Rabobank hoofdsponsor Boscrossers Amak gaat afsluitdijkloop lopen TTOS Jazzdance derde en vijfde op NK Jazzdance SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELINGEN Limmerpoldercup 2006 Afstanden van 7, li, 9 en 5 kilometer UITSLAGEN KORTOM Clinic nieuwe proeven Wijkentoernooi volleybal Effect Trias-Runnersworld wedstrijd/trimloop Internationaal Espoir Toernooi UITKIJKPOST 15 MAART 2006 LIMMEN - Zondag 19 maart wordt de eerste wedstrijd gevist om de Limmerpoldercup 2006. De wedstrijd van 19 maart wordt gevist op het Stet te Limmen. Verzamelen om 07.45 uur op het haventje van het Stet, alwaar de stekloting plaatsvindt. Opgeven bij: Peter van der Heijdt (voor DVW en HSV Limmen), tel. 072- 5051056, Co Duinmeyer voor HVCastricum, tel. 0251-658999 en Han Duin voor De Sander, tel. 0251-311798 tot vrijdagavond 21.00 uur. Reglementen kunt u vinden op de sites van de vereni gingen en u kunt ze tijdens de wedstrijd krijgen bij Peter van der Heijdt. HARDLOPEN AKERSLOOT - De voorberei dingen van de Akersloter Marathon Klub voor de estafet teloop Den Heider-Maastricht zijn in volle gang maar toch staat het volgende evenement alweer (bijna) voor de deur, namelijk de Afsluitdijkloop op zondag 26 maart. Voor deze datum is gekozen, omdat een aantal atleten zich voor bereiden op de AMAK-marathon op zondag 23 april en deze lange duur- loop goed in het trainingsschema past. De Afsluitdijkloop van 6 maart 2005, ging in verband met de weer somstandigheden helaas niet door. Hopelijk zijn de weergoden dit keer goed gezind. Ook nu is het weer mogelijk dat niet AMAK-leden deel nemen aan deze loop. De afsluitdijk is totaal 32 kilometer lang verdeeld in afstanden van 7, 11, 9 en 5 kilo meter. Iedere atleet loopt zijn éigen tempo. Op genoemde afstanden zijn parkeerplaatsen, zodat ook gekozen kan worden om een korte afstand te lopen en aldaar in de auto te stap pen. Deze auto's gaan mee naar de overkant van de dijk. De richting waarin gelopen gaat worden, wordt 's morgens bepaald in verband met de windrichting. Heeft u interesse om deze loop mee te maken, geeft u zich dan op bij Gerda Smit, telefoon 0251-313738/06-45942034 of e- mail naar: jsw.vastenouw@ quicknet.nl. Ook kunnen zich nog chauffeurs en/of fietser(s) aanmel den. REGIO - Wielersport is één van de succesvolle speerpunten in het spon- sorbeleid van de Rabobank. Neem daarbij het unieke karakter van Fietscrossclub De Boscrossers in Heiloo en een sponsorschap ligt voor de hand. Donderdag 9 maart werd de samenwerking bestendigd door het ondertekenen van een sponsorovereenkomst op het kantoor van de bank. Hiermee werd een al lang bestaande maar wat informele relatie omgezet in een hoofdsponsorschap voor drie jaar, die de club in staat stelt verder te ontwikkelen. Namens de Boscrossers werd gétekend door Martin Wijne, die de voorzittershamer overneemt van Ronald de Visser. Algemeen directeur Hilbrand Klijnstra zette zijn handtekening voor Rabobank West- Kennemerland. De prestaties van het Rabobank Wielerplan zijn inmiddels vrij algemeen bekend. De profploeg rijdt zich regelmatig goed in de kijker, maar het wielerplan is veel breder en omvat tal van activiteiten. Ook de wie lerverenigingen zijn in het plan niet vergeten. Het beoogde doel, bevorde ring van prestaties aan de top en in de breedte, is voor een groot deel gerea liseerd. De Boscrossers nemen een heel eigen plaats in binnen de wielerwereld. Met een eigen crosscircuit in sportpark 't Vennewater vervult de vereniging een regionale functie. Tal van wedstrijden op landelijk en zelfs internationaal niveau worden op professionele wijze georganiseerd. De club kent een groot aantal (jeugdige) talenten en zal zeker van zich doen spre ken. Wielersport is één van de pijlers van het sponsorbeleid van de Rabobank Groep. Ook lokaal wordt deze lyn grotendeels gevolgd met een zekere voorkeur voor 'overkoepelende' activiteiten. Zo is Rabobank West- Kennemerland hoofdsponsor van de hockeyverenigingen De Terriërs in Heiloo en MHCC in Castricum, terwijl ook golf op het programma staat. Een andere pijler is cultuur. Lokaal is Rabobank West-Kennemerland onder andere partner van de Witte Kerk concerten in Heiloo. De jonge meiden van TIOS Jazzdance. Eigen foto TURNEN LIMMEN - De jongst en oudste meiden van het TIOS Jazzdance, die onder leiding staan van Willy Könst, hebben zaterdag 11 maart in Gouda meegedaan aan de voorronde van het NK Jazzdance. In de ochtendwedstrijd kwamen de oudste meiden uit in de C-cate- gorie. Zij hadden sterke tegenstan ders maar dansten zelf een mooie gelijke, strakke dans. Zy eindigden op de vijfde plaats. In de middag- wedstryd kwamen de jongste mei den uit in de D-categorie tot en met 9 jaar. De meeste meisjes uit de groep van TIOS zijn echter nog maar 6 en 7 jaar. Een gröot deel van de groep danst nog maar ruim een half jaar bij TIOS. Het was ook pas het tweede optreden voor deze meiden. De tegenstanders waren rond de 8 en 9 jaar. De meiden he ten een heel mooi optreden zien en eindigden met 15.17 punten op de derde plaats. Ze grepen net naast de tweede plaats. Hier eindigde een groep met 15.40 punten. De eerste beker hebben de meiden van TIOS meer dan verdiend. S.V. Vredeburg SCHAKEN Uitslagen: Groep A: B. Stolp - Ebels remi se, Van der Storm - E. Stolp o-i, Hafkamp - Limmen o-i, Dinkla - Witkamp remise, Van der Heijdt - Pouw ï-o, Van Diermen - Koot ï-o, D. Aafjes - H. Levering ï-o, J. Levering - Van Rees ï-o, Kos - Al o-i, K. Aafjes - Blekemolen o-i, Voorwalt - J. de Graaf ï-o, N. Pepping-Van Duin ï-o, Zwart - Sturk remise, Sofan - Van Buuren remise, Mijnsbergen - Beentjes ï-o, Castelein - Wester remise, Van der Bult - Krom o-i. Groep B: Dylan de Vries - Jort Min o-i, Allard de Vries - Hidde Ebels o-i, Karei Voorwalt - Laura Aafjes ï-o, Thomas Voorwalt - Ozair Dahi o-i, Floris-Jan van Zanten - Alex Termes ï-o, Jeffrey van der Wagen - Remi Aafjes o-i, Joep van Zanten - Fabienne Mijnsbergen ï-o, Bart Pepping - Jelle Min o-i, Mark Adrichem - Alex Zwart o-i. Oppositie De uitslagen: Van Etten - Zeeman o-i; Bosma - Maas rem; Prins - Rump i-o; Folkertsma - vdWerff rem; vdBrink - de Jager rem; Sauer - Limmen rem; Vonk- Huffnagel o-i; Hassing-Jonkheer o-i; Kracht - Kraayenbrink ï-o. Bridgeclub Sans Atout BRIDGE HEILOO- De uitslagen van de maandag avond 13 maart gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. Haafkens - Schipper 65.0, 2. familie van Diepen 59.2; B-lijn 1. familie Witting 68.3, 2. fam. Kuijt 67.5; C-lijn 1. Kemmere - Weel 62.1, 2. familie Kaashoek 59.2; D-lijn 1. Nap - v Steeg 63.5, 2. Hansen - de Jong 60.4. Bridgeclub Fumez Pas HEILOO - De bridgeclub Fumez Pas heeft 9 maart als volgt gespeeld: A - lijn; 1. R. J. Turk 58.04; 2. N. C. Castricum 56.85; 3. P. v. Lochem C. Schouten 55.36. B - Lijn; 1. S. Sandkuijl T. van Vliet 64.58; 2. R. Kramer G.Noordenbos 58.33; 3. G. Manshanden W. Wittink en J. H. Balkenende 52,98. C- Lijn; 1. L. Everlings T. Koning 62.68; 2. J. Reuzenaar C. v. Wensen 61.96; 3. J. J Knegt 60.18. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag avond 13 maart gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. Haafkens - Schipper 65.0, 2. familie van Diepen 59.2; B-lijn 1. familie Witting 68.3, 2. fam. Kuijt 67.5; C-lijn 1. Kemmere - Weel 62.1, 2. familie Kaashoek 59.2; D-lijn 1. Nap - v Steeg 63.5, 2. Hansen - de Jong 60.4. Heilooër Bridge Club HEILOO - De Heilooer Bridge Club heeft op dinsdag 7 maart als volgt gespeeld: A- lijn: 1. Klerk - Stark 61,25; 2. Oosterwijk - Warmehoven 57,50. B-lijn: 1. Fam. Muller 63,02; 2. Fam. Blommert 58,33. Op don derdag 9 maart is als volgt gespeeld: A- lijn: 64,581. Schreiber - Werdmuller 57,81; 2. Haan - van Loon 55,21. B-lijn: 1. Sprenkeling - van Veen.61,67; 2 Arnold - Huting 57,92. C-lijn. :i. van Linden - van der Ende 57,92; 2 Kat-Visser 56,67. D- lijn: 1. van Dokkum - Oei 61,67; 2. van der Noord - Rotteveel 55,42. HEILOO - Op zaterdag 18 maart zal jurylid Nico Verwer uit Tuitjenhorn uitleg geven over de nieuwe KNHS proeven die per 1 april ingaan. Hij zal dit toelichten aan de hand van 'live' voorbeel den en een dvd. De avond begint op 20.00 uur en wordt gehouden in de Sammer rjjhal van ruiter sportvereniging Heiloo en omstreken. De Sammer rijhal ligt aan de Zeeweg in Heiloo. Voor info en routebeschrijving zie de website: www.hsheiloo.nl. HEILOO - Op zondag 23 april vindt het jaarlijks terugkerende wykenvolleybaltoernooi plaats, georganiseerd door volleybalvere niging Effect dat dit jaar 40 jaar bestaat. Bij dit toernooi staat deelnemen voorop en presteren is leuk maar niet het belangrijkste. Een gezellige mogelijkheid dus om eens kennis te maken met de volleybalsport samen met familie, vrienden of kennissen. Het toer nooi wordt gehouden tussen 11.00 en 16.00 uur in Sporthal Het Vennewater. Iedereen die met familie, wijk, bedrijf, vereniging of ander soort team wil meedoen is van harte welkom. Het inschrijfgeld bedraagt 20,- en opgave kan via de mail; bas-martine@quicknet.nl. De sluitingsdatum voor het inschrij ven is zaterdag 1 april. HEILOO - Zondag 26 maart is de traditionele TRIAS clubcross voor de eerste keer een open wed strijd/trimloop. De aanvang is 12.00 uur. Het prachtige selectie ve parcours met daarin opgeno men de 'sleeheuvel' is gelegen vlakbij de TRIAS atletiekbaan aan het Maalwater te Heiloo. Het par cours is duidelijk afgezet en is bijna geheel onverhard. Gras, houtsnippers, zand en de beruch te heuvel als scherprechter vor men al jaren het decor voor de onderlinge clubstrijd. Dit jaar is de wedstrijd dus voor de eerste keer opengesteld voor iedereen! De afstand voor heren, dames en veteranen is 6 kilometer. Voor de nummers 1 tot en met 3 in deze categorieën zyn prijzen beschik baar. Het inschrijfgeld bedraagt 2,-. Karen Stevenson was zaterdag vertrokken naar Den Bosch voor het internationaal Espoir Toernooi om zich goed te kunnen voorbereiden voor het NK -15 in april. Voor het eerst deed ze mee tot de -52 kilo. Na drie gewonnen wedstrijden op ry stond Karen in de finale op dit sterke bezette toernooi. In een spannende finale die heel lang duurde werd uitein delijk Karen als winnaar aangewe zen. Dit was een goede generale voor het NK -15. De overige mei den van Dojo 't Loo kwamen zaterdag in Haarlemmermeer in actie op het Amazone Toernooi. Daar waren eerste prijzen voor Shannon van der Schinkel, Maaike Stevenson, Jasmijn Lesterhuis, Lotte van Vemde en Corina Henselmans. Een tweede prijs was er voor Kirstin Peters. Elise Kuipers wist een derde plaats te behalen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 27