OUWEJAN VASTGOED ADVIES makelaardij o.g. huisvestingsadvies ver-)bouwbegeleiding hypotheken NVM verzekeringen Voor aan- en verkopen, taxaties, verbouwingen en uitgebreid hypotheekadvies. Ouwejan Vastgoed Advies, Kerkelaan 8 Heiloo, tel. 072 533 87 17 MAKELAARDIJ O.G. - PROJECTBEGELEIDING - HYPOTHEKEN - VERZEKERINGEN - TAXATIES Kerkelaan 8 - 1851 HE Heiloo - Telefoon 072 533 87 17 www.ouwejanvastgoedadvies.nl 15 FEBRUARI 2006 UITKIJKPOST Op zeer fraaie locatie - boven ons kantoor - nabij het centrum van Heiloo en het Heilooërbos gelegen gemo derniseerde bovenwoning met eigen entree, van ca. 90 m2 met onder meer een zeer ruime lichte woonkamer met mooi uitzicht op een bijzonder karakteristiek gedeelte van dè Heerenweg en het witte kerkje, een moderne, dichte keuken, verzorgde badkamer, 3 slaap kamers en een deelgebruik van een vrijstaande berging op de begane grond. De woning wordt gestoffeerd en eventueel gemeubileerd verhuurd. Indeling Begane grond: entreehal, trapopgang. Eerste verdieping (appartement): ruime woonkamer met rondom glaspuien en fraai uitzicht, moderne dichte keu ken voorzien van gaskookplaat en afzuigkap, vernieuwde badkamer met douche, wastafel en vrijhangend toilet, 3 slaapkamers met mooi o.a. uitzicht over het Heilooërbos. Tweede verdieping: bergzolder. Algemeen: Woonoppervlakte ca. 90 m2 Gelegen nabij centrum, Heilooërbos, NS-station en uitvalswegen Zonwering Onderhoud binnen en buiten goed HUURPRIJS: 975,- p/mnd excl. In kindvriendelijke woonwijk nabij park, sportvoorzienin- gen en winkelcentrum 't Hoekstuk gelegen zeer ruime uitgebouwde hoekwoning met vrijstaande garage op een perceel van 154 m2. De woning beschikt over onder meer een ruime, lichte, L-vormige woonkamer, een open keuken, een bijkeuken met (kleine) kantoorruimte, een aangebouwde schuur, 3 ruime slaapkamers en een ver zorgde badkamer op de eerste verdieping, een ruime voorzolder en slaapkamer op de tweede verdieping. Indeling Begane grond: entreehal met meterkast, toilet, trapopgang, L-vormige woonkamer, open keuken met o.a. dubbele spoelbak en gaskookplaat, kleine kantoorruimte annex ruime bijkeuken met wasmachineaansluitpunt, aan gebouwde houten schuur. Verzorgde achtertuin op het oosten met vrijstaande garage en goede bezonning. Eerste verdieping: overloop, 3 ruime en lichte slaapka mers, moderne badkamer met ruime douchehoek, wastafel en toilet. Tweede verdieping: voorzolder met opstelling CV-ketel (Radson VR combiketel), zeer ruime zolderkamer met dakkapel en bergruimten. Inhoud: 410 m3. Woonoppervlakte: 140 m2. Bouwjaar 1978. De woning beschikt over muur-, vloer-, en dakisolatie en is geheel v.v. dubbel glas.^ VRAAGPRIJS: 279.000,= k.k. In deze woning geniet u van schitterend vrij uitzicht over de golfbaan in plan "Ypestein" in Heiloo zuidoost. De woning is ruim, uitstekend onderhouden en modern afgewerkt. Het woonhuis beschikt over onder meer 2 ruime slaapkamers en een grote, complete en moderne badkamer op de begane grond, een woonka mer met prachtige eiken parketvloer, een eetkamer en een moderne open keuken op de eerste verdieping. Op de tweede verdieping een ruime zolderkamer met groot dakterras (ruim 20 m2!). Scholen, supermarkt, sportvoorzieningen en uitvalswegen liggen in de nabij heid van de woning. De inhoud van het woonhuis bedraagt ca. 408 m3. Indeling Begane grond: entreehal, meterkast, trapopgang', slaap kamer aan voorzijde, mooi betegelde badkamer met lig bad, douche, wastafel en toilet, grote slaapkamer aan achterzijde met vaste kast, inpandige berging met deur naar achtertuin. Verzorgde, door Jack Zoon aangelegde, vrij gelegen achtertuin met achterom. Eerste verdieping: overloop, toilet, ruime, lichte woonka mer.met fraaie eiken parketvloer en vrij uitzicht over golf terrein, eetkamer met moderne open keuken. Tweede verdieping: ruime zolder(slaap)kamer met groot dakterras, berging met opstelling CV-ketel en wasmachi neaansluitpunt. Perceeloppervlakte 90 m2 Woonoppervlakte ca. 125 m2 Bouwjaar 1996 Onderhoud zowel binnen als buiten uitstekend VRAAGPRIJS: 269.000,= k.k. Uiterst representatieve en zeer goed bereikbare kan toorruimten in een herkenbaar kantoorverzamelge bouw vlakbij de rotonde van Ypestein, aan de zuidzijde van Heiloo. De kantoorunits zijn gelegen op de begane grond en op de eerste verdieping van dit in 1998 nieuw gerealiseerd kantoorgebouw. De units kunnen turn key worden opgeleverd; zij zijn voorzien van vloerbedekking, pantry, kabelgoten, systeemplafond en scheidingswanden. Het gebouw is^ voorzien van een representatieve entrée, eigen parkeerplaatsen en fietsenstalling. Medehuurders zijn een zorginstelling, financiële dienstver leners, administratiekantoren en technische adviesburo's. HUURPRIJS vanaf 900,- p/mnd te vermeerderen met BTW VRAAGPRIJS: 259.000,= k.k. VRAAGPRIJS: 385.000,= k.k. Indeling Begane grond: entreehal met fraaie voordeur en glas-in- lood ramen, meterkast (6 groepen aardlek), trapop gang, modern toilet, ruime woonkamer met erker, moder ne keuken v.v diverse inb.apparatuur, bijkeuken met opstelling CV-ketel (Vaillant combiketel). Verzorgde, diepe achtertuin met aangebouwde houten berging en vrij staand groot tuinhuis met pannendak, stahoogte op ver dieping. Eerste verdieping: overloop met vaste kasten, 1 slaapka mer aan de voorzijde en 2 slaapkamers aan de achterzij de, moderne badkamer met douche, dubbele wastafel en tweede toilet. Tweede verdieping (via vaste trap): gezellige slaapkamer met dakkapel en vaste kasten. Inhoud: 440 m3. Woonopp: 132 m2. Perceelopp: 328 m2. Bouwjaar 1932 Indeling Souterrain: berging. Begane grond: centrale entreehal met intercominstallatie, lift, postvakken. Eerste verdieping (appartement), bereikbaar via galerij: entreehal, meterkast, lichte slaapkamer, hobbykamer met wasmachineaansluitpunt, toilet, ruime, zij het gedateerde badkamer met ligbad, separate douchehoek en wastafel, ruime, lichte woonkamer met open keuken (gedateerd), (zij/slaap)kamer met deur naar het zonneterras. Groot terras op het zuidwesten met goede bezónning en prachtig uitzicht. Inhoud ca. 270 m3 Bouwjaar 1977 CV en warm water d.m.v. centrale voorziening Huismeester Goede positie WE In het centrum van Heiloo, op loopafstand van winkel centrum t Loo en NS-station, gelegen karakteristieke, recent geheel verbouwde en uitgebouwde 2/1 kap woning met diverse authentieke details en prachtige diepe achtertuin met groot vrijstaand tuinhuis (moge lijkheid voor bijv. atelier), en een tweede aangebouw de berging. Het woonhuis beschikt over onder meer een zeer ruime woonkamer met plankenvloer en strak gestuukte wanden/plafonds, een moderne, halfopen keuken, een praktische bijkeuken, een moderne badka mer met douche, dubbele wastafel en tweede toilet, 3 slaapkamers op de eerste verdieping en een ruime zol derkamer met dakkapel op de tweede verdieping. Werkelijk fantastisch uitzicht op vijver en park vanuit dit 3-kamer appartement in appartementencomplex "De Westerzij" op de eerste verdieping met berging in het souterrain, groot dakterras met prima bezonning (ligging zuidwest). Het complex beschikt over een lift, diverse gezamelijke ruimten, voldoende parkeerruimte en ligt aan het park en nabij winkelcentrum 't Hoekstuk. De woonoppervlakte bedraagt ca. 90 m2.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 14