Effect organiseert scholenvolleybaltoernooi TWee judoka's Dojo 't Loo naar NK Afwisselende voetbalquiz bij De Foresters 2.50 I.50 Altijd Lekker Bakkerij Kees Zoon SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Rectificatie Circulatievolleybalop scholentoernooi Danspaar Hekman behaalt tweede plaats sport 27 Appeltaart f 00 NU Uienkruier voor 5 Vloerkadetten€ AFBAKBROODJES GEMENGD 6 STUKS PER ZAK 1,50 www.bakkerijkeeszoon.nl te gooien en te vangen. Iets oudere kinderen moeten de eerste bal onderhands spelen en daarna ver der vangen en gooien. Afgelopen jaar was deze volleybalformule nog goed voor zo'n tachtig deelnemers. Ook dit jaar weer verwacht de toer- nooiorganisatie dat het een succes wordt. Doe daarom vooral mee of kom kyken en aanmoedigen op woens dag 8 maart. Kinderen die niet aan het scholentoernooi mee kunnen doen en toch eens volleybal willen spelen kunnen op maandagmiddag vanaf 17.00 uur terecht in sporthal 'Het Vennewater'. Een aantal keren gratis meetrainen is bij Effect geen enkel probleem. Voor meer infor matie over onze club of het lid maatschap kun je terecht op onze internetsite www.effectheiloo.nl. Bellen kan ook. Neem dan contact op met onze secretaris R Busink, tel. 072-5333992 of e-mail: pjl.busink@quicknet.nl. Vorige week stond in de Uitkijkpost een stuk over het G- team van HSV Door technische oorzaken is het stuk niet nagele zen door de geïnterviewden, waardoor er enkel vervelende fouten in het stuk zijn geslopen. Zo is Cor Keeman niet genoemd, terwijl hij weï al vanaf het begin bij het team betrokken is, als trai ner en organisator. De namen van de trainers zijn: Hans Ursem, Cor Keeman, Piet Lammers, Cees Heijnis, Hans Michels en Kitty de Vries. Dus het is Hans Michels en geen Piet Ursem en de naam Piet Lammertse moet zijn Piet Lammers. Dan de contributie, die is hetzelfde als voor de andere jeugdleden. Onze excuses. VOETBAL HEILOO - Op zaterdag 11 maart houdt de voetbalvereni ging de Foresters een voetbal quiz. Deze activiteit staat ook open voor niet leden. Er wordt per koppel gespeeld in drie leeftijdscategorieën, de moei lijkheidsgraad van de vragen varieert van vrij eenvoudig tot zeer pittig. Er worden vragen gesteld over spelers, EK's en WK's, stadions, trainers, scheidsrechters, legendari sche wedstrijdmomenten, de Champions League, de competitie, het Nederlands elftal en nog veel meer. Kinderen van 8 tot en met 10 jaar en de jeugd van 11 tot en met 15 jaar krijgen 25 vragen te beant woorden. De volwassenen krijgen 75 vragen verdeeld over twee series. Tussen de eerste en tweede serie is er een pauze en wordt de tussenstand bekend gemaakt. De eerste drie tweetallen vallen in de pryzen. Afhankelijk van de leeftijds categorie variëren de te winnen Irischeques van 7,50 tot 40,- per persoon. Het programma ziet er als volgt uit: 17.30 uur: voetbalquiz voor kinderen van 8 tot en met 10 jaar, 19.00 uur: voetbalquiz voor jeugd van 11 tot en met 15 jaar, 20.30 uur: voetbalquiz voor volwassenen (vanaf 16 jaar). Deelname aan de kinder- en jeugdquiz is gratis. De volwassenen betalen 5,- per kop pel (op 11 maart bij binnenkomst te voldoen). Wil je je opgeven? Bel, of mail dan zo snel mogelijk naar: Erica Zwart, tel. 072-5332317 erica.zwart@quicknet.nl. VOLLEYBAL HEILOO - Op woensdag mid dag 8 maart organiseert volley balvereniging Effect voor de 23e keer het scholenvolleybal toernooi. Alle basisscholen zijn uitgenodigd om in sporthal het Vennewater, aan de Laan van Zevenhuizen, mee te doen. De eerste wedstrijd begint om 13.00 uur en het toernooi is om ongeveer 17.00 uur afgelopen. JUDO BEVERWIJK - Dojo't Loo had het aangedurfd om afgelopen zondag ook wat jongere judo ka's naar de Noord-Hollandse kampioenschappen tot 17 jaar te sturen. Aanvankelijk alleen maar met de opzet om er van te leren. Dat bleek echter een veel te voorzichtig uit gangspunt. De pas 11 jaar oude Jasper Henselmans (-46 kilo) ver raste vriend en vijand door in een zware poule met 16 veelal oudere tegenstanders de tweede plaats op de eisen. De eerste partij was gelijk een zware. Jasper kwam achter met een waza ari, maar trok in de laatste seconde alsnog de party met een ippon naar zich toe. Vervolgens wist hy twee partijen te beslissen na de reglementaire tijd van vier minuten met een 'golden score' in de verlen ging. Dat Jasper de finale helaas verloor van een zeer sterke tegen stander doet niets af aan zijn hele knappe tweede plaats. Hiermee plaatste Jasper zich ook direct voor deelname aan de Nederlandse kam pioenschappen. Voor Rens de Jong (-50 kilo), Rick van Vemde (-60 kilo) en Jan Guit (-73 kilo) zat het toernooi er na twee verloren wed strijden jammer genoeg op. Beter af ging het de 13 jarige Timo Lesterhuis (-55 kilo) in een zware poule met 16 tegenstanders. Na de eerste wedstrijd tegen een titelkan didaat nipt te hebben verloren op een straQe kwam Timo op stoom en won vervolgens de tweede partij met een aantal technieken. De vol gende drie tegenstanders werd res pectievelijk verslagen met een san- kaku (driehoeksverwurging), een opgave door een blessure en tot slot een gestrekte armklem. De wedstrijd om de tweede plaats ging lange tijd gelijk op. Timo maakte echter een foutje en verloor. De mooie 'bronzen plak' was even goed binnen. Corina Henselmans (- 52 kilo) moest gelijk beginnen tegen de latere kampioene (en acht voudig Nederlands kampioene) Maureen Groefsema. Corina hield heel goed stand en het ging pas op het eind van de wedstrijd onderuit. De zware partij daarna werd in het voordeel van Corina beslecht. De volgende wedstrijd was om het brons. Ook deze wedstrijd ging gelijk op maar Corina maakt een fout en werd overgenomen. Zo was er voor Corina de altijd een zure vierde plaats. De 12 jarige Karen Stevenson (-48 kilo) had één doel voor ogen; de eerste prijs. Dat het niet gemakkelijk zou worden stond op voorhand vast. De eerste partij werd de tegenstandster over meesterd met een driehoeksverwur- ging, gevolgd door een gebogen armklem. De tweede partij was tegen een lastige tegenstandster die moeilijk te werpen is. Pas in de ver lenging werd de strijd in het voor deel van Karen beslist. In de laatste party moest Karen het opnemen tegen een fysiek sterke tegenstand ster. Karen kwam al snel achter met een straije, maar bleef het betere judo volhouden en maakt vervol gens een aantal scores en wist zo ook de laatste partij te winnen. Met de fraaie eerste plaats en ook deel name aan het NK in Drachten had Karen haar doel bereikt. Zo wist Dojo 't Loo met een hele jonge groep judoka's drie prijzen te beha len op de Noordhollands-kampioen- sehappen tot 17 jaar. Op het NK tot 17 jaar volgende week zijn zeker kansen voor de twee jeugdige judoka's Jasper Henselmans en Karen Stevenson. Coach Sander Groefsema kon met een gouden, zilveren en bronzen medaille rustig en tevreden gaan slapen. Deelname is natuurlijk gratis. Op het scholentoernooi wordt het zogenoemde circulatievolleybal gespeeld. Het is een spelmethode waarbij het ook is toegestaan ballen ADVERTENTIE Op de foto de prijswinnaars van links naar rechts: Timo Lesterhuis, Karen Stevenson en Jasper Henselmans. Ei&en foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 25