Spannende dagen bij Texaco Vennewater Sporthuis Helling Dartcompetitie Maido, compleet gevoel van wellness Open dag met sportactiviteiten bij TCH Wereldwinkelnieuws Energetisch therapeut Milla van Kempen Hoe fit is Heiloo en omgeving? H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELIGEN INGEZONDEN MEDEDELIGEN Inloopspreekuur CDA Afgestudeerd Welkom bij VVD Heiloo Gezellige vlooienmarkt in Heiloo Peutervoorstellingen rond 'Kiki' UITKIJKPOST 8 FEBRUARI 2006 HEILOO - Wie in de periode van 9 februari tot en met 2 maart tankt by Texaco Vennewater maakt kans op vijftig, honderd en honderdvijftig liter brandstof. Het principe is heel eenvoudig: uw kassabon gaat na het tanken in een kanston en gedurende drie weken worden elke vrijdag drie winnaars getrokken (zie ook de advertentie elders in dit blad). Tevens is de service uitgebreider geworden door Allcar Aanhangwagenverhuur. Bij Texaco Vennewater kunt u nu ook aanhangers huren met of zonder huif. Kortom: kom naar Texaco Vennewater en profiteer van alle mogelijkheden die zij bieden! HEILOO - De Sporthuis Helling Dartcompetitie zit inmiddels in de vierde week! Vele darters en niet-darters doen al mee in de competitie waarbij elke week leuke prijzen te winnen zijn. Gelijktijdig met de eerste week van de competitie was in Engeland de Lake Side (voormalige Embassy) waar het in de finale een Nederlandse tintje kreeg, namelijk de wedstrijd tussen Jelle Klaasen en Raymond van Barneveld. Jelle Klaasen werd in de zeer span nende wedstrijd de winnaar van de Lake Side 2006. Het mocht heel toeval lig zo zijn dat in deze eerste week van de Sporthuis Helling Dartcompetitie ook een J. Klaase de winnaar werd. Er zijn vragen gesteld of dé Jelle Klaasen in de Helling-competitie mee deed. Maar nee, het was Joost Klaase! De competitie werkt als volgt: elke dag kan in de winkel gegooid worden voor de dag-score. Eerst drie pijlen ingooien en daarna tellen de volgende drie voor de score. De gemiddelde week-score is bepalend voor wie de nummers 12 en 3 worden. Deze krijgen een leuke prijs! Iedereen kan meedoen, van ervaren darter tot en met mensen die nog nooit gedart hebben. Met een beetje geluk kan toch een leuke score behaald worden. rDeze competitie zal nog een flink aantal weken gehouden worden. Dus ook straks de Budweiser Open die de tweede week van februari gehouden wordt. Wilt u ook meedoen met de competitie of gewoon een gokje wagen dan kan dat in de winkel van Sporthuis Helling op de Raadhuisweg 14, tegenover Winkelhof 't Loo. HEILOO - Wie kent niet dat gevoel, datje op zoek bent naar een moment van totale ontspanning, even aandacht voor je Lijf en dus ook geest. Dan is het heerlijk als je terecht kunt bij een team dat alles van het Wellnessgevoel afweet. Dat team vindt u bij instituut Maido aan de Heerenweg. In het karakteristieke pand van het voormalig postkantoor schuilt een salon, waar de kunst van harmonie en goeden dag (Maido in het Japans) wordt ver staan. Acht jaar geleden is Maido gevestigd in dit pandje. Voorheen is Maido bekend als nummer 1 in de kunstnagel branche. Vanaf november 2004 heeft Sheila Girigorie de zaak overgenomen. Met haar cruiseschip ervaring en met de Maido-team van nog vier schoonheidsspecialistes werkt zij samen aan het nieuwe concept Maido Wellness. Het gevoel van totale Spa sfeer, waar diverse lichaams-, gezicht(body mind), hand en voetver zorging behandelingen kunnen plaatsvinden. „Ons doel is de klant zich thuis laten voelen en tot rust te laten komen, complete ontspanning, ofte wel wellness dus. We zijn trendy, maar wel op natuurlijke basis." Dit uit zich in het feit dat alle massages gedaan worden met natuurlijke producten en aromatherapie, door Maido zelf ontwikkeld. Daarnaast werkt Maido met de Lookx-filosofie (geen behandeling zonder massage) en met de natuurlijke lookx verzorgingslijn. Het instituut is voorzien van drie cabines voor schoonheid en lichaamverzorging. En op de eerste verdieping kunt u al uw beauty behandelingen op het gebied van hand(kunstnagels), voetverzor ging en make-up laten doen. Maido is tevens gespecialiseerd in duobehan delingen en de salon is uitermate geschikt voor groepen. Op 11 maart orga niseert Maido een Open Dag en kunt u geheel vrijblijvend een kijkje nemen. Er zullen dan diverse demonstraties van behandelingen plaatsvinden. Kijk voor de verschillende mogelijkheden en de nieuwe openingstijden op de website: www.maido.nl. Zie ook de advertentie elders in deze krant. HEILOO - De bibliotheek biedt de politieke partijen de mogelijkheid een spreekuur te houden in het kader van de komende verkiezin gen. Op vrijdagavond, van 19.00 tot 21.30 uur is het de beurt aan het CDA. Het CDA gaat dan graag met u in discussie over de kijk van het CDA op het lokale beleid voor de komende vier jaar. Het CDA-verkiezirigsprogramma vindt u op de website:www.cdaheiloo.nl of is op te vragen via tel. 072- 5338208. AMSTERDAM - Op 27 januari is, na een studiewisseling, onze voormalige plaatsgenoot Paul de Moei cum laude afgestudeerd in de Engels literatuur en cultuur aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. HEILOO - Wanneer u iets wilt bespreken met de fractie van de WD Heiloo, dan bent u van harte welkom in de fractievergadering op donderdag 9 februari om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang, eerste deur rechts. Graag vooraf telefonisch bericht naar Chris Streefkerk, tel. 072- 5331386. HEILOO - Op zondag 12 februari vindt weer een gezellige vlooien markt plaats in sporthal Het Vennewater te Heiloo. In de sportaccommodatie aan Het Zevenhuizen 48 zijn deze dag zo'n kleine honderd kramen boordevol gebruikte goederen te vinden. Niet alleen huisraad, (kinder-)kle- ding en speelgoed worden aange boden, maar ook zaken als kitsch, curiosa en antiek zijn volop aan wezig. De markt duurt van 10.00 tot 16.00 uur en de toegang bedraagt 2 euro per persoon (kin deren tot en met 11 jaar en onder begeleiding hebben vrij entree). Voor meer informatie of reserve ringen kunt u (dagelijks van 09.00 tot 19.00 uur en in het weekend tot 17.00 uur) bellen naar: organisatieburo Mikki, 0229-244739. Of kijk op internet: www.mikki.nl. HEILOO - In het kader van de Nationale Voorleesdagen organi seert Bibliotheek Heiloo een reeks aan activiteiten. Daartoe behoren ook de speciale peuter voorstellingen die Isabelle Uiterwaal geeft rond het boek 'Dat ben jij, Kiki!'. Deze voorstel lingen worden gegeven op zater dagmorgen 11 februari om 9.30 uur, 10.30 uur en 11.30 uur en duren ongeveer dertig minuten. Er zyn nog enkele toegangskaar ten beschikbaar. Die zijn voor 1,- (niet leden: 1,50) verkrijgbaar bij de klanten service van de bibliotheek aan de Westerweg en (op woensdagmid dag) bij uitleenpost Ypestein. Per betalende peuter is er één (gratis) begeleider welkom. Op vrijdag 10 februari worden in samenwerking met de Stichting Peuterspeelzalen Heiloo ook peutervoorstellingen gehouden, speciaal voor peuters van Stichting Peuterspeelzalen Heiloo. Kaarten voor deze voor stellingen zijn verkrijgbaar bij de peuterspeelzalen. HEILOO - Zondag 5 februari heeft Trainings Centrum Heiloo gevestigd aan de Zevenhuizerlaan 116 een open dag gehouden. De diverse Fitness, Cardio, Aerobics en Spinning demonstraties werden door belangstellenden uit Heiloo en omgeving bijgewoond en zelfs door een aantal werd met veel enthousiasme hieraan deelgenomen. Op de moderne geavanceerde Technogym apparatuur kon met behulp van een individueel trainingspro gramma een complete fitnesstraining gedaan worden. Het Fitness programma kon desgewenst aangevuld worden met een Cardio training. Op de Cardio fitness lijn werd op een verantwoorde en gecontroleerde wijze aan de algehele conditie gewerkt, met name aan die van hart, bloedvaten en longen. Daarnaast was er een gevarieerd aanbod van Aerobics en Spinning lessen. Tydens het spinning-prógramma, het meest uitgebreide indoor-cycling programma dat op dit moment beschik baar is, gingen velen uit hun dak. Kortom een geslaagde dag, waarmee TCH aan gaf over een ruim aanbod te beschikken om de fitheid en gezond heid voor de inwoners van Heiloo te verbeteren. Indien u zondag verhin derd was maar toch kennis wilt maken met het gevarieerde aanbod van TCH kunt u tijdens de openingstijden altyd langs komen. Om dit te onder steunen zal één van de acties die tijdens de open dag golden, van kracht blijven: het inschrijfgeld büjft tot eind februari gratis. Voor meer informatie bent u van harte welkom aan de Zevenhuizerlaan, ook kunt terecht op internet www.trainingscentrumheiloo.nl of bellen met 072-5338108. HEILOO - Deze maand heeft de Wereldwinkel weer een nieuwe aanbie ding: pandanrijst, triopak aromakoffie en korting op al het textiel. Wist u al dat in een test van de consumentenbond de aroma koffiepads van Max Havelaar als beste getest zijn? Over rijst gesproken: Rijstkorrels vormen van oudsher een symbool van geluk en voorspoed. Zo is het in Nederland een goed gebruik om een bruidspaar bij het verlaten van de kerk of het gemeentehuis te bestrooien met rijst. Een oude traditie, afkomstig van de Chinezen en Hindoes, die geloofden dat het bruidspaar daardoor met veel kinderen gezegend zou worden. In landen als India dragen de vrouwen bij het huwelijksfeest ook vaak potten met gele rijst op het hoofd, als teken van geluk. En in Japan maken ze Sake, een alcoholische drank, van rijst, die zowel bij ceremonies als sportoverwinningen wordt uitgedeeld als geluks- brenger. De gele rijstkruiden heeft de Wereldwinkel sinds kort ook in het assortiment. Het textiel bestaat uit sjaals, tafelkleden, grand foulards, place- mats en lappen stof van verschillende afmetingen afkomstig uit India, Thailand, Nepal en Vietnam. Er wordt ingekocht bij twee producentengroe- pen (bestaan grotendeels uit vrouwen) die er op gericht zijn om de produc tie zoveel mogelijk op het platteland te houden om de trek naar de stad te voorkomen Bovendien start de Wereldwinkel weer met het inzamelen van munten uit het gulden-tijdperk voor de stichting Novib. HEILOO - Milla van Kempen, energetisch therapeut, heeft sinds 1982 ruimschoots ervaring met helende energie en naast Reiki consulten biedt zij ook consulten aan met Neuro Emotionele Integratie, met De Weg naar Binnen en ook Therapeutic Touch in haar praktijk in Heiloo. Bij klachten zoals stress, burn-out, slecht slapen en faalangst zijn deze therapievormen prachtige instrumenten en, ook voor kinderen, heel geschikt om de pijn achter de pijn te helen/Bel 072-5332188 voor een kennismakingsgesprek of kyk op www.depraktijkvanreiki.nl. HEILOO - Sportinstituut het Vennewater zoekt 25 ongetrainde personen die gedurende drie maanden aan hun gezondheid willen werken! Bent u van mening dat u nu echt iets aan uw gezondheid wilt doen? Zou u hierin graag begeleid worden door professionals die weten hoe u uw doel kunt bereiken? Dan is dit de aanbieding voor u! Gedurende drie maanden neemt Sportinstituut Vennewater uw gezondheid onder de loep onder deskundige begeleiding van ervaren instructeurs, fysiotherapeuten en orthomoleculair voedingsdeskundigen. Op de eerste afspraak wordt een uitgebreide intake bij u afgenomen om een zo duidelijk mogelijk beeld te vormen. Aan de hand van de intake en de eerste meetgegevens wordt samen met u een actieplan samengesteld welke tussentijds en aan het eind weer geëvalueerd wordt. Hierdoor wordt u in staat gesteld op een verantwoorde wijze uw doel te bereiken. Tevens worden er ter ondersteuning twee lezingen gege ven over voeding, te weten; basisvoeding en voeding in balans. De kosten voor de uitgebreide intake, de testen en het onbeperkte sporten bedragen 90,-. Bel en maak een afspraak met onze medewerkers voor donderdag 23 februari (072-5330344) of mail naar info@sivennewater.nl. Ook voor vragen omtrent dit onderzoek kunt u uiteraard bij Sportinstituut Vennewater terecht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 7