Groep 5 op bezoek bij Louis van Gaal Conquista Kids trotseren kou voor bezoek boerderij! Indiaans medicijnwiel voor vrouwen B i O S C 0 O P Programma 23 maart t/m 29 maart 2006 "Munich "Brokeback Mountain" "Het woeden der gehele wereld" "March of the penguins" "Ice age 2" (NL) "Nanny Mc Phee^(NL) "Kabouter Plop en het vioolavontuur" www.corsobioscoop.nl Wie wint dit jaar de Hoever Playbackshow regio 15 Themabijeenkomst tuinieren en Internet De kinderen van groep 5 van basisschool Cunera maakten te vaak ruzie tijdens het voetballen op het plein. Dns besloot juf Fleur een brief te schrijven aan Louis van Gaal. Sjors, Julie en Vince mochten bij de AZ- trainer langskomen. AKERSLOOT - Fleur Jansen, de leerkracht van groep 5 van basisschool Cunera in Akersloot was het op een dag zat, die ruzies op het school plein. Ze besloot Louis van Gaal een brief te schrijven, om te vragen of hij een oplossing wist. En ze kreeg een brief terug! ADVERTENTIE RESERVEREN: 0251 -652291 vrijdag zaterdag 21.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.45 uur zondag, dinsdag woensdag 20.00 uur 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 16.30 uur maandag 20.00 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 16.30 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur Dorpsstraat 70 Castricum *161.0251 - 65 22 91 Ze vertelt: „Groep 5 is altijd heer lijk aan het voetballen op het schoolplein. Nou gaat dit vaak hart stikke goed, maar zo af en toe dan ontstaan er kleine ruzietjes en soms zelfs overtredingen. Een aantal weken geleden was er weer zo'n ruzie voorgevallen en toen was voor mij de maat vol. Een week mocht er niet worden gevoet bald. Nu ben ik zelf ook een groot voetbalfan en ik vond het erg jam mer dat het nu op zo'n manier even moest. Ja, en toen kwam ik op het idee om Louis van Gaal een brief te sturen! Misschien had hij extra tips voor de klas! Dinsdag 2 maart ontving ik een brief van Louis van Gaal en hierin nodigde hij een aantal kinderen uit om een training bij te wonen en om na afloop samen met hem te gaan praten over het voetballen op het schoolplein! Louis heeft ons twintig minuten te woord gestaan en hij heeft ons enkele zeer bruikbare tips gegeven! De vragen die we hem stelde zijn overigens door alle kin deren van groep 5 zelf bedacht! Over een aantal weken mogen we nog een keer langskomen, maar dan met de hele klas. Tijdens dit bezoek gaan we het even hebben over hoe het voetballen tot dan toe is verbeterd! CASTRICUM - Zaterdag 25 maart van 10.00 tot 19.30 uur is er een dagworkshop voor vrouwen in 'de Boshut' op het Scoutingpad aan de rand van de duinen in Castricum. Het Medicijnwiel is voor de huidige tijd een grote inspiratiebron om (opnieuw) in balans te komen met jezelf, je relaties, de natuur en de kosmos. De Workshop is een intro ductie in deze diepgaande universe le leer en is geschikt voor vrouwen van alle leeftijden en niet gebonden aan religie. Na afloop is er een pot- luck (gezamelijke maaltijd (indian- time). De docente is Joke Welboren, reikimaster en klankhealer. Info en opgave; Joke Welboren tel.0251- 657855 of sakagaweea@hotmail. com (maximaal 10 personen). LIMMEN - Het was koud, heel koud! Maar toch klommen zaterdagochtend dertig kinde ren van Conquista te Limmen gezamenlijk op een boerenkar. Om een bezoek te brengen aan de vele pasgeboren lammetjes en kalfjes van de boerderij van de familie Rotteveel. De kids werden goed aangekleed en nog eens extra warm onderge stopt met plaids, dekens en zelfs oude (maar warme) gordijnen. Ze werden vriendelijk onthaald door de familie Rotteveel en kregen uit leg over de geboorte van schaap en kalf. De jongste lammetjes waren nog maar een paar uur eerder geboren. Zij werden nog extra ver warmd onder een rode lamp. De kinderen kregen uitleg over de melkmachine en mochten allemaal in de enorme melktank kijken. Zo veel hadden de kids nog nooit by elkaar gezien. Uiteindelijk verraste de boerin (die volgens de kids ove rigens helemaal niet leek op een boerin, net als haar echtgenoot!) op heerlijke drankjes, snoepkippet- jes en koffie voor de begeleiding. Dertig kinderen hadden zaterdag een koude, maar geweldige ochtend Eigen foto CASTRICUM - De lente laat nog even op zich wachten, maar tumlief- hebbers kunnen toch al vast hun hart ophalen. De Bibliotheek Castricum organiseert op woens dagmiddag 29 maart van 14.15 tot 16.15 uur een themamiddag over tuinieren en Internet. Computers en tuinen lijken niets met elkaar te maken te hebben, toch is er via Internet heel veel informatie te vin den die voor de enthousiaste tuinier interessant is. Via Internet kunt u ervaringen uitwisselen met andere tuinliefhebbers, u kunt uitzoeken welke planten geschikt zijn voor uw tuin en planten ruilen of bestellen via Internet. Adressen van kwekers van bijzondere planten, botanische tuinen en privé tuinen die een bezoek waard zijn, reizen en work shops. Bent u geïnteresseerd? U kunt zich aanmelden bij de informa tiebalie in de bibliotheek. Deelname aan de bijeenkomst kost 5,-.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 13