Nieuwe acties verwijderen fietsen i6 M Afhaalprocedure Verleende uitritvergunning Meer informatie Burgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 9 maart 2006 Gemeenteraadsverkiezingen M ededelingen Verleende collectevergunning Werk in uitvoering Tijdelijke afsluiting Heerenweg In maart weer wegsleepactie fietsen Stationsomgeving 15 MAART 2006 UITKIJKPOST Heiloo contact fg' f. 5. In maart worden in de Stationsomgeving weer een aantal wegsleepacties gehouden om de overlast van verkeerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallingen staan belemmeren de toegangen tot het station en er ontstaat een chaotisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van weg slepen en zet uw (brom)fiets in de daarvoor bedoelde stallingen. Wanneer uw (brom)fiets is ver wijderd, kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur contact opnemen met de firma Schilder via telefoonnummer 06-5355 5866. Uw fiets kunt u na telefonische afspraak ophalen op het terrein van firma Schilder aan de Burgemeester Nieuwenhuijsen- Groenelaan 9, reg.nr. 2006/0017 plaatsen berging verzending: 8 maart 2006 Mariënstein 178 - 178a, reg.nr, 2006/0043 ged. slopen bijeenkomstgebouw (verwijderen asbest) verzending: 8 maart 2006 Oesdommerveen 8, reg.nr. 2005/0316 ged. veranderen woning (plaatsen raamkozijn in zijgevel) verzending: 8 maart 2006 Westerweg 31 A, reg.nr. 2006/0050 plaatsen berging veranda verzending: 8 maart 2006 Zevenhuizerlaan 43, reg.nr. 2005/0300 vergroten woning (aanbouw en 2 dak kapellen zijdakvlak) verzending: 8 maart 2006 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na ver zending van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Deze datum verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloop- plan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer straat 16, te Limmen. Deze loca tie is met het openbaar vervoer bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legitimeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbehorende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgesla- informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Het college van buigemeester en wet houders heeft een vergunning ver leend voor het maken van een uitrit op de openbare weg verleend ten behoeve van het perceel Haesackerlaan 67. Procedure Wanneer deze vergunning gereed is krijgt de aanvrager van de uitrit bericht van de afdeling Ingenieurs bureau over de kosten. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de vergunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het maken van de uitrit. Ter inzage De uitritvergunning met de bijhoren de stukken ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Indienen van bezwaren Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de boven genoemde uitritvergunning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar. gen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ontvangst en krijgt u een kwitantie. Fietsen die na dertig dagen niet zijn opgehaald worden verkocht. Voor meer informatie over de wegsleepregeling van fietsen kunt u contact opnemen met de heer R. Gerritsen van het Ingenieursbureau, telefoonnum mer (072) 535 67 64. Voor meer informatie over de afhaalprocedure kunt u kijken op www.heiloo.nl. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kok van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 68. Geboren Jeroen R. z.v. S.G. Kalverdijk en P.B. van der Veldt; Tess d.v. R.C.P. Admiraal en A. Nieuwenhuijs; Anouk M. d.v. M. Staartjes en C.M.C. Bos; Jet d.v. R.J.A. van Beekhoff en M. Visser Elders geboren Seth N. z.v. F.H. de Rave en L.C. van Beemdelust; Eva d.v. A.G. Eilander en I. de Boer; Charlotte E.G. d.v. R. Engelsma en C.M. Beerse; Rijk M. z.v. D.J. van den Berg en B.H. Boonstra; Jasmyn d.v. M. Schrage en L. Duin; Amos Z.T. z.v. Zeratsion Teclai Hishal en Eden Ghebremicael Brhane; Evi A.M. d.v. A.M. Tervoort en J.M.M. Hageman Huwelijken C.G.J. Baltus en M.W.M. de Bonte; J.N. Hoogland en L.M. Boegem Overleden C. Meijer; W.M. Kuhner; C. Tensen; M.A. Wolzak ev Hoogland; M. Reek Elders overleden C. Bakker; F. Ariaansz; C. Hoek wv Vermeulen; J.A.M. Temming; A. Zuidland wv den Nijs; N. Bijwaard; J. Woudhuizen De burgemeester van Heiloo maakt ingevolge artikel P23, lid 2 van de Kieswet bekend, dat het proces verbaal waarin de uitkomst van de stemming en de uitslag van de verkie zing van de leden van de gemeente raad, gehouden op 7 maart 2006 is vastgesteld. Dit ligt ter inzage bij de publieksbalie Burgerzaken in het gemeentehuis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 8.00-12.30 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publieks-zaken, telefoon nummer (072) 535 66 66. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergun ning verleend voor het houden van een collecte door: SIMAVI in de periode van 19 tot en met 25 maart a.s. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Op donderdag 16 maart 2006 wordt door bouwbedrijf De Vries de kelder vloer van de parkeergarage op het Stationsplein gestort. In verband met deze werkzaamheden wordt geduren de de hele dag extra bouwverkeer verwacht voor de aanvoer van beton. Uit oogpunt van verkeersveiligheid wordt de Heerenweg tussen de Stationsweg en de Butterlaan op 16 maart vanaf 07.00 uur de gehele dag afgesloten voor doorgaand verkeer. Dit wordt met borden aange geven. De aanliggende woningen en winkels blijven wel bereikbaar via het trottoir. Indien de werkzaamhe den door slechte weersomstandighe den niet kunnen plaatsvinden, dan wordt het werk uitgesteld. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 63.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 16