Zesde wedstrijd HSV Kennemeriand Dojo 't Loo in de prijzen Limmen moppert bij S.V. Vredeburg Panna-week bij Foresters SPORT 29 Droevige weersomstandigheden Judoka's moesten vol aan de bak KORTOM Wintercompetitie HSV Limmen Al na de eerste korven werden vissen gehaakt Nico Schouws verzekerd van win terkampioenschap Veel strijdlust bij de kampioenschappen UITKIJKPOST 8 FEBRUARI 2006 Twee leraren van Dojo 't Loo nemen het tegen elkaar op. Links Wesley Groefsema (dojo 't Loo) en rechts Bart van Oerle (uitkomend voor Randers de Geus). Eigen foto JUDO HEILOO - Afgelopen weekein de werd de zaterdagavond doorgebracht in de sporthal van het rustieke Avenhorn. De seni- orenwedstrijdgroep van Dojo 't Loo moest het daar in de vierde ronde van de West Friese Judo competitie opnemen tegen de wedstrijdselecties van Randers de Geus uit Broek op Lange dijk en tegen de gastheer Sportschool Cees Veen. De eerste teamwedstrijd tegen Randers liet de equipe uit Heiloo judo van hoog niveau zien. De party werd in het voordeel van Dojo 't Loo beslecht met winstpartijen van respectievelijk Kars Zoon, Jasper Henselmans, Rens de Jong, Timo Lesterhuis, Reinier van der Weij, Ivan Sindhunata en Sander Groefsema. Alleen Martijn Dirkson en Robin Boom moesten in een spannende pot uiteindelijk het onderspit delven. Wedstrydleraar Wesley Groefsema moest het opne men tegen Bart van Oerle (uitko mend voor Randers) die ook les geeft bij Dojo 't Loo. De beide heren kwamen ondanks een ernor- SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 3 februari speelde SV Vredeburg ronde 17 van de interne competitie. Runner-up Witkamp kreeg voor de tweede maal een schaakles, dit keer van topspeler Admiraal die zyn voordeel vanuit de Caro Kann ope ning bekwaam uitbouwde. Rommel het Ebels zien dat er nog degelyk rekening met hem moet worden gehouden. Hafkamp speelde sterk tegen B. Stolp maar miste enige goede voortzettingen, wat je nu eenmaal niet kan veroorloven tegen de koploper, die het initiatief over nam- en naar winst afwikkelde. Limmen is zich na zijn CORUS suc cessen bewust van zyn toegenomen schaakkracht, hij won een kwaliteit en mopperde luid toen hy een een voudige winstvoortzetting overzag en zich alsnog moest buigen over het lastige eindspel, dat hij overi gens bekwaam afhandelde. J. me inzet niet tot scoren en verdeel den de winst. Zo ging de wedstrijd met 15 tegen 5 naar Heiloo. Tegen de gastheer moesten de judoka's opnieuw 'vol aan de bak'. Kars Zoon, Jasper Henselmans hielden hun partij gelijk, Karen Stevenson won knap en Timo Lesterhuis en Martyn Dirkson verloren vervol gens. Pim Schuit hield de score weer gelyk waarna Reinier van de Weij en Ivan Sindhunata geen winst konden afdwingen. Sander Groefsema hield de eer hoog en Robin Boom moest zich tegen een sterke tegenstander gewonnen geven. Met 7 tegen 13 punten ging deze wedstrijd verloren. In deze hoge klasse houdt Dojo 't Loo zich, als enige vereniging, goed staande tegenover de professionele sportscholen. Zondag werd voor de 18e maal het Hikari meisjestoer- Levering stond een stuk achter tegen D. Aafjes, maar zag een sluwe mataanval op de onderste ry wat hij foutloos benutte. Komende vrijdag speelt Vredeburg thuis tegen Koedijk. Uitslagen: Groep A: Admiraal- Witkamp 1-0, Ebels- Rommel 0-1, Hafkamp- B. Stolp 0- 1, Dinkla- Pouw 1-0, Limmen- v.d. Storm 1-0, D. Aafjes- J. Levering 0- 1, Termes- vd Heijdt 1-0, Al- Krom 1-0, Kos- Koot 1-0, Tebbens- H. Levering 0-1, Zwart- K. Aafjes 1-0, vd Bult- J. de Graaf 0-1, Mynsbergen- Blekemolen 0-1, Wester- N. Pepping 1-0 Groep B: Alex Termes- Allard de Vries 0-1, Dylan de Vries- Floris Jan van Zanten 1-0, Bert Hollander- Ozair Dahi 1-0, Tom Beentjes- Hidde Ebels 0-1, Jort Min- Thomas Voorwalt remise, Bart Pepping- Remi Aafjes 1-0, Joep van Zanten- Alex Zwart 1-0, Fabienne Mijnsbergen- Laura Aafjes 1-0, Mark Adrichem- Jelle Min 0-1 nooi gehouden in Zaandam, waar aan (de naam verklapt het al) alleen meisjes mogen meedoen. Waar de meiden het op veel toernooien ook moeten opnemen tegen de jongens, was er nu echt sprake van een 'damesonderonsje'. Uit Heiloo waren maar liefst tien meisjes afge reisd. Voor Lisa van Zuylen, Kirstin Peters en Shannen van der Schinkel was het de eerste keer dat ze aan een toernooi meededen. De meiden hielden zich kranig, wisten zelfs nog wat wedstrijden te winnen, maar vielen niet in de pryzen. Jente Onderwater en Elise Kuipers wisten beide een mooie tweede prijs in de wacht te slepen. Jasmyn Lesterhuis en Maaike Stevenson waren poulegenoten en wisten de pryzen te verdelen. Een fraaie eerste plaats voor Jasmijn en een knappe tweede plaats voor Maaike, 's Middags wisten Karen Guit en Lotte van Vemden beslag te leggen op het brons, terwijl Corina Henselmans een knappe eerste plaats veroverde. Coach Sander Groefsema consta teerde tevreden dat de trainingsar- beid zijn vruchten begint af te wer pen. HEILOO - Zondag 12 februari wordt de vierde winterwedstrijd gevist. Viswater is de grote of Burgermeestersvy ver in plan Oost te Heiloo. Een wat diepere vijver, waar naast veel kleine voorn ook brasem, zeelt en kar per te verwachten is. Gezien de weersverwachtingen mag op een behoorlyke vangst gerekend wor den. De wedstrijd is voor leden van de verenigingen van Limmen, Heiloo, Castricum en Akersloot. Opgeven bij Peter van der Heydt, 072-5051056 tot vrijdagavond 21.00 uur. Verzamelen om 08.30 uur by parkeerterrein de Loet in Heiloo. Inmiddels zijn er reeds drie wedstryden gevist. Grootste kanshebbers zijn Jan Walta en Rien Faasse, er zyn echter bij afwezigheid van beide heren de vorige wedstrijd, enkele vissers naderbij gekomen in de tussen stand, met name Co Duinmeyer en Anton Stey. VISSEN HEILOO - Op zondag 5 februari is de zesde wedstrijd van de wintercompetitie gevist in de Zaan te Wormerveer. Er was sprake van droevige weersom standigheden met vrijwel de gehele wedstrijd een miezerige regen. De verwachting was dat er heel slecht zou worden gevangen, gezien de berichten van deelnemers die ook de zaterdag waren wezen vissen. Al na de eerste korven werden echter al vissen gehaakt, een goed teken. In vak A waren het Bert Jansen en Daan van der Venne die vooral de eerste uren geconcen treerd vissend hun visjes vingen. Op kop zat Nico Schouws en daar naast Theo Breedyk die de eerste anderhalf uur geen beet zagen. In het laatste uur begon de vis ook bij Nico Schouws te azen. Nico startte daarby een inhaalrace die eindigde in zowel de vakwinst als het winnen van de gehele wedstrijd, Dit met tien vissen en 6.400 gram, direct gevold door Teun Kanon met 11 vissen en 5.000 gram. In het andere vak waren het Herman Otte op staart en Cor Martens direct daar naast die de wedstryd goed begon- VOETBAL HEILOO - Panna is in opkomst, deze van oorsprong straatvari ant van het voetbal draait om lef. Wie is er de haas in een één op één gevecht met de bal? Het hoogtepunt is wanneer je de tegenstander tussen de benen speelt en vervolgens de bal weer oppikt, dat is een echte panna! Naast de doelpunten tellen deze 'poortjes' ook mee als punten. Bij de Foresters is bij de jeugd een trai ner actief die zich Nederlands kam pioen mag noemen. Lenny Macknack won in december 2005 in Amsterdam het Nike panna knock toernooi. Dit was één van de aanleidingen om bij de voetbalver eniging de Foresters de pannaweek- te starten. De eigen zaal werd met hulp van een groot aantal vrijwilli gers omgebouwd tot een panna- arena waar op vier velden gelijktij dig gestreden werd om de felbegeerde titel 'pannakoning 2006'. Per leeftijdscategorie waren er meerdere pannamedailles te ver krijgen. De eerste dag verliep geweldig, onder grote belangstel ling werd er gestreden in groepen van steeds twee elftallen. Bij de F- jeugd werden de volgende jongens tot koning gekroond: Jeffrey Zwart, Dennis Dingerdis, Max Kareis, Rik Kroef en Ralf van Deventer. Opvallend was de prestatie van de 7 jarige Jeffrey Zwart die maar liefst drie finales wist te winnen. Aan het slot van de pannaweek mocht de E-jeugd strijden om de panna-eer. Bij deze leeftijdsgroep was de techniek nog verder ontwik keld, met veel bravoure gingen ze de strijd met elkaar aan. Ook het nen. Middenin het vak zat Toon Colonello die gedurende de gehele wedstryd zijn vis wist te vangen en zo de vakwinst opeist. Toon had 11 vissen met een gewicht van 6.000 gram. Met nog één wedstrijd te vis sen is de winnaar van de winter competitie al bekend. Nico Schouws uit Limmen heeft zich een wedstrijd voor Jtiet einde al verze kerd van het winterkampioenschap, met het mooie lijstje van vier eerste plaatsen en een derde plek is hij niet meer te achterhalen. De laatste wedstrijd zyn er diverse kandidaten voor de ander ereplaatsen, te weten Teun Kanon, Toon Colonello, Harry van Dessel en Cor Martens. Opvallend deze ochtend was de vangst van vooral brasems en dat na toch veel vorst de afgelopen week. Uitslag: Vak A: 1. Nico Schouws 10 stuks, 6.400 gram, 2. Teun Kanon 11 stuks, 5.000 gram en 3. Bert Jansen 10 stuks, 5.100 gram. Vak B: 1. Toon Colonello 11 stuks, 6.100 gram, 2. Harry van Dessel 9 stuks, 4.900 gram en 3. Cor Martens 7 stuks, 3.300' gram. Volgende wedstrijd is op zondag 19 februari, wilt u een keer meedoen, meer info by Gert Lute: 06- 10705422. pubhek was duidelyk betrokken by de wedstryden, een gemaakte panna werd met veel gejuich ont vangen. Uiteindelyk behaalden de volgende jongens de felbegeerde titel van pannakoning: Joris Kramer, Luciano Sluiter, Thijs de Boer, Job Beintema, Frank Rootjes en David Kraakman. Door het suc ces van deze eerste pannaweek werd besloten om hier een jaarlijks evenement van te maken. De 7-jarige Jeffrey Zwart. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 29