College Heiloo van start Lm tgjjtl) 1 i 15 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. www.heiloo.nl Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. ËÊÉÊÊfflÉm De partijen WD, PvdA en CDA uit de gemeenteraad van Heiloo hebben een coalitie gevormd. In de raadsvergadering van 3 april 2006 zijn drie wethouders benoemd en geïnstalleerd voor de perio de van vier jaar (2006-2010). Het gaat om de heren M.R. (Rob) Opdam van de WD, J. (Jacob) Ouderkerken van de PvdA en H. (Hero) Veger van het CDA. Portefeuilleverdeling De drie wethouders vormen samen met burgemeester T.J. Romeyn en gemeentesecretaris C.C.H. van de Meent het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo. De taken en projecten worden als volgt ver deeld over de collegeleden. Burgemeester T.J. Romeyn Coördinatie collegesamenwerking Openbare orde en veiligheid Brandweer Rampenbestrijding Bestüurlijke zaken Coördinatie handhaving P&O Facilitaire zaken Communicatie, informatie voorziening automatisering Burgerzaken Mondiaal beleid stedenband Wethouder M.R. Opdam le loco-burgemeester Volkshuisvesting Grondbedrijf Milieu Waterhuishouding Economische zaken toerisme Sport en recreatie Verkeer vervoer Wethouder H. Veger 2e loco-burgemeester Sociale zaken Jeugd- en ouderenbeleid Financiën Openbare ruimte Coördinatie wijkgericht werken Monumentenbeleid Emancipatie Wethouder J. Ouderkerken 3e loco-burgemeester Ruimtelijke ordening Onderwijs Volksgezondheid Welzijn en cultuur Wet maatschappelijke ondersteuning Wet voorziening gehandicapten Collegeprogramma De komende tijd gaat het college een collegeprogramma opstellen, waarin het aangeeft wat de speerpunten van het college in O de periode 2006 tot 2010 zullen zijn. Dit programma wordt naar verwachting in mei van dit jaar voorgelegd aan de gemeenteraad. Nieuwe raadsleden Bij het benoemen van de raads leden Veger en Opdam tot wet houder zijn twee raadszetels vrijgekomen. Deze zetels zijn door de partijen die zij ver tegenwoordigen (WD en CDA) opgevuld aan de hand van de kandidatenlijst en de verkie zingsuitslag. Op 3 april 2006 zijn daarom tevens de volgende raadsleden benoemd en geïnstalleerd: - Dhr. E.M.I. ten Hacken (WD) - Dhr. H. van der Werf (CDA) Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag van 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden is inzage mogelijk na telefonische afspraak met mevrouw A. van Breugel, telefoonnummer (072) 535 67 55. Burgerzaken Benoeming raadsleden De voorzitter van het centraal stem bureau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Heiloo maakt ingevolge artikel W 7, lidl van de Kieswet bekend, dat het besluit van benoeming van 3 april 2006 bij het gemeentehuis voor een ieder ter inzage is gelegd. In dit besluit worden de heren E.M.I. ten Hacken en H.J. van der Werf benoemd verklaard tot lid van de gemeenteraad wegens ontslagne ming in verband met benoeming tot wethouder van de heren M.R. Opdam en H. Veger. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Burgerzaken, telefoon nummer (072) 535 66 66. Leefomgeving Nieuwe acties verwijderen fietsen In april wordt in de Stationsomgeving weer een aantal wegsleepacties gehouden om de overlast van verkeerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallingen staan belemmeren de toe gangen tot het station en er ontstaat een chaotisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van wegsle pen en zet uw (brom)fiets in de daar voor bedoelde stallingen! Afhaalprocedure Wanneer uw (brom)fïets is verwij derd, kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur contact opnemen met de firma Schilder via telefoonnummer 06-53 555 866. Uw fiets kunt u na telefonische afspraak ophalen op het terrein van firma Schilder aan de Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 16, te Limmen. Deze locatie is met het openbaar vervoer bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legitimeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbe horende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgeslagen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ontvangst en krijgt u een kwitantie. Fietsen die na dertig dagen niet zijn opgehaald worden verkocht. Meer informatie Voor meer informatie over de weg- sleepregeling van fietsen kunt u contact opnemen met de heer R. Gerritsen van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 64. Voor meer informatie over de afhaalprocedure kunt u kijken op www.heiloo.nl. Werk in uitvoering Vervanging openbare verlichting wijk Noord-West In delen van Heiloo is de openbare verlichting aan vervanging toe. Dit jaar zal de wijk Noord-West worden voorzien van nieuwe openbare ver lichting. De wijk Noord-West is gele gen tussen de Zeeweg, De Omloop, Belieslaan en de Westerweg. Vervanging van de openbare verlich ting houdt in dat de bestaande licht masten worden vervangen door nieu we lichtmasten. Ook worden op een aantal plaatsen lichtmasten ver plaatst en extra lichtmasten geplaatst, zodat wordt voldaan aan de landelijke normen voor openbare verlichting. Deze normen hebben onder andere betrekking op de verkeers- en sociale veiligheid. Planning De werkzaamheden zullen starten in de week van 17 april 2006 en onge veer 14 weken duren. De werkzaam heden worden uitgevoerd door Klaver B.V. uit Obdam en begeleid door Dynamicom vestiging Haarlem. Meer informatie De tekeningen en de planning van de werkzaamheden kunt u zien in het informatiecentrum van het gemeen tehuis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Voor meer informatie over en tijdens de werkzaamheden, kunt u contact opnemen met de heer E. Huizinga van Dynamicom op telefoonnummer 06 - 29 52 31 08 of de heer T. Zijl van het Ingenieursburau van de gemeen te, telefoonnummer (072) 535 67 69. Tijdelijke afsluiting krui sing Heerenweg - Butterlaan In het kader van het groot onderhoud Plan Zuid fase 3 wordt vanaf dinsdag 18 april 2006 de kruising Heerenweg - Butterlaan tijdelijk afgesloten voor het doorgaand verkeer. De afsluiting duurt tot en met maandag 24 april 2006. De aanliggende woningen en winkels blijven bereikbaar via het trottoir. De afsluiting wordt ter plaat se met borden aangegeven. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kok van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 68. Welzijn Toezicht en handhaving kwaliteit kinderopvang Op 1 januari 2005 is de nieuwe Wet kin deropvang in werking getreden. Deze wet draagt de gemeente op om toezicht te houden op de kwaliteit van kinder centra en gastouderbureaus. Om toezicht te houden op de kwaliteit van kindercentra stelt de gemeente toezichthouders aan die de kindercen tra gaan inspecteren. Op 28 maart 2006 heeft het college van burgemeester en wethouders mevrouw J. van Zanten benoemd als toezichthouder. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. de GraafF van de afdeling Welzijn, telefoonnum mer (072) 535 66 84. Mededelingen Datum Tijd Evenement Locatie april 9 overdag Koopzondag (winkelcentra) Trefpunt 11 ochtend Levende muziek Trefpunt 17 overdag Koopzondag bouw/meubel 29 ochtend Vrijmarkt Looplein 29 avond Oranjebal Ypestein mei 13 en 14 overdag Nij enburghwandeltochten 20 overdag Rommelmarkt Nic. Beetsweg 25 overdag Kooipzondag (bouw en tuin) juni 5 overdag Koopzondag (bouw en tuin) 13 t/m 16 avond Avondvierdaagse 25 overdag Lions Park Golf Tournament Neggen 29 en 30 hele dag kermis Noorderneg 30 avond Show muziekvereniging Looplein 30 avond Vuurwerk Noorderneg juli 1 en 2 hele dag Kermis Noorderneg 12 hele dag Jaarmarkt heerenweg augustus 14 t/m 20 hele dag Circus Belly Wien Noorderneg 25 t/m 31 hele dag Timmerdorp Noorderneg UITKIJKPOST 5 APRIL 2006

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 15