Zeevogels sprokkelt één punt Trainers HSV verrast met windjacks sport ip Dorpsstrijd in Limmen Piraten bezetten woensdag de gymzaal van GTH Piraten in de gymzaal GYMNASTIEK HEILOO - Op woensdag 15 maart was de gymzaal aan de Burenweg bezet door een groep jeugdige piraten die ook nog eens geweldig konden gymmen. Deze piraten, onder leiding van juf Mariska Warmer, lieten een uur lang aan het publiek, dat vooral uit vaders, moeders, broertjes en zus jes en opa's en oma's bestond zien wat zij allemaal hadden geleerd. Juf Mariska had een parcoers opgezet dat zowel op een makkelijke als op een moeilijkere manier afgewerkt kon worden. Deze opzet wordt vaak gebruikt by de kleuterlessen van GTH. Het is uitdagend voor de kin deren, hun 'favoriete' onderdeel mogen ze zo vaak doen als ze wil len, maar ze worden wel gestimu leerd om ook de andere onderdelen te doen. Door de samenstelling van het parkoers komen veel motori sche aspecten aan bod en wordt spelenderwijs kracht, lenigheid en durf gestimuleerd. De oefeningen kunnen veelal ook zelfstandig wor den uitgevoerd. Dit bevordert het zelfvertrouwen van het kind. De les sen worden afgesloten met een gezamenlijk kringspelletje of kring dansje. Speciaal voor de piraten was er een echte piratendans. Juf Mariska en haar assistent, dochter Leontine, dansten hard mee. Lijkt het jou leuk om ook eens te komen gymmen: op woensdag kan dat van 13.00 tot 14.00 uur aan de Burenweg en op zaterdag in dezelf de zaal van 10.00 tot 12.00 uur. Kom eens kyken en doe eens mee, alleen de piraten zijn er niet meer: die hebben het ruime sop gekozen. VOETBAL WARMENHUIZEN - Zeevogels heeft het eerste punt binnen van 2006. Na twee verloren duels werd er nu gelijk gespeeld tegen VIOS W. Met nog vijf wedstrijden te gaan moeten de withemden alle zeilen bijzet ten om vierdeklasser te blijven. Ad interim trainer Jan Oldenhove zag, in zijn eerste wedstrijd op de bank, heel veel fout gaan. Op basis van inzet en instelling werd er een verdiend punt meegenomen naar Egmond. Zeevogels startte stroef tegen VIOS. De Hoevers hadden in het eerste kwartier al tegen een onoverbrugbare achterstand kun nen aankijken. Toch namen de bezoekers de leiding. Een breed gelegde vrye trap werd door Gys de Waal hard op het vijandelijke doel geschoten. De bal werd van richting veranderd en de VIOS goalie had het nakijken; 0 A 1. De gasten mochten niet mopperen dat dit ook de ruststand werd. Na de thee zag het pubhek een open wedstrijd. Zeevogels kreeg mogelijkheden voor een tweede doelpunt. De aan vallers waren niet bij machten om de thuisclub de definitieve knock out uit te delen. Aan de andere-kant moest Zeevogels doelman Lesley Groot enkele malen knap optreden om een tegendoelpunt te voorko men. Die gelijkmaker kwam er toch. Een prachtige aanval over de flank werd even fraai ingetikt; 1 1. Met nog 20 minuten op de klok was de stand weer in evenwicht en kon de strijd opnieuw beginnen. Beide elftallen kregen een aantal mogelijkheden om de winnende treffer aan te tekenen. Lesley Groot wist voor Zeevogels erger onheil te voorkomen. De Zeevogels spitsen hadden hun killerinstinct deze mid dag thuis gelaten. De stand onder in: 7. Schagen 18 - 22 8. HoUandia T 17- 19 9. Berdosl7- 19 10. LSW 18 - 18 11. Zeevogels 17 - 17 12. Duinrand S. 18 - 2. Eigen foto LIMMEN - Zaterdag was het afzien voor de pupillen van Limmen F4, die speelden tegen hun clubgenoten van de F5. Het was name lijk de eerste wedstrijd na de winterstop, die werd gespeeld met een temperatuur van slechts - 2 graden Celsius. Maar de strijd hield de kinderen warm en er werd een uitslag neergezet van 4-0. Foto: Uitkijkpost

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 17