Andy Houtkamp op bezoek bij Foresters Twee podiumplaatsen vanGTH Verdienstelijk gelijkspel voor tafeltennissers SPORT 27 KORTOM Trainen in de wintermaanden Uitslagen schaakclub Oppositie UITSLAGEN Een podiumplek lag in het vooruitzicht UITKIJKPOST FEBRUARI 2006 VOETBAL HEILOO - Ter gelegenheid van de allereerste sponsoravond van de Foresters bezocht jour nalist Andy Houtkamp op 30 januari de jubilerende voetbal vereniging. Naast het bestuur en het eerste elftal waren er veel sponsoren gekomen om naar de verhalen van Andy te luisteren. Foresters voorzitter Cor Zwart kondigde hem treffend aan: geen bekend gezicht maar wel een bekende en vertrouwde stem. Andy nam aan de hand van zijn eigen plakboek zijn carrière door: een valutahandelaar die gevraagd werd om te assisteren bij de Haarlemse honkbalweek. Als speaker viel hij toen al op waardoor hij direct werd gevraagd voor het radio program ma Langs de lijn. Honkbal was zyn eerste passie, de olympische spelen en voetbal volgden. Voor de pauze schetste hij een treffend beeld van de hectiek van de olympische spe len, iets van dat olympische vuur wist hij over te brengen op zyn toe hoorders. Hoe doe je verslag van een 1 O-seconden durende 100 meter sprint waarbij meerdere atle ten tegelijk over de finish komen? Een tipje van de sluier werd opge licht, de successen en de flaters van Verslaggever Andy Houtkamp met Foresters voorzitter Cor Zwart Eigen foto zijn vak kwamen aan de orde. Na de pauze ging het pubhek er extra recht voor zitten: voetbal was het onderwerp. Een voltreffer voor het aanwezige pubhek. ,,Dit moet wel tussen vier muren blyven". zei Andy regelmatig. De sponsoren waren getuige van unieke verhalen. Zyn relatie met Edgar Davids, de recen te kunstgrasweddenschap met Louis van Gaal en een lijstje met domste en slimste voetbahers aller tijden passeerden de revue. Over de transfer van Huntelaar werd een pittige discussie gevoerd met het publiek. Is dat nou een versterking of niet? Na het debacle van Sport 7 werkte Andy Houtkamp een tijd voor sportfabrikant Nike, hij regel de de schoencontracten met de voetbahers. De bedragen die Andy noemde maakte indruk, vooral op het aanwezige eerste elftal van Foresters. Voor de helft van dat geld spelen de Heiloose spelers des noods op één schoen. Dat soort droombedragen zyn niet haalbaar maar met de organisatie van deze avond wilde de Foresters de plaat selijke sponsoren bedanken. Ze zyn van groot belang voor de vereni ging. De geanimeerde avond werd afgesloten met een vragenronde, waarna onder het genot van een hapje en een drankje nog werd nagepraat. Het spraakvermogen van Andy Houtkamp stond garant voor een succesvolle avond, waar mee de lat hoog is gelegd voor de volgende sponsoravond in 2007. HEILOO - Gedurende de winter maanden trainen de jongste speler tjes van HSV in Sporthal het Vennewater. Het gaat er fanatiek aan toe, de ouders zitten luxe op de tribune, of gezellig aan de bar bij Kees de Wit. Na de voorjaarsvakan tie gaan ze weer lekker naar buiten. HEILOO - Smith- v.Veelen remise, Jongkind-Woudstra 1-0, Maas- v.Ham 0-1, Folkertsma- v.d.Brink remise, Limmen- Prins 0-1, S.Vlaar- Huffnagel 1-0, Sauer- v.d.Werff remise, de Jager- Hassing 1-0, Jonkheer- Roodbol remise, Kraayenbrink- de Jong 0- 1, Vonk- Blom 1-0, de Lange- T.Vlaar 1-0, Rump- v.Etten 1-0. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op woensdag 1 februari als volgt gespeeld: A- Lijn: 1. Landstra-Tuinstra 63.39, 2- Alderlieste- de Groot 55.36,3. van der Eng- Straathof 54.46. B-Lijn: 1. Hennalla- Limmen 60.71, 2. van Buytenen- Mooij 59.38,3. fam. Hoogland 57.59. C-Lijn: 1. Goedhart- de Wit 60.71, 2. Klous- van Straaten 57.29,3. Ligthart— Vasbinder 55.81. D-Lijn: 1. fam. Segerius 63.57, 2. de Bloois- Bakker 53.93,3. Endel- Wulterkens 51.43. E-Lijn: 1. Hageman- jacobs 63.84, 2. van der Storm- van der Horn 57.14,3. Duin-Tromp 56.70. E.H.K.Brdigeclub HEILOO-Op 13 februari houdt EHK weer een Open Drive. U bent allen, met of zon der partner, van harte welkom in het Open Huis in 't Loo. Aanvang: 20.00 uur en de drive eindigt om ongeveer 23.00 uur. TAFELTENNIS LIMMEN/HEILOO - Het eerste team van Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo heeft een ver dienstelijk gelijkspel gehaald bij De Roemer, een concurrent voor de titel in de tweede klasse. De Roemer is net als Limmen vorig seizoen gedegradeerd en is favoriet voor het kampioenschap. Het zag er even naar uit dat Limmen zelfs een overwinning zou wegslepen uit Medemblik. Na twee winstpartijen van zowel Henk-Jan den Ouden als Giovanni Bakker in de enkelspelen en winst van dat duo in het dubbel stonden de gasten zelfs met 3-5 voor. In de laatste twee spannende partijen konden Mark Stoop en Bakker het bevrij dende zesde punt echter niet sco ren, 5-5. Het was een kwalitatief uitstekende wedstrijd en de Heüooënaars waren tevreden met het resultaat. Het tweede team is ernstig gehandicapt door het ont breken van de zieke Cor Schaap en verloor opnieuw. Bij Spoetnik 2 in Warmenhuizen werd het 7-3. Het derde, met Mariska Barandse in de gelederen, lijkt na een 4-6 neder laag tegen Olympia op weg naar een middenmootpositie in de vijfde klasse. Het vierde verplatterde A- Merk met 9-1 en staat bovenaan in de vyfde klasse. Limmen 5 liep tegen de tweede nederlaag op rij op, nu was Duintreffers te sterk: 7- 3. Voor de jeugdteams waren slechts zware nederlagen wegge legd. Alleen het eerste juniorenteam scoorde een punt, thuis tegen De Roemer: 1-9. Inlichtingen bij de heer D. Leurink, tel. 072-5334366 of bij de heer K. Knegt, tel. 072-5334056. Heilooër Bridge Club HEILOO - De Heilooer Bridge Club heeft op dinsdag 31 januari als volgt gespeeld: A lijn: 1. Huting- Huting 59,58; 2. Oosterwijk- Warmehoven 58,75. B lijn: 1. Lodder- Schaaper 61,81; 2. Geerling- Mertens 57,64. Op donderdag 2 februari is als volgt gespeeld: A lijn: 1. Haan- Hurkmans en de Bruyckere- Stark 57,08. B lijn: 1. fam. E en P Kuijper 66,67; 2. Berkman-v.d.Vlies 60,00. C lijn:i. Brugman- Velseboer 67,71. 2. fam. Romar 65,10. D lijn: 1. van Dokkum- Oei 61,25; 2. fam. v.d.Wulp 60,42. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De Damesbridgeclub Sans Atout heeft op woensdag 1 februari als volgt gespeeld.: A-lijn: Dolmans- Tuinstra 55.21, Vecht- Groenewoud 53.13. B-lijn: Weehuizen- v.d.Vlies 62.50, Schaffer-Mak 57.29. C-lijn: Bennen- Hemke 61.98, Van Toornburg- d.Vries 56.77. D-lijn: Kromhout-Toornstra 61.98, Kuit- Swart 56.77.Op maandag avond 6 februari heeft Sans Atout als volgt gespeeld: A-lijn: 1. de Groot- Laan 60.0, 2. Beerepoot- v Duijn 59.6; B-lijn: 1. familie Kaashoek 55.8, 2. de Bruyckère- de Waal 55.4; C-lijn: 1. Slob- vToornburg 64.6, 2. familie Witting 58.8; D-lijn: 1. Kat- Smit 60.1, 2. Bolweg- Pohley 59.0. Bridgeclub Fumez pas HEILOO -Bridgeclub Fumez heeft op don derdag 2 februari als volgt gespeeld: A lijn: 1.1. H. Krieger 60,42; 2. J. Baas P. de Lange 59,52; 3. T. Kunst T. Rosier 58,33; B lijn: 1. R. J. Turk 58,33; 2. R. Kramer G. Noordenbos 57,14; 3. T. C. v Riemsdijk 55,06; C lijn: 1. M. v/d Horst K. de Ruyter 56,25; 2. A. Bierman C. Roda 55,65; 3. T. Olgers G. Tromp 53,87. Turnen HEILOO - Op zaterdag 4 febru ari traden zes turnsters van Gym- en Turnvereniging Heiloo aan in de Sporthal in Beverwijk. Deze turnsters had den zich tijdens twee vooraf gaande rayonwedstrijden weten te plaatsen voor deze finale wedstrijd Regio Noord- Holland Zuid. Tydens deze belangrijke turnwed- strijd konden plaatsen verdiend worden voor het Regiokampioen schap dat op 11 maart zal plaatsvin den en/of voor het Districtskampioenschap dat op 25 maart gehouden zal worden. En dat is gelukt! Alle zes deelneemsters van GTH stromen door naar beide wed strijden. Helemaal fantastisch waren ook nog de twee bronzen medailles voor Sanne Beun (instap, level 11) en Manon Oudejans (pupil 1, level 10). Sanne turnde vandaag een nagenoeg foutloze wedstrijd met vooral een uitstekende sprong en brugoefening. Voor de brugoefening behaalde Sanne een 9.40. De twee andere Instapsters zijn Kirsten Zuurbier en Renée van Veen. Kirsten liet een uitstekende wedstrijd zien en behaalde een 8,9 op de balk maar jammer genoeg had zy een paar klei ne schoonheidsfoutjes in haar vloer oefening en eindigde zy daardoor net naast het podium. Bij Renée mis lukte helaas de koprol op de balk maar zij liet bij haar vloeroefenirig wel een hele mooie overslag zien. Deze oefening werd dan ook beloond met een 8,65. Renée eindig de als elfde in het grote deelnemers veld van 36 deelnemers. In de cate gorie pupillen kwamen Manon Oudejans, Britt Klooster (pupil 1, level 10) en Olga Leegwater (pupil 2, level 9) uit. Manon voelde zich voor de wedstrijd niet helemaal fit, maar daar was tijdens de wedstryd gelukkig niets meer van te merken. Met een 9,2 voor haar sprong en een 9,25 voor oefening op de brug lag een podiumplek in het vooruitzicht. Manon wist haar hoge niveau te handhaven en eindigde als derde. Britt turnde erg goed op balk voor welke oefening Britt een 8,5 kreeg. Ze had een goede vloeroefening, maar helaas voerde zij de salto afsprong van brug niet helemaal goed uit. Britt haalde wél voldoende punten om door te stromen naar de volgende wedstrijd. In de categorie van Olga is sprake van zware con currentie. Er waren 32 deelnemers, maar door goed te turnen wist ook Olga zich toch te plaatsen. Helaas kon Gaby de By (pupil 1, level 10) die zich ook voor deze wedstrijd had geplaatst, niet meedoen vanwege een blessure aan haar knie. De tech nische leiding, bestaande uit Karin de Ruiter en Marjan Kruit, zullen tij dens de komende trainingen de pun tjes op de i gaan zetten want de con currentie wordt alleen maar zwaarder. De turnsters van GTH zyn zeker, gelet op deze goede resulta ten, niet kansloos. De in Heiloo woonachtige turnsters Manon Zuurbier en Roos Koster, lid van de Alkmaarse turnselectie Turnlust/deHalter/JongHolland, heb ben zich eveneens weten de plaatsen voor beide wedstryden. De punten van Manon en Roos (brug; balk;vloer;sprong; totaal; plaats) zyn als volgt: Manon: 7.900; 8.800; 8.100; 7.850; 32.650; daarom acht ste plaats Jeugd en Roos: 9.000; 8.500; 9.000; 8.400; 34.950, daar om tweede plaats Junior. zat* Op het wandrek zijn te zien van links naar rechts, bovenaan begin nen: Sanne, Olga, Kirsten. De rij eronder van links naar rechts Britt, Manon en Renée. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 27