Limmerpoldercup vrije winterwedstrij d 50 jarige Ton steekt HSV5 in het nieuw Heilooër wedstrijdpaar danst 'vier-op-een-rij' SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELINGEN Amak Wandelt Klaverjasdrive Ypsalon www.uitkijkpost.nl Ruitersportvereniging Heiloo In Hilversum werd gestreden om Gooiland Tropy Ijsbaan Heiloo Kleuterbrevet dik verdiend Nieuwe bridgeclub in Limmen UITKIJKPOST 1 MAART 2006 VISSEN LIMMEN - Vanwege het 75- jarig jubileum van de HSV Limmen wordt er op zondag 5 maart een vrije viswedstrijd georganiseerd voor hengelaars van de verenigingen van Limmen, Heiloo, Castricumen Akersloot. Deze vier clubs vis sen samen de Limmerpolder cup-competities. In het kader van de wintercom petitie zijn reeds vier wedstrijden gevist. De vijfde wedstrijd telt wel iswaar mee voor de competitie, voor deze wedstrijd is tevens een aparte prijzentafel geregeld, alsme de een snertmaaltijd na afloop. Vissers die wel eens een hengeltje willen uitgooien, maar niet een hele competitie willen vissen, kunnen dus nu de sfeer proeven van een winterwedstryd. Kenmerkend voor de wintervisserij is dat er veelal kleine vis wordt gevangen, en dat AKERSLOOT - Zondag 5 maart gaat de wandelafdeling van de loopgroep AMAK deelnemen aan de 'stiltewandeling' in Wijk aan Zee. Een prachtige zondagochten dwandeling door het Noord Hollandse Duinreservaat. De afstand is ongeveer 15 kilometer. Vertrek is om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt, Mozartlaan 2a. Belang-stellenden zijn van harte welkom. Voor inlichtingen: Theo Wullings, tel. 0251- 313768 of Cock Snijder, tel. 0251- 313956. HEILOO - Vrydag 3 maart bent u weer van harte welkom een kaar tje te leggen in de Ypsalon. De Ypsalon is open vanaf 19.45 en om 20.15 wordt gestart met kaar ten. de vis erg samenschoolt. U kunt dus op elke plek de kans lopen uit stekende vangsten te boeken. In het verleden waren er wedstrijden waar met tweehonderd stuks werd gewonnen, en het gemiddelde sorns rond de 120 stuks lag. Viswater is het Stet te Limmen. Er zijn 25 stek ken beschikbaar. Opgeven voor de wedstrijd kunt u tot vrijdag 3 maart, 21.00 uur bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056. Hier kunt u tevens meer informatie over de wedstrijd en over HSV Limmen krij gen. Inleg inclusief snert is E 3,-. De wedstrijd begint om 08.30 uur met de plaatsloting op het haventje van Limmen. Om circa 09.00 uur klinkt het startsignaal, dan mag u beginnen met voeren en vissen. De stekruimte is beperkt tot drie meter links en rechts van uw plaatsnum mer. Alle vis telt, maar dient bewaard te worden in een leefnet. Na afloop wordt er geteld en gewo gen. De vangstpunten worden toe gekend door vijftig gram per vis te tellen, met daarbij opgeteld-het gevangen gewicht. Na afloop is de prijsuitreiking in het biljartcentrum van de gebroeders Veldt te Castricum. Onder het genot van een kopje snert zal er tevens verlo ting zijn en de uitreiking van de competitieprijzen. Bridgeclub Sans Atout HEILOO- Bridgeclub Sans Atout heeft op maandagavond 27 februari als volgt gespeeld: A-lijn: 1. familie van Diepen 61.3, 2. Middelbeek - Broens 55.0; B-lijn: 1. Bijlsma - Roelofs 61.3, 2. Kruijswijk - van Twuijver 60.8; C-lijn: 1. de Ruiijter de Wildt - Tromp 64.6, 2. Huting - Uijl 58.8; D-lijn: 1. Hansen - de Jong 58.8, 2. Nap - v Steeg 58.3. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 22 februari als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Keyzer - Keyzer 62.95, 2. de Beer - LIMMEN - Omdat de meeste bridgeclubs in Limmen een leden stop hebben, is er op verzoek van enkele bridgers, door de heren Jan Min en Nico Adrichem geke ken of er in boerderij Vredenburg gelegenheid was voor een nieuwe club. Al snel werd duidelyk dat er op donderdag avond gespeeld kon worden, en begin oktober is men van start gegaan met 28 spelers, onder de naam: Het beste B.O.D., wat staat voor Bridge Op Donderdag. Het doel is om met maximal veertig personen te spelen, dus mochten er nog mensen geïnteresseerd zyn om zich by de club aan te sluiten, dan kan men zich aanmel den bij C. Berkhout, tel. 072- 5051217. Door een vergissing is er gemeld dat men geen lid mag zijn van een andere vereniging, maar dat is niet zo. De enige vereiste is dat men woonachtig moet zyn in Limmen en 55 jaar of ouder moet zijn. HEILOO - Een week geleden werd HSV 5 verrast met nieuwe tenues, voorzien van het nieuwe logo van Cafe La Strada. Dit ter ere van de 50ste verjaardag van eigenaar Ton Peekei. Ton, en ook René, moesten er op zon dagmorgen erg vroeg hun bed voor uit om de tenues over te dragen aan coach Robert van Schooten en vaste vlagger Kees Molenaar. DANSEN HEILOO - Het danspaar Coen en Tineke Hekman verkeert in een uitstekende vorm. Zaterdagavond 25 februari zagen zij voor de vierde opeen volgende maal kans een finale plaats te behalen bij een ball- room-danswedstrijd met een groot deelnemersveld in de Senioren II - A klasse. In Hilversum werd gestreden om de Gooiland Trophy. Het Heilooër paar werd na de voorronde direct doorgeplaatst naar de halve finale en veroverde uiteindelijk de tweede plaats in de finale. De succesreeks begon met een tweede plaats bij 'Wijchen swingt Internationaal' op 28 januari, een vierde plaats by de Thirty-Third Championships te Kerkdriel op 4 februari en vervol gens een zesde plaats bij de Grote Prys van Zuid-Nederland te 's Hertogenbosch op 18 februari. Vanwege de grote deelnemersvel den konden er elke wedstrijd veel promotiepunten worden verdiend. Aan deze 'Vier-op-een-ry' hielden Coen en Tineke 8 promotiepunten over, waarmee hun totaal nu op 11 punten is gebracht. Voor promotie naar de Hoofdklasse van de NADB (Nederlandse Algemene Danssport Bond) hebben zij 22 punten nodig. Er zyn nog een aantal wedstrijden te gaan alvorens het dansseizoen op zaterdagavond 6 mei in de Emergohal te Amstelveen eindigt met de Nederlandse Kampioen schappen Ballroomdancing. Coen en Tineke komen voor het zesde achtereenvolgende jaar uit voor het Danssportcentrum Christa de Bruyn -Bonel te Alkmaar. HEILOO - Helaas, helaas, weer geen natuurijs in het Heilooërbos. Om de kaart toch nog te kunnen gebruiken kunt u naar de Meent. In de periode vanaf 1 maart kunt u tegen inlevering van de kaart gratis, schaatsen. Zo krijgt u toch nog een beetje een ijsgevoel. Hopelijk is er dan volgend jaar wel natuurijs. HEILOO - Woensdag 15 februari was het al vroeg in de ochtend druk by zwembad Loos. 23 Kinderen stonden in t shirt, korte broek en waterschoenen klaar om te laten zien dat ze zich al goed in het water kunnen redden en watervry zyn. Ze hebben dan ook allemaal hun Kleuterbrevet dik verdiend. Nog even door oefenen, dan kunnen ze op voor het A- diploma. De geslaagden zijn: Romme Bakker, Sem Jongerius, Luuk Ligthart, Margo van der Bent, Jan Hollenberg, Anne Krynen, Timo Groen, Beau Kaandorp, Lotte Woltheus, Kyomi Aay, Sanne Smak, Dominique Tyssen, Sjoëlle Hemmer, Rick Wierenga, Shanna Noordeloos, Shanti van Lith, Pieter de Boer, Roxy Beek, Yannick Ruiter, Emma Daamen, Laura Diamant, Imre Hoole, Nick Kampstra. HEILOO - Bij de ruitersportvere niging Heiloo en omstreken komt op 4 maart in de overdekte Sammer ryhal Tommie Visser (een leerling van Anky van Grunsven) een dressuurclinic geven. Tijdens vier openbare les sen zal hij aan de deelnemende ruiters en pubhek uitleggen waar om hij bepaalde hulpen aan het paard geeft en wanneer die hul pen nodig zyn. Tommie Visser, een bekende in de dressuurwe- reld, zal zelf ook een clinic rijden op een van zyn toppaarden met aansluitend een kür op muziek. Dit zal ongeveer om 20.30 uur zyn. Deze avond begint om 19.00 uur. De Sammer lijhal ligt aan de zeeweg in Heiloo. Verleun 59.82, 3. Dolmans - Bollweg 56.70, B-Lijn: 1. van Roest - Strauss 58.48, 2. familie van Duyn 54.46, 3. fami lie Hoogland 53.13, C-Lijn: 1. Klous - van Straten 59.29, 2. Balkenende - Vasbinder 56.07, 3. de Nijs - Verhoeven 55.71, D-Lijn: 1. Balkenende - Min 57.86, 2. van de Storm - Kops 57-50.3. Blommert - Kruyswijk 55-36, E-Lijn: 1. van de Hom - van Deursen 63.10, 2. familie van Wijk 55.9.5, 3- Nijman - Hulsebosch 52.38. SCHAKEN SVVredeburg Uitslagen: Groep A. B. Stolp-van der Storm 1-0, Rommel - Admiraal 0-1, Ebels - Hafkamp 1-0, Van der Heijdt - D. Aafjes remise, J. Levering - P. Zwart remise, Al - Koot 1-0, H. Levering - K. Aafjes 1-0, Tebbens - Blekemolen 1-0, N. Pepping- Hendriks remise, Sofan - Mijnsbergen 1- 0, Castelein - van Buuren 1-0, Van Duin - van der Bult 0-1, Witkamp - Weigraven o- 1, K. Keijzer- Dinkla 0-1 Groep B. Allard de Vries - Floris-Jan van Zanten 1-0, Alex Termes - Thomas Voorwalt 1-0, Bert Hollander - Jort Min 0-1, Hidde Ebels - Dylan de Vries 0-1, Ozair Dahi - Joep van Zanten 1-0, Bart Pepping-Mark Adrichem 1-0, Alex Zwart - Karei Voorwalt 0-1, Jelle Min - Remi Aafjes 0-1. Eigen foto Coen Tineke Hekman behalen tweede plaats op het Wijchen Swingt Internationaal.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 27