100% score op Judotoernooi Vlaardingen Derby op sportpark Valentijnstoernooi 't Vennewater €4." Bossche bollen Rundergehakt Kalkoenham Keurslagerij Kees Burser Bakkerij Kees Zoon SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Sportieve manier om ouders met hun kinderen van badminton te laten genieten De wedstrijden leverden kleurige en diverse beelden van situaties op Er waren meer toeschouwers dan vorig jaar Abrahamtaartje* Volkorenbollen 100 GRAM BETALEN Kaasbroodje 3 hele Broden 100 etten JU D HEILOO - Voor je sport moet je wat over hebben. Lekker uit slapen in het weekend is er niet altijd bij. Afgelopen zon dag vertrok om 07.00 uur 's och tends een kleine delegatie van Dojo 't Loo richting het Judo toernooi Groot Vlaardingen'. Voor de 26ste maal werd dit tweedaagse toernooi alweer georganiseerd. Met judoka's uit Engeland, Duitsland, Georgië en Denemarken. Daarnaast hadden 73 judoclubs uit geheel Nederland hun beste judoka's afgevaardigd naar dit als hoog staand bekende toernooi. Voor Dojo 't Loo verliep de deel name uiterst succesvol. Maaike Stèvenson (-32 kilo) liet prima judo zien. Na een nipt verloren partij werden er drie wedstrijden gewon nen met een houdgreep, een mooie beentechniek en een strafje voor de tegenstander. Dit leverde een knap pe derde plaats op. Tim Kuipers (- 32 kilo) kwam voor het eerst uit als B-pupil. Daar was in de wedstrijden echter weinig van te merken. In vlot tempo werden met mooie technie ken drie wedstrijden op rij winnend afgesloten. In de finale kwamen noch Tim noch zijn tegenstander tot scoren. Tot veler verbazing werd Tim's tegenstander als winnaar aan gewezen door de scheidsrechter. Voor Tim resteerde een fraaie twee de plaats. Voor Jasmin Lesterhuis (-36) was het niet alleen de eerste keer als B-pupil, maar ook in een zwaardere gewichtsklasse. Dit belette haar niet om goed judo te laten zien. Jasmijn verloor de eerste wedstrijd op een scheidsrechtersbe- slissing. Daarna begon Jasmijn lek ker te draaien in een aantal zware partijen. Alle vier werden ze door Jasmijn gewonnen. De finale ging vervolgens gelijk op, maar Jasmijn was leeggeknokt en moest de partij uiteindelijk aan haar tegenstander laten, met een mooie tweede plaats als resultaat, 's Middags mocht de laatste troef van Dojo 't Loo aantre den in de persoon van Karen Stevenson (15 jaar en 48 kilo). De eerste party werd knap gewonnen met een heupworp, de tweede met een houdgreep en de derde wed strijd fraai met een schouderworp. Daarna moest Karen het opnemen tegen haar grote concurrente. Karen was iets te gretig en verloor de partij. Daarna pakte zij de win nende draad weer op en stuurde haar tegenstander naar huis met een dubbelhandige schouderworp. In de finale wist Karen de winst helaas niet af te dwingen. Met ook een mooie tweede plaats voor Karen was de 100% score voor de judoka's van Dojo 't Loo op dit zware internationale toernooi een feit. HEILOO - Zaterdag 18 februari wordt op sportpark het Vennewater de voetbalderby gespeeld tussen de Foresters Cl en Limmen Cl. Beide ploegen spelen in de hoofdklasse van de C-junioren. De wedstryd in Limmen eindigde op 24 september 2005 in een 1-1 gelijk spel na een enerverende wedstrijd. Komende zaterdag dus de return en laten we hopen dat de griepgolf voorbij is getrokken by de ploeg uit Heiloo, want afgelopen zaterdag moest de thuiswedstrijd van Foresters Cl tegen de Zouaven Cl om deze reden uitgesteld worden. Limmen Cl smaakte afgelopen zaterdag het genoegen om de drie wedstrijdpunten mee te nemen uit Alkmaar, waar AFC'34 Cl met 2-3 aan de zegekar werd gebonden ter- wyl eerder in de week met 1-3 werd gewonnen van AZ Dl. Het belooft, met hopelyk vele support(st)ers aan de zylijn, opnieuw een span nende wedstryd te worden, omdat beide ploegen aan elkaar zijn gewaagd maar bovenal de punten goed kunnen gebruiken. De wed stryd begint om 14.45 uur. De toe gang is gratis. ADVERTENTIE BADMINTON HEILOO - Na de successen van vorige jaren werd op zondag 12 februari voor de derde keer het Valentijnstoernooi georgani seerd. Het Valentijnstoernooi is een toernooi waarbij binnen families naar een partner wordt gezocht om een middag fijn te kunnen badmintonnen. Het Valentijnstoernooi is een sportieve manier om ouders (of tan tes en ooms) samen met hun kinde ren van badminton te laten genie ten, en is gepland rondom Valentijnsdag. Ook dit jaar kwamen er weer zeer veel inschrijvingen binnen. Er moest geschoven wor den om zoveel mogelijk mensen aan het spelen te krijgen binnen een vergelykbare sterkte. Deze editie stonden voor het eerst drie genera ties badmintonners in het veld. Opa Ben Keyser met zijn kleindochter Marijse en zoon Bas samen met zijn zoon Julien. Dat goed voorbeeld goed doet volgen geldt dus zeker voor de familie Keyser: hartstikke veel plezier in het badminton krij gen, vroeg ermee beginnen en er plezier in houden. Er werd gespeeld in zes poules van zes teams. Ieder team, dat bestaat uit een kind met een oudere, speelt in een halve competitie tegen de andere teams in de poule. De poules waren inge deeld naar sterkte zodat iedereen min of meer op het eigen niveau de krachten kon meten. Mede daardoor werd het weer een zeer sportieve middag waarbij menig zweetdruppeltje vloeide. Opvallend was dat ook de ouders zich hierby van hun beste kant heten zien. Lastig blyft het om iedereen naar sterkte in te schatten. Er werd gestreden om de Valentynstrofee: een prachtige wisselbeker, die wordt toegekend aan het team dat op een sportieve manier de meeste punten verovert. De wedstryden leverden een kleurig en divers beeld van situaties op. Ouders (maar ook opa's of tantes) en kinderen die door het badminton eikaars goede, en soms minder goede kanten, beter leerden kennen. De poule winnaars zijn: Poule A: Laurien en Cor Groenewoud, B: Sanne en Peter van Balen, C: Mike en John Ruiter, D: Bas en Paul Peeters, E: Michelle en Roland van Andel, F: Julien en Bas Keyser. Maar de Valentynstrofee ging uit eindelijk naar Bas en Paul Peeters. Op de tweede plaats eindigden Mike en John Ruiter en derde waren Fhlko en Allard de Graaf. Ook waren er weer meer toeschouwers dan vorig jaar. Er hing een leuke sfeer in de hal en iedereen leefde erg mee. By de prijsuitreiking boven in de kantine bleek iedereen te zijn blyven hangen en was de sfeer zo mogelijk nog beter. Een prima afsluiting van een geweldige sportmiddag, waarby recreanten, competitiespelers en nieuwkomers allemaal op eigen niveau aan de 'slag' konden! Het Valentijnstoernooi is een toernooi waarbij binnen families naar een partner wordt gezocht om een middag fijn te kunnen badmintonnen. Zo introduceerde Ben Keyser kleindochter Marijse. Eigen foto. voor num 5 voori 4 stuks voor 150 gram HALEN KEURSLAGER naar keuze voor voor maar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 25