SV Vredeburg Sportinstituut het Vennewater daagt sporters uit! Snealc preview bij nieuwe Healthclub Dorssports Nieuwe Nordic Walking clinics en cursussen SPORT 19 INGEZONDEN MEDEDELINGEN WELKOM «aij hsv Zwemdiploma's Vrienden van HSV doneren windjacks UITKIJKPOST 22 MAART 2006 SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 17 maart speelde SV Vredeburg ronde 22 van de interne competitie. Limmen was met zijn gedach ten teveel bij voetbal en andere tv programma's en gaf al na 10 zetten een vol stuk weg tegen B. Stolp. Ebels speelde de rustige afruilva- riant van het Frans tegen Admiraal maar onderschatte de koningsaan- val wat hem een kostbare pion en een verloren stelling opleverde. Hafkamp leek het pionneneindspel met loper tegen toren tegen van der Storm remise te kunnen houden maar belandde toch in een dwangsi tuatie waarbij van der Storm onbe rispelijk naar promotie doorstootte. Van Diermen nam geen risico en investeerde veel tijd in zijn betere stelling tegen een afwachtende Wester. H. levering stond geweldig na de opening tegen Pouw, maar kon geen goed plan bedenken, waarna Pouw ontsnapte, vleugels kreeg en heerlijk naar winst afrond de. Dinsdag 14 maart won Vredeburg de laatste bondswed strijd tegen Het verdronken Paard uit Wyk aan Zee met maar liefst 7 - en bereikte hiermee de derde plaats. Uitslagen: B. Stolp - Limmen 1-0, Ebels - Admiraal 0-1, Van der Storm - Hafkamp 1-0, Van der Heijdt - van Rees 1-0, G. de Graaf - Dinkla 0-1Van Diermen - Wester 1- 0, Sturk - Tèbbens 1-0, J. Levering - Termes 0-1, Kos - Blekemolen 0-1, H. Levering - Pouw 0-1, J. de Graaf - K. Aaijes 1-0, Zwart - Voorwalt 1- 0, Van Duin - Sofan 1-0, Koot - Van der Bult 0-1, Mijnsbergen - N. Pepping 0-l> Hendriks - Beentjes 1- 0. Groep B: Dylan de Vries - Bert Hollander 1-0, Alex Termes - Hidde Ebels 0-1, Thomas Voorwalt - Mark Adrichem 1-0, Remi Aaijes - Tom Beentjes 1-0, Ozair Dahi - Allard de Vries 0-1, Laura Aaijes - Bart Pepping remise, Jort Min - Floris- Jan van Zanten 1-0, Joep van Zanten - Jeffrey van der Wagen 0-1 Eabienne Mijnsbergen - Karei Voorwalt 1-0. HEILOO - Op zaterdag 11 maart is er in zwembad 't Vennewater weer afgezwommen. Voor het A- diploma zijn geslaagd: Syb Bakker, Femke Baltus, Guus Weehuizen, Sam van Basten Batenburg, Shaii Kreysig, Shearon van Heusden, Eva Klaver, Miel Saifullahzedeh, Jordy Coen, Mitchel Holstvoogd, Onne Osinga, Sanne Sprenkeling, Thijs Hageman, Nirvan van der Brink, Wouter Koops, Sabine van der Lip, Sietse Eppenga, Dionne Valk, Mees Lindeman, Lisa Lute, Chris Zoon, Meivin Duine, Kaj Polman, Teun Niekus, Nienke Boerdijk, Isa Blom, Joop de Wijs, Hessel Haan, Lisa Arends en Anna Klaver. Het B-diploma ging naar: Milly Tromp, Marloes de Kwaadsteniet, Marjolein Beemster, July Bosman, Angelique Sander, Eva van der Brom, Mieke Biesbrouck, Nick Bierman, Luuk Zwart, Thijs Brasser, Esther Lute, Iris Meurs, Sam Vermolen, Jprn Schuurman, Lotte de Haan, Thijs Wiarda en Juliet Kor. BRIDGE Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 15 maart als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. van de Eng - Straathof 59.38, 2. Keyzer- van Toornburg 55.36* 3. jelsma - Valkering 54.91, B-Lijn: 1. Klous - van Straaten 58.39, 2. van Buytenen - Mooij 56.83,3. Bom - Kruyswijk 55.00, C-Lijn: ï.Starink - Witting 58.57, 2. familie Maas 57.14, 3. Balkenende - Min 56.79» O-Lijn: 1. familie van Wijk 64.64, 2. Blommert - Kruyswijk 55.00, 3. Gelsing - Stolp en Hulsebosch - Zeeman 53.57, E-Lijn: 1. de Graaf - de Graaf 61.67, 2- Beunis - Crok 59.62, 3. Verbeek - Kleuver 57.98. Sans Atout Damesbridgeclub Sans Atout heeft op 15 maart als volgt gespeeld: A-lijn: Vecht - Groenewoud en Debets - de Waal 56.25. B-lijn: Hoogland - Mulder 71.53, Otte - Krul 58.33. C-lijn: Oosterwijk - Warmenhoven 60.42, Admiraal - Pilkes 55.73. D-lijn: Nielen - Beentjes 68.23, Van Gans - Berkhout 61.41. bridgeclub Fumez pas HErLOO - De uitslagen van 16 maart zijn: A lijn: 1S. Sandkuijl 81T. van Vliet 61,9; 2 H. Derksen H. Sonnenschein 61,6; 3 E. Haafkens 81 R. Kunst 60,4; B lijn: 1G. 81 P. Lochem 59,9; 2 T. Piersma 811. van Splunder 59,6; 3 J. Baas P. de Lange 59,2; C lijn: 1 N. van Baaien 81C. Koster 59,8; 2 Fam. Balkenende 59,8; 3 R. 8c B. v/d Meer 54,7. Schaken Oppositie Maas - jongkind remise, Smit - van derWerff 1 - 0, vanVeelen - Plaggenborg remise, S.Vlaar - van Ham remise, Smith - Huffnagel 1 - o, jonkheer - Woudstra o -1, Rump - de Jong remise, T. Vlaar - Sauer o -1, de Jager - Vonk o -1, Kraayenbrink - Manni 0 -1. HEILOO - Vanaf april kunnen ook de inwoners uit Heiloo een nieuwe uit daging aangaan. Sportinstituut het Vennewater introduceert BODYAT TACK®, de heftigste vorm van aerobics die er is. Het is een sportieve uitda ging voor iedereen die z'n grenzen durft te verleggen. BODYATTACK® is één van de nieuwe workouts die Sportinstituut het Vennewater onlangs op him programma zette. 'En', zegt Danielle Terluin 'we waarschuwen je maar meteen, BODYATTACK® is heftig. Het is aerobics, maar op een manier zoals je het nog niet kent. Je hebt geen hulpmiddelen nodig. Wel een paar goede sportschoenen en een grote dosis lef en uithoudingsvermogen. Met BODYATTACK® verken en verleg je je grenzen. Je weet dat je fit bent, maar met BODYATTACK® ontdek je hoe het voelt om superfit te zyn.'BODYATTACK® wijkt af van de meeste vormen van aerobics die veel mensen wel kennen. Bij BODYATTACK® doe je geen ingewikkelde pasjes. BODYATTACK® is aerobics zoals aerobics ooit bedoeld was. 'Back to the basics' zodat je een uur lang in hetzelfde tempo even intensief beweegt op de snelle 'beat' van de muziek. „Veel deelnemers denken na afloop 'waar ben ik aan begonnen'maar je merkt al snel waar het bij BODYATTACK® allemaal om draait," zegt Danielle Terluin. „Het is namelijk de beste manier om snel resultaat te behalen". Het is daarmee erg geschikt om je conditie te perfectioneren, zodat je je andere sporten makkelijker aankunt. Het is ook boeiend genoeg als op zichzelf staande sport. We veranderen iedere drie maanden de opbouw van een sessie, zodat je telkens weer een nieuwe, grensverleggende uitdaging aangaat. Nieuwsgierig naar deze effectieve groepsworkout, waarbij je boven jezelf uitstijgt? Zondag 2 april kun je gratis meedoen van 15.00 tot 16.00 uur tydens de open dag! Bel vandaag nog om uzelf op te geven voor een vrijblijvende BODYATTACK Training. Neem con tact op met Sportinstituut het Vennewater, tel. 072-5330344, e-mail: info@sivennewater. HEILOO - Op 4 en 5 maart opende Healthclub Dorssports voor het eerst haar deuren voor een 'sneak preview'. De leden van het naastgelegen ten- niscentrum De Dors mochten alvast een kijkje nemen in het nieuwe onder komen. 'Het is een uitermate geslaagd weekend geweest', vertelt eigenaar Ab Stam. 'De reacties op de nieuwe Healthclub en de faciliteiten zijn zeer positief en veel bezoekers hebben zich bij voorbaat al ingeschreven. Het grote aantal inschryvers toont wel aan dat er in Heiloo en omgeving een grote behoefte is aan een comfortabele sportomgeving. Met name de grote, lichte fitnesszaal en de klimaatbeheersing in het hele pand spreken de inschryvers erg aan. Open Dagen in april Dorssports wordt de eerste All-in Healthclub in Heiloo en omgeving; een inspirerende omgeving voor een blijvend gezonde lifestyle met een ruime keuze uit sport- en ontspannings faciliteiten. Dorssports staat voor bewegen, ontspannen en ontmoeten. De opening vindt plaats in mei, maar iedereen die voor die tijd nader kennis wil maken met Dorssports is welkom tijdens de Open Dagen in april. De data worden via deze lcrant nog bekendgemaakt. Momenteel wordt hard gewerkt om de website, www.dorssports.nl, goed in te vullen. In de loop van april is de website actief en is alle belangrijke informatie daar te vin den. Healthclub Dorssports zal van start gaan met haar activiteiten in mei en wordt de eerste All-in Healthclub in Heiloo en omgeving. Dorssports staat voor Bewegen, Ontspannen en Ontmoeten in een comfortabele omgeving die gemakkelijk bereikbaar is. REGIO - De lente komt eraan en de klok gaat weer een uur vooruit. Een mooie tijd om met Nordic Walking te starten. Nordic Walking is een heer lijke buitensport en het mooie duingebied van Castricum is hier de ideale plek voor. Sports Unlimited biedt weer nieuwe Nordic Walking clinics aan. In deze clinic van een uur kunt u kennismaken met deze sport. Tijdens de clinic wordt u beknopt de basistechnieken van het Nordic Walking aange reikt. U zult tydens een clinic merken dat bij Nordic Walking alle spieren gebruikt worden. De kosten van een clinic bedragen 10 euro per persoon, dit is inclusief gebruik van de stokken. Wanneer u de smaak van het Nordic Walken te pakken heeft en de techniek beter onder de knie wilt krijgen, kunt u ook een cursus volgen. Deze cursus bestaat uit zes lessen van ruim een uur, waarby de techniek van het Nordic Walken centraal staat. Naast de techniek van het Nordic Walken wordt er ook voldoende aandacht besteed aan het verbeteren van de algehele lichaamsconditie. De cursus kost 60 euro, dit is inclusief gebruik van de stokken. Tijden en locatie van clinics; dinsdag 28 maart om 10.00 uur voor theater De Beun in Heiloo, donderdag 30 maart om 10.30 en 19.00 uur by Stayokay Bakkum, dinsdag 4 april om 10.00 uur voor theater De Beun in Heiloo, dinsdag 4 april om 19.00 uur bij Stayokay Bakkum, donderdag 6 april om 10.30 en 19.00 uur bij Stayokay Bakkum. Aanmelden voor een clinic kunt u doen via info@sportief.com of 072-5340629. Kijk voor meer informatie op de site www.sportief.nl. HEILOO - Op woensdagmiddag 8 maart werden de jeugdtrainers van de E-F en minipupillen van H.S.V. verrast door een bezoek van de hejen Hans Spaans en Hans Hoetjes van de Stichting Vrienden van v.v. H.S.V. Zij overhandigden aan alle jeugdtrainers van HSV een windjack met de tekst "Stichting Vrienden van v.v. H.S.V aan de achterzijde en het logo van v.v. H.S.V. aan de voorzijde van het jack. Hierdoor wil len zij hun blijk van waardering tonen aan de grote groep vrijwilligers. De jeugdtrainers staan in weer en wind klaar voor de jongste talenten van de club. Vol enthousiasme zijn ze iedere week weer van de partij! Daar mag best eens bij stil worden gestaan. De trainers waren bijzonder blij met de leuke geste, de regen viel met bakken uit de lucht, dus de mooie jacks werden dankbaar in ontvangst genomen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 19