Yolanda Geldof wint eerste prijs 'Drieluiken' Otto van Os gast bij Vrouwen van nu Intemetcursussen in Bibliotheek Heiloo Center Disc H E I L O O 19,95 kfSjVJ DEUTEKOM Corso Bioscoop Special: Le temps qui reste CD VAN DE WEEK De Dijk Zullen we dansen 1981 - 2006 CD van de week Zullen we dansen Bierproeverij in Buk Buk BOEK VAN DE WEEK Vals beeld door Elvin Post Boek van de week: Vals beeld H0V schittert in 'La Périchole' Popkoor' Heiloo' UITKIJKPOST 15 FEBRUARI 2006 De knappe modefotograaf Romain [Melvil Poupaud] lijkt alles voor elkaar te hebben. Een succes volle carrière, een prachtig apparte ment in Parijs en een leuke relatie. Alles verandert als hij flauw valt tijdens een fotoreportage. De dia gnose van de dokter is, dat hij nog enkele maanden te leven heeft. Hij vervreemdt zich van zijn fami lie en verbreekt zonder enige uitleg zijn relatie. Hij reist af naar zijn ^grootmoeder (Jeanne Moreau), haar zal hij zijn geheim toevertrou wen „omdat je net zo dicht bij de dood staat als ik". Op de terugreis naar Parijs accepteert hij een zowel onverwacht als ongebruikelijk voor stel van een serveerster (Valeria Bruni- Tedeschi) in een wegrestau rant. Dit aanbod zal aan de reste rende tijd van zijn leven een andere dimensie geven. Te zien op donderdag 16 februari om 20.00 uur en op zondag 19 februari om 16.30 uur. De Dijk - Zullen We Dansen 1981 - 2006 Vijfentwintig jaar is De Dijk actief in de muziek. Dat is een jubi leum dat gevierd moet worden. In de jaren '80 groeide De Dijk uit tot een van de populairste Nederlandse groepen. De Dijk is dan een mix van Rock roll), rhythm blues en veel soul. De Nederlandstalige teksten gaan vooral over vrouwen en over het stadsleven. De muziek van De Dijk mag dan in de loop der jaren veran derd zijn, het gevoel staat altijd centraal. Van der Lubbe is namelijk altijd een meester geweest in het schrijven van songs die de juiste snaar raken. Ter gelegenheid van het jubileum van De Dijk (dat onlangs nog bekroond werd met een speciaal optreden van de band in Ahoy) wordt nu de compilatie 'Zullen We dansen 1981-2006' uitgebracht. Daarop vind u 35 geremasterde tracks, onderge bracht op twee cd's. Het is een fraai overzicht van het werk dat meester Huub van der Lubbe en de zijnen in de loop der jaren geproduceerd hebben. door De Dijk van 29,95 voor 20," dé cd vu* Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl HEILOO - De bierproeverij van 17 februari heeft geen thema. Dit keer worden 'gewoon' een aantal mooie bieren geproefd. De bier- proefavonden staan open voor iedereen, mits je ouder bent dan 16 natuurlijk, beginnen om 20.30 uur en kosten 7,50. Ze zijn elke derde vrijdag van de maand, in februari dus op de 17e. Geef je bij voorkeur op via frans.ruiter@quicknet.nl of telefonisch op 06-28945451, maar spontaan binnenlopen mag ook. Live Lokaal Naast bekende Nederlandse bands en dampende dancefeesten vindt Buk Buk het ook belangrijk dat er aandacht besteed wordt aan lokaal talent. Daarom, terug van wegge weest, Live Lokaal. Waar bands uit de omgeving strijden voor een plekje in de voorrondes voor de Big Buk Buk Band Battle. De bands die zaterdag 18 februari voor een plaats zullen gaan strijden zijn: Last Resort (uit Castricum), Sapient Pearwood (uit Egmond en Thirdlane (ook uit Castricum). Open om 21.00 uur en de entree bedraagt 3,-. Vincent Bloom en Elijah Fish hebben zes jaar lang de mondiale kunstwereld voor de gek gehouden door vervalsingen als nieuw ont dekte meesterwerken op de markt te brengen, van grootheden als Picasso, Degas en Chagall. Alle grote veilinghuizen trapten erin. Totdat Bloom en Fish door stomme pech de gevangenis in draaiden. Zeven jaar later komen ze vrij. Dan wordt Fish door Bloom benaderd met het voorstel om een grote hoe veelheid schilderijen te roven uit het Isabella Stewart Gardner Museum in Boston. Een krank zinnig plan. Of niet? door Elvin Post voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo HM WHB naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl Vervolg van voorpagina HEILOO - De sprankelende parti tuur werd op vakkundige wijze door de diverse solisten vertolkt met als absolute uitblinkers Marjo Bosch (La Périchole) Frits Hogerheyde (de onderkoning) en Joop Wesseling (Pequillo). Voor Jan Winkelaar (Gouverneur) en Peter Tuinman (Hofmaarschalk) waren er wat vrolijke noten te kraken, hetgeen ze prima verging. Het H.O.V koor was, evenals de kleinere rollen, steeds paraat en het moet regis seur John Lust toch de nodige hoofdbrekens hebben gekost om al deze mensen zo intensief in beeld te kunnen brengen. Met in de bak het solide spel van het Zaans Opera en Operette Orkest kan dirigent Wim Noteboom tevreden terugkijken op een zeer geslaagde voorstel ling. HEILOO - In november 2004 vond de officiële start plaats van een door de afdeling Noord- Holland-Noord van de Fotobond onder de naam 'Drieluiken' georga niseerde fotowedstrijd. Gedurende een jaar konden alle afdelingsleden werken aan het maken van foto's voor deze wedstrijd. Ook diverse leden van fotoclub HAF te Heiloo deden mee en leverden in totaal tien 'drieluiken' in. Onder een drie luik wordt verstaan een aantal van tenminste drie foto's die een samen hangend geheel vormen wat betreft onderwerp en presentatievorm. Op zaterdag 28 januari vond in de bibliotheek van Schagen de bekend making van de uitslag van de wed strijd alsook de feestelijke prijsuit reiking plaats. In totaal bleken 68 drieluiken te zijn ingediend. De jury sprak van een 'over het algemeen goed niveau' daarvan. Voor de drie beste drieluiken waren prijzen beschikbaar. Deze gingen naar: Yolanda Geldof (van fotoclub HAF te Heiloo) eer ste prijs, Frits van Reep (van foto club AFV te Schagen): tweede prijs en Gerard Oppen (van fotoclub FC te Heerhugowaard): derde prijs. In de komende maanden is een selec tie van 16 drieluiken in de biblio theek van Schagen te bewonderen. WêÈêÈEmë Küüm Yolanda Geldhof ontvangt de eerste prijs. Eigen foto HEILOO - Vanavond, woensdag 15 februari, aanvang 20.15 uur, houden de Vrouwen van Nu weer een gezellige avond in een zaal van de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg te Heiloo. Gastspreker is de heer Otto van Os, die op eigen, boeiende wijze een lezing zal houden over emancipatie. De vereniging Vrouwen van Nu is de snelst groeiende vrouwenvereni ging van Heiloo. Zij vindt haar wor tels in de voormalige Plattelands vrouwen, bestaat in Heiloo al bijna 60 jaar en neemt met een afwisse lend, eigentijds programma een bij zonder plekje in bij veel vrouwen van Heiloo en omstreken. Kom gerust eens kijken wat zij te bieden hebben, tijdens dit verenigingsjaar gingen al meer dan dertig nieuwe leden u voor. Meer informatie kunt u krijgen bij Annemieke Woudstra, voorzitter, tel. 072-5336861. HEILOO - Ook in de maanden maart en april houdt Bibliotheek Heiloo weer een aantal intemet cursussen. Op donderdag 16 maart (van 19.00 tot 21.30 uur) en donderdag 13 april (van 13.30 tot 16.00 uur) een workshop Internet voor beginners en op vrijdag 24 maart (van 13.30 tot 16.00 uur) en woensdag 26 april (van 09.30 tot 12.00 uur) een workshop Internet voor gevor derden. Workshop voor beginners: in een twee en een half uur durende bijeen komst krijgt de deelnemer een korte, heldere inleiding op internet, gevolgd door een aantal gerichte oefeningen, waarmee de mogelijkhe den en onmogelijkheden van het zoeken van informatie op internet bloot worden gelegd. Voor het goed kunnen volgen van de workshop is ervaring met de computermuis en Windows noodzakelijk. Workshop voor gevorderden: Na de beginners cursus gaat deze workshop verder met zoeken met behulp van internet gidsen: dochters van startpagina en geavanceerd zoeken met de zoekma chine Google. Ook wordt aandacht besteed aan: wat is de beste zoekma chine, welke woorden moetje kiezen en hoe beoordeel je het zoekresul taat. De meeste tijd wordt besteed aan de oefenvragen. De kosten voor deelname aan deze eenmalige work shops zijn 12,50 voor leden en €15,- voor hen die geen lid zijn van Bibliotheek Heiloo. Er wordt ge werkt in groepen van maximaal acht personen (twee personen per pc). Opgave kan via de klantenservice van Bibliotheek Heiloo of via tel. 072-5330670, e-mail: bibliotheek@bibliotheekheiloo.nl. Na weer twintig lessen te hebben gerepeteerd vond er dit weekend een optreden plaats van Popkoor 'Heiloo' in Buk Buk. Er werd met veel enthousiasme gezongen, met nummers van De Dijk, Blof, Van Dik Hout, Kane, Pilgrims en de Golden Earring met goede solisten. Op 15 maart gaat het Popkoor met The Best of Ten starten. Voor meer infor matie kunt u bellen naar: 072-5338576/06-22937592. Op de foto zingt Jan Admiraal met het nummer 'Omarm' van Blof Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 11