Kinderdag en kaartverkoop carnavalsvereniging de Uylenspieghels BOLTEN Themamiddag rondom Verkiezingen Geesterhage Samen op paddentrek VERF& WAND B|OSCOOP RESEi&FEREN: 0251 -652291 Programma 16 leb. t/m 22 leb. 2006 "Munich "In Her Shoes" "March of the penguins" "Le temps qui reste" special "Nanny Mc Phee" (NL) "Kabouter Plop en het vioolavontuur" www.corsobioscoop.nl Westerweg 259 - 1852 AG Heiloo Postbus 230 - 1850 AE Heiloo Tel. 072 532 19 90 - fax 072 532 11 09 boltenvw@xs4all.nl VERF BEHANG TAPIJT LAMINAAT GORDIJNEN ZONWERING GLAS WOON ACCESSOIRES Deze week zal Prins TylXl met zijn adjudant de kleurplaten bekijken Prins Ven ti li us bezoekt Akersloot regio 23 CASTRICUM - Wie geïnteres seerd is in een jaarlijks terug kerende natuurfenomeen, de 'paddentrek', wordt op zijn wenken bediend. Zaterdag 18 februari is over dit onderwerp een informatieochtend in de Hoep in Castricum. Voor de Noord-Hollandse padden- en amfi- bieënwerkgroepen betekent deze ochtend de eerste gezamenlijke 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.00 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur dinsdag 20.00 uur vrijdag 8c zaterdag 19.00 uur zondag 16.30 uur maandag 20.00 uur woensdag 15.00 20.00 uur donderdag 20.00 uur zondag 16.30 uur 18.45 uur zaterdag 14.00 18.45 uur zondag 13.30 uur maandag, dinsdag woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur maandag 8c dinsdag 14.00 uur woensdag 13.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum *161.0251 - 65 22 91 start van vrijwilligerswerk wat de paddentrek een goede kans van sla gen geeft. Wie meer wil weten over de paddentrek, het leuk vindt zich hiervoor in te zetten of andere werkzaamheden wil doen bij één van de padden- en amfibieënwerk- groepen kan zaterdagochtend 18 februari vanaf 09.30 uur terecht bij de Hoep, Johannisweg 2 in Castricum. Vanaf 10.00 uur start het programma - Men krijgt een boeiende lezing over het hoe en waarom van de paddentrek en een vrijwilligersgroep geeft uitleg over hun inspanningen voor de padden. Er is ruime gelegenheid voor nade re kennismaking met de werkgroe pen. Ter afsluiting krijgen de aan wezigen een Hollandse lunch aangeboden. De informatieochtend wordt aangeboden door Landschap Noord-Holland, PWN en de pad den- en amfibieënwerkgroepen. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met Lidy Zeinstra, Landschap Noord-Holland, tel. 0251-662250. LIMMEN - Vrijdag 17 februari viert carnavalsvereniging de Uylenspieghels het kindercarna val voor de basisscholen in Limmen. Vroeger gebeurde dit in de voorjaarsvakantie, die toentertijd altijd gelijk met het carnaval viel. Maar de groep kinderen in Gorteldonk werd te groot voor één programma en daarom gebeurt het nu al vele jaren lang in samenwerking met de basisscholen van Limmen. Gekozen wordt om het op de vrij dag voor carnaval te doen, al is het nu in verband met de schoolvakan tie een weeïge eerder. De kinderen en leerkrachten gaan deze dag ver kleed naar school en worden, tot en ADVERTENTIE met groep 5, opgehaald van school door leden van de Raad van Elf. Het ochtendprogramma, met dit jaar clown Berry, bestaat uit twee delen. Het eerste gedeelte is voor de groepen 1, 2 en 3 van de Pax Christie school, die natuurlijk weer gehaald en gebracht worden met een mooi versierde kar van de Uylenspieghels, en de groepen 1 en 2 van de Sint Maarten school. Rond de klok van 10.15 uur is het de beurt aan de groepen 4 en 5 van de Pax Christie, die ook weer met de kar mee mogen, en de groepen 3, 4 en 5 van de Sint Maarten. Enige weken terug zyn er al in deze groe pen kleurplaten uitgedeeld die, mooi gekleurd, weer bij de leerkrachten zijn ingeleverd. Deze week zal Prins Tyi XI met zyn adjudant de kleurplaten bekij ken en er de prijswinnaars uithalen. Zij worden vrijdag tijdens het kin dercarnaval bekend gemaakt en beloond met een prysje. De overige kleurplaten zullen als zaalversiering te zien zyn op de kinderdag. In de middag is het de beurt aan de groe pen 6, 7 en 8. Zij hebben een play- backshow die het thema 'Party time' heeft dit jaar. Natuurlijk is ook. Specials Drive in Shows met dj Harold aanwezig om de muziek per fect te laten verlopen. Op de scholen zijn er eerst voor rondes in iedere groep geweest en de winnaars komen deze middag op het toneel. Iedere school heeft zes acts en de jury heeft de zware taak om hier de winnaar van iedere groep uit te halen. Natuurlijk wor den alle kinderen tijdens het feest weer getrakteerd op limonade met wat lekkers en na afloop op een zakje chips. Bezoekt uw kind speci aal onderwijs buiten Limmen dan is hij of zij deze dag natuurlijk ook van harte welkom. Neem even contact op met de heer A. van Steenis, tel. 072-5020021. Vrijdagavond, 17 februari, begint om 20.30 uur in jongerencentrum Conquista te Limmen de voorver koop van de toegangskaarten voor het discobal. Een toegangskaart voor deze avond, die zondag 26 februari in de Burgerij wordt gehou den, kost 5,-. Op deze vrijdag avond is er de aanbieding van twee- halen-één-betalen, voor maximaal twee per persoon. De muziek is deze avond in han den van Specials Drive in Show met dj Harold achter het mengpaneel. De avond start om 20.30 uur. Nu de Raad in het nieuw is en hun hoofdkleuren die avond zwartwit zullen zijn, vragen de Uylenspieghels of de discogangers deze avond ook iets leuks* met deze kleuren willen doen. Het is mogelijk om nu al muzi kale verzoelges aan dj Harold te doen via de website van de Uylenspieghels, www.uylenspieg- hels.nl. •Lees verder op pagina 21 CASTRICUM - Op dinsdag 7 maart zijn er verkiezingen voor de gemeenteraad. De ouderen bonden en het cliëntenplatform (dat de belangen van de uitke ringsgerechtigden behartigt) organiseren in verband daar mee een bijeenkomst in Geesterhage. Voor deze bijeen komst zijn vertegenwoordigers van de politieke partijen uitge nodigd. Belangrijk wordt in de komende raadsperiode de invoering van de Wet Maatschappelijke Ondersteu ning (WMO). Deze wet is van belang voor ouderen, gehandicap ten en chronisch zieken die thuis wonen en nog niet hoeven te wor den opgenomen in een verzorgings huis of zorginstelling). De gemeen te krijgt namélijk de regie van het informeren, adviseren en onder steunen van degenen die daaraan behoefte hebben op het gebied van wonen, zorg en welzijn. De lande- lijke overheid wil dat de inwoners, of hun vertegenwoordigers/belan genbehartigers geconsulteerd wor den over de wijze van invoering. De gemeente moet procedures opstel len voor de inspraak. Ouderenbonden en het cliënten platform hebben al gemeld gereed te zijn om te adviseren en in te spreken: Het wachten is op een voörstel van de gemeente hoe zij het een en ander wil regelen. Op donderdag 23 februari worden de kandidaatsraadsleden samen met u bestoken met vragen over hun plan nen met betrekking tot wonen, zorg en welzijn in een samenhangende aanpak en over de wijze waarop zij ons erbij willen betrekken. Het is daarombelangrijk dat veel ouderen aanwezig zijn om hun vragen te stellen, te reageren op de antwoor den en op grond daarvan hun keuze te maken op wie ze zullen stem- men.De bijeenkomst wordt gehou den in Geesterhage van 14.00 tot 16.00 uur. Leerlingen verkleed in hun mooiste carnavalskleding. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 19