerijkeeszoori.nl M CASTRICUM - Afgelopen zon dag 5 februari werd er in Kerkdriel gedanst om de Ad de Bruijn-Bonel Trophy 2006. Ook nu weer ging de Castricumse Dansschool Griffioen met een afvaardiging van dansparen naar deze grote danswedstrijd waar ook deze keer weer een bijzon der goede inschrijving was. Onder het toeziend oog van een Nationaal jury-panel (allen oud kampioenen) dansten de paren zich naar hopelijk een plek in de finale van zowel de Ballroom als de Latin- American discipline. In de debutanten 2 klasse Ballroom stonden onder meer hét danspaar Eric Minneboo en Jadbmien van Son aan de start. Na goed dansen wist dit paar door te dringen tot de tweede ronde, maar echter in de Latin-American afde ling ging het dit paar beter voor de wind. Na kranig te hebben gestreden wist dit paar een finale plek te vero veren en uiteindelijk een prachtige tweede prijs binnen te halen. In de wedstrijdklasse (kledingklasse) stond het paar Bas Oude Reimer en Sylvia Rijsdijk aan de start, na enige inspanning wist ook dit paar tot de tweede ronde te komen. Voor Dansschool Griffioen weer een goed behaald resultaat en kijken dansers en trainers Luut Griffioen, Maurice Philipoom en Mariska Tauber tevreden terug naar een geslaagd toernooi. De eerst volgende wedstryd zal weer zijn op 12 februari en wordt gedanst bij Dansschool Biersteker in Heerhugowaard. KORTOM AKERSLOOT - Donderdag 16 februari gaat de wandelgroep van Amak weer doordeweeks wande len. De route is in de directe omge ving en ongeveer 15 kilometer en onderweg wordt er, als de gele genheid zich voordoet, even opgestoken. Vertrek is om 09.30 uur bij 'Het Kruispunt', Mozartlaan la. Belangstellenden zyn van harte welkom. Voor inlichtingen: Theo Wullings 0251-313768 of Cock Snyder 0251-313956.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 25